Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (4 μέλη και 75 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
δεν έχετε δει την Mercedes για αυτό τα λέτε αυτά....
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
εδω πληρωνουμε για ακοποτο τη mercedes &bmw
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
μιλαο για bj ετσι μην παρεξηγιθω
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Είχε έρθει τέλη Ιανουαρίου
Σωστός! Εχεις απόλυτο δίκιο...Οταν το είπες μπήκα και την έψαξα αλλά οι φωτό που είδα ήταν διαφορετικές από αυτές που είχε δημοσιευμένες...Πολύ καλό νιμου πάντως...Κρίμα που έχει τόσο καιρό να έρθει...Θα ψάξω να δω τι γίνεται με την πάρτη της!
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παδια αυτην την Sandra την έχει παρει κανεις;
Εχω παθει πλάκα από τις φωτο της και αυτό γιατι δείχνουν απολυτα αληθινές χωρις την επέμβαση επεξεργασίας όπως γινετε στις περισσότερες των περιπτώσεων…
Από τις Φώτο που εχουν βάλει μου θυμίζει κατι θεϊκά μουνιά από Σερβια που κυκλοφορούν στις παραλίες της Χαλκιδικής το καλοκαίρι
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ρε παδια αυτην την Sandra την έχει παρει κανεις;
Εχω παθει πλάκα από τις φωτο της και αυτό γιατι δείχνουν απολυτα αληθινές χωρις την επέμβαση επεξεργασίας όπως γινετε στις περισσότερες των περιπτώσεων…
Από τις Φώτο που εχουν βάλει μου θυμίζει κατι θεϊκά μουνιά από Σερβια που κυκλοφορούν στις παραλίες της Χαλκιδικής το καλοκαίρι
Οι φωτό είναι αληθινές...Ορμα και δεν θα χάσεις! Είναι ανοιχτόμυαλό κορίτσι,ευχάριστο και σε κάνει να περνάς καλά
 

Gman

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Επιμένω ότι τα προσωπικά γούστα του καθενός διαφέρουν και παίζουν μεγάλη σημασία στο πώς τελικά θα περάσει ο καθένας. Εσένα δεν σου άρεσε καθόλου και την αποκαλείς μπάζο (??). Οκ αποδεκτό, γνώμη σου είναι. Εμένα πάλι αν εξαιρέσεις το πρόσωπο το υπόλοιπο σώμα είναι αυτό ακριβώς που με φτιάχνει !!! Curvy χωρίς να είναι παχιά, με ΤΑ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑ , σχεδόν τέλειο στήθος και μια κωλάρα ( :booty: :booty:) που την δίνει κιόλας  :dancing: :dancing:
Γενικά όλοι έχουμε φάει ήττα με ορισμένες που άλλοι πέρασαν μια χαρά. Όλα τελικά καταλήγουν στο τι σε φτιάχνει προσωπικά.

Σωστός.

Για μένα το τρίπτυχο του σεξ είναι: έλξη, διάθεση, προσπάθεια. Οπότε αν κάποιος θεωρεί την γκόμενα μπάζο χάνεται η έλξη οπότε καλύτερα να δοκιμάζει baby style εξαρχής.

Γενικά για τις κριτικές να πω κι εγώ την γνώμη μου.

Στο πληρωμένο γαμησάκι ουσιαστικά κάποιος ζητάει να αναιρέσει το τρίπτυχο από τη δικιά του πλευρά και να το βρει έτοιμο από την άλλη. Κι όσο πιο ψηλά πας τόσο πιο πολλά ζητάς.

Όποιος θέλει απλά να γαμήσει ένα μουνί το βρίσκει πολύ πιο εύκολα και φτηνά και μπορεί και τσάμπα. Όταν αγοράζει κάτι top class ξέχωρα από ένα καλό μουνί θέλει να αγοράσει κι ένα κομμάτι της ψυχής της άλλης ή πες το υποκριτική ικανότητα ή και τα δύο για όσες ώρες ή και μέρες διαρκεί. Αλλά έλα που η γυναικεία ψυχή είναι μια άβυσσος... Και ενστικτωδώς ο άνδρας πρέπει να δίνει το βήμα παντού, το εναρκτήριο λάκτισμα και το ρυθμό του ματς.

Π.χ. αν πάει κάποιος με σκατά διάθεση ή κομμάτια ή με άλλα στο μυαλό του σε ένα ραντεβού, εκτός αν η άλλη είναι φοβερή επαγγελματίας ή σε φοβερή διάθεση τοτε αυτό θα πάει άκλαυτο.

Και επειδή κυκλοφορούν πολλά λαμόγια και αρπαχτές ποτέ δεν ξέρεις τι να συναντήσεις σε τέτοια ραντεβού πρώτη φορά με το εκάστοτε κορίτσι. Μπάζα, "πτώματα", μουνάρες, αγαπουλήνες, σκλυροπυρηνικά, γούτσου γούτσου, σεξοβόμβες κτλ. κυκλοφορούν συνέχεια και ως ένα βαθμό είναι υποκειμενικά και της στιγμής.

Όποιος ρισκάρει πρέπει να περιμένει και να χάσει.

Οπότε, πάντα κατ' εμέ, οι κριτικές απλά είναι απλά μια ένδειξη και ταυτόχρονα μοίρασμα εμπειριών μεταξύ ανθρώπων με το ίδιο πάθος άλλα με διαφορετικά γούστα, προτιμήσεις, βίτσια, εμπειρίες, αντοχές και χαρακτήρα.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ετσι ειναι τα πραγματ, ακριβος ετσι

 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
Janny             Athens  6-13/05         Website



Services : OWO , CIM , COB , CIF, domination , foot fetish, role play , strap on.

Rates : 1h250e 2h-350e

ξερει κανεισ τιποτα για αυτην.μιν παω τζαμπα
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Μας άφησε άφωνους ο Gman...Respect
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
δηλαδη απο οσα καταλαβα φιλε baby, καλυτερα να το ακυρωσω με vanesa σημερα ε? :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
 

puroteen

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα μπερδευτικα για την Αννα(και οχι τιποτα αλλα αλλα την εχω για μια ωρα σημερα και δεν ξερω τι να κανω, να παω η οχι).
Αλλος την λεει χοντρη και ασχημη, αλλος Curvy με υπεροχα πιασηματα και τελειο κωλο, αλλος μπουτου με ασχημα ποδια, αλλος οτι πηδιετε καλα, αλλος.......
Γυναικα ειναι αυτη η χαμαιλεωντας.

οπως ειπαν και οι συναγωνιστές ειναι θέμα γουστου
ειχε ξαναέρθει με αλλο ονομα και πρακτορειο, ειχα γράψει review
www.bourdela.com/content/view/1345/1/]http://www.bourdela.com/content/view/1345/1/[/url]
καλο θα ηταν οι διαχειριστες να τα ενώσουν σε ενα μιας και προκειται για την ιδια κοπέλλα
 

trelidis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
gman αψογος!θα μου επιτρψεις ομως να ισχυριζομαι πως περα απο την υποκειμενικη πλευρα του ολου θεματος υπαρχει και η ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ.και αντικειμενικα οι εννιαμιση στις δεκα ειναι ΜΠΑΖΑ ΤΟΥ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟΥ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom