Νέα

Χωριατοπουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Takhs94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216

Χωριατοπούλες


:bottom:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Εγω οπως το σκεφτομαι λεω πανω απο ολα. Ο "νομος" που κυκλοφορει ειναι οτι αυτες διαλεγουν αρα πολλες φορες εχουν το πανω χερι. Αλλα αν δεν θελω εγω ουτε να την κοιταξω πως θα με διαλεξει? ;)

Γιαυτο θεωρω οτι και μεις εχουμε διαπραγματευτικο χαρτι αλλα το ξεχναμε πολλες φορες. Μπορουμε να χουμε στανταρ, οχι μονο σε εμφανιση, αν κατι δε σου αρεσει την χεζεις κ φευγεις.

Δεδομενο οτι μπορει να εχεις αλλη αποψη. Καλο ειναι να την ακουσουμε και απο κει και υστερα μπορουμε να συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε. Γιαυτο εγινε κ το ποστ γτ ηθελα αποψεις αλλωστε.


Κοιτα φιλε το σκεφτεσαι αισιοδοξα και αυτο ειναι παρα πολυ σωστο. Δηλαδη οτι εσυ διαλεγεις. Στην πραξη ομως πας να μιλησεις σε 10 και σου καθονται οι 2. Οι αλλες 8 δεν μενουν αγαμητες. (Νταξει αγαμητες μενουν και οι 10 αλλα τεσπα). Οι υπολλοιπες 8 θα κατσουν σε 8 τυπους που εκεινες θα θελουν. Οπως και οι 2 εκατσαν σε εσενα γιατι εσενα ηθελαν. Εσυ ηθελες ομως και τις 10... Αυτες εχουν το μουνι. Εκτος αν εισαι στην μερια της κοινωνιας που οι γυναικες ερχονται και σου μιλανε γιατι εισαι παρα πολυ ωραιο παιδι. Εκει αλλαζει το θεμα.
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Με ποια κριτήρια όμως διαλεγουν αυτές?

Γενικοτερα και συντομια θελουν τα εξης:

1) ωραια εμφανιση (ειτε προσωπο κ αν δε κατεχεις τουλαχιστον σωμα)
2)Δυνατο χαρακτηρα (γιαυτο κανουν χαζα ναζια να δουν αν σκαλωνουμε)
3) Χρημα (στατους)
4) Να εισαι διασημος (στατους)
5) Να εισαι "μαγκας", " ηγετης", "ισχυρος"

Με λιγα λογια οτι μπορει να της πει οτι γενετικα ή/και κοινωνικα είσαι ενα δυνατό, υγιές αρσενικο.

Κοιτα φιλε το σκεφτεσαι αισιοδοξα και αυτο ειναι παρα πολυ σωστο. Δηλαδη οτι εσυ διαλεγεις. Στην πραξη ομως πας να μιλησεις σε 10 και σου καθονται οι 2. Οι αλλες 8 δεν μενουν αγαμητες. (Νταξει αγαμητες μενουν και οι 10 αλλα τεσπα). Οι υπολλοιπες 8 θα κατσουν σε 8 τυπους που εκεινες θα θελουν. Οπως και οι 2 εκατσαν σε εσενα γιατι εσενα ηθελαν. Εσυ ηθελες ομως και τις 10... Αυτες εχουν το μουνι. Εκτος αν εισαι στην μερια της κοινωνιας που οι γυναικες ερχονται και σου μιλανε γιατι εισαι παρα πολυ ωραιο παιδι. Εκει αλλαζει το θεμα.

Ακομα δε συμβαινει κατι τετοιο κ φυσικα δεν λεει να παριστανω οτι ισχυει.

Η αληθεια ειναι πως ναι στις 10 οι 8 δε θα σου κατσουν. Αντε αν το παιξεις σωστα το παιχνιδι να σου κατσουν οι 4 αντι για τις 2.

Μα γενικοτερα ομως γιαυτο εχεις ανοιχτα τα ματια σου κ δε κολλας. Γιαυτο ειπε ο φιλος πιο πανω "αν δε σου καθεται μεχρι ενα διαστημα τοτε παρατα την δε προκειται". Γτ μπορει να την παρατήσει γτ διαλέγει να επενδύσει στις αλλες

Ειναι σα τη διασπορα επενδύσεων στα οικονομικα. Η μπορεις να πεις οτι οι 8 που χανεις ειναι το κοστος ευκαιριας για τις 2.

Ναι δεν ειναι οσο θα θελες αλλα απτην αρχη για περιπου δυο στοχευεις αν ξες πως δουλευει η φαση.καταλαβαινεις τι εννοω?

Ασε ξερω καποιους που για να γαμησουν τρωνε μεγαλυτερη ξεφτιλα απο μενα που γαμαω οποτε κατσει. Κ λεγεται σχεση αυτο  :2funny:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Η αληθεια ειναι πως ναι στις 10 οι 8 δε θα σου κατσουν. Αντε αν το παιξεις σωστα το παιχνιδι να σου κατσουν οι 4 αντι για τις 2.

Μα γενικοτερα ομως γιαυτο εχεις ανοιχτα τα ματια σου κ δε κολλας. Γιαυτο ειπε ο φιλος πιο πανω "αν δε σου καθεται μεχρι ενα διαστημα τοτε παρατα την δε προκειται". Γτ μπορει να την παρατήσει γτ διαλέγει να επενδύσει στις αλλες

Ειναι σα τη διασπορα επενδύσεων στα οικονομικα. Η μπορεις να πεις οτι οι 8 που χανεις ειναι το κοστος ευκαιριας για τις 2.

Ναι δεν ειναι οσο θα θελες αλλα απτην αρχη για περιπου δυο στοχευεις αν ξες πως δουλευει η φαση.καταλαβαινεις τι εννοω?

Ασε ξερω καποιους που για να γαμησουν τρωνε μεγαλυτερη ξεφτιλα απο μενα που γαμαω οποτε κατσει. Κ λεγεται σχεση αυτο  :2funny:


Νταξει γενικοτερα αυτο που λεω ειναι οτι οταν πας και μιλας σε 10, διαλεγεις 10. Μπορει να σου κατσουν και οι 10 μπορει οι 5 μπορει 2 μπορει 1 μπορει καμια. Το ερωτημα ειναι εσυ διαλεξες 10. Αυτες διαλεγουν εσενα για τοτιδηποτε? Γιατι αν πας και μιλησεις σε 10 και σου κατσουν και οι 10 εκανες καλη διαλογη. Αν μιλησεις σε 10 και σου κατσουν 2 απλα πηρες οτι κληρωσε. Αρα δεν διαλεγεις εσυ με ποια θα προχωρησεις. Αυτες διαλεγουν αν θα εισαι εσυ ο τυχερος. Απλα εσυ εριξες το δολωμα στις 10 για σενα καλυτερες και οσες τσιμπησουν. Αρα απο τις 10 καποιες διαλεξαν την δικη σου πετονια. Δεν διαλεγει ο ψαρας πιο ψαρι θα τσιμπισει. Μονο ο Τσακ Νορις το κανει αυτο
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Νταξει γενικοτερα αυτο που λεω ειναι οτι οταν πας και μιλας σε 10, διαλεγεις 10. Μπορει να σου κατσουν και οι 10 μπορει οι 5 μπορει 2 μπορει 1 μπορει καμια. Το ερωτημα ειναι εσυ διαλεξες 10. Αυτες διαλεγουν εσενα για τοτιδηποτε? Γιατι αν πας και μιλησεις σε 10 και σου κατσουν και οι 10 εκανες καλη διαλογη. Αν μιλησεις σε 10 και σου κατσουν 2 απλα πηρες οτι κληρωσε. Αρα δεν διαλεγεις εσυ με ποια θα προχωρησεις. Αυτες διαλεγουν αν θα εισαι εσυ ο τυχερος. Απλα εσυ εριξες το δολωμα στις 10 για σενα καλυτερες και οσες τσιμπησουν. Αρα απο τις 10 καποιες διαλεξαν την δικη σου πετονια. Δεν διαλεγει ο ψαρας πιο ψαρι θα τσιμπισει. Μονο ο Τσακ Νορις το κανει αυτο

Σωστος. Γιαυτο προτιμω να κανω σχετικα καλη διαλογη κ οσο μπορει να παιρνω το πλεονεκτιμα με διαφορους τροπους.

Κ αν δεν κατσει εχω εναλλακτικες. Ειναι μεγαλυτερη δυναμη για μας απο οσο νομιζουμε. Εννοειται αυτη διαλεγει ποτε κερδιζεις οπως το τοποθετεις αλλα το να μη χασουμε ειναι μονο δικια μας επιλογη και υποχρεωση

Εχουν κοινα σημεια οι ιδεες μας εκτος απο διαφορες. Για πες μου τι σκεφτεσαι για τη φαση που σχεδιαζεται?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Γενικοτερα και συντομια θελουν τα εξης:

1) ωραια εμφανιση (ειτε προσωπο κ αν δε κατεχεις τουλαχιστον σωμα)
2)Δυνατο χαρακτηρα (γιαυτο κανουν χαζα ναζια να δουν αν σκαλωνουμε)
3) Χρημα (στατους)
4) Να εισαι διασημος (στατους)
5) Να εισαι "μαγκας", " ηγετης", "ισχυρος"

Με λιγα λογια οτι μπορει να της πει οτι γενετικα ή/και κοινωνικα είσαι ενα δυνατό, υγιές αρσενικο.

Ακομα δε συμβαινει κατι τετοιο κ φυσικα δεν λεει να παριστανω οτι ισχυει.

Η αληθεια ειναι πως ναι στις 10 οι 8 δε θα σου κατσουν. Αντε αν το παιξεις σωστα το παιχνιδι να σου κατσουν οι 4 αντι για τις 2.

Μα γενικοτερα ομως γιαυτο εχεις ανοιχτα τα ματια σου κ δε κολλας. Γιαυτο ειπε ο φιλος πιο πανω "αν δε σου καθεται μεχρι ενα διαστημα τοτε παρατα την δε προκειται". Γτ μπορει να την παρατήσει γτ διαλέγει να επενδύσει στις αλλες

Ειναι σα τη διασπορα επενδύσεων στα οικονομικα. Η μπορεις να πεις οτι οι 8 που χανεις ειναι το κοστος ευκαιριας για τις 2.

Ναι δεν ειναι οσο θα θελες αλλα απτην αρχη για περιπου δυο στοχευεις αν ξες πως δουλευει η φαση.καταλαβαινεις τι εννοω?

Ασε ξερω καποιους που για να γαμησουν τρωνε μεγαλυτερη ξεφτιλα απο μενα που γαμαω οποτε κατσει. Κ λεγεται σχεση αυτο  :2funny:
Το νουμερο 3 να χεις μονο ολα τα αλλα αχρηστα ειναι μολις βλεπουν χρημα τρεχουν οπως η μυγα στο σκατο και γ αυτο που λεγαμε πριν οπως καταλαβες και απο αλλους αυτες εχουν το πανω χερι και διαλεγουν οχι εμεις εμεις απλα τρωμε οτι κατσει καλη η αισιοδοξια αλλα να βλεπουμε λιγο και την πραγματικοτητα
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Το νουμερο 3 να χεις μονο ολα τα αλλα αχρηστα ειναι μολις βλεπουν χρημα τρεχουν οπως η μυγα στο σκατο και γ αυτο που λεγαμε πριν οπως καταλαβες και απο αλλους αυτες εχουν το πανω χερι και διαλεγουν οχι εμεις εμεις απλα τρωμε οτι κατσει καλη η αισιοδοξια αλλα να βλεπουμε λιγο και την πραγματικοτητα

Σε πολλες περιπτωσεις αν εχεις μονο λεφτα εισαι ο αγαπουλης συζηγος/δεσμος και ο αλλος που χει τα υπολοιπα την πηδαει κατω απτη μυτη σου.

Πιστευω ειναι οτι διαθετεις πως θα το σερβιρεις. Εγω π.χ δειχνω ψαρωτικος και εμπειρος. Η αληθεια ειναι οτι απο σουξε δεν ειχα στα προηγουμενα χρονια κ ξεκινησα να εχω επιτυχιες προσφατα. Δε το θεωρω κακο να εκμεταλλευτω αυτο που δειχνω ως πρωτη εντυπωση κ ας μην ισχυει.

Γενικα αν "λερωσεις" τα χερια σου μπορεις να αυξησεις πιθανοτητες. Εκτος αν θες σχεση. Εκει θα σε μαθει κ απτην καλη κ απτην αναποδη κ αν σε βρει "υπο" θα σε πατησει.

Οσο για την επιλογη δε ξερω εχω δει παρα πολλες φασεις απο αλλους που δεν ειναι ααπαραιτητα πιο ομορφοι αλλα εχουν τον τροπο τους οτι γουσταρουν γτ τις κανουν να γουσταρουν.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Σε πολλες περιπτωσεις αν εχεις μονο λεφτα εισαι ο αγαπουλης συζηγος/δεσμος και ο αλλος που χει τα υπολοιπα την πηδαει κατω απτη μυτη σου.

Πιστευω ειναι οτι διαθετεις πως θα το σερβιρεις. Εγω π.χ δειχνω ψαρωτικος και εμπειρος. Η αληθεια ειναι οτι απο σουξε δεν ειχα στα προηγουμενα χρονια κ ξεκινησα να εχω επιτυχιες προσφατα. Δε το θεωρω κακο να εκμεταλλευτω αυτο που δειχνω ως πρωτη εντυπωση κ ας μην ισχυει.

Γενικα αν "λερωσεις" τα χερια σου μπορεις να αυξησεις πιθανοτητες. Εκτος αν θες σχεση. Εκει θα σε μαθει κ απτην καλη κ απτην αναποδη κ αν σε βρει "υπο" θα σε πατησει.
Οταν εχεις το χρημα για να εισαι ο αγαπουλης συζηγος/δεσμος πρεπει να σαι χαλβας με τοσες που μπορεις να εχεις αυτοι οι τυποι ειναι μια αλλη κατηγορια ακομα και μονογαμικη σχεση να θες μια χαρα μπορεις να την εχεις σουζα τη γκομενα αρκει να ξερεις να επιβληθεις δε παρεξηγω τον τροπο σκεψης σου και εμεις περασαμε απο εκει μικρος εισαι ακομα δε τα ξες καλα τα πραματα εχεις πολλα να μαθεις οσο προχωρας στο μελλον
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Οταν εχεις το χρημα για να εισαι ο αγαπουλης συζηγος/δεσμος πρεπει να σαι χαλβας με τοσες που μπορεις να εχεις αυτοι οι τυποι ειναι μια αλλη κατηγορια ακομα και μονογαμικη σχεση να θες μια χαρα μπορεις να την εχεις σουζα τη γκομενα αρκει να ξερεις να επιβληθεις δε παρεξηγω τον τροπο σκεψης σου και εμεις περασαμε απο εκει μικρος εισαι ακομα δε τα ξες καλα τα πραματα εχεις πολλα να μαθεις οσο προχωρας στο μελλον

Εδω εισαι πολυ ωραιος. Ναι μετραει το χρημα, ναι μετραει η εμφανιση κ ας λενε δε μετραει αλλα αν εισαι χαλβας αντε γεια!!!

Αρα, πρεπει να κοβεις τον αερα πριν στον κοψουν.

Προσωπικα καταλαβαινω πως για να κανεις παιχνιδι πρεπει να σαι αφησει. Αλλα το ποσο θα ανεβασεις τις πιθανοτητες σου εισαι εσυ υπευθυνος. Γιαυτο απτα 20 μου εχω χασει 25κιλα βαρος, αρχισα να ντυνομαι πιο κυριλε και σταματησα να ανησυχω αν "ειμαι αρκετος".


Η μεση γυναικα τη σημερον ημερα δεν εχει να προσφερει κατι περα απο σεξ. Το θεμα ειναι οτι βαθια μεσα της το ξερει και σε ενα βαθμο μπορεις να παιξεις με αυτο.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Εδω εισαι πολυ ωραιος. Ναι μετραει το χρημα, ναι μετραει η εμφανιση κ ας λενε δε μετραει αλλα αν εισαι χαλβας αντε γεια!!!

Αρα, πρεπει να κοβεις τον αερα πριν στον κοψουν.

Προσωπικα καταλαβαινω πως για να κανεις παιχνιδι πρεπει να σαι αφησει. Αλλα το ποσο θα ανεβασεις τις πιθανοτητες σου εισαι εσυ υπευθυνος. Γιαυτο απτα 20 μου εχω χασει 25κιλα βαρος, αρχισα να ντυνομαι πιο κυριλε και σταματησα να ανησυχω αν "ειμαι αρκετος".


Η μεση γυναικα τη σημερον ημερα δεν εχει να προσφερει κατι περα απο σεξ. Το θεμα ειναι οτι βαθια μεσα της το ξερει και σε ενα βαθμο μπορεις να παιξεις με αυτο.
Οταν υπαρχει χρημα η εμφανιση πιστεψε με δε μετραει καθολου οσον αφορα τον αερα οταν θες μια και θες να την κρατησεις  και δε την εχεις μονο για γαμησι απο την αρχη την καβαλας εσυ και δε λεω το φικι φικι γιατι αν σε καβαλησει αυτη παει το χασες το παιχνιδι
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.127
Πόντοι
6.265
Σας βετεράνος αισθάνομαι την υποχρέωση να παραθέσω την άποψή μου...Όπως λέτε μερικοί χρειάζεται να δείχνετε ποιός έχει το πάνο χέρι.Όλες οι ελλεϊνίδες,πόσο μάλλον οι βλαχάρες,λόγω μειωμένων προσόντων κοιτάνε να σε μειώσουν.Απόπειρες  τέτοιου είδους έχουμε βιώσει όλοι μας.Σημασία δεν έχει η όποια αδυναμία που ίσως έχει ο καθένας μας ή που πιστεύει η καθε μια που έχουμε.Σημασία έχει πως αντιδράς,μως μιλάς και πως φέρεσαι.Αν κάτσεις και φερθείς σαν τον υπαλληλάκο απο τους 10 μηκρούς Μήτσους και λουφάρεις σε καμία γωνία,καλύτερα να ψάξεις να της βρεί και γαμιά να της ρίξει και κανένα πούτσο και μετά να της γλύψεις τα χύσια απο το μουνί.Αν δεί ότι δεν μασάει ο κάτσικας λουλάκι και της πείς και κανένα γαλλικό ή εντοπίσεις κάποια δική της ανασφάλεια και της την πετάξεις στο καπάκι,κέρδισες.Να έχετε εγωισμό ρε.Μην είστε σαν κάτι γλίτσες πίρφορους.Αμα ξηγιούνται ωραία,να ξηγιέστε ωραία.Να είστε άντρες και να το δείχνετε.Όχι ραδίκια.Είναι μέγιστη αρετή να δείξετε ότι έχετε όρια,τα οποία είναι ιερά και δεν πρόκειται να τα αλλάξετε για τον οποιοδήποτε λόγο.Τώρα κάτι μαλακίες που ακούω απο κάτι συνομίλησκούς μου που είναι 30 χρόνια παντρεμένοι,του τύπου "θέλω να την κάνω να νιώθει μοναδική και της πήρα γουνα-κοσμημα-αμαξι-ρουχα" είναι κατακριτέα και θα πρέπει να τιμωρηθούν με λιθοβολισμό και σωματικό ευνουχισμό.Το ίδιο ισχύει και για μερικούς σημερινούς 35άρηδες με 50άρηδες που πήραν ένα σκασμό δάνεις για να βουλώσουν το μουνί κάποιας.Έβαλαν υποθήκη τις ζωές τους μπας και γαμήσουν ακι πολλές φορές όχι μόνο δεν γαμούσαν,αλλά τις πήγαιναν και στον γκόμενο.Δεν είναι τυχαίο πως οι περισσότεροι προαναφερθέντες είναι κερατάδες.Η γυναίκα είναι σαν το άλογο.Αν δείξεις ότι δεν ξέρεις να βαστάς τα γκέμια θα σε ρίξει κάτω.Δεν έχει σημασία αν είναι απο χωριό,πόλη,ζουγκλα,έρημο,Καλαμάτα,Μόρντορ,Κόλαση κτλ...
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
τυπε ποσα κιλα ησουν :think:

Στα τριψήφια φίλε. Μπορεί να χασα και 30 περίπου. Βλέπω φωτογραφίες μου δύο χρονια πριν κ λεω αποκλείεται. Είχα αναποδίες λύκειο κ απο τη δευτέρα μεχρι πριν δυο χρόνια αφέθηκα.

Η διαφορά είναι τεράσφια κ δεν έγγειται στην αυτοπεποίθηση. Αυτα τα λένε για να μη παραδεχτούν ότι είναι ρηχές. Είναι καθαρά εμφάνιση οταν κοπέλες που ήξερα με θεωρούσαν αόρατο ή καναν σα να χα χολέρα ξαφνικα ειναι χιχιχι κ χοχοχο.

Προσπαθώ να μην έχω αυταπάτες. Καμια δε σε γουστάρει γιαυτο που είσαι παρα μονο τί ιδεα βγάζει απο ότι παρουσιάζεις.

Οταν υπαρχει χρημα η εμφανιση πιστεψε με δε μετραει καθολου οσον αφορα τον αερα οταν θες μια και θες να την κρατησεις  και δε την εχεις μονο για γαμησι απο την αρχη την καβαλας εσυ και δε λεω το φικι φικι γιατι αν σε καβαλησει αυτη παει το χασες το παιχνιδι

Αρα στενό λουρί τις γκόμενες παντα  :hi:


 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Σας βετεράνος αισθάνομαι την υποχρέωση να παραθέσω την άποψή μου...Όπως λέτε μερικοί χρειάζεται να δείχνετε ποιός έχει το πάνο χέρι.Όλες οι ελλεϊνίδες,πόσο μάλλον οι βλαχάρες,λόγω μειωμένων προσόντων κοιτάνε να σε μειώσουν.Απόπειρες  τέτοιου είδους έχουμε βιώσει όλοι μας.Σημασία δεν έχει η όποια αδυναμία που ίσως έχει ο καθένας μας ή που πιστεύει η καθε μια που έχουμε.Σημασία έχει πως αντιδράς,μως μιλάς και πως φέρεσαι.Αν κάτσεις και φερθείς σαν τον υπαλληλάκο απο τους 10 μηκρούς Μήτσους και λουφάρεις σε καμία γωνία,καλύτερα να ψάξεις να της βρεί και γαμιά να της ρίξει και κανένα πούτσο και μετά να της γλύψεις τα χύσια απο το μουνί.Αν δεί ότι δεν μασάει ο κάτσικας λουλάκι και της πείς και κανένα γαλλικό ή εντοπίσεις κάποια δική της ανασφάλεια και της την πετάξεις στο καπάκι,κέρδισες.Να έχετε εγωισμό ρε.Μην είστε σαν κάτι γλίτσες πίρφορους.Αμα ξηγιούνται ωραία,να ξηγιέστε ωραία.Να είστε άντρες και να το δείχνετε.Όχι ραδίκια.Είναι μέγιστη αρετή να δείξετε ότι έχετε όρια,τα οποία είναι ιερά και δεν πρόκειται να τα αλλάξετε για τον οποιοδήποτε λόγο.Τώρα κάτι μαλακίες που ακούω απο κάτι συνομίλησκούς μου που είναι 30 χρόνια παντρεμένοι,του τύπου "θέλω να την κάνω να νιώθει μοναδική και της πήρα γουνα-κοσμημα-αμαξι-ρουχα" είναι κατακριτέα και θα πρέπει να τιμωρηθούν με λιθοβολισμό και σωματικό ευνουχισμό.Το ίδιο ισχύει και για μερικούς σημερινούς 35άρηδες με 50άρηδες που πήραν ένα σκασμό δάνεις για να βουλώσουν το μουνί κάποιας.Έβαλαν υποθήκη τις ζωές τους μπας και γαμήσουν ακι πολλές φορές όχι μόνο δεν γαμούσαν,αλλά τις πήγαιναν και στον γκόμενο.Δεν είναι τυχαίο πως οι περισσότεροι προαναφερθέντες είναι κερατάδες.Η γυναίκα είναι σαν το άλογο.Αν δείξεις ότι δεν ξέρεις να βαστάς τα γκέμια θα σε ρίξει κάτω.Δεν έχει σημασία αν είναι απο χωριό,πόλη,ζουγκλα,έρημο,Καλαμάτα,Μόρντορ,Κόλαση κτλ...

Τύπε εγώ είμαι σε μια φάση που όταν προσπαθούν μα με μειώσουν δε τις παίρνω καν στα σοβαρά κ το γυρνάω εναντίον τους.

Δουλεύω με παιδια γενικα κ το μεταφέρω κ στις γκομενες αυτο. Αν σε "προσβάλλει" ενα πενταχρονο δε δίνεις σημασία, ξέρεις ποιος έχει τον έλεγχο.

Δε χάνεις την ψυχραιμία σου γτ δίνεις επιβεβαίωση αλλά ΚΡΑΤΑΣ τα όρια κ δε κάνεις πίσω.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.127
Πόντοι
6.265
Τύπε εγώ είμαι σε μια φάση που όταν προσπαθούν μα με μειώσουν δε τις παίρνω καν στα σοβαρά κ το γυρνάω εναντίον τους.

Δουλεύω με παιδια γενικα κ το μεταφέρω κ στις γκομενες αυτο. Αν σε "προσβάλλει" ενα πενταχρονο δε δίνεις σημασία, ξέρεις ποιος έχει τον έλεγχο.

Δε χάνεις την ψυχραιμία σου γτ δίνεις επιβεβαίωση αλλά ΚΡΑΤΑΣ τα όρια κ δε κάνεις πίσω.
Εσένα σε πάω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Στα τριψήφια φίλε. Μπορεί να χασα και 30 περίπου. Βλέπω φωτογραφίες μου δύο χρονια πριν κ λεω αποκλείεται. Είχα αναποδίες λύκειο κ απο τη δευτέρα μεχρι πριν δυο χρόνια αφέθηκα.

Η διαφορά είναι τεράσφια κ δεν έγγειται στην αυτοπεποίθηση. Αυτα τα λένε για να μη παραδεχτούν ότι είναι ρηχές. Είναι καθαρά εμφάνιση οταν κοπέλες που ήξερα με θεωρούσαν αόρατο ή καναν σα να χα χολέρα ξαφνικα ειναι χιχιχι κ χοχοχο.

Προσπαθώ να μην έχω αυταπάτες. Καμια δε σε γουστάρει γιαυτο που είσαι παρα μονο τί ιδεα βγάζει απο ότι παρουσιάζεις.

Αρα στενό λουρί τις γκόμενες παντα  :hi:
Με μετρο φυσικα το λουρι και λογικη δε θελεις να την πνιξεις και φυσικα και λυσιμο χρειαζετε και λιγη ελευθερια και εμπιστοσυνη ειδικα χωρις το δευτερο δε χτιζεις τιποτα κ αυτο φυσικα με μετρο δε θα βγαλουμε τα ματια μας με τα ιδια μας τα χερια
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0

Ολοι τα ίδια "προβλήματα" εχουμε ή είχαμε κ ο καθένας προσπαθεί να βγάλει ακρη. Ετσι υιοθετει τη δικη του αλήθεια. Ιδανικά παρα τη μικρη μου ηλικια θα καταφερω να πω κατι που δε ξερετε όπως κ θα πάρω στοιχεία απο οσα μου λετε.

Ενα παραδειγμα για την "μειωση":

Βραδυ χριστουγεννων εξω ρεμπεταδικο. Κοστουμια, γραββατα μεχρι κ κλιπ γραββατας φορουσα η εμφανιση πενα χωρις να θελω να ψωνιστω. Κ ερχεται μια καλουτσικια κ με πιανει κουβεντα. Το φερνει απο δω το φερνει απο κει κ κανει σχολια για το ντυσιμο μου. Εγω δε κανω πισω οταν μου λεει " δε μου αρεσει" κ της λεω "ε νταξει δεν ειναι για ολους ειναι για τους λιγους". Νιαουρισε ειπε οτι ολα ειναι τελεια κ φασωσα κ κωλο επιασα κ με πεταξε λουλουδια οσο χορευα.

Εκανε κ αλλες αποπειρες κυριως πανω στο θεμα εμφανισης κ τις αντιμετωπισα με τετοιο τροπο. Αυτο εγινε προφανως γτ ειδε ενα στοιχειο που ξεχωριζα εκεινη τη μερα κ θεωρησε οτι βασιζομαι εκει οποτε χτυπησε να ανοιξει τρυπες στην πανοπλια μου:P
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Γεια παιδιά είμαι νέος στο forum, ωραίο θέμα, παλιά ζούσα σε χωριό πιστεύω ότι τώρα οι γυναικες στα χωρια είναι το ίδιο με τις πόλεις δεν υπαρχει διαφορα.
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Με μετρο φυσικα το λουρι και λογικη δε θελεις να την πνιξεις και φυσικα και λυσιμο χρειαζετε και λιγη ελευθερια και εμπιστοσυνη ειδικα χωρις το δευτερο δε χτιζεις τιποτα κ αυτο φυσικα με μετρο δε θα βγαλουμε τα ματια μας με τα ιδια μας τα χερια

Πολυ σωστα δεδομενου οτι θες να χτισεις κατι. Εγω προσωπικα δεν βρισκω τα οφελη να αξιζουν το ρισκο κ την ευθηνη της σταθερης σχεσης η/και του γαμου.

Π.χ χτιζω μια ζωη, δουλεια, καποια χρηματα κ ο νομος λεει θα μου τα παρει αν με βαρεθει στην ουσια. Γτ να το κανω? Ας τα τρωω με μικρουλες που θα πηδαω κιολας αντιθετα με τον εγγαμο βιο  :grin:

Αυτο βεβαια θελει να περασεις απο ενα αχαρο σταδιο οπου αποδεχεσαι την μοναξια σου.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
τυποι εδω συζητουσαμε πως θα παντρευτει ο τυπος απο τα 20  του  την 15χρονη βλαχα :priest:,μη σπαμαρετε :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom