Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (10 μέλη και 93 επισκέπτες)

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Δεν ξέρω για Gabriel αλλά για την Άννα δεν συμφωνώ. Επιμένω ότι τα προσωπικά γούστα του καθενός διαφέρουν και παίζουν μεγάλη σημασία στο πώς τελικά θα περάσει ο καθένας. Εσένα δεν σου άρεσε καθόλου και την αποκαλείς μπάζο (??). Οκ αποδεκτό, γνώμη σου είναι. Εμένα πάλι αν εξαιρέσεις το πρόσωπο το υπόλοιπο σώμα είναι αυτό ακριβώς που με φτιάχνει !!! Curvy χωρίς να είναι παχιά, με ΤΑ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑ , σχεδόν τέλειο στήθος και μια κωλάρα ( :booty: :booty:) που την δίνει κιόλας  :dancing: :dancing:
Γενικά όλοι έχουμε φάει ήττα με ορισμένες που άλλοι πέρασαν μια χαρά. Όλα τελικά καταλήγουν στο τι σε φτιάχνει προσωπικά.

Μιλαμε για τις κοπελες του zuzana Anna & Gabriel η για αλλες?
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
μπορω να ρωτισω εχει κανεις κανενα νεο απο SALLY?????
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
διαβαζω τα reviews ρε baby,δεν εισαι σταθερος,φοβερη η dona,καλυτερη η λολιτα,πιο καλη η tiffany,αλλα καλυτερη τωρα η vanessa,πρεπει να το παραδεχτεις εισαι ενθουσιωδης και ερωτευεσαι ευκολα,ΚΑΙ επιπλεον μας εχεις KATAKAΒΛΩΣΕΙ
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μιλαμε για τις κοπελες του zuzana Anna & Gabriel η για αλλες?
NAI
οκ. υπάρχει κανείς που να διαφωνεί ότι η Moni κάνει σούπερ πήδημα??
Moni (erito) πρώην (call-us)  :dancing: :dancing: :dancing: Αυτήν θέλω να την παντερυτώ εγώ :dancing: :dancing:
Κάθε φορά που έρχεται χάνω και τα αυγά και τα πασχάλια :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
οκ. υπάρχει κανείς που να διαφωνεί ότι η Moni κάνει σούπερ πήδημα??
Πρωτος και καλυτερος το ειπα.
Μαζι σου.
Τωρα τι θα παιξουμε τις 10 ερωτησης.
Πηγες δεν βγηκε μεσα στο παιχνιδι ειναι και αυτο.
Και εγω πηγα στην ΑΕΚΤΖΟΥ την Lola21 και αποφασισα να κατσω δεν ζηταω τα ρεστα απο κανεναν .
Εαν δεν σου αρεσει το γκομενι δεν μπαινεις φευγεις και στελνεις πολυ απλα ενα sms που λεει
I left because she is ugly .
Thank you
Regards Rozkrotalias
ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙ. :think:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Να ενημερώσω την κοινότητα για Nataly. Εχθές 2ωρο καλύτερο από ποτέ!!! Ευδιάθετη και φρέσκια με πολύ όρεξη πραγματικά με στέγνωσε :dancing: :dancing: :dancing: ¨Εχει φτιάξει το πρόγραμμα της να παίρνει μόνο 4 ραντεβού την ημέρα σε αντίθεση με τα 7 την προηγούμενη  φορά (η Μίλα την έσκισε) και γι' αυτό και το γρήγορο fully - booked. Γι' αυτό ξανάρχεται σε 2 εβδομάδες για να ικανοποιήσει το λαό της !!!!
Όσοι δεν προλάβατε τώρα τρεχάτε........ :rockon: :rockon: :rockon:

Αντίθετα από ότι έμαθα άλλα αστέρια του πρακτορείου βαράνε μύγες........ :birdman:
 

Επισκέπτης
διαβαζω τα reviews ρε baby,δεν εισαι σταθερος,φοβερη η dona,καλυτερη η λολιτα,πιο καλη η tiffany,αλλα καλυτερη τωρα η vanessa,πρεπει να το παραδεχτεις εισαι ενθουσιωδης και ερωτευεσαι ευκολα,ΚΑΙ επιπλεον μας εχεις KATAKAΒΛΩΣΕΙ
Προσεξε xilnik γιατι και οι τεσσερις που συγκρινεις εχουν θεσει πολυ ψηλα τον πηχη.
Σιγουρα μετα απο ενα πολυ καλο πηδημα ειμαι ενθουσιωδης γιατι εαν δεν ειμουνα θα επρεπε να παω σε ψυχολογο να με κοιταξει.
Τωρα εαν θελετε να κρατατε το 70% του τι γραφω και εαν δεν σας φτανει να μην πηγαινετε.
Αν και νομιζω οτι και με το 50% ευτυχισμενοι θα εισαστε στις εν λογο κυριες. :rockon: :2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
I agree.  :rockon:
Πρωτος και καλυτερος το ειπα.
Μαζι σου.
Τωρα τι θα παιξουμε τις 10 ερωτησης.
Πηγες δεν βγηκε μεσα στο παιχνιδι ειναι και αυτο.
Και εγω πηγα στην ΑΕΚΤΖΟΥ την Lola21 και αποφασισα να κατσω δεν ζηταω τα ρεστα απο κανεναν .
Εαν δεν σου αρεσει το γκομενι δεν μπαινεις φευγεις και στελνεις πολυ απλα ενα sms που λεει
I left because she is ugly .
Thank you
Regards Rozkrotalias
ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙ. :think:
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Τελικα μπερδευτικα για την Αννα(και οχι τιποτα αλλα αλλα την εχω για μια ωρα σημερα και δεν ξερω τι να κανω, να παω η οχι).
Αλλος την λεει χοντρη και ασχημη, αλλος Curvy με υπεροχα πιασηματα και τελειο κωλο, αλλος μπουτου με ασχημα ποδια, αλλος οτι πηδιετε καλα, αλλος.......
Γυναικα ειναι αυτη η χαμαιλεωντας.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
όπως είπε πολύ σωστά ο baby πηγαινε, κάνε οπτικό έλεγχο και αν δεν σου αρέσει φύγε...
Τελικα μπερδευτικα για την Αννα(και οχι τιποτα αλλα αλλα την εχω για μια ωρα σημερα και δεν ξερω τι να κανω, να παω η οχι).
Αλλος την λεει χοντρη και ασχημη, αλλος Curvy με υπεροχα πιασηματα και τελειο κωλο, αλλος μπουτου με ασχημα ποδια, αλλος οτι πηδιετε καλα, αλλος.......
Γυναικα ειναι αυτη η χαμαιλεωντας.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Τελικα μπερδευτικα για την Αννα(και οχι τιποτα αλλα αλλα την εχω για μια ωρα σημερα και δεν ξερω τι να κανω, να παω η οχι).
Αλλος την λεει χοντρη και ασχημη, αλλος Curvy με υπεροχα πιασηματα και τελειο κωλο, αλλος μπουτου με ασχημα ποδια, αλλος οτι πηδιετε καλα, αλλος.......
Γυναικα ειναι αυτη η χαμαιλεωντας.
Είπαμε αυτή που τον έναν τον φτιάχνει τον άλλον τον χαλάει. Δοκίμασε και βλέπεις......
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Παντος απο τις κτιτηκες της που διαβασα στο site του zuzana γραφονται πολυ καλα λογια με λιγες εξερεσεις (2-3 στις 23)που κανουν λογο για το οτι ειναι πιο παχια απο τις φωτο και για το οτι ταν λγο πιο γρηγορη στο τσιμπουκι απο οτι θα επρεπε (αυτο απο ενα  Ελληνα).
Τελικα αν δεν δεις απο μονος σου δεν μπορεις να εχεις αποψη. Αυτο παντος συμαινει οτι δεν μπορουμε να βασιστουμε στις κριτηκες που γραφοντε εδω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom