Νέα

Χαζό μουνί ή έξυπνη γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
(σε βλεπω η φιλοσοφιμενο η πρωην παντρεμενο!)
both και αει διδασκομενος..
Υγ δεν εχω φαει κερατο-δεν το εχω μαθει ακομη τουλαχιστον..
Αλλα αν αυτο νομιζεις οτι ειναι το χειροτερο,κανεις τεραστιο λαθος..
ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ,ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΦΩΝΑΧΤΑ ΜΗ ΤΥΧΟΝ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΗ ΤΑ ΟΣΑ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΩΤΕΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΞ ΟΡΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ..
ΥΓ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΤΡΩΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ..
ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ,ΑΔΕΛΦΗ,ΚΟΡΗ ΣΟΥ,ΕΙΤΕ ΧΥΣΟΔΟΧΕΙΟ-ΑΙΣΘΗΜΑ-ΜΑΝΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ..
ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ Κ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Σορρυ αλλα 5 με 7,παραδιδω αλλου μαθηματα..
[video]https://gr.xhamsterlive.com[/video]
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ-ΤΕΣΤ-ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ..
Η ΚΥΡΙΑ [video]https://gr.xhamsterlive.com/Lola_Sexy[/video] ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ?.
ΧΑΖΟ ΜΟΥΝΙ Ή ΕΞΥΠΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ?
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΑΛΛΑΓΗ ΠΛΕΥΣΗΣ-ΠΟΡΕΙΑΣ
Προς τα που?  (ΡΗΤΟΡΙΚΟ πλεον, εχεις απαντησει, με τον τροπο σου)
να μεινουμε μονοι μας?
να πεσουμε στην μαλακια?
να πεσουμε στις πουτανες?
η να βρουμε την αυτογνωσια/νιρβανα/ζεν (οπου μετα η θα θελουμε να ειμαστε μονοι μας σαν θηρια η θα τραβαμε το μουνι απο το υπερπεραν, θα ειμαστε μαγνητες του...Φιλινκ!)

Μασονρι,κραταω τις παρατηρησεις σου. ειδικα για την σιγουρατζα.
το παραμυθι ειναι για λιγο διαστημα! γνωστο αυτο.(βεβαια εδω αποκλειουμε τον θεο Ερωτα! λεμε τωρα)

Με λιγα λογια.
Απο τα παραπανω λεμε οτι η πιο τιμια/πραχτικη/ενδεδειγμενη/τιμημενη επιλογη ειναι οι πουτανες.
Και καταληγω
1.Οπου φτωχος και η μοιρα του.
2.Γαματε Πουτανες, οπου,οσο,οταν Μπορειτε.
3.Η αποχη, θα ηταν μια καποια λυσις!

υγ. Μονο αυτο αν θελεις πες, για την αποχη! Στο συστημα (σου) θεωρητικα εισαι υπερ η κατα?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Προς τα που?  (ΡΗΤΟΡΙΚΟ πλεον, εχεις απαντησει, με τον τροπο σου)
να μεινουμε μονοι μας?
να πεσουμε στην μαλακια?
να πεσουμε στις πουτανες?
η να βρουμε την αυτογνωσια/νιρβανα/ζεν (οπου μετα η θα θελουμε να ειμαστε μονοι μας σαν θηρια η θα τραβαμε το μουνι απο το υπερπεραν, θα ειμαστε μαγνητες του...Φιλινκ!)

Μασονρι,κραταω τις παρατηρησεις σου. ειδικα για την σιγουρατζα.
το παραμυθι ειναι για λιγο διαστημα! γνωστο αυτο.(βεβαια εδω αποκλειουμε τον θεο Ερωτα! λεμε τωρα)

Με λιγα λογια.
Απο τα παραπανω λεμε οτι η πιο τιμια/πραχτικη/ενδεδειγμενη/τιμημενη επιλογη ειναι οι πουτανες.
Και καταληγω
1.Οπου φτωχος και η μοιρα του.
2.Γαματε Πουτανες, οπου,οσο,οταν Μπορειτε.
3.Η αποχη, θα ηταν μια καποια λυσις!

υγ. Μονο αυτο αν θελεις πες, για την αποχη! Στο συστημα (σου) θεωρητικα εισαι υπερ η κατα?
ΡΕ!!!
ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΕΓΩ???
ΤΙ ΑΠΟΧΗ???
ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΜΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ..
ΓΑΜΑΜΕ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΑ..
ΜΕ ΔΟΛΟ..
ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΥΣΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΤΑΞΟΥΜΕ..
Ο ΜΟΝΟΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ-ΑΣΦΑΛΗΣ-ΕΝΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΟΝΤΩΝ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΘΡΟΙΣΜΑ,ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΗΤΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΜΑΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ-ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ-ΚΑΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑΣ ΜΑΣ..
ΕΜΕΙΣ ΧΥΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΓ ΚΙΟΥΤ Κ ΣΕ ΧΡΟΝΟ DT,ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΝΕΚΡΟΙ-ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..
ΑΥΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΥΣΟΥΝ(ΦΤΥΣΟΥΜΕ ΑΙΜΑ ΣΑΝ ΑΛΒΑΝΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ)ΓΙΑ ΝΑ ΧΥΣΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ(ΕΥΤΥΧΩΣ),ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΕ ΝΙΡΒΑΝΑ ΓΙΑ ΩΡΕΣ..
ΑΡΑ..
ΤΙΣ ΞΕΣΚΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ-ΤΙΣ ΔΟΥΛΟΠΟΙΕΙΣ..
ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙΣ 3 ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ???
ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΑΣΑΛΙΩΤΑ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ-ΤΕΣΤ-ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ..
Η ΚΥΡΙΑ [video]https://gr.xhamsterlive.com/Lola_Sexy[/video] ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ?.
ΧΑΖΟ ΜΟΥΝΙ Ή ΕΞΥΠΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ?
Η τυπισσα παιζει το μουνι της και κονομαει...τωρα αν ξερει να λυνει διαφορικες εξισωσεις δεν ξερω,παντως απο μενα που σπουδασα βγαζει περισσοτερα σε μια μερα παρα εγω σε ενα μηνα.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Η τυπισσα παιζει το μουνι της και κονομαει...τωρα αν ξερει να λυνει διαφορικες εξισωσεις δεν ξερω,παντως απο μενα που σπουδασα βγαζει περισσοτερα σε μια μερα παρα εγω σε ενα μηνα.
αρα
ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ..
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Κ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ..
ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ 20 ΠΑΚΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ,ΜΕΧΡΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΤΑ CITY TOURS ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ Μ ΑΥΤΗΝ ΑΝΑ ΩΡΑ,Η ΚΥΡΙΑ ΣΑΦΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ-ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΗ-ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΗ-ΑΝΩΔΥΝΗ ΚΛΠ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΝΑΝΤΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Η τυπισσα παιζει το μουνι της και κονομαει...τωρα αν ξερει να λυνει διαφορικες εξισωσεις δεν ξερω,παντως απο μενα που σπουδασα βγαζει περισσοτερα σε μια μερα παρα εγω σε ενα μηνα.
Ο ΤΥΠΑΣ ΔΕ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΟΝΟΜΑΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ-ΣΤΟΧΟΣ ΣΟΥ..
[video]https://gr.xhamsterlive.com/jackandjuliet_[/video]
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
πολλα πα-πουτσα η κυρια λολα. και πολλους δονητες. και μεγαλους! (θα ελεγα οτι ....λολα ξανθια και εξυπνη δεν γινεται!)

Κατι μου λεει οτι ειναι ερωτηση παγιδα.
Γυναικα και χαζη, δεν γινεται!!!

...οπ ξεχυλωσε η πισω τρυπααα!!! χωραει και το χερι μου!!!
.....ετσι που κανει στο τελος θα τα πληρωσει στους πρωκτολογους τα λεφτα!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ο ΤΥΠΑΣ ΔΕ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΟΝΟΜΑΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ-ΣΤΟΧΟΣ ΣΟΥ..
[video]https://gr.xhamsterlive.com/jackandjuliet_[/video]
Γαμάω καλυτερο,λεφτα δεν εχω τυπε!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
πολλα πα-πουτσα η κυρια λολα. και πολλους δονητες. και μεγαλους! (θα ελεγα οτι ....λολα ξανθια και εξυπνη δεν γινεται!)

Κατι μου λεει οτι ειναι ερωτηση παγιδα.
Γυναικα και χαζη, δεν γινεται!!!
αντε να την παλεψεις αυτην
[video]https://gr.xhamsterlive.com/JasminXKicks[/video]
ΠΑΡΑΔΕΞΟΥΤΟ
ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Κ ΦΩΝΑΖΕΙΣ.
ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΕΙΔΟΣ
ΑΡΑ ΠΑΛΕΥΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ
Ε Ξ Υ Π Ν Α
Ε Π Ι Σ Τ Η Μ Ο Ν Ι Κ Α
ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ
ΕΝΤΟΠΙΖΩ ΑΔΥΝΑΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ
ΔΙΑΛΕΓΩ ΟΠΛΟ,ΤΑΚΤΙΚΗ,ΩΡΑ,ΤΡΟΠΟ ΚΛΠ Κ ΕΠΙΤΙΘΕΜΑΙ ΤΥΠΟΥ,ΣΟΚ Κ ΔΕΟΣ..
ΔΗΛΑΔΗΣ???
ΜΑΝΙΠΙΟΥΛΕΙΣΟΝ ΜΕΣΩ ΜΑΙΝΤ ΓΚΕΙΜΣ ΜΕ ΟΠΛΟ ΤΗΝ ΑΤΣΑΛΙΝ0Η ΥΠΕΡΧΟΝΤΡΗ ΚΆΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΜΟΥ(ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ).
ΟΣΟΙ ΔΕΝ..
ΓΥΡΙΣΤΕ ΤΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ Ή ΒΡΕΣΤΕ ΑΛΛΟΝ(BULL),ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΙ
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Γαμάω καλυτερο,λεφτα δεν εχω τυπε!
τσιμπα κ το τουρμπισιο γριονι σαν επιστεγασμα των οσων σε διδαξα δωρεαν(σχημα λογου-χρωστας) [video]https://gr.xhamsterlive.com/maturelatinxx[/video] να καψεις φλαντζες κ πολυ καλημερα σας,ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ,ΟΙ ΓΟΡΙΛΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΝ Τ ΑΓΑΜΗΤΑ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
αντε να την παλεψεις αυτην
[video]https://gr.xhamsterlive.com/JasminXKicks[/video]
ΠΑΡΑΔΕΞΟΥΤΟ
ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Κ ΦΩΝΑΖΕΙΣ.
ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΕΙΔΟΣ
ΑΡΑ ΠΑΛΕΥΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ
Ε Ξ Υ Π Ν Α
Ε Π Ι Σ Τ Η Μ Ο Ν Ι Κ Α
ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ
ΕΝΤΟΠΙΖΩ ΑΔΥΝΑΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ
ΔΙΑΛΕΓΩ ΟΠΛΟ,ΤΑΚΤΙΚΗ,ΩΡΑ,ΤΡΟΠΟ ΚΛΠ Κ ΕΠΙΤΙΘΕΜΑΙ ΤΥΠΟΥ,ΣΟΚ Κ ΔΕΟΣ..
ΔΗΛΑΔΗΣ???
ΜΑΝΙΠΙΟΥΛΕΙΣΟΝ ΜΕΣΩ ΜΑΙΝΤ ΓΚΕΙΜΣ ΜΕ ΟΠΛΟ ΤΗΝ ΑΤΣΑΛΙΝ0Η ΥΠΕΡΧΟΝΤΡΗ ΚΆΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΜΟΥ(ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ).
ΟΣΟΙ ΔΕΝ..
ΓΥΡΙΣΤΕ ΤΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ Ή ΒΡΕΣΤΕ ΑΛΛΟΝ(BULL),ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΙ
Εισαι μερακλης βλεπω τυπε.Ολες μπαμπατσικες μεχρι τωρα...
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστη σε πιανω, βεβαια εκει που σε πιανω μου ξεφευγεις, κανεις παιχνιδια σαν γιν γιανκ!
Για να ενισχυσω την διδασκαλια σου, να πω οτι πριν πολλα χρονια, καποια ειπε σε ενα φιλο της...
αν ξερατε ποσο καυλωνουμε θα μας γαμουσατε ορθιες μεσα το δρομο
Πρεπει να γινουμε επαγγελματιες βιαστες!
ΓΑΜΑΜΕ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΑ..
ΜΕ ΔΟΛΟ..ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΥΣΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΤΑΞΟΥΜΕ..ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΗΤΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΜΑΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ-ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ-ΚΑΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑΣ ΜΑΣ..ΑΡΑ..ΤΙΣ ΞΕΣΚΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ-ΤΙΣ ΔΟΥΛΟΠΟΙΕΙΣ..
ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙΣ 3 ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ???
ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΑΣΑΛΙΩΤΑ
ΑΡΑ ΠΑΛΕΥΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ
ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΝΤΟΠΙΖΩ ΑΔΥΝΑΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΔΙΑΛΕΓΩ ΟΠΛΟ,ΤΑΚΤΙΚΗ,ΩΡΑ,ΤΡΟΠΟ ΚΛΠ Κ ΕΠΙΤΙΘΕΜΑΙ ΤΥΠΟΥ,ΣΟΚ Κ ΔΕΟΣ..ΔΗΛΑΔΗΣ???
ΜΑΝΙΠΙΟΥΛΕΙΣΟΝ ΜΕΣΩ ΜΑΙΝΤ ΓΚΕΙΜΣ ΜΕ ΟΠΛΟ ΤΗΝ ΑΤΣΑΛΙΝ0Η ΥΠΕΡΧΟΝΤΡΗ ΚΆΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΜΟΥ(ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ).
ΟΣΟΙ ΔΕΝ..
οπως λενε και οι κινεζοι, υπαρχουν 1000 τροποι για να σκισεις την γατα.
αν κρινω απο την κυρια λολα, θα αρχισω να κυκλοφορω με ενα βαλιτσακι, οχι με κοριο, αλλα με δονητες! θα καυλωνουνε στην ιδεα της εξετασης απο τον ιεροεξεταστη.

υγ. ελπιζω να δεχεσαι τοκεν για τα διδικτρα.
υγ2 η κυρια λολα, εκανε εξυπνη επιλογη, αλλα αν δεν ηταν η τεχνολογια θα μαζευε ραδικια η θα ηταν τσατσα.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Προτιμώ μία γυναίκα που θα είναι πιο όμορφη από ότι έξυπνη, σε μία αναλογία (σχετική πάντα) 70% όμορφη-30% έξυπνη.

Ο λόγος? Μία σχετικά έξυπνη γυναίκα, όταν θα μπει σε σταθερή σχέση θα προσέχει τον εαυτό της έτσι ώστε να μην τη βαριέται ο άντρας της.

Αλλά για να μεγαλώσει μια γυναίκα σωστά παιδιά, θέλει μυαλό, όχι ωραίο σώμα.

Π
 
OP
OP
Mounokwlaraki

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Διευκρίνηση:
Χαζή/έξυπνη γκόμενα.
Προφανώς δεν έχει να κάνει με την δυνατότητα της να λυνει διαφορικές εξισώσεις!
Εχει να κάνει με την ικανότητα της να επικοινωνεί με τον άνδρα και σε άλλο επίπεδο πέρα του τι μου κάνεις ψωλαρά μου και του πότε θα γίνω μάνα.
Να ξέρει να συμπεριφέρεται, να μην είναι προξαρχίδω ανευ λόγου και αιτίας.

Δυο πιο καλά επίθετα που περιγράφουν αυτό που θέλω να πώ είναι
Συνεννοήσιμη/Μη συνεννοήσιμη.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
To 70% των νεων, κατω των 30χρονων, γυναικων ειναι απο μετριες εως εξαιρετικες σε εμφανιση. Σπανιζει στις μερες μας το ασχημο. Το 30% ειναι κυριως κατι φαλαινιτσες ξεβρασμενες στη στερια απο τις οποιες καποιες ειναι σχετικα εμφανισημες.

Το σπανιο στις μερες μας ειναι η εξυπνη γυναικα σε ολους τους τομεις. Κατα την γνωμη μου πολλες απο αυτες του 30%, γυρο στο 15+/-% εκτος απο εμφανισης στερουνται σε μυαλο. Ωστοσο το υπολλοιπο ποσοστο ανεβαζει τον πηχη πολυ ψηλα. Μη εμφανισημες αλλα με τρομερο μυαλο, επικοινωνιακο. Στον αντιποδα απο το 70% των εμφανισημων το 60% ειναι χαζες και το 5% αξιοπρεπεστατο μυαλο αλλα δεσμευμενες και ενα αλλο 5% με απιστευτη εξυπναδα και επικοινωνια οι οποιες ειναι επισης δεσμευμενες. Παραλληλα στο συνολο τους εμφανισημες και μη σε ενα ποσοστο 40% εχουν πολλα ψυχολογικα προβληματα για πολλους λογους. Και οταν λεω ψυχολογικα δεν εννοω ανασφαλειες ή κομπλεξ αλλα καταθλιψη και αλλα ψυχιατρικα θεματα τα οποια κρυβονται επειδη χαπακονονται. Αυτο το 40% ειναι το πιο επικινδυνο ειδος γυναικας.

Το καλυτερο πιστευω ειδος γυναικας για να εχει καποιος διπλα του για σοβαρη σχεση ειναι κυρια στο δρομο και πουτανα στο κρεβατι.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Η μέρα έφυγε η Κυριακή πλησιάζει... Είπα κι εγώ να φτιάξω ένα κυριακάτικο θέμα.

Είναι γνωστή η ρύση ότι σε αυτή την ζωή δεν μπορείς να τα έχεις όλα.
Έτσι και στις γυναίκες δύσκολα μπορείς να συνδυάσεις εξυπνάδα και ομορφιά.
Αν κάποια είναι μουνάρα συνήθως θα συνοδεύετε από μυαλό κουκούτσι (ηλίθια) ή απο σπαζαρχιδίαση (γκρίνια, κρεβατομουρμούρα κλπ) ή από μεγαλομανίαση (θα νομίζει οτι πρέπει να την έχεις στα οπα οπα ή ολα περιστρέφονται γύρω της) κλπ.
Γενικά θα είναι στην κοσμάρα της.

Αντιθέτως γυναίκες προσγειωμένες, με αντίληψη της πραγματικότητας και οχι εγωκεντρικές που δεν τους έχει κάψει τα εγκεφαλικά κύτταρα η βαφή και μπορείς να ανταλλάξει και 2 κουβέντες είναι κούλ ατομάκια σε ελκύουν ως άνθρωποι αλλά παίζει να έχουν και καμία τρίχα στην μασχάλη ή τεσπά μπορεί να μην είναι τόσο μουνιά ή ξέκωλα όσο οι πρώτες.
Είναι ενας κοινά αποδεκτός κανόνας αλλά και το απόσταγμα της δικής μου εμπειρίας μετά απο κάποια χρόνια στην πιάτσα.

Και ερωτώ.
Για την περίπτωση της πιο μόνιμης κατάσταση και όχι για την ξεπέτα της βραδιάς.
Ποια θα επιλέγατε:
α) Την χαζή μουνάρα
ή
β) την έξυπνη/συνεννοήσιμη μέτρια εμφανισιακά  ?
χωρίς καν σύγκριση,τη χαζή  :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom