Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Και ξερετε γιατι δε θα το ξεχασω.....

Γιατι το θεαρεστο εργο της εχει αποθανατιστει. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ε τοτε τι να λεει...
Πιστευω οτι ολοι μας εδω συμφωνουμε οτι το service ειναι κομματακι πιο σημαντικο απο την εμφανιση. Τι να το κανω να εχω την Sklenarikova, και να δεσποζει αδρανεια και παρηκμασμενο τυπικο-αναγκαστικο service?
Αν και στη Mya δεν τιθεται θεμα εμφανισης ειναι καρατουμπανο το σωμα της, ενταξει ισως το ιδιαιτερο προσωπο που εχει να μην αρεσει σε καποιους πολυ. αλλα μονο αυτο.

εντάξει αν εσύ θέλεις να πληρώνεις το service καπέλο 280 euros χαλάλι σου! :rockon:
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Ρε klain αρχιζω και προβληματιζομαι με σενα  :2funny: :2funny: παλι ρε στη γιαγια Μαργκο??  :2funny: :2funny: :2funny:
Αποχαιρετισμος φιλε μου, αποχαιρετισμος.Που ξερεις μπορει να ειμαι και λιγο μαζοχιστης.
 

Επισκέπτης
Αποχαιρετισμος φιλε μου, αποχειρετισμος.Που ξερεις μπορει να ειμαι και λιγο μαζοχιστης.
Το λιγο που κολλαει ρε αλανι  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου παιδαρε jasonbecker με τα ατελειωτα ταξιδια σου στα ct που σου επιτρεπουν να κολλας τα 10 αρια ετσι αβερτα. Παντα τετοια ρε μορτη.....
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Το λιγο που κολλαει ρε αλανι  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου παιδαρε jasonbecker με τα ατελειωτα ταξιδια σου στα ct που σου επιτρεπουν να κολλας τα 10 αρια ετσι αβερτα. Παντα τετοια ρε μορτη.....
Παντως πρεπει να παραδεχθεις οτι τις παραδεχομαι τις μαλακιες μου στην συνεχεια.


Ναι φαινεται η ρουφιανα η εμπειρια. :uglystupid:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Το λιγο που κολλαει ρε αλανι  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου παιδαρε jasonbecker με τα ατελειωτα ταξιδια σου στα ct που σου επιτρεπουν να κολλας τα 10 αρια ετσι αβερτα. Παντα τετοια ρε μορτη.....

Επειδη δεν εχω δημοσιοποιησει πολλες κριτικες, ή επειδη δεν εχω 10.000 μηνυματα στο αβαταρ μου, εξαγεις αυτοματα το συμπερασμα οτι δεν εχω παρει πολλα CT?
Aν ναι κριμας τον εγκεφαλο σου.
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Επειδη δεν εχω δημοσιοποιησει πολλες κριτικες, ή επειδη δεν εχω 10.000 μηνυματα στο αβαταρ μου, εξαγεις αυτοματα το συμπερασμα οτι δεν εχω παρει πολλα CT?
Aν ναι κριμας τον εγκεφαλο σου.
Εγω παντως φιλαρακι ριχνοντας και μια ματια στα μυνηματα σου εως σημερα πιστευω πως η Mya ηταν η πρωτη σου CT και απλα ενθουσιαστηκες και την ρημαξες στο 10ρι, πραγμα φυσιολογικο. Αν κανω λαθος και απλως δεν δημοσιοποιεις τις 'πολλες΄σου εμπειριες τοτε απλως εκμεταλευεσαι ολους εμας που μπαινουμε στον κοπο να γραψουμε και δεν εχεις θεση στο site.
 

Επισκέπτης
Επειδη δεν εχω δημοσιοποιησει πολλες κριτικες, ή επειδη δεν εχω 10.000 μηνυματα στο αβαταρ μου, εξαγεις αυτοματα το συμπερασμα οτι δεν εχω παρει πολλα CT?
Aν ναι κριμας τον εγκεφαλο σου.

Συ ειπας...... 

Εγω σου ειπα παντα τετοια μορτη μου..... παντα 10 αρια να πετυχαινεις στην αναζητηση σου, αλλα δεν χρειαζεται να τα λες σε 2 -3 τοποικ για την Μya το καταλαβαμε ή μηπως ειναι το πρωτο σου ct και ενοιωσες το κατι τις σου ή μηπως πρεπει να το εμπεδωσουμε για το ποσο καταπληκτικη ειναι το 1.65 με τακουνια.

Ρε μορτη δηλαδη στη Τζουλια τι θα εβαζες, 42 ;; Ασε ρε τα σαπια.....
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αφηστε τις αντιδικιες γιατι ολοι εχουμε τις αδυναμιες μας, και κρινουμε τα μωρα με ενα ενα σχετικο χρωματισμο :think:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χαλάτε τις ωραίες σας τις διαθέσεις...
Μη κάνουμε σαν παιδιά..."βγάλτην έξω να δω πόσο την έχεις" . "Οχι εγώ την έχω μεγαλύτερη"
Του άρεσε η Mya. Μπορεί να είναι το πρώτο ου CT μπορεί και το 1000o. Και στις 2 περιπτώσεις μπορεί να ενθουσιάστηκε τόσο που να είναι ακόμα καυλωμένος!Με βάση τα κριτίρια του είναι για φουλ 10άρια. Και εγώ έχω δώσει 2 φορές απόλυτα 10άρια στην Ναταλυ από Swedish.Και δεν ήταν το πρώτο μου CT. E τι να δώσω όταν μου άρεσε σαν γκόμενάκι το σώμα το πρόσωπο της και τα κόλπα της στο σεξ?Με τα κριτίρια μου άξιζε 10άρια
Για αυτό σας λέω...Μη χαλιέστε
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χαλάτε τις ωραίες σας τις διαθέσεις...
Μη κάνουμε σαν παιδιά..."βγάλτην έξω να δω πόσο την έχεις" . "Οχι εγώ την έχω μεγαλύτερη"
Του άρεσε η Mya. Μπορεί να είναι το πρώτο ου CT μπορεί και το 1000o. Και στις 2 περιπτώσεις μπορεί να ενθουσιάστηκε τόσο που να είναι ακόμα καυλωμένος!Με βάση τα κριτίρια του είναι για φουλ 10άρια. Και εγώ έχω δώσει 2 φορές απόλυτα 10άρια στην Ναταλυ από Swedish.Και δεν ήταν το πρώτο μου CT. E τι να δώσω όταν μου άρεσε σαν γκόμενάκι το σώμα το πρόσωπο της και τα κόλπα της στο σεξ?Με τα κριτίρια μου άξιζε 10άρια
Για αυτό σας λέω...Μη χαλιέστε

Φιλε ΖΤOD ευχαριστω που τα γραψες για μενα (αν και με ποιο ανωδυνη φρασεολογια απ'οτι σκοπευα)γιατι βαριομουν.
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
1
Προσωπικη αποψη εκφραζω. Το 10 δεν μπορει να δηνεται τοσο ευκολα σε οτι αφορα την εξωτερικη ομορφια(σωμα-προσωπο). Για το σωμα ανετα μπορεις να κρινεις με βαση τις αναλογιες 90-60-90, το υψος, οπως να δεις να τα βασικα χαλαρωση, δερμα, κυταριτιδα. Για το προσωπο επισης χρωμα και σχημα ματιων, επιδερμιδα, μεγεθος και σχημα γενικα του προσωπου, κτλ.

Απο εκει και περα αμα μου αρεσει για μενα πχ να ειναι κοντουλα ειναι αλλο θεμα, αλλα ειναι μειον στην βαθμολογια, οπως μπορει να εχει "χερουλια" στην περιφερια οσο πρεπει και να δενουν στο συνολο αλλα παλι μειον ειναι (πιστευω οτι μερικοι θα καταλαβουν τι εννοω). Στον καθενα αρεσουν διαφορετικα πραγματα αλλα πιστευω οτι ο καθενας μας μπορει να ειναι για 1 λεπτο αντικειμενικος και να βαθμολογισει.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Μετα τις 8 το βραδυ αυτα Λουσεντ οχι ακομα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom