Νέα

Χοντρές/παχουλές σε μπουρδέλα και studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έχεις δίκιο NOTNot. Το θέμα όμως φίλε είναι αν μπορείς να χώσεις την μάπα σου μέσα στα βυζόμπαλα. Το λίγο πιπίλισμα ίσον καθόλου φίλε αν είσαι με βυζαρού. Όλα ή τίποτα
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καμια ΧΧL που παιζει αυτο το διαστημα?Να σε αφηνει να την ποτισεις και στη μαπα η τα βυζια.Ξερει κανεις συναγωνιστης?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
χαχαχαχχαχα...!!φτανει μ αυτες τι χοντρες...!!χαχαχαχαχα
χτες ειχε θεμα για χοντρες με στρινγκ
ρε σεις τι παθατε ξαφνικα με τις XXL να μην της πω (χοντρες και με κραξουν)...!!
 

Επισκέπτης
για τουσ λατρεις τον xxl σκλιροπιρινικον πουτανιδιον προτινο μια δοκιμι προυσισ 22 μεταμεσονιχτια βαρδια στι πονιρι και αβαστακτι νιφουλα τις ιδονις!!!!!!!!!!πραγματικα πολι hardcore εμπειρια!!!!!!!!περιμενο εμπειριες χιστες και μιστες ολον τον ατακτον και παμπονιρον πορνιδιον!τιμοριστε  ολα τα ατιθασα και παχουλα πλασματα τις μπουρδελιαρασ αθινας!!!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
για τουσ λατρεις τον xxl σκλιροπιρινικον πουτανιδιον προτινο μια δοκιμι προυσισ 22 μεταμεσονιχτια βαρδια στι πονιρι και αβαστακτι νιφουλα τις ιδονις!!!!!!!!!!πραγματικα πολι hardcore εμπειρια!!!!!!!!περιμενο εμπειριες χιστες και μιστες ολον τον ατακτον και παμπονιρον πορνιδιον!τιμοριστε  ολα τα ατιθασα και παχουλα πλασματα τις μπουρδελιαρασ αθινας!!!!

Μέγιστε pitsi... την εν λόγω κυρία με το νυφικό την «δοκίμασα» (μου χρωστάς προσκύνημα)...  :headbang2:
σε μια στιγμή απελπισίας πριν από 4 χρόνια (βλέπεις ακόμα το θυμάμαι)...  :headbang:

Αυτή φίλε pitsi, πλέον ούτε ο Χάρος δεν την «παίρνει»...  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Όποιος δε γουστάρει χοντρές δε διαβάζει.Αυτή η συνήθεια να χώνουμε τη μυτούλα μας σε όλα και να τη λέμε σε όλους με τρελαίνει ρε συναγωνιστές.Εγώ γουστάρω έτσι ο άλλος γουστάρει γιουβέτσι κι ο παρα άλλος κοτέτσι.Ήρθα εγώ ποτέ να σου πω "φτάνει πια" μ'αυτό που γουστάρεις?
Όσο για το Προύσης 22 το τίμησα κι αυτό πριν 2-3 χρόνια αλλά πραγματικά δε λέει....Ακόμα κι εγώ που είμαι grande fan της παρακμής αλλά και των extra κιλών και κυβικών εκεί δε γούσταρ.Η νυφούλα είχε αξύριστα πόδια και ήταν πασαλειμένη με κρέμες που γυρνώντας στο σπίτι σίγουρα θα άφηναν κανένα ενοχοποιητικό σημάδι.Στο γαμήσι επίσης δεν έλεγε απλά θυμάμαι ότι είχε μεγάλα βυζιά αλλά μέσα στο όλο decadence  κλίμα δεν τα ευχαριστήθηκα ούτε δράμι.....Πάντως για μένα αυτό είναι ένα από τα παραδοσιακότερα mature and fat  μαγαζιά της πόλης εδώ και πολλά πολλά χρόνια.Θυμάμαι κολοσσιαίους μεταμεσονύχτιους διαλόγους (μετά από βαρέλια κρασιού....) φίλου μου με την τσατσά ενώ εγώ μέσα πηδούσα....ʼκουγα κάτι για μετοχές,για αγοραπωλησίες,για υπεραξία,για επενδύσεις.....Πως να συγκεντρωθώ?????
 

Επισκέπτης
Σημερα απογευμα προς βραδυ Διδυμου 20
Καθε βυζι ηταν 10 κιλα  :boobies:

Δεν περασα αλλα οποιος γουσταρει δεν χανει να παει.
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες γουστα ειναι αυτα τι να κανουμε?
Απο το να μας μεινει στα χερια ας ριξουμε και καμια μπατσα στα καπουλια
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Σημερα απογευμα προς βραδυ Διδυμου 20
Καθε βυζι ηταν 10 κιλα  Boobies

Δεν περασα αλλα οποιος γουσταρει δεν χανει να παει.

Ξερει μηπως καποιος συναγςνιστης επιπλεον πληροφοριες?
ευχαριστω εκ των προτερων
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Παρασκευη βραδάκι 10-10.30 Πήγα επιτέλους στο Ιουλιανου 71.
Δεν ηταν η Νανά αλλα καποια Αντρια η αντριάνα?  (Αυτη με τα μαντηλάκια).Βαρύ πυροβολικό με στρογγυλό σκεμπέ  και βυζιά ψιλοπεσμενα αλλα... μεγάλα.
Προσωπο ετσι και ετσι αλλα τι τα θες ..γουσταρα κρέας αφθονο και μπήκα.
25 ευρω και ο τσάτσος πσελισε κατι για κωλο και ακαποτο αν της δώσω κατι ακομα (5 ευρω?)
Καλα λεω θα δουμε

Η θηριώδης κοπέλα ευγενικότατη με το Μαντηλακι πριν την πίπα  (με ρωτησε αν γουστάρω ακάποτο και την λεω οχι .μπράβο μου λεει καλα κάνεις)
Με ωραιο και δυνατό ρουφιγμα ξεχωριστά του κάθε όρχι.(ενώ στον παίζει απαλά)
Α ρε χοντρούλες
Εκει την ακουσα!! Την ειπα να ανεβει απο πανω οπως και εγεινε
Με ελειωσε ρε πουστη μου.
Αφου πέρασε  κανα τριλεπτο αρχισα να αισθάνομαι σα να με πατάει μπετονιερα.
Χωρις να χάσω το control την ζητησα να στηθει στα τεσσερα.
Φυσικά δεν μου χαλασε χατίρι και μετα απο ενα ανελέητο σφυροκόπημα αρκετων λεπτων εριξα τις ρουκέτες μεσα στην τεραστια μουνάρα της.
Ειμουν καβλωμένος και βιαστικος γιαυτο δεν την εψαξα για κουλουρι..αν και θα επρεπε.
Ευχαριστω δημόσια και τον φίλο ΝΟΤΝot που μας εχει ανοιξει τα ματια αν και ζει μακρυά απο Αθηνα αλλα και ολους οσους συμετέχουν με αποτελεσματικό τρόπο στην χαρτογράφηση των σπιτιων
Επομενη και δύσκολη αποστολη: Λάουρα Τροφωνίου 9
Οταν ξανακατέβω  στην Αθήνα.
Πιστευω σύντομα.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ευχαριστώ φίλε vip για τα καλά και συναδελφικά λόγια.Τυχερέ πάλι στην Αθήνα ήσουν ε?Εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα είμαι κάτω αρχές Ιουλίου οπότε το πρόγραμμα περιλαμβάνει :
1.Λάουρα-Τροφωνίου 9      (για ultra βυζιά)
2.Κατερίνα-Παιωνίου 47    (για ultra κιλά)
3.Νανά-Ιουλιανού 71  (για τα κιλά και το fun της ιστορίας)
4.Όλγα-Ρεμούνδου 21α  (δεν έχω πάει ποτέ και είμαι πολύ περίεργος να δω αν θα με λιώσει!)
5.Αγάπη-Αγκύρας (νομίζω) 1-Και αυτήν δεν την έχω επισκεφθεί και σύμφωνα με τις γνώμες συναγωνιστών πρέπει να διαθέτει πολύ όγκο
6.Ίσως και στη χοντρούλα στο Εξηκίου απλά εκεί όταν πήγα τελευταία φορά το δωμάτιο βρωμούσε ελεεινά....
Ενδεχομένως να παίξει και Μεταξουργείο αλλά αποκλειστικά πρωί.Εννοείται ότι θα υπάρχει πλήρες report  αφιερωμένο στις χοντρές in the bourdel areas με την επιστροφή μου.Επίσης αν κάποιος συναγωνιστής έχει ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ  πληροφορία για χοντρές ας ενημερώσει!Α να μην το ξεχάσω!Η Αγάπη που αναφέρθηκε αρκετές φορές είναι αυτό τον καιρό στο Αγκύρας 1????Ρωτάω γιατί δεν την ξέρω και πρέπει πάση θυσία να τη δοκιμάσω!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων τους συναγωνιστές που βοηθούν τις κινήσεις μας μέσω του forum.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Προχθές, πριν το τελικό στο μπάσκετ.
Πρώτη επίσκεψη Ιουλιανού 71. Όπως ανέφερε και ο συνάδελφος vip ήταν μια Αντριάνα, όπως μου την παρουσίασε ο τσάτσος. Εμένα μου είπε για 20ευρώ, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου όπως την είδα και την έκανα. Τον ρώτησα γαι την Νανά που λέτε, και ούτε καν την ήξερε! Δεν ξέρω τι παίζει.
Δεύτερη επίσκεψη Εξηκίου 20... δεν μου έκανε κλικ η χοντρούλα που βγήκε, μια μελαχροινή.
Τέλος πάντων κατέληξα Ρεμούνδου 21, μήπως προλάβω την Ολγα, όμως είχε φύγει. Βαριόμουν και πήρα την μαυρούλα, απογευματινή βάρδια... μόνο για την εμπειρία, γιατί δεν έχω ξαναπάρει μαύρη. Δεν ενθουσιάστηκα, όμως βιαζόμουν να προλάβω τον τελικό...
Ποια προτείνετε ως την ΧΧΧL χοντρή? Δηλαδή έτσι να είναι πάρα παρα πολυ... ΧΧΧΧΧΧΧΧL.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φιλαράκο νομίζω ότι η πιο χοντρή αυτήν τη στιγμή είναι αυτή στο Εξηκίου.Εγώ μπήκα αρκετές φορές απλά τελευταία όπως έχω ξαναπεί το μαγαζί βρωμοκοπάει και δεν το εμπιστεύομαι.Η Νανά έχω την εντύπωση ότι είναι πρωινά στο Ιουλιανού 71 που έχει κι αυτή τον όγκο της.Σε λίγες μέρες θα είμαι στην Αθήνα οπότε ένα εκτενέστατο report ετοιμάζεται για όλους τους φίλους/συναδέλφους και λάτρεις των 100+ κιλών!
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Οχι ρε παιδιά και πάνω απο 100 κιλά θα κάνει καμια κωλιά ροπάτη και θα ξεκολήσει ο πούτσος απο το διαφορικό του και μετα αντε να αλλαξεις ρουλεμάν
 

Επισκέπτης
εχει κανενας εμπειρια με κοπελα ανω των 100?
 

Shibia

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντως προχθες πηρα CG σε XXXXL μεγεθος σκετη καυλα!
Τεραστιο στηθος, πιπα ακαποτη, χυσιμο παντου.. η καλυτερη πιπα που μου εχει κανει CG.
Για 1 ωρα 150 ? αλλα τα ευχαριστηθηκα!
 

LOT5

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δε μας λες και σε μας βρε φιλε που την βρηκες μηπως δοκιμασουμε και εμεις αν θες στειλτο σε πμ δεν εχω προβλημα
 

Shibia

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Απο στομα σε στομα φιλε θα σου στειλω το κινητο της σε PM!
 

man38

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ θα ήθελα το τηλ. της σε ΠΜ please
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom