Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 605K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.751
Πόντοι
41.447
Αυτό δεν πρέπει να μπει στο reviews?  :rockon:  :rockon: :2funny:  :2funny:  :boobies:  :boobies:

ξενέρωσα τόσο πολύ που ούτε review δεν θέλω να γράψω,
φεύγωντας της άφησα ένα κουτί παυσίπονα που είχα μαζί μου....
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μονοφαγάς ο Yura . Δεν νομιζω συναδελφοι.
Διακομιστής εδω.

ΟΧΙ του DVD πάντως.... ο πτωχός δεν έχει 5.500.000 στην παντελόνα μόνο ένα γεωτρήπανο απο τα γενοφάσκια τι να κάνω ο άνθρωπος?  :think:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
ξενέρωσα τόσο πολύ που ούτε review δεν θέλω να γράψω,
φεύγωντας της άφησα ένα κουτί παυσίπονα που είχα μαζί μου....

Σορρυ Ζερο ΑΛΛΑ review έπρεπε να ΜΠΕΙ έτσι δεν λέει ο BABY ότι πρέπει η κάνω λάθος οπότε sorry my friend...
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Kοίτα σε όλα τα νότιογερμανικά sites. Σχεδόν όλες κατεβαίνουν μέχρι Ελβετία με μικρή επιβάρυνση. Εάν πετύχεις και τίποτα γκόμενες από Basel, ίσως και χωρίς επιβάρυνση.

ΜΗΝ πάρεις ντόπιες, τις έχουν κακομάθει οι άραβες και κάτι βλαμμένα νεόπλουτα χρηματιστάκια και ζητάνε τα κέρατά τους.

Υπάρχει πάντα η επιλογή να ζητήσεις και από ΕΕ, αλλά όσες θα έχουν δικαίωμα να ταξιδέψουν Ελβετία, θα έχουν σίγουρα σημαντικό overhead.

Σε έκθεση πας?

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Αν έχεις κανά link από πρακτορεία που καλύπτουν και Ελβετία δώσε μου.Πάω για δουλειά της εταιρείας που εργάζομαι,αλλά και για την έκθεση αυτοκινήτου.
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Ποιος εκανε τι? Να συλληφθη ΑΜΕΣΑ .... (για λέγε εχω μεσάνυχτα)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και που να δείς τι άλλο θα γίνει? :headbang:

Έτσι έμαθα, ήρθα και Ελλάδα τις προάλλες (για να συνεφέρω ένα ζωντόβολο που έχει μπλέξει με μία εξωτική χορεύτρια και έχει πάρει τον κατήφορο) και δεν απαντούσε. Τι αλλο θα γίνει?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Αν έχεις κανά link από πρακτορεία που καλύπτουν και Ελβετία δώσε μου.Πάω για δουλειά της εταιρείας που εργάζομαι,αλλά και για την έκθεση αυτοκινήτου.

Εάν ξέρεις γερμανικά, όρμα στο . Θα βρεις πολλά χρήσιμα Infos. Μίλα και με τα εξής (κορυφαία αλλά ακριβά πρακτορεία) και και πιστεύω θα βγάλεις άκρη. Θα κοιτάξω τι άλλο μπορώ να μάθω, και θα ποστάρω σχετικά.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Έτσι έμαθα, ήρθα και Ελλάδα τις προάλλες (για να συνεφέρω ένα ζωντόβολο που έχει μπλέξει με μία εξωτική χορεύτρια και έχει πάρει τον κατήφορο) και δεν απαντούσε. Τι αλλο θα γίνει?

Πάρε τι πληροφορίες καταλάγου και θα μάθεις... είχα ενα extended interview for new Year και τα είπε ο Αι Βασίλης με το νι και με το σίγμα. Με άλλα
λόγια μόνον εσύ θα πηγαινοέρχεσαι οι υπόλοιποι έχουν λατρεία με την πατρίδα... πλεον ΜΟΝΙΜΑ :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Solitonios, τι βλέπω? Βολτάρουμε abroad?
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Πάρε τι πληροφορίες καταλάγου και θα μάθεις... είχα ενα extended interview for new Year και τα είπε ο Αι Βασίλης με το νι και με το σίγμα. Με άλλα
λόγια μόνον εσύ θα πηγαινοέρχεσαι οι υπόλοιποι έχουν λατρεία με την πατρίδα... πλεον ΜΟΝΙΜΑ :rockon:

Σοβαρά? Μπράβο το κορίτσι! Ελπίζω όμως χωρίς "μαμά" αυτή τη φορά.  
Μου επιτρέπετε να επαναλάβω κάτι: (ένα ζωντόβολο που έχει μπλέξει με μία εξωτική χορεύτρια και έχει πάρει τον κατήφορο)
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Σοβαρά? Μπράβο το κορίτσι! Ελπίζω όμως χωρίς "μαμά" αυτή τη φορά. 
Μου επιτρέπετε να επαναλάβω κάτι: (ένα ζωντόβολο που έχει μπλέξει με μία εξωτική χορεύτρια και έχει πάρει τον κατήφορο)

ΜΟΝΗ σαν τον ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ κοινώς οικογενειακά πράγματα ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ φίλους και οικογενειακές στιγμές.... εξ ου και τα τηλεφώνα
πλήρης αλλαγή και μόνον σε πολύ κολλητούς. ΟΣΟ για χορεύτριες δεν γνωρίζω τίποτα προσωπικά και δεν μπορώ να βοηθήσω So haraso?  :)
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ΜΟΝΗ σαν τον ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ κοινώς οικογενειακά πράγματα ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ φίλους και οικογενειακές στιγμές.... εξ ου και τα τηλεφώνα
πλήρης αλλαγή και μόνον σε πολύ κολλητούς. ΟΣΟ για χορεύτριες δεν γνωρίζω τίποτα προσωπικά και δεν μπορώ να βοηθήσω So haraso?  :)
Μάλιστα. Και δεν μου είπε τίποτα το παλιοκόριτσο. Τα περί χορεύτριες ας το αφήσουμε καλύτερα, πονεμένη ιστορία χωρίς τελειωμό. (ζωντόβολο!)
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μάλιστα. Και δεν μου είπε τίποτα το παλιοκόριτσο. Τα περί χορεύτριες ας το αφήσουμε καλύτερα, πονεμένη ιστορία χωρίς τελειωμό. (ζωντόβολο!)

Kαλά δεν ήξερες δεν ρώταγες? Γι αυτό είναι οι φίλοι. Να βοηθάει ο ένας το άλλον. Πάντως μετά την ξεκούραση των εορτών ΗΤΑΝ καλλίτερη απο ποτέ
και ΑΠΙΘΑΝΑ κέφια. Το δε ντύσιμο εσκιζε σκέτη μοντέλλα αλλά δεν είχα χρόνο ο αμοιρος να κυκλοφορήσω υποχρεώσεις γενικά ... αλλά τώρα
θα πίνω καφεδάκι κάθε μέρα να τα λέμε... εις αναμονή λοιπόν της οικοσκευής που λένε οι ξενιτεμένοι...
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Έχει βελτιωθεί πολύ το look από παλαιότερα. Και εγώ που την είδα τα Χριστούγεννα, φύσαγε από ντύσιμο. Σου έχει πει το αγαπημένο της δωμάτιο στον Πρίαμο? (Βρωμοξενοδοχείο, επιλογή του Υοργος, αλλά φαίνεται το γουστάρουν τα bunnies)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom