Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (12 μέλη και 99 επισκέπτες)

tzelen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Sorry mate but I never met the girls that you say !!!!
Angelina stone  ????
Claudia ferrari ????
Τωρα εαν εχεις λιγο χρονο εκτος απο τις 9 κριτικες που βλεπεις στο Profile μου υπαρχουν και αλλες 149 εδω μεσα εαν ψαξεις λιγο !!!
Σιγουρα θα βρεις και καποιες που μου αρεσαν και που περασα καλα σαν και εσενα !!!
Οσο για Social time με τις γκομενες φιλε εχουμε φαει ωρες και ωρες συζητοντας και εντος και εκτος Date με πολλες απο αυτες !!!!
Τωρα εαν σε εθηξα να με συγχωρεις το περνω πισω δημοσια !!!
Τωρα εαν εθηξα την γκομενιτσα που μπορει να ειναι και σου ειληκρινα στα αρχιδια μου !!
250 πηρε και ηθελε και αλλα 50 για να τα παρει και στο στομα για αυτο τον λογο τα εφαγε στα μαλλια γιατι οπως και να το κανουμε CIH δεν εχει βγει ακομα για να το τιμολογισουν και αυτο !!!
Τωρα για το Μουγγρι επειδη και εγω ειμαι πουτανα και την εβαλα μεσα να την δω την ωρα που ειχα Date με την δικια σου ,να με συγχωρεσεις παλι αλλα παλικαρα απο γουστο σκιζεις !!!
Τα σεβη μου !!!
Ασχέτως τί έχει ειπωθεί εκατέρωθεν, θέλει αυγά να ζητήσεις συγνώμη. Respect από εμένα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Λοιπόν θα στα πω ένα χεράκι και ας μην πας στο ραντεβού - θα τα δώσω εγώ τα λεφτά σου και όχι 200 αλλά 220 - που έχεις ήδη κανονίσει και αυτά τα "σκέφτομαι να πάω", όχι σε τα μας. Εκτός και αν η κορασίδα που είναι fully booked σήμερα έχει αφήσει κενό στο πρόγραμμά της και περιμένει τον λεγάμενο να αποφασίσει αν θα πάει!!!!! Ξεσήκωσες τον κόσμο όλο για ένα λάθος, το οποίο το έχουν κάνει μεγάλα πρακτορεία, αλλά δεν μας συμφέρει να το πούμε διότι δεν μας παίρνει, αλλά σε μια κοπελίτσα το κάνουμε...και for what?...για 20 γιούρια έκπτωση!!!!!Εσύ δεν φώναζες "μαύρο και πάλι μαύρο"? Αλλά με μια μηδαμινή εκπτωσούλα έκλεισες αμέσως....στο λέω εγώ διότι έχω βάλει μαύρο στον Ζ και ξέρεις για πιο λόγο?Απλώς έβαλε λάθος φώτο στην Bello...και ενώ την είχα κλείσει από τους πρώτους ακύρωσα. Ακόμα και όταν δημοσιεύτηκαν οι φωτό του μούναρου, δεν μπήκα καν στον κόπο να κλείσω, που μπορούσα.Έγραψες κριτικές που δεν είχαν καμία σχέση με το service της και μάλιστα και σε διεθνές φόρουμ.For what? Θα σου πω εγώ....προσπάθησες να σου κάνει discount εκμεταλλευόμενος ένα λάθος που το κάνουν καθημερινά μεγάλα πρακτορεία, αλλά είπαμε εκεί οι περισσότεροι κάνουν ΜΟΚΟ!!!!!!!Εσύ δεν φώναζες να μην πάει κανένας εκεί? Εσύ γιατί έκλεισες έστω και με έκπτωση? Άρα δεν σε κατηγορώ ότι είπες ψέμματα, αλλά ότι δεν είσαι σωστός ρε φίλε....δεν είσαι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ που λένε και στο χωριό μου!!!!!....αυτά τα ολίγα και μην επανέλθεις γιατί θα σε βγάλω φουλ οφσάϊντ!!!!!!

Εγω θα ελεγα να μην εισαι τοσο απολυτος, και να τα βλεπεις λιγο πιο σφαιρικα. Η κοπελα ειναι επαγγελματιας, αν εκλεισε ραντεβου και δεν του ανοιξε την πορτα, καλα εκανε και την μαυρισε. Και πρακτορειο να τα εκανε αυτα το ιδιο μαυρο θα επαιρνε.

Αν αργοτερα πηγε να δοκιμασει το μελι, δεν σημαινει οτι πηγε λογο της εκπτωσης!! Μην μπερδευεσαι με παντελονια!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εγω θα ελεγα να μην εισαι τοσο απολυτος, και να τα βλεπεις λιγο πιο σφαιρικα. Η κοπελα ειναι επαγγελματιας, αν εκλεισε ραντεβου και δεν του ανοιξε την πορτα, καλα εκανε και την μαυρισε. Και πρακτορειο να τα εκανε αυτα το ιδιο μαυρο θα επαιρνε.

Αν αργοτερα πηγε να δοκιμασει το μελι, δεν σημαινει οτι πηγε λογο της εκπτωσης!! Μην μπερδευεσαι με παντελονια!!
Μαύρο σημαίνει "δεν πάω ποτέ ξανά"....για μένα αυτό σημαίνει, ειδικά όταν την "κάνεις" βούκινο σε όλη την Ευρώπη για αυτό το λάθος. Αν εννοείς ότι δέχθηκε από μέρους του τις εξηγήσεις που του έδωσε η κορασίδα και για αυτό πήγε....φίλε Luc συγνώμη αλλά δεν στέκει...γιατί? Διότι με ταχύτητα σπίντι Γκονζάλεθ έγραψε review στας Ευρώπας. Εκεί που γράφεις και εσύ ντε!!!!!Πως να στο πω ρε Luc...δεν στήριξε τις ίδιες τις επιλογές του με αυτό...τι δεν κατάλαβα λοιπόν? Τώρα εσύ που είσαι εμπειρότερος πες μου...γιατί πήγε? Όχι τίποτε άλλο αλλά 2 ημέρες φώναζε και μάλιστα πολλοί εδώ μέσα τον στήριξαν και τώρα ανακαλύπτουν ότι πήγε!!!!!!
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Φιλε μουκανεις πολυ μεγαλο λαθος για μενα...πρωτον δεν με νοιαζει η εκπτωση ουτε τη ζητησα ουτε θα τη χρησιμοποιησω ποτε...δεν εχω οικονομικη αναγκη, δευτερον δεν εχω παει μαζι της, μετα απο τεσσερα μηνυματα που μου εστειλε ζητωντας συγνωμη ειπα να παω αποψε. Δηλαδη δεν εχω παει ακομα. Τωρα για το μαυρισμα οπως ειδες δεν σχολιασα την αποδοση της ή την ομορφια της αλλα τον αντιεπαγγελματισμο της. Λυπαμαι που τα ειπες ολα αυτα γιατι δεν εχω δωσει ποτε δικαιωμα σε κανεναν...οσο για τα παντελονια το αφηνω ασχολιαστο... Με μεγαλο respect
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μαύρο σημαίνει "δεν πάω ποτέ ξανά"....για μένα αυτό σημαίνει, ειδικά όταν την "κάνεις" βούκινο σε όλη την Ευρώπη για αυτό το λάθος. Αν εννοείς ότι δέχθηκε από μέρους του τις εξηγήσεις που του έδωσε η κορασίδα και για αυτό πήγε....φίλε Luc συγνώμη αλλά δεν στέκει...γιατί? Διότι με ταχύτητα σπίντι Γκονζάλεθ έγραψε review στας Ευρώπας. Εκεί που γράφεις και εσύ ντε!!!!!Πως να στο πω ρε Luc...δεν στήριξε τις ίδιες τις επιλογές του με αυτό...τι δεν κατάλαβα λοιπόν? Τώρα εσύ που είσαι εμπειρότερος πες μου...γιατί πήγε? Όχι τίποτε άλλο αλλά 2 ημέρες φώναζε και μάλιστα πολλοί εδώ μέσα τον στήριξαν και τώρα ανακαλύπτουν ότι πήγε!!!!!!

Βρε φιλε, μαυρο πηρε για συμπεριφορα προς πελατη, και εγω αυτο θα εβλεπα αν κοιταζα κριτικες γαι το μωρο. Δεν ειπε οτι ηταν ασχημη ουτε οτι ειχε κακο σρβις. Δεν σημαινει οτι δεν θα ξαναδει το μωρο. Εσυ γιατι αρπαχτηκες ξαφνικα?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο....όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...έχουν χάσει το νόημα τους και οι λέξεις και οι πράξεις μας!!!!!!Από εμένα για αυτό το θέμα...ΤΕΛΟΣ...και συγνώμη σε όλους για την "φασαρία"....
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Ερχεται και αυτο ξανα στην Αθηνα. Κουλουρι με σαλιο μονο  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Dominika.jpg
    Dominika.jpg
    110,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Angel 1.jpg
    Angel 1.jpg
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 10

charisgns

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Τωρα οσον αφορα την Αμαντα, τις εκανε τις μαλακιες της αυτο ειναι γεγονος αλλα ''δασκαλευτηκε'' και μαλλον την επομενη φορα θα ειναι πιο συνεπης.
Οσον αφορα τον φιλο που την μαυρισε, καλα εκανε, για το οτι σκεφτεται να παει παλι καλα θα κανει, οι υπολοιποι αξιολογουμε και αναλογως πρατουμαι, ολα τα αλλα ειναι φιλολογιες.

Υ.Γ. Και εγω εχω ριξει μαυρο στον Ζ αλλα αμα ερθει η Τζουλια ε, δεν γινεται θα παω.
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο....όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...έχουν χάσει το νόημα τους και οι λέξεις και οι πράξεις μας!!!!!!Από εμένα για αυτό το θέμα...ΤΕΛΟΣ...και συγνώμη σε όλους για την "φασαρία"....
τουλαχιστον αυτα περι παντελονιων και εκπτωσης θα επρεπε να τα παρεις πισω αλλα φαινεται οτι ειναι δυσκολο για «ανδρες» σαν και σενα...Τελος και απο μενα συναγωνιστες
 

charisgns

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Τωρα οσον αφορα την Αμαντα, τις εκανε τις μαλακιες της αυτο ειναι γεγονος αλλα ''δασκαλευτηκε'' και μαλλον την επομενη φορα θα ειναι πιο συνεπης.
Οσον αφορα τον φιλο που την μαυρισε, καλα εκανε, για το οτι σκεφτεται να παει παλι καλα θα κανει, οι υπολοιποι αξιολογουμε και αναλογως πρατουμαι, ολα τα αλλα ειναι φιλολογιες.

Υ.Γ. Και εγω εχω ριξει μαυρο στον Ζ αλλα αμα ερθει η Τζουλια ε, δεν γινεται θα παω.

:2funny: :2funny: εχεις και εσυ αδυναμιες τσοπ. Μελι και αρρρρρρρρριμπα!!  :2funny:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Παντα ..........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 

Αντε καλο :sleeping:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλα τοτε Fantom θα σου βαλω οταν ξυπνησω την χθεσινη Λεοπαρδαλη που συναντησες !!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Παίδες....έχει κανείς εμπειρία από αυτά? ή έχετε κάτι ανάλογο να προτείνετe (σλοβάκες με επαγγελματική έδρα πλησίον της Βιέννης και για Long date)?
Διάλεξες το αγαπημένο μου πρακτορείο. Ναι, να σου προτείνω... αλλά αφού δεν σου αρέσουν τα κοντοπούτανα κάτω του 1.75, γιατί να σε βάλω στην πρίζα άδικα?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom