Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

costman

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
185
Πόντοι
0
καμια γνώμη για το εν λόγω milf??
βοηθάτε μάγκες γιατί την έχουμε στην πάτρα, και είναι ευκαιρία να ρίξουμε κανέναν!!
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    63,1 KB · Εμφανίσεις: 32

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
καμια γνώμη για το εν λόγω milf?? βοηθάτε μάγκες γιατί την έχουμε στην πάτρα, και είναι ευκαιρία να ρίξουμε κανέναν!!
πρακτορειο πληρως αναξιοπιστο ! 99% μουφες, παραδουλευτρες και παλτα και 1% φερνει κατι πραγματικα καλο εντελως απο σποντα . αφου δεν ερχονται συχνα στη πατρα ct , διεθεσε 10 λεπτα απο το χρονο σου και δοκιμασε μια εξερευνητικη επισκεψη . αν σε ενθουσιασει αυτο που θα δεις (στατιστικα πολυ δυσκολο να συμβει γνωριζοντας το παρελθον του συγκεκριμενου πρακτορειου) κατσε και γαμα . αν κατι δεν σου αρεσει , μεταβολη γρηγορα και βημα γοργο προς την εξοδο . μην πεσεις στην παγιδα να πληρωσεις εστω κι ενα ευρω για κατι που δεν σου αρεσει
 

Επισκέπτης
Αυτό το ρημάδι το


υπάρχει περίπτωση να έχει σχέση με την πραγματικότητα ή όλες είναι φωτό από πορνοστάρ και πουλάνε ...
coral-snake.jpg
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
καμια γνώμη για το εν λόγω milf??
βοηθάτε μάγκες γιατί την έχουμε στην πάτρα, και είναι ευκαιρία να ρίξουμε κανέναν!!
Αμα γουστάρεις καταδύσεις όρμα! :cheesy:
Πηγαδομούνοβα με τα όλα της! Και middle thirties...
 

makis12

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
αλεξ απο οτι εκανα τσεκ στο ιντερνετ ειναι γραφειο με πολλυ χαμηλες τιμες
Ελεχτε το γκαρντασια
ύποπτο το σαιτ , οπότε είπα να κάνω και ένα τηλ. για περαιτέρω διερευνηση.Στο τηλ απαντησε η τσατσα (αλλοδαπή) με καλα ελληνικα, μου είπε ότι δεν είναι όλες οι κοπέλες διαθέσιμες αυτήν την περίοδο....και για να μην το κουράζω, καταλήξαμε στην Πατρίσια η οποια κοστίζει 150! Οπα της λεω τα 80-100 κτλ που γράφει τι σημαίνουν? Απ: δεν εχουμε προλάβει να ανεβάσουμε όλες τις φοτο για όλες τις κοπέλες, για τις οποίες φυσικα υπάρχουν διαφορες τιμες" , και η πατρίσια οπως καταλάβατε ανήκει στο rate των 150. για υπηρεσίες δεν ρώτησα γιατι δεν ενδιαφερομαι να ρισκάρω σε αυτα΄τα χρήματα εφόσον υπάρχουν άλλεσ πιο σιγουρες επιλογές!
αυτα!
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
411
Κριτικές
79
Like
5.085
Πόντοι
18.330
ύποπτο το σαιτ , οπότε είπα να κάνω και ένα τηλ. για περαιτέρω διερευνηση.Στο τηλ απαντησε η τσατσα (αλλοδαπή) με καλα ελληνικα, μου είπε ότι δεν είναι όλες οι κοπέλες διαθέσιμες αυτήν την περίοδο....και για να μην το κουράζω, καταλήξαμε στην Πατρίσια η οποια κοστίζει 150! Οπα της λεω τα 80-100 κτλ που γράφει τι σημαίνουν? Απ: δεν εχουμε προλάβει να ανεβάσουμε όλες τις φοτο για όλες τις κοπέλες, για τις οποίες φυσικα υπάρχουν διαφορες τιμες" , και η πατρίσια οπως καταλάβατε ανήκει στο rate των 150. για υπηρεσίες δεν ρώτησα γιατι δεν ενδιαφερομαι να ρισκάρω σε αυτα΄τα χρήματα εφόσον υπάρχουν άλλεσ πιο σιγουρες επιλογές!
αυτα!

Οι ίδιες γκόμενες πάιζουν και εδώ...


Από τις φωτογραφίες και μόνο, μάλλον είναι μούφα.  Οι μόνες που από τις φώτο ίσως να μην είναι μούφα φαίνεται να είναι οι Carmen, Kelly και Evelin.

Πάντως χλωμότατο το κόβω...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
Αυτό το ρημάδι το


υπάρχει περίπτωση να έχει σχέση με την πραγματικότητα ή όλες είναι φωτό από πορνοστάρ και πουλάνε ...
coral-snake.jpg

Παλαιότερα όσες πήρα καμμία δεν έμοιαζε με φωτο....μερικές όμως ήταν καλές, τα δούλευαν τα λεφτά τους...
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221

Αυτη εδω πρεπει να κωλολεει.. Δεν εχει ακουστει κατι περαιτερω βεβαια..  :think:

Κατά τη γνώμη μου πολύ καλή, βέβαια νομίζω ότι ήμουν το πρώτο της ραντεβού...οπότε ή σχετικά αγάμητη ή ξεκούραστη. Τα λοιπά οικογενειακά της άγνωστα και δεν με ενδιαφέρει κιόλας αλλά δεν΄είναι πηγάδα.Υπάρχει και το σχετικό review.TA ΔΟΥΛΕΨΕ με το παραπάνω τα λεφτά της
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.778
Πόντοι
2.777

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
ποιοι ειμαστε εμεις που θα κρινουμε τα βιτσια του καθενος ?

...απλα εκφραζω τις αποριες μου  :huh:

υγ. και κατι ακομη ! εαν καποιος ηταν πονηρος , δολιος και εξυπνακιας θα υποσχοταν σε μια κοπελα της δουλειας να της κανονισει 5-10 χιλιαρικακια μπιζνα και θα εριχνε την ιδεα μεσα στο φορουμ να δει αν θα τσιμπησουν τιποτα πεινασμενα ραμολι . ολοι θα ηταν ευχαριστημενοι ! τα λιγουρια που θα γαμουσαν την κοπελα με 1000 το 12ωρο σε τιμη <<ευκαιριας>> , η κοπελα που θα μαζευε ανετα 5-10 χιλιαρικα σε λιγες μονο μερες και δεν θα ειχε να γαμιεται με διαφορετικο (και ξεκουραστο) καθε 1 ωρα , και ο πονηρος μπιζνεσμαν που θα γαμουσε τζαμπα (ως ανταλλαγμα της μπιζνας) εις υγειαν των κοροιδων . μα , τι λεω ? αυτα ειναι απολυτως φανταστικα και δεν συμβαινουν στο δικο μας φορουμ ! εμεις δεν εχουμε ουτε πονηρους , ουτε δολιους , ουτε εξυπνακηδες και πανω απο ολα δεν εχουμε νταβατζακους που βγαζουν το κατιτις τους για τον κοπο τους

ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ...φανταστικά μιλώντας πάντα
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Ψάχνοντας τα videaκια του Russian Girls For Me, βρήκα αυτό...

Μα τι στο διάολο σκεφτόντουσαν όταν το έβαλαν??? Εγώ πάντως γέλασα με την καρδιά μου!


Ρε μπας και το χακάρανε οι Τουρκαλάδες?Τα κάνουν κάτι τέτοια πάντως το βιντεάκι τα σπάει  :2funny:
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Συνάντησα την Romy(Ηelga) μπορώ να πω πως ήταν κορυφή θα γράψω καμιά κριτική αργότερα.
Σύμφωνα με  την Helga δεν έχει ξανάρθει Ελλάδα όπως η φίλη της η Eszter.

Σημερινή φωτό


Εχει κι αυτή μια κωλάρα!  :kissass:





 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Κατά τη γνώμη μου πολύ καλή, βέβαια νομίζω ότι ήμουν το πρώτο της ραντεβού...οπότε ή σχετικά αγάμητη ή ξεκούραστη. Τα λοιπά οικογενειακά της άγνωστα και δεν με ενδιαφέρει κιόλας αλλά δεν΄είναι πηγάδα.Υπάρχει και το σχετικό review.TA ΔΟΥΛΕΨΕ με το παραπάνω τα λεφτά της

ντοτόρε, η Κριστίνα είναι από τις καλύτερες επαγγελματίες, άρα όσοι πάρουν θα περάσουν καλά. Είναι και τυπάκι με ωραίο στυλάκι, άρα και όσοι τη βγάλουν το βράδυ έξω πάλι θα περάσουν καλά  :P

Από την άλλη το κοντέρ έχει γράψει χιλιόμετρα, πώς να το κάνουμε?
Να το γυρίσουμε πίσω?  :) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom