Νέα

Χάρκοβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Xωρις να χω πατησει ποτε το ποδι μου ουκρανια- αρα με πολλους αστερισκους οτι λεω χοντρες μαλακιες- το θεμα με το πως ειναι οι αλλοι αντρες ειναι λιγο καπως. Σημασια δεν εχει πως τους βλεπετε εσεις τους αντρες αλλα πως τους βλεπουν αυτες.

Nα συμπληρώσω στη σωστή παρατήρηση του πιστού ιππότη πως από τη μέχρι τώρα εμπειρία μου στην Ανατολική Ευρώπη, παρόλο που με βάση τα Νότια και Δυτικά στάνταρ οι εκεί άνδρες δεν είναι ωραίοι, οι εκεί γυναίκες τους προτιμούν.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Nα συμπληρώσω στη σωστή παρατήρηση του πιστού ιππότη πως από τη μέχρι τώρα εμπειρία μου στην Ανατολική Ευρώπη, παρόλο που με βάση τα Νότια και Δυτικά στάνταρ οι εκεί άνδρες δεν είναι ωραίοι, οι εκεί γυναίκες τους προτιμούν.
σωστο γενικα,αλλα ΟΧΙ για ουκρανια
ισχυει για ρουμανια απολυτα ,για βουλγαρια σλοβακια σε μεγαλο βαθμο παντως
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τους ξενους οι Ουκρανες τους βλεπουν σαν ΑΤΜ με ποδια.Ειδα χτες στο Carribean εναν Νοτιοιταλο για τον πουτσο τελειως γκριζομαλλης,κοντος,50 ετων με μια γκομενα εντυπωσιακη 30 χρονια μικροτερη που του εριχνε ενα κεφαλι.Μια αλλη μουναρα αγκαλιαζε και φιλαγε εναν Τουρκο χαλια και ισως να τη γαμησε στις τουαλετες.Σημερα ειδα εναν εντελως γυφταλεο τυπο με ξανθια πολυ καλο μουνι.Εχω δει Κινεζους με μουναρες.Ολα ειναι δυνατα εδω.
Οι μικροι ισως γαμανε τζαμπα αλλα το χρημα ειναι βασιλιας.Χτες στο κλαμπ καμακωνα γκομενες 20 χρονια μικροτερες.Να δουμε τι θα γινει με τα τηλεφωνα σημερα.Απλα η φαρυγγιτιδα μου εχει ξεσκισει τη φωνη δεν μπορω να πω ουτε τις μισες λεξεις χωρις να πνιγομαι και να βηχω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Nα συμπληρώσω στη σωστή παρατήρηση του πιστού ιππότη πως από τη μέχρι τώρα εμπειρία μου στην Ανατολική Ευρώπη, παρόλο που με βάση τα Νότια και Δυτικά στάνταρ οι εκεί άνδρες δεν είναι ωραίοι, οι εκεί γυναίκες τους προτιμούν.



To εχω παρατηρησει και εγω αυτο. Ασχετως αν υπηρξε η συγκυρια της μετακομμυνιστικης περιοδου και φτωχεις που λογω αναγκης κοιτουσαν αλλους αντρες .
Αυτο παει περασε . Οι λαοι αυτοι εκει περα ειναι τρομερα κλειστοι, σε βαθμου αυτισμου.
Και τρομερα προβληματικοι στην επικοινωνια και τις κοινωνικες σχεσεις - ακομη και μεταξυ τους.


 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Nα συμπληρώσω στη σωστή παρατήρηση του πιστού ιππότη πως από τη μέχρι τώρα εμπειρία μου στην Ανατολική Ευρώπη, παρόλο που με βάση τα Νότια και Δυτικά στάνταρ οι εκεί άνδρες δεν είναι ωραίοι, οι εκεί γυναίκες τους προτιμούν.

O ντόπιος την ώρα που την χύνει μπορεί να της πει (χωρίς προφορά) το σωστό βρωμόλογο/βρώμικο κοπλιμέντο που θα την ανεβάσει. Εμείς μπορούμε;

Mετράνε και αυτά στην γυναίκα παιδιά.

ΥΓ. Πως είναι στα ρωσικά, "Στάζεις κάβλα, τι μουνάρα είσαι εσύ;"
"Xύνω μουνάρα μου γλυκιά, χύνω για σένα"
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Τους ξενους οι Ουκρανες τους βλεπουν σαν ΑΤΜ με ποδια.Ειδα χτες στο Carribean εναν Νοτιοιταλο για τον πουτσο τελειως γκριζομαλλης,κοντος,50 ετων με μια γκομενα εντυπωσιακη 30 χρονια μικροτερη που του εριχνε ενα κεφαλι.Μια αλλη μουναρα αγκαλιαζε και φιλαγε εναν Τουρκο χαλια και ισως να τη γαμησε στις τουαλετες.Σημερα ειδα εναν εντελως γυφταλεο τυπο με ξανθια πολυ καλο μουνι.Εχω δει Κινεζους με μουναρες.Ολα ειναι δυνατα εδω.
Οι μικροι ισως γαμανε τζαμπα αλλα το χρημα ειναι βασιλιας.Χτες στο κλαμπ καμακωνα γκομενες 20 χρονια μικροτερες.Να δουμε τι θα γινει με τα τηλεφωνα σημερα.Απλα η φαρυγγιτιδα μου εχει ξεσκισει τη φωνη δεν μπορω να πω ουτε τις μισες λεξεις χωρις να πνιγομαι και να βηχω.
εχω αρχισει να σε βλεπω σαν τον τσιπρα...προ κ μετα δημοψηφισματος
χαμενη αξιοπιστια δηλαδη... :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
O ντόπιος την ώρα που την χύνει μπορεί να της πει (χωρίς προφορά) το σωστό βρωμόλογο/βρώμικο κοπλιμέντο που θα την ανεβάσει. Εμείς μπορούμε;

Mετράνε και αυτά στην γυναίκα παιδιά.

ΥΓ. Πως είναι στα ρωσικά, "Στάζεις κάβλα, τι μουνάρα είσαι εσύ;"
"Xύνω μουνάρα μου γλυκιά, χύνω για σένα"
ρωτα τον μιτσο29
οταν φτασοουμε να χυσουμε δεν ενδιαφερομαστε για την ντεβουσκα πλεον,,
προχωραμε στην επομενη.. :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
To εχω παρατηρησει και εγω αυτο. Ασχετως αν υπηρξε η συγκυρια της μετακομμυνιστικης περιοδου και φτωχεις που λογω αναγκης κοιτουσαν αλλους αντρες .
Αυτο παει περασε . Οι λαοι αυτοι εκει περα ειναι τρομερα κλειστοι, σε βαθμου αυτισμου.
Και τρομερα προβληματικοι στην επικοινωνια και τις κοινωνικες σχεσεις - ακομη και μεταξυ τους.

Όσον αφορά το τελευταιο τύπε δεν ξέρω... Έχω γνωρίσει στη Μόσχα απίστευτες κοπέλες, πραγματικά. Είτε μου έκατσαν είτε όχι, είτε είχαμε σχέση είτε κάτι πιο πρόσκαιρο, ήταν όλες πάρα πολύ ξηγημένες μαζί μου. Ίσως να σταθηκα τυχερός...


O ντόπιος την ώρα που την χύνει μπορεί να της πει (χωρίς προφορά) το σωστό βρωμόλογο/βρώμικο κοπλιμέντο που θα την ανεβάσει. Εμείς μπορούμε;

Mετράνε και αυτά στην γυναίκα παιδιά.

ΥΓ. Πως είναι στα ρωσικά, "Στάζεις κάβλα, τι μουνάρα είσαι εσύ;"
"Xύνω μουνάρα μου γλυκιά, χύνω για σένα"

Η διαφορά στη γλώσσα είναι μεγάλο θέμα για συζήτηση, στο λέει κάποιος που η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών που γνώρισε ήταν μη Ελληνίδες...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
To εχω παρατηρησει και εγω αυτο. Ασχετως αν υπηρξε η συγκυρια της μετακομμυνιστικης περιοδου και φτωχεις που λογω αναγκης κοιτουσαν αλλους αντρες .
Αυτο παει περασε . Οι λαοι αυτοι εκει περα ειναι τρομερα κλειστοι, σε βαθμου αυτισμου.
Και τρομερα προβληματικοι στην επικοινωνια και τις κοινωνικες σχεσεις - ακομη και μεταξυ τους.

Στην πραγματικότητα, αν ξεπεράσεις το θέμα της ομορφιάς των γυναικών, στην επαφή μαζί τους, ειδικά σε χώρες πρώην ΕΣΣΔ, οι γυναίκες βγάζουν έναν επαρχιωτισμό, δεν μπορούν να συζητήσουν για αυτά που μιλάει ο δυτικός άνθρωπος. Μόνο καταναλωτισμός, υλικά αγαθά και επιβίωση είναι εκεί η ατζέντα.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Όσον αφορά το τελευταιο τύπε δεν ξέρω... Έχω γνωρίσει στη Μόσχα απίστευτες κοπέλες, πραγματικά. Είτε μου έκατσαν είτε όχι, είτε είχαμε σχέση είτε κάτι πιο πρόσκαιρο, ήταν όλες πάρα πολύ ξηγημένες μαζί μου. Ίσως να σταθηκα τυχερός...


Η διαφορά στη γλώσσα είναι μεγάλο θέμα για συζήτηση, στο λέει κάποιος που η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών που γνώρισε ήταν μη Ελληνίδες...
οι ρωσσιδες δεν ειναι ουκρανες
ρωσιδες 10-20% εχουν ποιοτητα
ουκρανες το 99.9 ειναι τσοκαρα
η γλωσσα μετραει γι αυτο κι εγω παροτι η μολδαβια ειναι οφφ σε σχεση με ουκρανια,εχω πιο ποιοτικες κατακτησεις εκει απ οτι ρωσσια οπου κατα 20-30%μιλαω τη γλωσσα ενω μολδαβια μιλαω πιο καλα κι απο τους ντοπιους την επισημη ρουμανικη γλωσσα
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Στην πραγματικότητα, αν ξεπεράσεις το θέμα της ομορφιάς των γυναικών, στην επαφή μαζί τους, ειδικά σε χώρες πρώην ΕΣΣΔ, οι γυναίκες βγάζουν έναν επαρχιωτισμό, δεν μπορούν να συζητήσουν για αυτά που μιλάει ο δυτικός άνθρωπος. Μόνο καταναλωτισμός, υλικά αγαθά και επιβίωση είναι εκεί η ατζέντα.
γιααυτο προωθει κ παιζει η  τοπικη τηλεοραση  ;)
στην ελαδα ολες οι γκομενες πετανε ατακες μαλ,,ιες
γιατι αυτι παιζει εδω η τβ
δυτ ευρωπη δεν βλεπουν τβ το μεγαλυτερο μερος
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Η διαφορά στη γλώσσα είναι μεγάλο θέμα για συζήτηση, στο λέει κάποιος που η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών που γνώρισε ήταν μη Ελληνίδες...

To βίντεο στο youtube με τον Πακιστανό που λέει "τα κοπή τη πίτα" το έχετε δει;
Όλη η Ελλάδα γελάει.

Τα Ρωσικά είναι γλώσσα που αν δεν την μάθεις με δάσκαλο θα την μιλάς σαν αυτό τον Πακιστανό. Κοντεύω δύο χρόνια που την μαθαίνω και ακόμη γελάνε οι γκόμενες με κάποιες λέξεις που χρησιμοποιώ.

Και ερωτώ, αν γαμάς μία γυναίκα (την μεγαλύτερη μουνάρα) και αυτή σου πει "το γκαμήσει πούτσα το μουνί μου" δεν θα ξενερώσεις;

Όλα παίζουν.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
To βίντεο στο youtube με τον Πακιστανό που λέει "τα κοπή τη πίτα" το έχετε δει;
Όλη η Ελλάδα γελάει.

Τα Ρωσικά είναι γλώσσα που αν δεν την μάθεις με δάσκαλο θα την μιλάς σαν αυτό τον Πακιστανό. Κοντεύω δύο χρόνια που την μαθαίνω και ακόμη γελάνε οι γκόμενες με κάποιες λέξεις που χρησιμοποιώ.

Και ερωτώ, αν γαμάς μία γυναίκα (την μεγαλύτερη μουνάρα) και αυτή σου πει "το γκαμήσει πούτσα το μουνί μου" δεν θα ξενερώσεις;

Όλα παίζουν.

Όχι ρε τύπε δε θα ξενερώσεις. Επειδή καταλαβαίνεις πως αυτή δεν είναι η μητρική γλώσσα της κοπέλας. Εγώ ίσα ίσα θα φτιαχτώ, επειδή η τύπισσα μπήκε στη διαδικασία να μαθαίνει έστω και λεξούλες από τη γλώσσα μου για πάρτη μου.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Όχι ρε τύπε δε θα ξενερώσεις. Επειδή καταλαβαίνεις πως αυτή δεν είναι η μητρική γλώσσα της κοπέλας. Εγώ ίσα ίσα θα φτιαχτώ, επειδή η τύπισσα μπήκε στη διαδικασία να μαθαίνει έστω και λεξούλες από τη γλώσσα μου για πάρτη μου.

OK, δεκτόν.

Αλλά εγώ έχω διαβάσει εδώ μέσα πολύ δούλεμα για αυτές στην Φυλής που ευχαρίστως "γλείψει αρκιντάκια"  :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
To προβλημα δεν ειναι θεμα γλωσσας. Ειναι γενικοτερο. Αντιλαμβανονται και επεξεργαζονται αλλιως τον κοσμο, πως να το πω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom