Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (4 μέλη και 93 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.930
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
Συντροφοι συναγωνιστές συνοδοιπόροι και συμμαχητές
Αξιότιμοι κ.κ. Tres και Baby αλλά και όλοι οι λοιποί
Αιτούμαι την κατανόηση σας και τη συνδρομή σας αλλά πάνω απ όλα την βοήθεια σας
Αφού πρωτα σας συγχαρώ και σας ευχαριστήσω για τα τόσα και τόσα που προσφερετε σε τούτο δω τον ιστοχ¨ωρο (sic)
Διαμαρτυρομαι έντονα σχίζω τα ρούχα μου και τα καλσον της γειτόνισας
Αδέλφια λυπηθείτε μας
Δεν είναι δυνατόν να ανεβάζετε φοτο απ όλες τις μουνάρες και ΜΠΡΑΒΟ σας ,να μας φτιάχνετε και να μη μας δίνετε ενα ονοματάκι , ενα στοιχείο κατι ρε ΑΔΕΛΦΙΑΑΑΑΑΑΑ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ


:headbang: :cum: :lheel: :rockon: :helpplea: :helpplea:

name: Zafira (Zuzuna)

 

MrBig

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συντροφοι συναγωνιστές συνοδοιπόροι και συμμαχητές
Αξιότιμοι κ.κ. Tres και Baby αλλά και όλοι οι λοιποί
Αιτούμαι την κατανόηση σας και τη συνδρομή σας αλλά πάνω απ όλα την βοήθεια σας
Αφού πρωτα σας συγχαρώ και σας ευχαριστήσω για τα τόσα και τόσα που προσφερετε σε τούτο δω τον ιστοχ¨ωρο (sic)
Διαμαρτυρομαι έντονα σχίζω τα ρούχα μου και τα καλσον της γειτόνισας
Αδέλφια λυπηθείτε μας
Δεν είναι δυνατόν να ανεβάζετε φοτο απ όλες τις μουνάρες και ΜΠΡΑΒΟ σας ,να μας φτιάχνετε και να μη μας δίνετε ενα ονοματάκι , ενα στοιχείο κατι ρε ΑΔΕΛΦΙΑΑΑΑΑΑΑ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ

:headbang: :cum: :lheel: :rockon: :helpplea: :helpplea:

Ευγε!!!! Βοηθειστε τους αωματους!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ουπς τσιμπα και δεκαρι σου και με το μαλλι κατω !!!!

dsc03414v.jpg


Αντε και μια ξαπλα παλι με το μαλλι κατω που κανει την διαφορα !!!!

dsc03417lh.jpg


Hasta la vista BABY !!!! ;)
Αυτά κάνεις και με βάζεις σε υποψίες.....τον Alex τι τον έχεις?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εδω δηλαδη τι βαθμο να βαλουμε ???
45 σε ολα ???
Ουτε σιλικονες ουτε τιποτα !!!
250 και ολα μεσα CIM ,CIF ,A-level !!!!

 
dsc03190on.jpg
Το ποτήρι γιατί το κρατάει? :huh:...για να τα φτύσει και να κάνει....κοκταίηλ? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Λοιπόν, δεν ήθελα να επανέλθω, αλλά τα δάχτυλα μου με τρώνε.
Υπάρχουν βίζιτες που θέλουν να τους τελειώνουν γρήγορα, οι ξεπέτες και αυτές που γουστάρουν ένα καλό γαμήσι από όποιον μπορεί να τους το προσφέρει. Αν είναι λιγώτερο ή περισσότερο νέος τους είναι αδιάφορο, γιατί η χολή τους έχει σπάσει.
Ο λόγος όμως που όλες προτιμούν όντως τους πιο μεγάλους, είναι ότι η πείρα τους τις έχει δείξει πως ο μεγάλος έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να τους φερθεί καλά, διότι ξέρει πως μόνο με τα λεφτά του θα βρεί μουνί τέτοιας ηλικίας και γι αυτό και δεν τα κλαίει!
Αντίθετα ο νέος, ιδίως άμα είναι και ωραίος, τις κάνει να σκέφτονται "Τί διάολο θέλει αυτός εδώ; Κανονικά αυτός θα έπρεπε να έχει τρεις γκόμενες πιο ωραίες από εμένα! Άρα κάτι δεν πάει καλά"
Το καλλίτερο γι αυτές να είναι απλά ντροπαλός. Μπορεί όμως να είναι και βίαιος, βαρεμένος, κλέφτης κλπ. και γι αυτό πολλές στο εξωτερικό έχουν και κατώτερο όριο τα 40 χρόνια.
Για πες μας μία?....π.χ η Caro αυτό γράφει....χμμμμμμμμ!!!!!!!ξέρω και άλλες που γράφουν....Είμαι νέος, ωραίος, μόνος....ψάχνει!!!Ταινία δεν ήταν αυτό?....Είμαι βίαιος, βιαστής,τραβέλι.....γαμιέμαι για να ασπρίσω!!!!!....τραλαλαλαλλαλα.....παλάβωσα....τώρα θα γίνω και κτηνοβάτης...θα μαμίσω τον σκύλο μου(ροντβαϊλερ)!!!!!!....έναν ψυχολόγο ρε παιδιά....δηλ. απαγορεύεται να γαμάς απλώς για να έχεις "τρόπαια".....ωχ συγνώμη, σας έθιξα τον πολιτισμικό σας εγώ!!!!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.930
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
Για πες μας μία?....π.χ η Caro αυτό γράφει....χμμμμμμμμ!!!!!!!ξέρω και άλλες που γράφουν....Είμαι νέος, ωραίος, μόνος....ψάχνει!!!Ταινία δεν ήταν αυτό?....Είμαι βίαιος, βιαστής,τραβέλι.....γαμιέμαι για να ασπρίσω!!!!!....τραλαλαλαλλαλα.....παλάβωσα....τώρα θα γίνω και κτηνοβάτης...θα μαμίσω τον σκύλο μου(ροντβαϊλερ)!!!!!!....έναν ψυχολόγο ρε παιδιά....δηλ. απαγορεύεται να γαμάς απλώς για να έχεις "τρόπαια".....ωχ συγνώμη, σας έθιξα τον πολιτισμικό σας εγώ!!!!!

τρόπαιο;!
μήπως εννοείς καταναλωτική μανία;
το τρόπαιο είναι μετά από αγώνα, ή στην κουρσάρικη διαλεκτική κι ως λάφυρο.
Στον αγοραίο τι τρόπαιο παίρνεις;
καμμιά τούφα μαλλιά, σκαλπ, κομμάτι αυτί, βυζί;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
τρόπαιο;!
μήπως εννοείς καταναλωτική μανία;
το τρόπαιο είναι μετά από αγώνα, ή στην κουρσάρικη διαλεκτική κι ως λάφυρο.
Στον αγοραίο τι τρόπαιο παίρνεις;
καμμιά τούφα μαλλιά, σκαλπ, κομμάτι αυτί, βυζί;
Τα εισαγωγικά που έβαλα στην λέξη τα είδες ή ......ωραίο φόρουμ όμως...σε λίγο θα κάνουμε και μαθήματα ελληνικών εδώ και θα πετάμε ο ένας στην μάπα του άλλου τίτλους, πτυχία, μεταπτυχιακά και διδακτορικά!!!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Και μια ενημέρωση....αν πάτε στην παρακάτω κορασίδα
και είναι μέσα η ίδια....σφυρίχτε μου κλέφτικα!!!!!!
ενώ άμα πάτε στην παρακάτω κορασίδα
είναι ακόμα πιο όμορφη από τις φωτό....στο σεξ τα "σπάει"....και την πόρτα ανοίγει.....ααααα και πολλά άλλα....αλλά που να ξέρω εγώ, είμαι νέος και δεν έχω εμπειρία να επικοινωνήσω σωστά!!!!!!
 

kritonas

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
τρόπαιο;!
μήπως εννοείς καταναλωτική μανία;
το τρόπαιο είναι μετά από αγώνα, ή στην κουρσάρικη διαλεκτική κι ως λάφυρο.
Στον αγοραίο τι τρόπαιο παίρνεις;
καμμιά τούφα μαλλιά, σκαλπ, κομμάτι αυτί, βυζί;

Καλύτερα η Caro, παρά η μαλακία που δέρνει το πρακτορείο της Angelina Stone ! Έχω ανεβάσει σχετική κριτική για να προειδοποιήσω τους συναδέλφους...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

τι μου θυμίζετε...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Νοικοκυρά σε απόγνωση Νο1....έρχεται :headbang:
 

Συνημμένα

  • Simona.jpg
    Simona.jpg
    38 KB · Εμφανίσεις: 11

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Νοικοκυρά σε απόγνωση Νο2.....έρχεται :headbang:
 

Συνημμένα

  • Tanya.jpg
    Tanya.jpg
    65,9 KB · Εμφανίσεις: 11

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Και μια ενημέρωση....αν πάτε στην παρακάτω κορασίδα
και είναι μέσα η ίδια....σφυρίχτε μου κλέφτικα!!!!!!
ενώ άμα πάτε στην παρακάτω κορασίδα
είναι ακόμα πιο όμορφη από τις φωτό....στο σεξ τα "σπάει"....και την πόρτα ανοίγει.....ααααα και πολλά άλλα....αλλά που να ξέρω εγώ, είμαι νέος και δεν έχω εμπειρία να επικοινωνήσω σωστά!!!!!!
Δεν κατάλαβα φίλε μου;;; Αμφισβητείς ότι σας έγραψα την αλήθεια...ότι ήταν εξαφανισμένη και δεν άνοιγε την πόρτα ενώ δεν απαντούσε και στα μηνύματα;;; Είπα ότι μετά από κανά τρίωρο μου απάντησε και από τότε μου έχει στείλει άλλα τρια μηνύματα που μου ζητά συγγνώμη και μου κάνει και discount για να πάω. Το σκέφτομαι να το κάνω, αλλά ψέματα δεν έλεγα. Χαίρομαι που εσύ ήσουν τυχερός.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να και ο Μπούφαλο Μπιλ...αυτός έρχεται για να εκτελέση τις δύο προηγούμενες :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Barbie.jpg
    Barbie.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 13

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν κατάλαβα φίλε μου;;; Αμφισβητείς ότι σας έγραψα την αλήθεια...ότι ήταν εξαφανισμένη και δεν άνοιγε την πόρτα ενώ δεν απαντούσε και στα μηνύματα;;; Είπα ότι μετά από κανά τρίωρο μου απάντησε και από τότε μου έχει στείλει άλλα τρια μηνύματα που μου ζητά συγγνώμη και μου κάνει και discount για να πάω. Το σκέφτομαι να το κάνω, αλλά ψέματα δεν έλεγα. Χαίρομαι που εσύ ήσουν τυχερός.
Λοιπόν θα στα πω ένα χεράκι και ας μην πας στο ραντεβού - θα τα δώσω εγώ τα λεφτά σου και όχι 200 αλλά 220 - που έχεις ήδη κανονίσει και αυτά τα "σκέφτομαι να πάω", όχι σε τα μας. Εκτός και αν η κορασίδα που είναι fully booked σήμερα έχει αφήσει κενό στο πρόγραμμά της και περιμένει τον λεγάμενο να αποφασίσει αν θα πάει!!!!! Ξεσήκωσες τον κόσμο όλο για ένα λάθος, το οποίο το έχουν κάνει μεγάλα πρακτορεία, αλλά δεν μας συμφέρει να το πούμε διότι δεν μας παίρνει, αλλά σε μια κοπελίτσα το κάνουμε...και for what?...για 20 γιούρια έκπτωση!!!!!Εσύ δεν φώναζες "μαύρο και πάλι μαύρο"? Αλλά με μια μηδαμινή εκπτωσούλα έκλεισες αμέσως....στο λέω εγώ διότι έχω βάλει μαύρο στον Ζ και ξέρεις για πιο λόγο?Απλώς έβαλε λάθος φώτο στην Bello...και ενώ την είχα κλείσει από τους πρώτους ακύρωσα. Ακόμα και όταν δημοσιεύτηκαν οι φωτό του μούναρου, δεν μπήκα καν στον κόπο να κλείσω, που μπορούσα.Έγραψες κριτικές που δεν είχαν καμία σχέση με το service της και μάλιστα και σε διεθνές φόρουμ.For what? Θα σου πω εγώ....προσπάθησες να σου κάνει discount εκμεταλλευόμενος ένα λάθος που το κάνουν καθημερινά μεγάλα πρακτορεία, αλλά είπαμε εκεί οι περισσότεροι κάνουν ΜΟΚΟ!!!!!!!Εσύ δεν φώναζες να μην πάει κανένας εκεί? Εσύ γιατί έκλεισες έστω και με έκπτωση? Άρα δεν σε κατηγορώ ότι είπες ψέμματα, αλλά ότι δεν είσαι σωστός ρε φίλε....δεν είσαι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ που λένε και στο χωριό μου!!!!!....αυτά τα ολίγα και μην επανέλθεις γιατί θα σε βγάλω φουλ οφσάϊντ!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom