Νέα

Χριστιάνα Θάνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

solid2525

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
82
Like
16
Πόντοι
0
Ok, αδυνατησε και μουναραψε παλι!
Και παντα ομορφη κοπελα ηταν δηλαδη.
Αλλα θελει δουλεια το σωμα της ακομα πιστευω!
Αμα δεν ηταν η βυζαρες, θα ηταν απλα μια μετρια κοπελα, αυτη την στιγμη με το σωμα που εχει


Lol man, βαλε μια φωτο σου να δω κατι, φανταζομαι εισαι μοντελο στον αρμανι και βλεπεις ατελειες παντου.

Για τους υπολοιπους, η τυπισσα θα μπορουσε να ειναι 0.01% στο only fans με τη σωματαρα, τι βυζαρες και τη φατσα που εχει
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.579
Like
8.954
Πόντοι
1.056
Lol man, βαλε μια φωτο σου να δω κατι, φανταζομαι εισαι μοντελο στον αρμανι και βλεπεις ατελειες παντου.

Για τους υπολοιπους, η τυπισσα θα μπορουσε να ειναι 0.01% στο only fans με τη σωματαρα, τι βυζαρες και τη φατσα που εχει

δεν είπα οτι ειναι άσχημη ή μπαζο... απλα δεν ειναι οπως ήταν στο σωμα αυτο ειπα.
απλα οι βυζαρες της δινουν βαθμούς αυτη την στιγμή, κατα αλλά σαν σύνολο μέτρια την λες
προφανώς, τα γούστα είναι υποκειμενικά

PS: δεν ήξερα ότι πλέον μετράμε την μουναρωσύνη κάποιας με κατατάξεις Onlyfans :confused: :confused: :confused:
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
979
Κριτικές
34
Like
3.165
Πόντοι
2.596
christianathanou___Cf1LcF8t9w4___.jpg
Η πουτάνα θα μας στεγνώσει τα αρχίδια:bigdick::bigdick:
Τι βυζους έχει η άτιμη καύλα είναι
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
δεν είπα οτι ειναι άσχημη ή μπαζο... απλα δεν ειναι οπως ήταν στο σωμα αυτο ειπα.
απλα οι βυζαρες της δινουν βαθμούς αυτη την στιγμή, κατα αλλά σαν σύνολο μέτρια την λες
προφανώς, τα γούστα είναι υποκειμενικά

PS: δεν ήξερα ότι πλέον μετράμε την μουναρωσύνη κάποιας με κατατάξεις Onlyfans :confused: :confused: :confused:
οοοοοχι τυπε, αν δεν εισαι μοντελο ο ιδιος δεν μπορεις να κρινεις καμια. πρεπει να υποκλινεσαι σε οτι εχει 2 ποδια και μουνι, επειδη ολοι οι αγαπουληδες αποδεικνυουν εμπρακτως οτι καποια ειναι μουναρα αν εχει πολλα λαικς και φολοους. Ενα πραγμα σαν τις δισεκατομμυρια μυγες που τρωνε σκατα, κατι ξερουν.....
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
994
Πόντοι
81
Όχι και μέτρια η φάτσα της. Εμένα πιο πολύ μου αρέσει το πρόσωπο της παρά το σώμα, δεν μου αρέσουν τα τόσο τεράστια βυζιά αλλα μέτρια σίγουρα δεν την λες την κοπέλα. Άνω του μετρίου είναι και όμορφη.
 

solid2525

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
82
Like
16
Πόντοι
0
οοοοοχι τυπε, αν δεν εισαι μοντελο ο ιδιος δεν μπορεις να κρινεις καμια. πρεπει να υποκλινεσαι σε οτι εχει 2 ποδια και μουνι, επειδη ολοι οι αγαπουληδες αποδεικνυουν εμπρακτως οτι καποια ειναι μουναρα αν εχει πολλα λαικς και φολοους. Ενα πραγμα σαν τις δισεκατομμυρια μυγες που τρωνε σκατα, κατι ξερουν.....


Δηλαδη πρεπει να εισαι ειτε αγαπουλας, ειτε να κραζεις οτι κινειται με 2 ποδια, επειδη οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Υπαρχει το υποκειμενικο κομματι του να μη σου αρεσει καποιος, και το αν ειναι αντικειμενικα ωραιος η οχι. Η λογικη οκ αν δεν ειχε τα βυζια δεν θα ηταν κατι ιδιαιτερο, ισχυει για τους παντες. Η Scarlet jJohanson αν δεν ειχε τη φατσα που εχει θα ηταν δασκαλα σε δημοτικο, ο chris hemsworth αμα ειχε στραβα δοντια και δεν ηταν ντουκι θα ηταν ταξιτζης, η monica belucci ομοιως αμα δεν ηταν οπως ειναι θα καθαριζε σκαλες. Ετσι λοιπον, και η θανου αμα δεν ειχε τα βυζια που εχει αλλα ειχε και πουτσα αντι για μουνι δε θα μας ενδιεφεραι, αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να μπαινετε και να μας τα ζαλίζετε, τι θα γινοταν στην περιπτωση που αν η γιαγια σας ειχε ρουλεμαν.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.152
Like
6.850
Πόντοι
1.056
Μια ωραία καθημερινή κοπέλα είναι με μεγάλα βυζγια.

Ούτε μουναρα/μοντέλα είναι ούτε χοντρή που λένε κάποιοι
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Δηλαδη πρεπει να εισαι ειτε αγαπουλας, ειτε να κραζεις οτι κινειται με 2 ποδια, επειδη οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Υπαρχει το υποκειμενικο κομματι του να μη σου αρεσει καποιος, και το αν ειναι αντικειμενικα ωραιος η οχι. Η λογικη οκ αν δεν ειχε τα βυζια δεν θα ηταν κατι ιδιαιτερο, ισχυει για τους παντες. Η Scarlet jJohanson αν δεν ειχε τη φατσα που εχει θα ηταν δασκαλα σε δημοτικο, ο chris hemsworth αμα ειχε στραβα δοντια και δεν ηταν ντουκι θα ηταν ταξιτζης, η monica belucci ομοιως αμα δεν ηταν οπως ειναι θα καθαριζε σκαλες. Ετσι λοιπον, και η θανου αμα δεν ειχε τα βυζια που εχει αλλα ειχε και πουτσα αντι για μουνι δε θα μας ενδιεφεραι, αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να μπαινετε και να μας τα ζαλίζετε, τι θα γινοταν στην περιπτωση που αν η γιαγια σας ειχε ρουλεμαν.

Εγω δεν καταλαβαινω, νταβατζηδες στο πουτσο μας, στο γουστο μας ή στο πληκτρολογιο μας σας βαλαμε; Απαγορευεται να κρινουμε τα δημοσια προσωπα; Απαγορευεται να κραξω μια που θεωρω πατσαβουρα ή μια ασχημη σε εναν κατα κανονα φαλλοκρατικο χωρο (και δεν μιλαω για την συγκεκριμενη αλλα γενικα);
Ολα υποκειμενικα ειναι τυπε, η λεξη αντικειμενικα θα επρεπε να καταργηθει σε αυτο το σαιτ, ολα τα βλεπουμε υπο το προσωπικο μας πρισμα, τιποτα δεν ειναι δεδομενο και ολα αμφισβητουνται στο θεμα "σεξ".

Απλα ορισμενοι μαλλον δεν εχετε βγει εδω και 2 δεκαετιες απτα υπογεια σας να δειτε τι μουνι (χωρις φολοουερς) κυκλοφορει εξω, και εχετε βαφτισει υπερμουναρους ολες τις μετριοτητες λες και εχουν το χρυσο μουνι. Ο αλλος ελεγε οτι η τουνη ειναι η πιο ομορφη ελληνιδα και αλλες τετοιες ανωμαλιες, ποια, η τραβελοφατσα του χαραλαμποπουλου ρε μαλακα.
Και ολα αυτα με τι αντιλογο; "αμα σου καθοταν να μην την γαμαγες" ή "δειξε μας τη μουρη σου να δουμε ποσο ωραιος εισαι", λες και τα αρσενικα σε οποιοδηποτε αιωνα της ιστοριας γαμαγαν με γνωμονα την ομορφια τους ή την ορεξη τους να βαλουν το πουτσο τους σε οποιαδηποτε τρυπα.

Εγω ξερω οτι οι λευκοι ιπποτες και οι γλειφτες των μετριων γυναικων εχετε χαλασει τη πιατσα, απο την αγαμια εχετε εξυψωσει το μουνι στο θεο και εχετε χασει το μετρο, για ενα βλεμα της καθε χριστιανας θα πεφτατε και θα φιλουσατε το πατωμα. Και δεν λεω, δικαιωμα σας, δυστυχως. Αλλα δικαιωμα μου, σε ενα σαιτ που κυριολεκτικα κριτικαρουμε γυναικες, να διαφερει η γνωμη μου απτη δικη σου. Οχι;

Και το κλεινω εδω, γιατι ουτε ζορι τραβαω με τη χριστιανα και τις βυζαρες της, ουτε ορεξη να το συζητησω παραπανω. Απλα, οπως εσυ περιμενεις εγω να προσπερασω 10 διθυραμβικα σχολια για μια τυχαια αγυμναστη μετριοφατσα γκομενα κυταρριτιδας της διπλανης πορτας, ετσι και εγω περιμενω εσυ να προσπερασεις ενα σχολιο που λεει "δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο, ενα ζευγαρι βυζια τιποτα παραπανω".
Καλημερα
 

solid2525

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
82
Like
16
Πόντοι
0
Εγω δεν καταλαβαινω, νταβατζηδες στο πουτσο μας, στο γουστο μας ή στο πληκτρολογιο μας σας βαλαμε; Απαγορευεται να κρινουμε τα δημοσια προσωπα; Απαγορευεται να κραξω μια που θεωρω πατσαβουρα ή μια ασχημη σε εναν κατα κανονα φαλλοκρατικο χωρο (και δεν μιλαω για την συγκεκριμενη αλλα γενικα);
Ολα υποκειμενικα ειναι τυπε, η λεξη αντικειμενικα θα επρεπε να καταργηθει σε αυτο το σαιτ, ολα τα βλεπουμε υπο το προσωπικο μας πρισμα, τιποτα δεν ειναι δεδομενο και ολα αμφισβητουνται στο θεμα "σεξ".

Απλα ορισμενοι μαλλον δεν εχετε βγει εδω και 2 δεκαετιες απτα υπογεια σας να δειτε τι μουνι (χωρις φολοουερς) κυκλοφορει εξω, και εχετε βαφτισει υπερμουναρους ολες τις μετριοτητες λες και εχουν το χρυσο μουνι. Ο αλλος ελεγε οτι η τουνη ειναι η πιο ομορφη ελληνιδα και αλλες τετοιες ανωμαλιες, ποια, η τραβελοφατσα του χαραλαμποπουλου ρε μαλακα.
Και ολα αυτα με τι αντιλογο; "αμα σου καθοταν να μην την γαμαγες" ή "δειξε μας τη μουρη σου να δουμε ποσο ωραιος εισαι", λες και τα αρσενικα σε οποιοδηποτε αιωνα της ιστοριας γαμαγαν με γνωμονα την ομορφια τους ή την ορεξη τους να βαλουν το πουτσο τους σε οποιαδηποτε τρυπα.

Εγω ξερω οτι οι λευκοι ιπποτες και οι γλειφτες των μετριων γυναικων εχετε χαλασει τη πιατσα, απο την αγαμια εχετε εξυψωσει το μουνι στο θεο και εχετε χασει το μετρο, για ενα βλεμα της καθε χριστιανας θα πεφτατε και θα φιλουσατε το πατωμα. Και δεν λεω, δικαιωμα σας, δυστυχως. Αλλα δικαιωμα μου, σε ενα σαιτ που κυριολεκτικα κριτικαρουμε γυναικες, να διαφερει η γνωμη μου απτη δικη σου. Οχι;

Και το κλεινω εδω, γιατι ουτε ζορι τραβαω με τη χριστιανα και τις βυζαρες της, ουτε ορεξη να το συζητησω παραπανω. Απλα, οπως εσυ περιμενεις εγω να προσπερασω 10 διθυραμβικα σχολια για μια τυχαια αγυμναστη μετριοφατσα γκομενα κυταρριτιδας της διπλανης πορτας, ετσι και εγω περιμενω εσυ να προσπερασεις ενα σχολιο που λεει "δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο, ενα ζευγαρι βυζια τιποτα παραπανω".
Καλημερα


Οχι φιλε δεν απαγορευεται, οπως επισης δεν απαγορευεται να φας κραξιμο οταν μπαινεις και γραφεις οτι αρλουμπα σου για κυτταρίτιδα, αγυμνασια και οτι αλλο σου κατεβαινει στην κεφαλα, λεγοντας μαλιστα οτι οσοι σου το λενε αυτο, ειναι αγαμητοι white knite αγαπουλες. Εδω μεσα στην τελικη εχουμε αυτο το θρεντ για να καβλαντιζουμε την γκομενα και να μαζευουμε καμμια φωτο της, οχι για να μπαινει ο καθε αγαμητος να μας λεει οτι ειναι μπαζο και να καθομαστε να κοιταμε. Τραβα λοιπον στον συνδεσμο του Ολυμπιακου, πες οτι η ομαδα τους ειναι γτπ εκφραζοντας το συνταγματικο σου δικαιωμα στην ελευθερια του λογου και τη μαλακια και αμα φυγεις ζωντανος απο εκει, γυρνα να λες οτι σου παραβιασαν τα δικαιωματα σου.

Αν λοιπον θες να λες παπαριες, ανοιξε ενα θρεντακι, δειτε πατσαβουρες με followers, βαλε τη χριστιανα μεσα, την τουνη, τη κορινθιου, και οποια αλλη θες, και κανε το κομματι σου. Μεχρι να το κανεις αυτο, μη μπαινεις εδω μεσα να μας τα ζαλιζεις και εσυ και οι ομοιοι σου.

Παρε εδω μια αντιστοχη φαση για μεγκαν φοξ, συνοψιζει λιγο τον τροπο σκεψης σας
 

Συνημμένα

  • megan.jpg
    megan.jpg
    44,2 KB · Εμφανίσεις: 68

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Έχω βαρεθεί να ακούω τον κάθε μαλάκα να αποκαλεί χοντρή όποια γυναίκα είναι πάνω από 45 κιλά.
τι να πεις και εσυ που φτασες τα 200 μωρη γουρουνα,μονο ο αραπης σου σε φερνει βολτα μωρη μπετονιερα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Οχι φιλε δεν απαγορευεται, οπως επισης δεν απαγορευεται να φας κραξιμο οταν μπαινεις και γραφεις οτι αρλουμπα σου για κυτταρίτιδα, αγυμνασια και οτι αλλο σου κατεβαινει στην κεφαλα, λεγοντας μαλιστα οτι οσοι σου το λενε αυτο, ειναι αγαμητοι white knite αγαπουλες. Εδω μεσα στην τελικη εχουμε αυτο το θρεντ για να καβλαντιζουμε την γκομενα και να μαζευουμε καμμια φωτο της, οχι για να μπαινει ο καθε αγαμητος να μας λεει οτι ειναι μπαζο και να καθομαστε να κοιταμε. Τραβα λοιπον στον συνδεσμο του Ολυμπιακου, πες οτι η ομαδα τους ειναι γτπ εκφραζοντας το συνταγματικο σου δικαιωμα στην ελευθερια του λογου και τη μαλακια και αμα φυγεις ζωντανος απο εκει, γυρνα να λες οτι σου παραβιασαν τα δικαιωματα σου.

Αν λοιπον θες να λες παπαριες, ανοιξε ενα θρεντακι, δειτε πατσαβουρες με followers, βαλε τη χριστιανα μεσα, την τουνη, τη κορινθιου, και οποια αλλη θες, και κανε το κομματι σου. Μεχρι να το κανεις αυτο, μη μπαινεις εδω μεσα να μας τα ζαλιζεις και εσυ και οι ομοιοι σου.

Παρε εδω μια αντιστοχη φαση για μεγκαν φοξ, συνοψιζει λιγο τον τροπο σκεψης σας
τρελα πουλας τυπε; εξισωνουμε λοιπον τον χαβαλε και τα μπινελικια σε θρεντ μιας πατσαβουρας στο μπου.κομ με το να παω σε ενα συνδεσμο να κανω τσαμπουκα; Και απο που και ως που "δω μεσα στην τελικη εχουμε αυτο το θρεντ για να καβλαντιζουμε την γκομενα και να μαζευουμε καμμια φωτο της, οχι για να μπαινει ο καθε αγαμητος να μας λεει οτι ειναι μπαζο"
ποιος το λεει αυτο; απαγορευεται να μπαινω στο θρεντ ΟΠΟΙΑΣ ΚΑΒΛΩΣΩ και να ριξω μπινελικια σε μια διασημη; απο ποτε;
Μηπως εχει πνευματικα δικαιωματα η χριστιανα στο θρεντ; θα μου κανει μηνυση επειδη δεν μου αρεσει η μαπα της;
Εκτος απο αγαμητος αγαπουλης εισαι και ψυχασθενης, δεν ειναι τυχαιο οτι 50 απτα 80 σου μηνυματα στο φορουμ ειναι στο θρεντ του τουβλου αυτου. Να σε χαιρομαστε εσενα και τους ομοιους σου σαλιαρηδες, ειστε ο λογος που ακομα και οι κοντες-χοντρες και ασχημες μοιραζουν χυλοπιτες σαν πριγκηπισσες δεξια αριστερα, ευγε μουνοδουλε.

Λοιπον ακου να δεις πως εχει η φαση, επειδη πολυ ευγενικα σου μιλησα κιολας, εγω θα μπαινω εδω μεσα και θα γραφω οτι γουσταρω, εντος των "οριων" των κανονων του φορουμ, εντος θεματος παντα, και εσυ θα μου κλασεις τα αρχιδια. πως σου φαινεται;

Αμα γουσταρεις με μπλοκαρεις και δεν ξαναβλεπεις μηνυμα μου, τοσο απλα. Οποτε ελα παρε το μπουλο και μαζεψε και τα σαλια σου για την ντομ Χριστιανα σου, υποτακτικε πλεμπαιε μουνοδουλε. 33 χρονων γαιδουρι και γλειφεις την χιλιοφτυμενη αγελαδα, ευνουχε.
Σιχαματα της κοινωνιας, γλιτσες και τζεντλεμεν της πουτσας.
Την καλησπερα μου :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
ας χαλαρωσουμε λιγακι, λοιπον οποιος αναρωτιεται γιατι δεν εχουμε (προσφατες) φωτογραφιες απο τον κωλο της Χριστιανας, θα δωσω μια φωτο με ενα hint
cellulite-treatment-before.jpg

Βλεπεις, οι αλλες ιφλουεσερ του πεοντα κανουν λιγη γυμναστικουλα, βαζουν κρεμες, τρωνε σαλατουλα κτλ, η χριστιανα παλι καθεται σε ενα πισι, τρωει σαβουρα και απο το γυμναστηριο περασε απεξω τελευταια φορα οταν ο τζο γουαιντερ ηταν ζωντανος :2funny:
Για να λεμε του στραβου το δικιο εχει χασει καποια κιλακια, λογικα ο σπονσορας που την κυκλοφορει μυκονοοοοοςςς την εχει πεθανει στο πουτσωμα, αλλα ο κωλος πλεον που δεν ειναι 18χρονο κοριτσακι, δεν διορθωνεται ευκολα με φυσικα μεσα.
Ας αρκεστουμε στα βυζια
 

eder12

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
270
Πόντοι
21
Έρωτα με το φωτοσοπ έχει άλλα και οι βυζαρες βυζαρες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Έχω βαρεθεί να ακούω τον κάθε μαλάκα να αποκαλεί χοντρή όποια γυναίκα είναι πάνω από 45 κιλά.
Σκεψου ότι οι μαλακες αυτοί είναι και οι ίδιοι γύρω στα 45 κιλά και φοράνε παπουτσι σε νούμερο γκόμενας...σαν ποδοσφαιριστές !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom