Νέα

Χωριατοπουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Takhs94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Με αφορμη ενα σχολιο που εκανα πιο πισω εκανε μια παρατηρηση ο Ραπτορας. Δωθηκε εκταση γιατι ηταν καλο θεμα συζητησης ασχετα που εκτροχιαστικαμε.
Κι ο εκτροχιασμος χρειαζετε που και που
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Για τη φαση με τις μικρες τι σκεφτεσαι?
Παιξε μπαλα κ οπως κατσει η δουλεια κατι αλλο δε μπορεις να κανεις οταν τη γνωρισεις θα δεις κιολας τη ρολο βαραει και αναλογος θα κινηθεις
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Για πες μου τι σκεφτεσαι για τη φαση που σχεδιαζεται?


Καλα να περασεις και προσεχε μην θελεις κατι παραπανω, σου δειχνει οτι θελει και αυτη και μετα δεν ερχεται... Καντο ομως αξιζει!!!
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Παιξε μπαλα κ οπως κατσει η δουλεια κατι αλλο δε μπορεις να κανεις οταν τη γνωρισεις θα δεις κιολας τη ρολο βαραει και αναλογος θα κινηθεις

Εχω καλο συμπαικτη οποτε θα παιχτει επαγγελματικη μπαλιτσα!

Καλα να περασεις και προσεχε μην θελεις κατι παραπανω, σου δειχνει οτι θελει και αυτη και μετα δεν ερχεται... Καντο ομως αξιζει!!!

Κατι παραπανω εννοουμε περα του σεχ που μπορει να κατσει?
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Λοιπον επειδη εμενα σε χωρια και τωρα σε πολη εχω να παραθεσω μια γνωμη. Στα χωρια γινονται τρελα σκηνικα αλλα φοβουνται οι γκομενες μη μαθευτουν,ετσι λοιπον γαμιουνται πιο ευκολα με καποιον που δεν ειναι μονιμος κατοικος περιοχης.Επδιη γουσταρω μιλφ και γενικα 35+ εχω παιξει μπαλα και με παντρεμενες και χωρισμενες ακομα κ παντρεμενο gilf. Επισης αν μενεις σε πολη και εχεις ενα διαφορετικο στυλακι απο αυτο τον βλαχοκαγκουροκλαρινογαμπρων τρως πιο ευκολα καποια πιτσιρικα.Γενικα θελουν να το παιζεις σοβαρος και εχεμυθος και τοτε εχεις βρει τον δρομο για να περασεις καλα...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
Λοιπον επειδη εμενα σε χωρια και τωρα σε πολη εχω να παραθεσω μια γνωμη. Στα χωρια γινονται τρελα σκηνικα αλλα φοβουνται οι γκομενες μη μαθευτουν,ετσι λοιπον γαμιουνται πιο ευκολα με καποιον που δεν ειναι μονιμος κατοικος περιοχης.Επδιη γουσταρω μιλφ και γενικα 35+ εχω παιξει μπαλα και με παντρεμενες και χωρισμενες ακομα κ παντρεμενο gilf. Επισης αν μενεις σε πολη και εχεις ενα διαφορετικο στυλακι απο αυτο τον βλαχοκαγκουροκλαρινογαμπρων τρως πιο ευκολα καποια πιτσιρικα.Γενικα θελουν να το παιζεις σοβαρος και εχεμυθος και τοτε εχεις βρει τον δρομο για να περασεις καλα...
τυπε για πες για τη γρια :S :S :S
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον επειδη εμενα σε χωρια και τωρα σε πολη εχω να παραθεσω μια γνωμη. Στα χωρια γινονται τρελα σκηνικα αλλα φοβουνται οι γκομενες μη μαθευτουν,ετσι λοιπον γαμιουνται πιο ευκολα με καποιον που δεν ειναι μονιμος κατοικος περιοχης.Επδιη γουσταρω μιλφ και γενικα 35+ εχω παιξει μπαλα και με παντρεμενες και χωρισμενες ακομα κ παντρεμενο gilf. Επισης αν μενεις σε πολη και εχεις ενα διαφορετικο στυλακι απο αυτο τον βλαχοκαγκουροκλαρινογαμπρων τρως πιο ευκολα καποια πιτσιρικα.Γενικα θελουν να το παιζεις σοβαρος και εχεμυθος και τοτε εχεις βρει τον δρομο για να περασεις καλα...


Αυτο οτι αν εισαι απο πολη ειναι πιο ευκολα υπεθεσα κ εγω. Η τυπισσα ξερουμε οτι θελει κατι που δε μπορει να βρει στο χωριο της.

Αν ισχυει οτι ψαχνουν αλλο περα απο καγκουρα τοτε εχω καλες πιθανοτητες. Μου εχουν πει πως διαθετω εναν αερα αυτοπεποιθησης που ταιριαζει σε μεγαλυτερο αντρα. Εχει τυχει να με περασουν για 28 οταν εχω μουσια. Παρολα αυτα κανω και καποιες τρελες που δε θσ περιμεναν γκομενες απο μενα οποτε τις αιφνιδιαζω κιολας.

Καποιες φορες ειναι καλο να σε περνανε για φλωρο. Νομιζουν σε βαζουν τρικλοποδια κ οπως εισαι στο πατωμα τις τραβας μαζι με το χαλι.
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0

Εχω περασει απο αυτο το σταδιο αλλα κυριως τριμαρισμενα δευτερη σκαλα. Τελευταια γενια ημερων η μουσι πρωτης σκαλας για να μη φαινομαι μπεμπης αλλα ουτε κ να τους βγαζω πατρικα αισθηματα :P
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα τι  εγινε? Το εφαγες?  :zfuck: :fuck1:
το χουφτωσες?
το χουφτωσες?
Χουφτωσε το

Το ακυρωσαμε γτ προεκυψε κατι απτη μερια μου. Λογικα επομενο ή μεθεπόμενο θα μαστε μπόμπα.

Αλλά μάθαμε διάφορα και μπλέκει πολύ η φάση. Η τύπισσα πήγε να κάνει νερά κ πήρε τον δικο μου κ είπε οτι ντρέπεται.

Σε φάση κλασσικό όταν αγχώνεται κάποιος κ μες το παραλήρημα θέλει να το αποφύγει. Εκτιμώ σύμφωνα κ με άλλες λεπτομέρειες οτι η τύπισσα παίζει ναναι παρθένα που ίσως ψάχνει "ανόδυνη λύση".

Δε θα κάνω πίσω προφανώς αλλά αναρωτιέμαι μήπως θέλει μπλεξίματα άλλου τύπου που δε τα θέλω.

 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Μαλακια τσαμπα περιμεναμε εναν συναδελφο να σκοραρει .Πλακα πλακα δεν εχω παει με παρθενα εμπειριες κανεις??
Αμα ειναι ετσι να την παρεις γλυκα στην αρχη και μετα δωσε πονο μεχρι εκει που δε παει
 

prwtaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Σας βετεράνος αισθάνομαι την υποχρέωση να παραθέσω την άποψή μου...Όπως λέτε μερικοί χρειάζεται να δείχνετε ποιός έχει το πάνο χέρι.Όλες οι ελλεϊνίδες,πόσο μάλλον οι βλαχάρες,λόγω μειωμένων προσόντων κοιτάνε να σε μειώσουν.Απόπειρες  τέτοιου είδους έχουμε βιώσει όλοι μας.Σημασία δεν έχει η όποια αδυναμία που ίσως έχει ο καθένας μας ή που πιστεύει η καθε μια που έχουμε.Σημασία έχει πως αντιδράς,μως μιλάς και πως φέρεσαι.Αν κάτσεις και φερθείς σαν τον υπαλληλάκο απο τους 10 μηκρούς Μήτσους και λουφάρεις σε καμία γωνία,καλύτερα να ψάξεις να της βρεί και γαμιά να της ρίξει και κανένα πούτσο και μετά να της γλύψεις τα χύσια απο το μουνί.Αν δεί ότι δεν μασάει ο κάτσικας λουλάκι και της πείς και κανένα γαλλικό ή εντοπίσεις κάποια δική της ανασφάλεια και της την πετάξεις στο καπάκι,κέρδισες.Να έχετε εγωισμό ρε.Μην είστε σαν κάτι γλίτσες πίρφορους.Αμα ξηγιούνται ωραία,να ξηγιέστε ωραία.Να είστε άντρες και να το δείχνετε.Όχι ραδίκια.Είναι μέγιστη αρετή να δείξετε ότι έχετε όρια,τα οποία είναι ιερά και δεν πρόκειται να τα αλλάξετε για τον οποιοδήποτε λόγο.Τώρα κάτι μαλακίες που ακούω απο κάτι συνομίλησκούς μου που είναι 30 χρόνια παντρεμένοι,του τύπου "θέλω να την κάνω να νιώθει μοναδική και της πήρα γουνα-κοσμημα-αμαξι-ρουχα" είναι κατακριτέα και θα πρέπει να τιμωρηθούν με λιθοβολισμό και σωματικό ευνουχισμό.Το ίδιο ισχύει και για μερικούς σημερινούς 35άρηδες με 50άρηδες που πήραν ένα σκασμό δάνεις για να βουλώσουν το μουνί κάποιας.Έβαλαν υποθήκη τις ζωές τους μπας και γαμήσουν ακι πολλές φορές όχι μόνο δεν γαμούσαν,αλλά τις πήγαιναν και στον γκόμενο.Δεν είναι τυχαίο πως οι περισσότεροι προαναφερθέντες είναι κερατάδες.Η γυναίκα είναι σαν το άλογο.Αν δείξεις ότι δεν ξέρεις να βαστάς τα γκέμια θα σε ρίξει κάτω.Δεν έχει σημασία αν είναι απο χωριό,πόλη,ζουγκλα,έρημο,[size=10pt][size=10pt]Καλαμάτα[/size][/size],Μόρντορ,Κόλαση κτλ...

Νταξει εδώ προσκυνώ....  :hi: :hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom