Νέα

City Tour Moριέντες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Τρίτη βράδυ Ν. Φάληρο-21.45-23.30..........
 

Συνημμένα

  • y15.gif
    y15.gif
    4,5 KB · Εμφανίσεις: 32

doken

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί είμαι Παοκτσής φίλε και σας μισώ πιο πολύ από οτι μισούν οι Παλαιστίνιοι τους Εβραίους

Παιδιά θυμάστε τον ΠΑΟΚ που έπαιζε προκριματικά ch και κάνανε την μαλακία με τα δελτία?Παντελώς ανίκανοι οι άνθρωποι....αλλά sorry ξέχασα .Έφταιγε και εκεί το Αθηνοκεντρικό σύστημα.
Οξωωωωω ρε :)))
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Γιατί είμαι Παοκτσής φίλε και σας μισώ πιο πολύ από οτι μισούν οι Παλαιστίνιοι τους Εβραίους
ΧΑΧΑΧΑ αν σε ρωτησω για πιο λογο είσαι Παοκτσης σιγουρα δεν ξερεις να μου πεις.Αχ φουκαράδες!!!Τι να σου πω?Σεβομαι την κατασταση σου!Παντα πικραμενος!!!Οπαδος χωρις ελπιδα οτι χειροτερο!!!Ρε μεχρι και στο ουεφα σας πηρα τη θεση ο Ατρομητος!!!Φουκαραδες!!Για λυπηση ειστε!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Δηλαδή όλοι εσείς οι ολυμπιακοί, που είστε και ανώτερα όντα, όταν ο Παοκ αποκλείστηκε απο το champions leange, πεθάνατε απο την στεναχώρια ε? Μετά από τόσα χρόνια που τρώτε τις παπάρες στην ευρώπη θα έπρεπε να είχατε μάθει ότι μετά από μια μεγάλη ήττα ακολουθεί καζούρα! Οπότε θα πρότινα να την απολαύσετε και να μην τσιμπάτε έτσι εύκολα!
 

Επισκέπτης
οχι ρε μαγκα...οταν παιξατε εσεις για ν'αποκλειστειτε απ το τσαμπιονς λιγκ εμεις σας γραφαμε στα @@ μας.....Αντε γεια πελατη απ το βορρα....ε οχι κ να κανει καζουρα ο 4ος κ κατω....
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
βρε μην τσιμπάς σου λέωωω! πρωτάθλημα στην ελλάδα σημαίνει έξοδος στο CL, σημαίνει πούτσα πάλι, σημαίνει καζούρα ανελέητη. Ακόμα κι από τους οπαδούς του Εργοτέλη
 

PANKONS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παρακαλουνται οι Παοκτζιδες να μην μιλανε για εβραιους.κ με αυτους επεξαν κ ειδαμε τι εκαναν.μεχρι κ τις καρτες ξεχασαν.ρε ουρτ που βγαλατε κ γλωσσα.πελατες.ουστ ρε . :jerking:
 

Επισκέπτης
ρε γαμωλα ασε τις καζουρες απ τα φορουμ κ τις λοιπες μαλακιες....αντε μαζεψε λεφτα να δωσεις στον Μπαοκ μπας κ σωθει γιατι δν σε βλεπω καλα...μεχρι κ ο Αρης θα σου κανει καζουρα εσενα!!!!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Ρε φίλε mclein εγώ δεν σου κάνω καζούρα. Το μόνο που προσπαθώ να σου πω τόση ώρα είναι ότι όταν κάποιος σου κάνει καζούρα κι εσύ τσιμπάς, χαρά του δίνεις, το κατάλαβες ή να χέσω κιόλας??? Ή μήπως πιστεύεις ότι τώρα που είπες τον Παοκ Μπαοκ και οτι η ομάδα έχει δεν έχει λεφτά, εγώ τα πήρα στο κρανίο? Λες και περίμενα εσένα να μου πεις οτι ο Παοκ δεν έχει λεφτά.
 

fawn

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αναμένω με αγωνία το review από τον Μοριέντες για το City Tours στον Πειραιά... :dancing:
 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχα.....σε οτι αφορα γιατι ειμαστε παοκ δε θα το καταλαβετε ποτε....παντως οχι γιατι ηταν ο μπαμπας ή ο παππους ή γιατι ζω στη β.Ελλαδα......στη νοτια γεννηθηκα και μεγαλωσα και ο πατερας μου γαβρος ειναι....δε θα καταλαβετε ποτε γιατι αυξανονται οι οπαδοι του παοκ,ενω ταυτοχρονα οι τιτλοι φθινουν....το μονο που μπορω να πω ειναι οτι κανενας παοκτσης δε βλεπει  παε ή καε ή αρχιδαε  πισω απο τη  λεξη παοκ....κι αυτο δε θα το καταλαβετε ποτε....αν θελετε να προσπαθησετε απευθυνθειτε στο πανεπιστημιο της βενετιας οπου στο τμημα κοινωνιολογιας δοθηκε διδακτορικη ασκηση σε 3 φοιτητες με θεμα "ΠΑΟΚ''.......οσο αφορα την καζουρα να χαμε να λεγαμε.....στ αρχιδια μας αν φαγατε 5 ή 4 ή μας ριξατε 2 ή σας ριξαμε 1..χαβαλες να γινεται
 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
α ξεχασα (για το χαβαλε που λεγαμε)...ευχαριστω τον ΟΠΑΠ για το 2,50....και τον σολιντ που συνεχιζει τους τεσσερις παιχτες στην ευθεια στην αμυνα με αργα τα 2 στοπερ....μακαρι να συνεχισει να ντρεπεται να παιζει με λιμπερο....(οπως και αλλοι σπουδαοι προπονητες που περασαν βεβαια απο την Ελλαδα)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ρε γαύροι είστε όργια. Έχετε ομάδα του πέους όπως και η ΑΕΚ και Ο ΠΑΟΚ και ο ΠΑΟ φέτος. Γελάω με τους γελοίους δημοσιογραφίσκους που περιγράφουν τους αγώνες σας σε ΤV και ραδιόφωνο.
Θα φάτε τρελο καυλί πάλι φέτος στο CL.
Πίπα-κώλο (εμπλοκή) σαν το Κατερινάκι στην Κολοκυνθούς θα σας πάει.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ με το να γίνεται τέτοια κουβέντα χωρίς να είναι μπροστά ο Trance Media.. Καλό το γέλιο, αλλά όταν μπορεί να είναι άριστο, γιατί να μην το κυνηγήσουμε? Λίγη υπομονή θέλει μόνο.

Μέχρι τότε, Dance, Trance, kai peponia argitika
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
α ξεχασα (για το χαβαλε που λεγαμε)...ευχαριστω τον ΟΠΑΠ για το 2,50....και τον σολιντ που συνεχιζει τους τεσσερις παιχτες στην ευθεια στην αμυνα με αργα τα 2 στοπερ....μακαρι να συνεχισει να ντρεπεται να παιζει με λιμπερο....(οπως και αλλοι σπουδαοι προπονητες που περασαν βεβαια απο την Ελλαδα)

2,50 εδινε?
Σε καλή μεριά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom