Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 602K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (13 μέλη και 72 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Έχει βελτιωθεί πολύ το look από παλαιότερα. Και εγώ που την είδα τα Χριστούγεννα, φύσαγε από ντύσιμο. Σου έχει πει το αγαπημένο της δωμάτιο στον Πρίαμο? (Βρωμοξενοδοχείο, επιλογή του Υοργος, αλλά φαίνεται το γουστάρουν τα bunnies)

Εγω πάντως δοκίμασα σε high Ξενοδοχείο και μάλιστα είναι ημιπαραμονής με ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ δωμάτιο... να βλέπει ΘΑΛΑΣΣΑ. (εμενε μονιμα εκει)
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Εγω πάντως δοκίμασα σε high Ξενοδοχείο και μάλιστα είναι ημιπαραμονής με ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ δωμάτιο... να βλέπει ΘΑΛΑΣΣΑ. (εμενε μονιμα εκει)
...einai pou den mporw na grapsw ellinika kai to ekmetaleuesai!  :grin: :grin: :grin:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
...einai pou den mporw na grapsw ellinika kai to ekmetaleuesai!  :grin: :grin: :grin:
ΠΑΙΔΙΑ ο PATH είναι ΖΩΝΤΑΝΟΣ ξέφυγε απο καμμιά ΜΟΥΝΑΡΑ και ΔΕΝ τον κατάπειε!!! Η ΜΗΠΩΣ παντρεύτηκε και του απαγορεύει η γυναίκα?


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Έχει βελτιωθεί πολύ το look από παλαιότερα. Και εγώ που την είδα τα Χριστούγεννα, φύσαγε από ντύσιμο. Σου έχει πει το αγαπημένο της δωμάτιο στον Πρίαμο? (Βρωμοξενοδοχείο, επιλογή του Υοργος, αλλά φαίνεται το γουστάρουν τα bunnies)

Ναι, σε χάλασε το ΠΡΙΑΜΟΣ. Αριστοκράτη μου εσύ.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Moυ ήρθε το παρακάτω email,επομένως για ενημέρωση...
Μάλλον κάποιος την είχε κλείσει για την ημερομηνία αυτή,είχε κλείσει και ticket αλλά το ακύρωσε κι έτσι έμεινε η κοπέλα με το εισητήριο το οποίο ο καινούριος πελάτης δεν θα αναγκαστεί να πληρώσει

MEET WITH OUR SEXY LADY  CHANTALL  IN ATHENS  FOR DATE  16 - 17
FEBRUARY  2008 AND GET A SPECIAL
  PRICE  INCLUDED AIR TICKET !

  TOTAL PRICE FOR CHANTALLS MEETING FOR 24HRS  INCLUDED AIR TICKET AND
TAXI COSTS TO/FROM
  VIENNA  AIRPORT  IS    1400EUR

  ARRIVAL TO ATHENS ON 16TH FEBRUARY  AT  13.20PM
  DEPARTURE FROM ATHENS ON 17TH FEBRUARY AT  17.15PM

  FULL SERVICE PROVIDED BY GIRL


FOR YOUR BOOKINGS OR MORE QUESTIONS, PLEASE, FEEL FREE TO CONTACT US BY
EMAIL 
  alena@prestigemodels.net

Το γραφείο είναι το
 

Συνημμένα

  • CHANTALL.JPG
    CHANTALL.JPG
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 15

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Moυ ήρθε το παρακάτω email,επομένως για ενημέρωση...
Μάλλον κάποιος την είχε κλείσει για την ημερομηνία αυτή,είχε κλείσει και ticket αλλά το ακύρωσε κι έτσι έμεινε η κοπέλα με το εισητήριο το οποίο ο καινούριος πελάτης δεν θα αναγκαστεί να πληρώσει

MEET WITH OUR SEXY LADY  CHANTALL  IN ATHENS  FOR DATE  16 - 17
FEBRUARY  2008 AND GET A SPECIAL
  PRICE  INCLUDED AIR TICKET !

  TOTAL PRICE FOR CHANTALLS MEETING FOR 24HRS  INCLUDED AIR TICKET AND
TAXI COSTS TO/FROM
  VIENNA  AIRPORT  IS    1400EUR

  ARRIVAL TO ATHENS ON 16TH FEBRUARY  AT  13.20PM
  DEPARTURE FROM ATHENS ON 17TH FEBRUARY AT  17.15PM

  FULL SERVICE PROVIDED BY GIRL


FOR YOUR BOOKINGS OR MORE QUESTIONS, PLEASE, FEEL FREE TO CONTACT US BY
EMAIL 
  alena@prestigemodels.net

Το γραφείο είναι το ]
Επέστρεψα και καλώς σας βρήκα. Το ίδιο email ήρθε και σ' εμένα - προφανώς έχει πάει σε πολλούς.

Ας πάμε στο ζουμί τώρα: Δεν κατάλαβα! Ζητάει 1400 euro για 24ωρο στα οποία (λέμε τώρα) δεν περιλαμβάνονται τα αεροπορικά εισητήρια αφού τα έχει πληρώσει ο πελάτης που ακύρωσε... τη στιγμή που στο η τιμή για το ίδιο χρονικό διάστημα είναι 1090 euro?

Ή μήπως μας περνάει για μαλάκες? Εντάξει κυρά μου... το αεροπορικό εισητήριο σου έμεινε στο χέρι επειδή ακύρωσε ο ένας πελάτης. Τι ζόρι δηλαδή τραβάει ο επόμενος υποψήφιος πελάτης να το ΞΑΝΑ-πληρώσει - όχι σαν αεροπορικό? Μήπως είναι μούφα διαφήμιση? Οεο?

Όσο για το "taxi" από Μπρατισλάβα (που μένουν οι περισσότερες κοπέλες του Prestige) στο αεροδρόμιο της Βιέννης είναι στην πραγματικότητα λεοφορείο και κοστίζει μόλις 8 euro! H δε απόσταση Μπρατισλάβας - Βιέννης είναι 35km και η μετάβαση διαρκεί 20-30 λεπτά. Αυτό για όσους έχουν φάει παπά και πληρώσαν 50, 60 ή ακόμη και 100 euro για το "taxi"!

ΥΓ. Ναι YURA! Καλά πέρασα... και την έφερα μαζί μου. 'φχαριστηθηκες?  :grin:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Ποιά? Τι προαναφερθέντα κυρία? Με 50 ευρώ μόνον? Α!!! Θέλω και εγώ! Αν ΟΧΙ ένα σου λέω.... εγω απλώς δεν την έφερα γιατί απλώς ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ...
(δηλαδή οικονομία στα εισιτήρια...) ασε που λέω να την φέρω και επάνω να μιλάνε την ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Επέστρεψα και καλώς σας βρήκα. Το ίδιο email ήρθε και σ' εμένα - προφανώς έχει πάει σε πολλούς.

Ας πάμε στο ζουμί τώρα: Δεν κατάλαβα! Ζητάει 1400 euro για 24ωρο στα οποία (λέμε τώρα) δεν περιλαμβάνονται τα αεροπορικά εισητήρια αφού τα έχει πληρώσει ο πελάτης που ακύρωσε... τη στιγμή που στο η τιμή για το ίδιο χρονικό διάστημα είναι 1090 euro?

Ή μήπως μας περνάει για μαλάκες? Εντάξει κυρά μου... το αεροπορικό εισητήριο σου έμεινε στο χέρι επειδή ακύρωσε ο ένας πελάτης. Τι ζόρι δηλαδή τραβάει ο επόμενος υποψήφιος πελάτης να το ΞΑΝΑ-πληρώσει - όχι σαν αεροπορικό? Μήπως είναι μούφα διαφήμιση? Οεο?

Όσο για το "taxi" από Μπρατισλάβα (που μένουν οι περισσότερες κοπέλες του Prestige) στο αεροδρόμιο της Βιέννης είναι στην πραγματικότητα λεοφορείο και κοστίζει μόλις 8 euro! H δε απόσταση Μπρατισλάβας - Βιέννης είναι 35km και η μετάβαση διαρκεί 20-30 λεπτά. Αυτό για όσους έχουν φάει παπά και πληρώσαν 50, 60 ή ακόμη και 100 euro για το "taxi"!

ΥΓ. Ναι YURA! Καλά πέρασα... και την έφερα μαζί μου. 'φχαριστηθηκες?  :grin:


ΑΡΕ Solitonios και έλεγα ότι είσαι ΓΑΤΑ με πέταλα.... Μάλλον παραμύθιασε ΚΟΣΜΟ η κυρία ΑΛΛΑ ο ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ την κατατρόποσε!!!
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πάντως να πούμε τη μαύρη αλήθεια το πρακτορείο της Electra εγγύηση στα booking!!! 3 Έκανα ως χτες και ακόμα περιμένω να μου πουν λεπτομέρειες!! Καλή χρυσή η Electra αλλά το πρακτορείο  :jerking:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ΑΡΕ Solitonios και έλεγα ότι είσαι ΓΑΤΑ με πέταλα.... Μάλλον παραμύθιασε ΚΟΣΜΟ η κυρία ΑΛΛΑ ο ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ την κατατρόποσε!!!

Οοοps τώρα είδα την κανονική της τιμή! :o :o :o
Άρα ναι περιμένουν να βρουν θύματα!
Όντως μπράβο στον Path ;)
Μάλλον βλέπουν πως στο Ελλάντα πληρώνουμε...αρκετά  :jerking:
 

Επισκέπτης
Μαλλων απεργουσε ο θειος Yura γιατι βλεπω και ανεβαινουν το ενα μετα το αλλο τα review.
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Σχετικά με το πρακτορείο της Elektra (Hotel Girls) παίρνω εδώ και 4 ημέρες στο κινητό του μαλάκα του πράκτορα και κατάφερα μετά από 4 τηλεφωνήματα και καμια 10αριά SMS να κλείσω το ραντεβού για σήμερα. Φτάνω στο ξενοδοχειο (όντως καλό και κεντρικό) μου στέλνει το SMS επιβεβαίωσης με τον αριθμό δωματίου, ανεβαίνω και βλέπω το room service μέσα να καθαρίζει! Η κοπέλα μου είπαν έχει βγει έξω! Τον πήρα πίσω και μου λέει να περιμένω λιγάκι θα το κανονίσει. Ακόμα περιμένω να με πάρει για να μου πει που είναι! Φυσικά και δεν πήρα πίσω και την έκανα ...

Ήταν 1η επαφή με City tour αλλά το πρακτορείο έχει νοοτροπία μπουρδέλου Φυλής από ότι φαίνεται! Τουλάχιστον εκεί ζητάνε 30 και όχι 250!Αν έτσι αντιμετωπίζουν τα City Tour τους πελάτες αμφιβάλλω αν τα αρκετά εξτρά λεφτά τελικά δικαιολογούν καλύτερη ποιότητα ή είναι μια αρπαχτή όπως κάθε άλλο στον κλάδο του πληρωμένου έρωτα!
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Σχετικά με το πρακτορείο της Elektra (Hotel Girls) παίρνω εδώ και 4 ημέρες στο κινητό του μαλάκα του πράκτορα και κατάφερα μετά από 4 τηλεφωνήματα και καμια 10αριά SMS να κλείσω το ραντεβού για σήμερα. Φτάνω στο ξενοδοχειο (όντως καλό και κεντρικό) μου στέλνει το SMS επιβεβαίωσης με τον αριθμό δωματίου, ανεβαίνω και βλέπω το room service μέσα να καθαρίζει! Η κοπέλα μου είπαν έχει βγει έξω! Τον πήρα πίσω και μου λέει να περιμένω λιγάκι θα το κανονίσει. Ακόμα περιμένω να με πάρει για να μου πει που είναι! Φυσικά και δεν πήρα πίσω και την έκανα ...

Ήταν 1η επαφή με City tour αλλά το πρακτορείο έχει νοοτροπία μπουρδέλου Φυλής από ότι φαίνεται! Τουλάχιστον εκεί ζητάνε 30 και όχι 250!Αν έτσι αντιμετωπίζουν τα City Tour τους πελάτες αμφιβάλλω αν τα αρκετά εξτρά λεφτά τελικά δικαιολογούν καλύτερη ποιότητα ή είναι μια αρπαχτή όπως κάθε άλλο στον κλάδο του πληρωμένου έρωτα!
Οχι πως ειμαι ο πολυπειρος,2 φορες εχω χρισημοποιησει CT,τον Ζουζουνα,αν εξαιρεσω μερικα ακυρα που μου εριξε,δεν ειχα παραπονο.Στην ωρα τους οι ειδοποιησεις,τα κοριτσια στην θεση τους.Μια φορα που προσπαθησα να κλεισω την Ελεκτρα,ακομα περιμενω επιβεβαιωση
 

mikes4207

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
296
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
1
Μολις εκλεισα με Gabrielle απο .
Εντυπωση μου κανει που ειναι ελευθερη τετοια μερα. Θα εχετε review το πολυ αυριο. Ομως αν καποιος ξερει κατι ας με σωσει οσο εχω ακομα χρονο.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μολις εκλεισα με Gabrielle απο .
Εντυπωση μου κανει που ειναι ελευθερη τετοια μερα. Θα εχετε review το πολυ αυριο. Ομως αν καποιος ξερει κατι ας με σωσει οσο εχω ακομα χρονο.

Αγνωστες οι βουλές του Κυρίου... γενικά ΠΡΕΠΕΙ να κάθονται εγω που δοκίμασα ΜΙΑ χαλαρά τα είδα... Πάντως καλά ήτανε... τώρα η πιτσιρίκα
μοιάζει εκκολαπτόμενη τάνα ... θα δείξει (εχω κανονίσει το weekend)
 

mikes4207

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
296
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
1
Και ερωτω

Μολις εκλεισα με Gabrielle απο .
Εντυπωση μου κανει που ειναι ελευθερη τετοια μερα. Θα εχετε review το πολυ αυριο. Ομως αν καποιος ξερει κατι ας με σωσει οσο εχω ακομα χρονο.

Και απαντω:

Ενα θα πω. Καμμια απο τις πρων μου δεν ηταν τοσο γλυκια, ζεστη και τρυφερη.

Υ.Γ. Αναλυτικο review αυριο το βραδυ.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6

Aγαπητοί φίλοι, έρχεται παλι ενα απ'τα καλυτερα CT, η Margo, 17/2, απο άποψη τιμής-απόδοσης.
Τρομερές υπηρεσίες,την εχω παρει προσωπικά, αλλά η αποψη μου αντανακλάται και απο το συνολο των κριτικών της...

Εκτός αυτού όμως, είδα στο site του σουζάνα έναν ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ ΜΟΥΝΑΡΟ, με το καλλιτεχνικό ψευδώνυμο Savanna,και καπακι εστειλα mail για το αν παιζει να ρθει και μου λεει, ο ευλογημενος, ερχεται σε 2-3 εβδομαδες!  :rockon: :rockon: :rockon:

Εδώ είναι η σελιδα της, Παιδια μου, δεν είναι ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟΣ??? Μόλις επεσα τυχαια περιηγούμενος πανω στη σελιδα της, επεσαν πολλες  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ρε φιλε πανω στο χειροτερο κομοδινο επεσες.....αλλα τι να λεμε...γουστα ειναι αυτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom