Νέα

Χαζό μουνί ή έξυπνη γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Ψευτοδίλημμα.
Αν με τη γυναίκα δεν ευχαριστιέσαι γαμήσι, αργά ή γρήγορα όλα τελειώνουν ουσιαστικά..
 
OP
OP
Mounokwlaraki

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Η κυριακή οδεύει προς το τέλος της και το φλέγον θέμα ανέδειξε νικητή τις χαζές πλην ομως όμορφες γυναίκες!
Δεν πέφτω από τα σύννεφα με το αποτέλεσμα αλλά ρε τύποι έχω μια απορία.

Μπορώ να σκεφτώ τουλάχιστον 2 περιπτώσεις πρώην μου οι οποίες ήταν πραγματικά μουνάρες (τουλάχιστον 8αρια) τις οποίες έστειλα κακήν κακώς και διχως δευτερη σκέψη μετά από λίγους μήνες. :badair:

Η μια μου έλεγε κάτι κουλά που ούτε θυμάμαι γιατί πάει καιρός. Το μονο που θυμάμαι είναι οτι ήμουν σε φάση που μιλαγε και εκλεινα τα αυτια μου.

Η άλλη ήταν η κλασσική εγωκεντρική, ανασφαλής μιλφ (ηλικια μου βεβαια) που ήθελε να γίνει μάνα από τους 3 μήνες γνωριμίας και παράλληλα να μου πρίζει τα παπάρια για ο,τι μαλακια της έρθει στο μυαλό και φυσικά να έχει πάντα δικαιο.

Αν έχετε κάποιο μυστικό για να ξεπερνάτε όλα αυτά τα εμπόδια και να συνεχίζετε με όρεξη να τις γαμάτε να το πείτε και σε εμάς να το μάθουμε!

Αυτά από μένα και καλή βδομάδα! :hi:
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Δεν τίθεται καν θέμα. Την έξυπνη μην την επιλέξετε και μουναρα να είναι.
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Νομιζω οτι το θέμα τέθηκε λαθος. Δεν σημαίνει οτι αν μια γυναίκα ειναι όμορφη ειναι και χαζή οπως επίσης αν ειναι ασχημη θα ειναι και εξυπνη.

Εγω εχω συναντήσει "πανεξυπνες" και ομορφες και το βαζω σε εισαγωγικα καθόσον η γυναικεια σκεψη απεχει παρασαγγας απο την δική μας.

Βέβαια αν μια γυναίκα ειναι ομορφη και επιθυμητη τότε απο πολυ νωρίς καταλαβαινει οτι πιο ευκολο ειναι να εκμεταλλευτει την γοητεία της παρα να σκοτωνεται να λυνει διαφορικες εξισώσεις ετσι τα μπαζα αναγκαστικά πιεζονται να γίνουν κατι και να επιβιώσουν στην κοινωνία αυτη.

Στο πιο απλο ερωτημα χαζό μου.. η εξυπνη γυναίκα θαλεγα οτι για μια σχεση, για κατι πιο μονιμο με προοπτικες η γυναίκα να ειναι τόσο  χαζη ωστε η χαζομαρα της να μη σε βαζει σε μπελαδες και τοσο εξυπνη ωστε να σε πιστεύει και να σε στηρίζει.

Με λιγα λογια οχι στην μου..ρα που ολη μερα φροντιζει την εμφανιση της αλλα οχι και στην πανεξυπνη που θα μπορει να σε πουλησει οποιαδηποτε στιγμη.
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0


whois: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ..Π Α Ν Τ Α!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!

pentagiotissa: διαλεγουμε αυτον που μας εχει διαλεξει !

Δικιο και οι δυο
Ξεχασατε ομως κατι: οι γυναίκες διαλέγουν παντα απο αυτους που τις εχουν διαλέξει αυτον που τους αρεσει.

Αμα αρεσεις σε μια γυναίκα και δεν κανεις βημα τοτε εισαι κοτα , δεν φλερταρεις, γεμισε ο κοσμος αδελφες κλπ
Αμ δεν αρεσεις και την πεφτεις τοτε στα ματια τους εισαι ενοχλητικός, ανωμαλος, στερημένος.

 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
1
Like
324
Πόντοι
36
Εγώ όσο θυμάμαι τον εαυτό μου, και πήγαινα σε γάμους με τους γονείς μου, και έβλεπα τη νύφη ότι είναι μουναρα έλεγα και γω όταν μεγαλώσω θέλω τέτοια να πάρω. Αυτό ακόμη και τώρα που μεγάλωσα δεν άλλαξε, πάλι τη μουναρα θα παντρευόμουν παρόλο που η μάνα μου με ζαλίζει για να πάρω καλη στο χαρακτήρα :grin:
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Οικονομική ανεση να υπάρχει .........να ειναι δημόσιος υπάλληλος ,εισοδήματα ,μετοχές ,παράγωγα ,νοίκια ,επενδύσεις ...........κ τα υπόλοιπα τα βολευουμε .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom