Νέα

Χοντρές/παχουλές σε μπουρδέλα και studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Στις 29.06 σε τεράστια πρωινή και απογευματινή βόλτα:Δεν μπόρεσα να πετύχω όλους τους στόχους μου γιατί είχα βάλει πλώρη για Νανά - Ιουλιανού 71 και δεν έπαιζε σε καμία βάρδια....Πήγα και για Όλγα και έπεσα στη μαυρούλα που μου σκότισε τον πούτσο και δεν μ'άφηνε να φύγω κλείνοντας με το σώμα της την πόρτα....Αυτή ήταν για χαστουκάκια.Αν δε θέλει ο πελάτης δε θέλει μη μας ζαλίζεις.Φυσικά δεν ξαναπατάω εκεί.Όμως η Κατερίνα στο Παιωνίου 47 ήταν απίθανη!!!Με απαλό δέρμα και χοντρή κοιλιά ωραία πίπα,καλή συμπεριφορά,γελαστή και ωραίο βαθύ γαμήσι.Ευχαριστήθηκα πολύ και στη Λάουρα με τα μαγικά μαστάρια και την περιλαμβάνω εδώ γιατί μου φάνηκε αυτήν τη φορά ότι τα έχει πάρει τα κιλάκια της από πέρσι το καλοκαίρι.
Μια συμπαθητική χοντρή και νταρντάνα πέτυχα στο Παιανιέων.Ήμουν κουρασμένος και δεν μπήκα αλλά μου φάνηκε καλή περίπτωση.Πρωινή βάρδια,χοντρολάτρεις δοκιμάστε και ενημερώστε το forum.Στο Μεταξουργείο απελπισία!!!Για να το λέω εγώ φαντάζεσαι φίλε συναγωνιστή για τι κατάσταση μιλάμε....Πέτυχα μια ηλικιωμένη και γεματούλα ρωσίδα - μάλλον - που έπαιρνε 10 ευρώ!!!!!!!!!Ήμαρτον συνάδελφοι!!!!!Επίσης να πω ότι η πρωινή κοπέλα στο Εξηκίου ήταν κι αυτή χοντρούλα μελαχρινή και συμπαθητική φυσιογνωμία.Την άφησα για αργότερα αλλά όταν ξαναπήγα το απόγευμα είχε αλλάξει και ήταν η γνωστή κοπέλα που έχω ξαναγράψει στο forum με τη λεπτή φωνή,με τα χείλη βαμμένα πολύ έντονα (πρισσότερο αστεία μου φάνηκαν παρά ερεθιστικά!)και τις πελώριες βυζάρες και τον κώλο-αεροδρόμιο!!!Μ'αυτήν όμως έχω περάσει πολύ ωραία.Είναι πολύ ωραία όταν έρχεται από πάνω αλλά αυτήν τη φορά έψαχνα για κάτι καινούριο οπότε δεν μπήκα.Γενικά η fat  σκηνή είναι και στην Αθήνα πολύ υποβαθμισμένη...Απλά λέμε πάλι καλά γιατί στη Θεσνίκη είναι παντελώς ανύπαρκτη
Καλά γούστα φίλοι από Αθήνα!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά μου στέλνετε και μένα κάποιος το τηλέφωνο από το CG με τα XXXXXL προσόντα. Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Εγω παντως προχθες πηρα CG σε XXXXL μεγεθος σκετη καυλα!
Τεραστιο στηθος, πιπα ακαποτη, χυσιμο παντου.. η καλυτερη πιπα που μου εχει κανει CG.
Για 1 ωρα 150 ? αλλα τα ευχαριστηθηκα!

ρε φιλε με 150 επαιρνες 2 κανονικες και θα σου κανανε και διπλο τσιμπουκι
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια  καλησπερα 
Θα ηθελα να παρακαλεσω τον συναδελφο αν μπορει να στειλει και σε μενα το τηλ Tou CG XXXL
ευχαριστω πολυ και  καλο  βραδυ 
 

Επισκέπτης
Παιδια  καλησπερα 
Θα ηθελα να παρακαλεσω τον συναδελφο αν μπορει να στειλει και σε μενα το τηλ Tou CG XXXL
ευχαριστω πολυ και  καλο  βραδυ 

Τι να το κανεις το τηλ. παληκαρι μου αν ειναι σαν αυτη δεν θα χωραει στο χαρτι.....
Επισης να σου θυμισω οτι μπορεις να γαμησεις οποια χοντρη θελεις τζαμπα.
Παρακαλανε οι χοντρες γιατι δεν τις γαμαει κανενας και εσεις θελεται να τις πληρωσετε κιολας?
θα τρελαθουμε τελιος εδω μεσα
 

Shibia

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Τι να το κανεις το τηλ. παληκαρι μου αν ειναι σαν αυτη δεν θα χωραει στο χαρτι.....
Επισης να σου θυμισω οτι μπορεις να γαμησεις οποια χοντρη θελεις τζαμπα.
Παρακαλανε οι χοντρες γιατι δεν τις γαμαει κανενας και εσεις θελεται να τις πληρωσετε κιολας?
θα τρελαθουμε τελιος εδω μεσα

Ρε φιλε αφου δεν σου αρεσει το αντικειμενο γιατι μπαινεις να την πεις σε ενα τοπικ που δεν σε αφορα????
Δεν μπορω να την καταλαβω αυτη τη νοοτροπια!
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Τι να το κανεις το τηλ. παληκαρι μου αν ειναι σαν αυτη δεν θα χωραει στο χαρτι.....
Επισης να σου θυμισω οτι μπορεις να γαμησεις οποια χοντρη θελεις τζαμπα.
Παρακαλανε οι χοντρες γιατι δεν τις γαμαει κανενας και εσεις θελεται να τις πληρωσετε κιολας?
θα τρελαθουμε τελιος εδω μεσα
Φίλε εδω μιλάμε για μπουρδέλα και πουτάνες χοντρες .Γουσταρεις πληρώνεις και γαμάς χωρις πολλες κουβέντες.Σε μισή ωρα εχεις ξεμπερδέψει το αργότερο.Και στο κατω κατω αφου δεν εχεις τετοια γουστα τι σε νοιαζει για μας? 
 

man38

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα να παρακαλεσω τον συναδελφο γιατο τηλ.της XXL.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε αφου δεν σου αρεσει το αντικειμενο γιατι μπαινεις να την πεις σε ενα τοπικ που δεν σε αφορα????
Δεν μπορω να την καταλαβω αυτη τη νοοτροπια!


εχεις δικιο ......με συνχωρεις......γαμα οσες χοντρες θελεις ειναι ολες δικιες σου
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εχεις δικιο ......με συνχωρεις......γαμα οσες χοντρες θελεις ειναι ολες δικιες σου

tasaef,

Δεν είναι μόνος του ο Shibia στο σπορ αυτό.
Και εγώ ζμπρώχνω καμμιά χοντρή που και που.

Έχεις πρόβλημα?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Xοντροσαβουροσαμπρελοκολες για την ακριβεια
 

Επισκέπτης
οχι....της μαλακιας.
και πιο συγκεκριμενα της μαλακιας που με δερνει,και καθομε και ασχολουμε με καθε περιεργο θεμα που βλεπω...........
αφου σε ενοχλει δεν θα ξανασχολιασω αυτο το θεμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom