Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (3 μέλη και 64 επισκέπτες)

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Να σου πω την αλήθεια όταν είχε κλείσει το bourdela.com για πληροφορίες είχα στραφεί σε άλλα sites -δίπλα , παραδίπλα- αλλά ήταν τόσο μπουρδέλο σε στήσιμο που δεν μου άρεσε και σταμάτησα...Αλλά είχα την εντύπωση ότι ήταν το εσκορτ φορουμ και όχι αυτό...Anyway δεν θυμάμαι καλά...
Aυτό είναι απλώς το έσπασαν σε δύο site μάλλον διαφωνία των ιδιοκτητών. :rockon:
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Να σου πω την αλήθεια όταν είχε κλείσει το bourdela.com για πληροφορίες είχα στραφεί σε άλλα sites -δίπλα , παραδίπλα- αλλά ήταν τόσο μπουρδέλο σε στήσιμο που δεν μου άρεσε και σταμάτησα...Αλλά είχα την εντύπωση ότι ήταν το εσκορτ φορουμ και όχι αυτό...Anyway δεν θυμάμαι καλά...
μια χαρα σαιτ ειναι ρε το διπλα,αντε παω για τιφανυ,τα λεμε μαγκες :sunglasses:
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Δυστυχώς η Donna έδωσε ΑΣΕΠ και πέρασε. Προσπαθεί να σου φάει πολύ χρόνο με μπλα-μπλα και τσιγάρο-τσιγάρο.
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλημερα! Παλιος πουτανιαρης και εμπειρος στην μπουρελιαρικη Αθήνα, αλλά άπειρος στα city tours, εκλεισα το πρωτο ραντεβου μου με την Mya την τεταρτη το μεσημερι. την εχς δει απο κοντα μια φορα σε ενα παρτυ στις Καννες, για τα γυρισματα τοθ Millionaire της Private και δεν θα χάσω την ευκαιρια να τη δω απο κοντά.
Ήθελα αν μπορει καποιος να με κατευθύνει στα εξής
- Δίνω 300 για το ραντεβου, για χυσιμο στο στόμα ξέρει κανείς πόσο είναι το έξτρα γιατί δεν λέει?
- τα λεφτά τα δίνω στην κοπέλα στο δωμάτιο;
- στο ραντεβού πάμε ακριβώς ή λίγο νωρίτερα;
- αν μου τύχει κάτι και δεν παω, δεν τρέχει τίποτα από τη στιγμή που έχω κάνει την κράτηση χωρίς να μου έχουν χρεώσει πιστωτική ή κάτι τέτοιο;
- Είναι καλύτερα να κάνουμε ντους σπίτι μας ακριβώς πριν το ραντεβού για να μην χάνουμε χρόνο ή είναι υποχρεωτικό να κάνουμε στο δωμάτιο;

Αν θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει θα ήμουν υπόχρεως
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες καλημερα! Παλιος πουτανιαρης και εμπειρος στην μπουρελιαρικη Αθήνα, αλλά άπειρος στα city tours, εκλεισα το πρωτο ραντεβου μου με την Mya την τεταρτη το μεσημερι. την εχς δει απο κοντα μια φορα σε ενα παρτυ στις Καννες, για τα γυρισματα τοθ Millionaire της Private και δεν θα χάσω την ευκαιρια να τη δω απο κοντά.
Ήθελα αν μπορει καποιος να με κατευθύνει στα εξής
- Δίνω 300 για το ραντεβου, για χυσιμο στο στόμα ξέρει κανείς πόσο είναι το έξτρα γιατί δεν λέει?
- τα λεφτά τα δίνω στην κοπέλα στο δωμάτιο;
- στο ραντεβού πάμε ακριβώς ή λίγο νωρίτερα;
- αν μου τύχει κάτι και δεν παω, δεν τρέχει τίποτα από τη στιγμή που έχω κάνει την κράτηση χωρίς να μου έχουν χρεώσει πιστωτική ή κάτι τέτοιο;
- Είναι καλύτερα να κάνουμε ντους σπίτι μας ακριβώς πριν το ραντεβού για να μην χάνουμε χρόνο ή είναι υποχρεωτικό να κάνουμε στο δωμάτιο;

Αν θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει θα ήμουν υπόχρεως
Λοιπον ακου τι θα κανεις...πηγαινε κατευθείαν στο Ηενοδοχειο..Ξεσκισε την..και ελα μετα να σου πουμε τι θα κανεις....
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
αυτό ειχα σκοπό να κάνω συναγωνιστή έτσι και αλλιώς. απλά για χρηστικές πληροφορίες αναρωτιόμουν!!!!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
547
Κριτικές
335
Like
5.368
Πόντοι
23.305
συναγωνιστες καλημερα! Παλιος πουτανιαρης και εμπειρος στην μπουρελιαρικη Αθήνα, αλλά άπειρος στα city tours, εκλεισα το πρωτο ραντεβου μου με την Mya την τεταρτη το μεσημερι. την εχς δει απο κοντα μια φορα σε ενα παρτυ στις Καννες, για τα γυρισματα τοθ Millionaire της Private και δεν θα χάσω την ευκαιρια να τη δω απο κοντά.
Ήθελα αν μπορει καποιος να με κατευθύνει στα εξής
- Δίνω 300 για το ραντεβου, για χυσιμο στο στόμα ξέρει κανείς πόσο είναι το έξτρα γιατί δεν λέει?
- τα λεφτά τα δίνω στην κοπέλα στο δωμάτιο;
- στο ραντεβού πάμε ακριβώς ή λίγο νωρίτερα;
- αν μου τύχει κάτι και δεν παω, δεν τρέχει τίποτα από τη στιγμή που έχω κάνει την κράτηση χωρίς να μου έχουν χρεώσει πιστωτική ή κάτι τέτοιο;
- Είναι καλύτερα να κάνουμε ντους σπίτι μας ακριβώς πριν το ραντεβού για να μην χάνουμε χρόνο ή είναι υποχρεωτικό να κάνουμε στο δωμάτιο;

Αν θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει θα ήμουν υπόχρεως


Θα πας ακριβώς στην ώρα σου.
Τα λεφτά θα τα δώσεις στο δωμάτιο στην κοπέλα και θα ρωτήσεις για το cim
Συνήθως ζητάν  50 €.
Αν δεν μπορείς να πας να πάρεις να το ακυρώσεις μην σε βάλουν σε μαύρη λίστα.
Ντους θα σου πει η κοπέλα να κάνεις εκεί ούτως η άλλως.
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Ρε μόρτες έχω δει πολλές κριτικές για αυτή την Margo Ηοtels Zuzuna και δεν συμμαζεύεται.Έχω κλείσει κι εγώ !Για να δούμε γιατί έχω δει πολλές κριτικές από μέλη με καθόλου παρουσία να της βάζουν 10 ρια κι άλλους να της βάζουν κάτω από τη βάση!Ελπίζω να βγει ανάλογη των περιστάσεων!Για να δούμε
 

Nick_athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μόρτες έχω δει πολλές κριτικές για αυτή την Margo Ηοtels Zuzuna και δεν συμμαζεύεται.Έχω κλείσει κι εγώ !Για να δούμε γιατί έχω δει πολλές κριτικές από μέλη με καθόλου παρουσία να της βάζουν 10 ρια κι άλλους να της βάζουν κάτω από τη βάση!Ελπίζω να βγει ανάλογη των περιστάσεων!Για να δούμε

Αρχηγέ άμα ψάχνεις μόνο εμφάνιση θα απογοητευτείς, υπάρχουν πολύ καλύτερα κομμάτια στην αγορά. Άμα ψάχνεις αισθησιασμό και διάθεση για σέξ όμως θα σε γοητεύσει σίγουρα ;)
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
συναγωνιστες καλημερα! Παλιος πουτανιαρης και εμπειρος στην μπουρελιαρικη Αθήνα, αλλά άπειρος στα city tours, εκλεισα το πρωτο ραντεβου μου με την Mya την τεταρτη το μεσημερι. την εχς δει απο κοντα μια φορα σε ενα παρτυ στις Καννες, για τα γυρισματα τοθ Millionaire της Private και δεν θα χάσω την ευκαιρια να τη δω απο κοντά.
Ήθελα αν μπορει καποιος να με κατευθύνει στα εξής
- Δίνω 300 για το ραντεβου, για χυσιμο στο στόμα ξέρει κανείς πόσο είναι το έξτρα γιατί δεν λέει?
- τα λεφτά τα δίνω στην κοπέλα στο δωμάτιο;
- στο ραντεβού πάμε ακριβώς ή λίγο νωρίτερα;
- αν μου τύχει κάτι και δεν παω, δεν τρέχει τίποτα από τη στιγμή που έχω κάνει την κράτηση χωρίς να μου έχουν χρεώσει πιστωτική ή κάτι τέτοιο;
- Είναι καλύτερα να κάνουμε ντους σπίτι μας ακριβώς πριν το ραντεβού για να μην χάνουμε χρόνο ή είναι υποχρεωτικό να κάνουμε στο δωμάτιο;

Αν θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει θα ήμουν υπόχρεως


συγγνωμη ρε φιλε να ρωτησω και γω κατι?
πως ειναι δυνατον να μην εχεις ξαναπαει με ct και να σε αφησε ο zuzanas να κλεισεις ειδικα αυτη
ειναι γνωστο οτι αν δεν εισαι παλιος πελατης δεν σε αφηνει να κλεισεις
Πως εσενα σε αφησε?
του ειπες οτι ειχες γνωριστει με τη mya στις Cannes?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
πολλες φορες τον εχω δει :sunglasses:μαλλον ο ιδιος θαναι

Nαι ο ίδιος είμαι!

Προς ZTOD

Δεν έγινα ΠΟΤΕ μετεγγραφή!Απλά παλαιότερα εξέφραζα κι εκεί τη γνώμη μου!

Κοιτάξτε και το profile μου...έχω να μπω εκεί από τις 5 Φεβρουαρίου 2008 άρα 1 χρόνος + !
Αυτά!
 

timber1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
0
Αφου είναι στο eritogirls αυτή
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
που χαθηκες ρε soli?????
και με αυτα που διαβασα σκεφτηκα οτι μας την εκανε ο καπετανιος!!!
πολυ λουφαρεις σολι και γινεται χαμος αυτη τη βδομαδα
:2funny: :2funny:

δεν πειραζει..... :) αρκει που εισαι εδω γυρω :grin: :dancing:

p.s. Πως τον εχεις δει εσυ τοτε ρε Εκτορα?? απο περσυ εχει να μπει ο ανθρωπος!!!!
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Αρχηγέ άμα ψάχνεις μόνο εμφάνιση θα απογοητευτείς, υπάρχουν πολύ καλύτερα κομμάτια στην αγορά. Άμα ψάχνεις αισθησιασμό και διάθεση για σέξ όμως θα σε γοητεύσει σίγουρα ;)

Ok σ'ευχαριστώ ;)
Θα ενημερώσω!
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι ότι και εγώ δεν περίμενα από τη στιγμή που δεν έχω ξανακλείσει να δεχόταν το ραντεβού με τόση άνεση. έβαλα μια σημείωση που ίσως λειτούργησε, τι να πω!
λόγω εργασίας σχετικής με την πορνοβιομηχανία έχω παραβρεθεί αρκετές φορές σε γυρίσματα πορνό αλλά και πάρτυ μεγάλως εταιριών (Dorcel, Hustler & Private). Αλλά αυτό δεν το ξέρει ο Σουζάνας!!!!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Nαι ο ίδιος είμαι!

Προς ZTOD

Δεν έγινα ΠΟΤΕ μετεγγραφή!Απλά παλαιότερα εξέφραζα κι εκεί τη γνώμη μου!

Κοιτάξτε και το profile μου...έχω να μπω εκεί από τις 5 Φεβρουαρίου 2008 άρα 1 χρόνος + !
Αυτά!
Κανένα πρόβλημα φίλε...Το σχόλιο ήταν καθαρά για πλάκα.Αλλωστε ο καθένας μας είναι ελεύθερος να μπαίνει όπου θέλει και να μιλάει με όποιον θέλει.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
η αληθεια ειναι ότι και εγώ δεν περίμενα από τη στιγμή που δεν έχω ξανακλείσει να δεχόταν το ραντεβού με τόση άνεση. έβαλα μια σημείωση που ίσως λειτούργησε, τι να πω!
λόγω εργασίας σχετικής με την πορνοβιομηχανία έχω παραβρεθεί αρκετές φορές σε γυρίσματα πορνό αλλά και πάρτυ μεγάλως εταιριών (Dorcel, Hustler & Private). Αλλά αυτό δεν το ξέρει ο Σουζάνας!!!!
ΚΩΛΟΦΑΡΔΕ!!!!Θες να γίνουμε φίλοι???!!!Δεν έχω βρεθεί ποτέ σε γυρίσματα τσόντας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom