Νέα

Χαθηκε ο φιλος μου ο Λυσανδρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Σας παρακαλω μην το γαμησετε το θεμα, μιλαμε για φιλο μου που εφυγε απο το σπιτι και δεν εχει ξαναγυρισει, δεν ξερουμε τι και πως



 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
ελπιζω να εχετε συντομα καλα νεα για το παιδι με τα μελαγχολικα ματια...
απο ποτε λειπει ???
ευχομαι τα πραγματα να ειναι απλα και η επιστροφη ομαλη...

nice signature !
“theres a sorrow and pain in everyones life, but every now and then theres a ray of light that melts the loneliness in your heart and brings comfort like hot soup and a soft bed.”
― Hubert Selby Jr., Requiem for a Dream -
 
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Δυστυχως λειπει καιρο, δεν πηρε πραγματα, δεν πηρε τιποτα. Δεν ξερω τι πιθανοτητες υπαρχουν να ειναι καλα..
Η υπογραφη ειναι εμπειρια ζωης.. ;)
 

Elsa_21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.380
Like
0
Πόντοι
16
μακάρι να βρεθεί το παιδί & να 'ναι καλά ..[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]  :-
 

Επισκέπτης
Θα γυρισει αν δεν εχει γινει απαγωγη!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μακαρι να ειναι καλα και να επιστρεψει συντομα
 

mr.psycho

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Σας παρακαλω μην το γαμησετε το θεμα, μιλαμε για φιλο μου που εφυγε απο το σπιτι και δεν εχει ξαναγυρισει, δεν ξερουμε τι και πως




δε το πιστευω οτι ξυπνησα και ειδα αυτο εδω....μου φαινεται περιεργο,ειδικα σε αυτο το σαιτ...τεσπα,συγκινηθηκα...με τον λυσανδρο (η οπως τον φωναζα στο σχολειο μαπα)καναμε παρεα πριν καποια πολλα χρονια...πλεον δεκαετια...πανεξυπνο παιδι με απιστευτο χιουμορ και ποσα αλλα...με τα χρονια χαθηκαμε για διαφορους λογους,δεν εχει σημασια βεβαια...ειχα ακουσει οτι εχει ψιλομπλεξει αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο....το μονο που μπορω να πω για να σε βοηθησω φιλε ειναι οτι μια κοπελα που ηταν και αυτη φιλη μας τον ειχε δει 2 φορες,μια εξω απο το μετρο του ευαγγελισμου και μια στο μοναστηρακι...τη πρωτη φορα ηταν καπως πιο χαμενος στο κοσμο του,δε τη καταλαβε και τη κοιτουσε με απορια,φαινοταν καπως ταλαιπωρημενος,ζητουσε χρημαυα απο τους περαστικους και τα ρουχα του ηταν καπως φθαρμενα,οταν τη καταλαβε εφυγε αμεσως καπως στραβωμενος....τη δευτερη φορα ηταν καπως καλυτερα και ηταν μαζι με μια κοπελα στο μοναστηρακι...εδειχνε σε καλυτερη κατασταση απο ολες τις αποψεις...οταν τα εμαθα δεν ηξερα οτι εχει χαθει...πανε βεβαια σχεδον 2 χρονια απο τα περιστατικα που σου λεω...μετα το ανεφερε ενας φιλος και του ειπα τι παιχτηκε....απο οτι μου ειπε αυτος επικοινωνησαν με τους γονεις του και ανεφεραν τα περιστατικα οποτε δε νομιζω πως εχω κατι καινουργιο να σας πω...θα το ξερετε ηδη....η κοπελα ειναι στην αγγλια και τη ψαχνανε για να τους πει περισσοτερα μα οταν μιλησα κι εγω μαζι της δεν ηξερε ουτε θυμοταν τιποτα παραπανω να μου πει.....καλη επιτυχια στην αναζητηση του...εχω καποιες πολυ ομορφες αναμνησεις απο τον μαπα...να ειναι καλα οπου και να βρισκεται...θα τη βρει την ακρη αυτος....
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
δε το πιστευω οτι ξυπνησα και ειδα αυτο εδω....μου φαινεται περιεργο,ειδικα σε αυτο το σαιτ...τεσπα,συγκινηθηκα...με τον λυσανδρο (η οπως τον φωναζα στο σχολειο μαπα)καναμε παρεα πριν καποια πολλα χρονια...πλεον δεκαετια...πανεξυπνο παιδι με απιστευτο χιουμορ και ποσα αλλα...με τα χρονια χαθηκαμε για διαφορους λογους,δεν εχει σημασια βεβαια...ειχα ακουσει οτι εχει ψιλομπλεξει αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο....το μονο που μπορω να πω για να σε βοηθησω φιλε ειναι οτι μια κοπελα που ηταν και αυτη φιλη μας τον ειχε δει 2 φορες,μια εξω απο το μετρο του ευαγγελισμου και μια στο μοναστηρακι...τη πρωτη φορα ηταν καπως πιο χαμενος στο κοσμο του,δε τη καταλαβε και τη κοιτουσε με απορια,φαινοταν καπως ταλαιπωρημενος,ζητουσε χρημαυα απο τους περαστικους και τα ρουχα του ηταν καπως φθαρμενα,οταν τη καταλαβε εφυγε αμεσως καπως στραβωμενος....τη δευτερη φορα ηταν καπως καλυτερα και ηταν μαζι με μια κοπελα στο μοναστηρακι...εδειχνε σε καλυτερη κατασταση απο ολες τις αποψεις...οταν τα εμαθα δεν ηξερα οτι εχει χαθει...πανε βεβαια σχεδον 2 χρονια απο τα περιστατικα που σου λεω...μετα το ανεφερε ενας φιλος και του ειπα τι παιχτηκε....απο οτι μου ειπε αυτος επικοινωνησαν με τους γονεις του και ανεφεραν τα περιστατικα οποτε δε νομιζω πως εχω κατι καινουργιο να σας πω...θα το ξερετε ηδη....η κοπελα ειναι στην αγγλια και τη ψαχνανε για να τους πει περισσοτερα μα οταν μιλησα κι εγω μαζι της δεν ηξερε ουτε θυμοταν τιποτα παραπανω να μου πει.....καλη επιτυχια στην αναζητηση του...εχω καποιες πολυ ομορφες αναμνησεις απο τον μαπα...να ειναι καλα οπου και να βρισκεται...θα τη βρει την ακρη αυτος....
αν καταλαβα καλα εχει πεσει στην πρεζα(?)μαλλον δεν θα γυρισει ποτε πισω
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Από την περιγραφή που διάβαζα ( για το μοναστηράκι ... ), μάλλον έχει πέσει το παλικάρι στα σκληρά. Με όλο τον σεβασμό, αλλά η πιθανότητα να τον ξαναδείτε ποια πίσω (πόσο μάλιστα καλά), είναι μηδαμινή.

Δυστυχώς...

ΥΓ) Από οικογενειακή εμπειρία...

:-
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Μακαρι το παιδι να ειναι καλα,οπως τα ειπε ο συναγωνιστης πιο πανω πιθανον να εχει μπλεξει με πρεζα οποτεδυσκολα τα πραγματα αν ειναι ετσι
 
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
μαγκες δεν το εβαλα για να κανετε ψυχογραφημα, ουτε για κουτσομπολιο.
αν καποιος ξερει ας πει, αλλιως να σωπασει και να κανειτο σταυρο του να μην του τυχει ποτε.
 

mr.psycho

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
αν καταλαβα καλα εχει πεσει στην πρεζα(?)μαλλον δεν θα γυρισει ποτε πισω
φιλε δεν ειπα κατι τετοιο...ουτε ειμαι σε θεση να το ξερω...για χιλιαδες λογους μπορει καποιος να φυγει απο το σπιτι του και λογω οικονομικης αδυναμιας να ζηταει χρηματα....
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες δεν το εβαλα για να κανετε ψυχογραφημα, ουτε για κουτσομπολιο.
αν καποιος ξερει ας πει, αλλιως να σωπασει και να κανειτο σταυρο του να μην του τυχει ποτε.

Εάν θέλεις αυτό το thread να το δούνε όσο γίνετε περισσότεροι, τότε σε συμφέρει να γράψει ο καθένας κάτι (μέχρι την παπαριά του), γιατί αλλιώς σε μερικές ώρες το thread θα μπει στο χρονοντούλαπο της Ιστορίας (του μπου!).

:-

Με σεβασμό στην αγωνία σας...  
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Δυστυχως λειπει καιρο, δεν πηρε πραγματα, δεν πηρε τιποτα. Δεν ξερω τι πιθανοτητες υπαρχουν να ειναι καλα..
Η υπογραφη ειναι εμπειρια ζωης.. ;)
Ελληνική Αστυνομία Τηλέφωνο Για Εξαφανισθέντες 1156
 
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
φιλε δεν ειπα κατι τετοιο...ουτε ειμαι σε θεση να το ξερω...για χιλιαδες λογους μπορει καποιος να φυγει απο το σπιτι του και λογω οικονομικης αδυναμιας να ζηταει χρηματα....
εχεισ πμ
 

mr.psycho

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω οτι σου απαντησα...τσεκαρε μια γιατι σπανιως γραφψστο σαιτ και δε ξερω να το χειριζομαι....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Σας παρακαλω μην το γαμησετε το θεμα, μιλαμε για φιλο μου που εφυγε απο το σπιτι και δεν εχει ξαναγυρισει, δεν ξερουμε τι και πως




Δε νομίζω ότι είναι και πολύ φίλος σου. Αν οι φίλοι μου έκαναν αυτό που κάνεις εσύ τώρα θα άρχιζα να αμφιβάλλω για τους φίλους που έχω
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Καμια βολτα στην ομονοια και στα περιξ της ομονοιας εχετε παει να δειτε μηπως συχναζει εκει ψαχνοντας για πρεζα?Υπαρχει πιθανοτητα να τον πετυχετε...Κριμα ομως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom