Νέα

Χριστιάνα Θάνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 409K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ferrariman

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Στην Ελλαδα δυο πραγματα πουλανε.Οι γκομενες και τα καραγκιοζιλικια.Αυτοι ετυχε να εχουν το πρωτο που το εχουν και τα μεγαλα sites του εξωτερικου βλεπε IGN-Gamespot απλα εμεις στο Ελαντα το καταδικαζουμε γιατι ειμαστε ΓΤΠ.Εσυ αν θελεις βλεπε τους αλλους που κανουν καραγκιοζιλικια.Κλεβουν τον κοσμο απο sites και μια μερα μετα απο 10 χρονια σηκωνονται και φευγουν,βγαζουν κανα βυζι,ουρλιαζουν σαν ουρακοταγκοι,αλλοι κανουν vlogs της πουτσας για δεκαχρονα,αλλοι δερνουν γκομενες live και βριζουν χριστοπαναγιες κτλ. Κανε κι ενα rename το nick σε Nike Ferrari κι εισαι μεσα.

Nike Ferrari?
Που τον θυμιθυκες αυτον τον χαμενο; Ουτε καν ομως, ξεθαψες πραγματα θαμενα καιρο
Σε καθερ περιπτωση εσυ γιατι θιχτηκες; Το ελληνικο gaming community ειναι γεματο nickton, hayate και τα βυζια της Χριστιαννα Θανου, γιαυτον τον λογο μπορουμε να πουμε πως ειμαστε και εκει για τον πουτσο καβαλα

Και καλα κανουν αμα η εταιρεια βγαζει κατι εκατομμυρια και τσιγκουνευεται να στελνει ενα παιχνιδι θα κατσει ο αλλος να σκασει?Piratebay ις μπακ μπιτσις.

Με την ιδια λογικη ακριβως πηγε και και ο Μπαρουφακης να κανει μαγκεις σε Σοιμπλε, Μερκελ  και Νταισενμπλουμς και ξερεις τι πηρε ε;

Ενα ματσο παπαρια, μιας και ειμαστε λαος παπαρια με τετοιες νοοτροπιες ;)

keep it balkan, bro

 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
Το ελληνικο gaming community ειναι γεματο nickton, hayate και τα βυζια της Χριστιαννα Θανου, γιαυτον τον λογο μπορουμε να πουμε πως ειμαστε και εκει για τον πουτσο καβαλα
+1
Κατέβασα την εφαρμογή του Hitbox για android και στα σχόλια το μόνο που έβλεπα είναι τον στρατό του hayate Να βρίζει τις μάνες και τα πεθαμένα της RIOT.Ρε πούστη μου  δεν ήμουν έτσι στα 15 μου και δεν θυμάμαι άλλους να ήταν!

Γιατί νομίζεις ο άλλος ο πυροβολημένος κρατάει την χριστιάνα στο gameworld? Μπας και κρατήσει αυτούς που ήδη έχουν επιλέξει αλλά μέσα πιο σοβαρά Τα καλά του είναι οι δημοσιογραφικές άκρες που έχει/είχε σε σέντρα έθνος  και γενικά.
Έχω γνωρίσει δύο τρεις "καλές" Gamers και δυστυχώς είχα μια πιο κοντινή επαφή(όχι γκόμενα)  με μία που είναι και cosplayer τώρα και κατάλαβα (ίσως και λάθος) ότι ακόμα και στο Gaming (λογικό αφού είναι στην φύση τους) οι γκόμενες έχουν ενα μόνο σκοπό. Να γίνουν famous  και περιζήτητες.Ειδικά οι εμφανίσιμες.


Επισης υπαρχει και το θεματακι που εμαθα πριν λιγο καιρο, οτι οποια εταιρια για Χ ή Ψ λογους δεν τους δωσει γκεημ για να κανουν review, οι τυποι πανε και το κατεβαζουν σπασμενο απο τα τορρενταδικα. Και μετα αναρωτιουνται γιατι αυξανονται οι εταιριες που ΔΕΝ τους στελνουν
πέταξε μπηκτή ο σάκης απο τους Unboxholics πριν στο twitch οτι "εγώ τα αγοράζω όλα τα Games που παίζω"
 

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
100
Like
73
Πόντοι
1
Γενικα το ελληνικο gaming community ειναι για τον πουτσο μονο και μονο γιατι κανεις δεν προωθει αυτου του ειδους την καριερα και εχεις τον καθε ''βλημα'' (επειδη δεν ξερει προφανος) γονιο να λεει ''μη καθεσε τοσες ωρες μπροστα σε μια οθονη''....Γενικα παντως οντως ή το καραγκιοζηλικι θα πουλησει η το μουνι. Και μη νομιζεις ακομα και στο εξωτερικο το καραγκιοζηλικι ειναι αυτο που πουλαει...ουρλιαζει ο αλλος μπροστα στη καμερα μονος του σα τον ψυχακια.....ελεος...αν ηθελα να ακουω ατομα να ουρλιαζουν πηγαινα και στη ψυχιατρικη κλινικη να κατσω....Ατομα που παιζουν και σου εξηγουν το παιχνιδι πως δουλευει γιατι κανουν αυτο που εκαναν, τι εκαναν λαθος, τι θα μπορουσαν να ειχαν κανει καλυτερα πολυ λιγοι καθονται να τους δουν γιατι πολυ απλα και μονο ο κοσμος στη πλοιοψηφια του ειναι στοκος και απλα δεν καθετε να παρει στα σοβαρα τπτ γι'αυτο βλεπεις ηλιθιους να πλουτιζουν ης βαρος αλλων μεγαλυτερων ηλιθιων....O piewdipie εχει μια μουναρα γκομενα..φαντασου τι σκατα θα εχει και αυτη στο κεφαλι της για να ειναι με τετοιο καραγκιοζη εκτος και αν το κανει για τα λεφτα...πολλες οι εικασιες, καμια εξηγηση...Γενικα παντως και εγω ειμαι πολυ καλος στο LoL (Μπαινοβγαινω στο master και στο challenger σε αυτο το season) θα ηθελα να κανω κατι αλλα πολυ δυσκολο να κανεις καριερα εδω....εκτος αν εισαι καραγκιοζης η μουναρα γκομενα....
 

Ferrariman

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
+1
Κατέβασα την εφαρμογή του Hitbox για android και στα σχόλια το μόνο που έβλεπα είναι τον στρατό του hayate Να βρίζει τις μάνες και τα πεθαμένα της RIOT.Ρε πούστη μου  δεν ήμουν έτσι στα 15 μου και δεν θυμάμαι άλλους να ήταν!

αμα μπορεσεις κοιτα μια ομαδα στο φεησμπουκ που λεγεται Greek LoL Flamers, εχει καπου στα 10.000 μελη (μεσα στα οποια ειναι αρκετοι ελληνες παικτες, μαζι με χαγιατε και forg1v3n). Ο τυπος την εχει δει καπως και μιλαει και εκει ετσι, παναγιες μαναδες πεθαμενα και δεν συμμαζευεται

Και λεω εγω, χαθηκε η ΕΛΑΣ αντι να μαζευε τον αλλον τον πατερ παστιτσιο να μαζευε αυτο το μαλακιστηρι; Να κατσει λιγο σε ενα κελι να ερθει σα ισα του το κεφαλι. Δυστυχως ομως αυτο ειναι το ελληνικο community

Γιατί νομίζεις ο άλλος ο πυροβολημένος κρατάει την χριστιάνα στο gameworld? Μπας και κρατήσει αυτούς που ήδη έχουν επιλέξει αλλά μέσα πιο σοβαρά Τα καλά του είναι οι δημοσιογραφικές άκρες που έχει/είχε σε σέντρα έθνος  και γενικά.
Έχω γνωρίσει δύο τρεις "καλές" Gamers και δυστυχώς είχα μια πιο κοντινή επαφή(όχι γκόμενα)  με μία που είναι και cosplayer τώρα και κατάλαβα (ίσως και λάθος) ότι ακόμα και στο Gaming (λογικό αφού είναι στην φύση τους) οι γκόμενες έχουν ενα μόνο σκοπό. Να γίνουν famous  και περιζήτητες.Ειδικά οι εμφανίσιμες.

πέταξε μπηκτή ο σάκης απο τους Unboxholics πριν στο twitch οτι "εγώ τα αγοράζω όλα τα Games που παίζω"


τωρα που λες για τις cosplayer girls
Ητανε τωρα πριν κατι εβδομαδες η Χριστιαννα σε ενα νετκαφε στην Πανορμου και εκανε παρουσιαση cosplaying. Ητανε και μια εκει, τελος παντως πιασαν συζητηση, τη ρωταει η βυζαρου "τι γκεημς παιζεις" απανταει η αλλη "εεε league ενιοτε", μετα απο λιγο εδωσε και το ονομα της στο παιχνιδι "για να με κανετε αντ οσοι θελετε"

Παω να δω στατιστικα, η τυπισσα ειχε παιξει 2 παιχνιδια σε 4 μηνες. Δυο μονο ομως και το τελευταιο πριν 3 βδομαδες απο εκεινη την μερα

Και σου λεει μετα greek gamer cosplayer με στολη Nidalee  :2funny:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Εγω δεν Θα ασχολιόμουν ποτε με μια τετοια τυπισσα, να την λες πχ. παμε για καφε Και να σου λεει Οχι θα κατσω μεσα στον υπολογιστη...
Βρει ουστ απο 'δω...
Πάντως εχει βυζάρες ...η αληθεια να λεγεται...Το μονο που την σώζει...
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Καιρος ηταν ενα θρεντακι για την Χριστιανα
Παρα πολυ ωραια κ τα σχολια που εχουν γραφτει.

Ειμαι φανατικος gamer κ παρακολουθω ολα τα gaming sites απο την αρχη του ελληνικου ιντερνετοκοσμου..

Τα σχολια μου:

1.Η Χριστιανα ειναι οντως gamer.Μετρια gamer αλλα gamer.Γραφει ψιλοκαλα reviews,βαζει παθος σε οτι καταπιανεται.
2.Την εχει ψωνισει τρελα.Οπως καθε ελληνιδα,ποσο μαλλον αυτη που εχει ολα τα 15χρονα με τα καυλοσπυρα στα ποδια της...Μεχρι κ στο Oneman τσιμπησε δουλεια.
3.Εχω μια υποψια πως ο Γρυπαρης εχει σχεση μαζι της.Αυτη εχει πει πως εχει σχεση αλλα δεν εχει πει με ποιον.
4.Τα gaming sites της Ελλαδας εχουν γινει ψιλοαηδια.Μπαρουφολογια κ επαρση στο φουλ
5.Φοβερη η ανοδος των Καρπαδων κ των unboxholics αλλα θεωρω πουστια τον αποτομο κ ξαφνικο τροπο που εφυγαν απο το go κ πηραν τοσο κοσμο μαζι τους.Θεωρω επισης καφριλικι τα stream τους(Ειδικα οι καφριλες με τα "δειξε ρογα" κλπ)
6.Το GO πληρωνει την επαρση καποιων(σαββα με λενε)κ τη μονομανια της ηγεσιας του site(Γιωργος)
7.Καλο το gameworld αλλα οχι καλυτερο των ανταγωνιστων του.Δειχνει προφιλ site για 23χρονα.
8.Το μεγαλο προβλημα ειναι οι streamers.Τα νεα παιδια προτιμουν να βλεπουν αλλους να παιζουν,αντι να παιζουν αυτα!ΕΛΕΟΣ!
9.Φοβερο κοινο εχουν οι streamers Gramers.Παραδοξως θα ελεγα(αν κ ειναι καλα παιδια) μιας κ δεν εχουν καν site κ απλα παιζουν games!Τπτ αλλο!
10.ign:τα καλυτερα μουνια.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
παντως τωρα τελευταια εγω καβλωνω τρελα με την Μαντω!
[youtube=700,500]0GdWK2e4AGE[/youtube]
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
..οι τυποι στο βιντεο, που πηγαινοφερνει τις βυζαρες μπρος πισω ,πρεπει να τρωνε πορτα και σε μπουρδελα του 2ευρου...χαλαρα!αν τους ζητησεις να σου περιγραψουν μουνι απλο (οχι κανα gti turbo)θα περιμενουν να ανεβει ανμποξινγκ ριβιου στον εσυσωληνα πρωτα...δηλαδη ποτε....
ΥΓ..ο ενας παιζει σοβαρο ενδεχομενο να  ειναι στανταρ  ο μπολντης....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
αν ηθελα να ακουω ατομα να ουρλιαζουν πηγαινα και στη ψυχιατρικη κλινικη να κατσω....Ατομα που παιζουν και σου εξηγουν το παιχνιδι πως δουλευει γιατι κανουν αυτο που εκαναν, τι εκαναν λαθος, τι θα μπορουσαν να ειχαν κανει καλυτερα πολυ λιγοι καθονται να τους δουν γιατι πολυ απλα και μονο ο κοσμος στη πλοιοψηφια του ειναι στοκος και απλα δεν καθετε να παρει στα σοβαρα τπτ γι'αυτο βλεπεις ηλιθιους να πλουτιζουν ης βαρος αλλων μεγαλυτερων ηλιθιων....
+ ΆΠΕΙΡΟ
Και σου λεει μετα greek gamer cosplayer με στολη Nidalee  :2funny:
Μα δεν ντύνονται με κουστούμια γδύνονται!  :tits:
Απλά έμεις οι μεγαλύτεροι αν θέλουμε να δούμε γυμνά ξέρουμε που να πάμε και τι να κάνουμε. Άλλο το Gaming άλλο η τσόντα!
ΥΓ βέβαια είναι δυο τρία νέτα που τους τον φόραγα μαζί με τα σπαθια των στολών τους!


παντως εμενα αν η γκομενα μου ειχε αυτα τα βυζΓια


πανω σε αυτο το σωμα



δε θα ειχα προβλημα να ειναι η χειροτερη καθυστερημενη
απλα γιατι δε θα μιλουσαμε και ποτε
θα τη γαμουσα και στα διαλλειματα θα τη γαμουσα
Νομίζω πως έχει παραφουσκώσει το βυζί της? Είναι λες και τα φούσκωσε με ηλιο!

θες να πεσω απο τον 6ο ρε φιλε;
Πόσο ηλίθια πρέπει να είσαι να κάτσεις στον γρυπάρη? νόμιζα η μόνη γκόμενα που είχε ήταν η AMIGA του! :2funny: :2funny: :2funny:

Καιρος ηταν ενα θρεντακι για την Χριστιανα
1.Συμφωνώ!
2.Παρασυμφωνώ
3.Είναι μεταλλού οπότε με κανα μαλλία.Αλλά τώρα που το σκέφτομαι η φλούφλης θα είναι η θα γαμάει αλλές 10. Κανονικά έπρεπε να την ξεσκίζει νυχτημερον με το fuck like a beast Των WASP αχχαχααχχα
5. Τους βλέπω που και που. Στα βιντεο θεωρω πως κάνουν καλή δουλεία. οσο για τα streams γουστάρω να βλέπω μια ποιο παρεήστικη διάθεση σαν να έπαιζα εγω με τα τομάρια τους κολλητους μου αλλά δεν ξέρω αν είναι και τόσο "επαγελματικό"
8. τα streams είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα των gamers. Εμένα επειδή πλέον έχω ξεπεράσει το τζαμπατζιλίκι των cracks με βοηθάει να πρωτογνωρίζω ενα Game και αν γουστάρω το παίρνω. ΠΧ ψήμοναι γαι Total war attila!
9. ναι πραγματικά! νομίζω τα κάνουν όλα με μέτρρο! δεν νομίζω να χρειάζονται site!
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
ειναι τουλαχιστον ντροπη για τον Σειρηνακη να μην εχει προσεγγισει -ακομα- για προσφορα εργασιας, αυτες τις αγνες,ακατεργαστες,παραμυθενια ταλαντουχες βυζαρες...

hqdefault.jpg
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
Ποια ειναι η φιλη του Mikeius μας εχουν βγει τα ματια!

[youtube=700,500]SgY5jXuNIkI[/youtube]
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
Ποιός είναι ο Mikeius;  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom