Νέα

Χάρκοβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλησπέρα , δεκεμβριο θα βρεθω στο Χαρκοβο
Μηπως το επισκεφτηκε κανεις προσφατα να δωσει νεες πληροφοριες ?

ευχαριστω
  μετα απο 2 χρονια και δεν εγραψες ακομα τιποτα.αλλος ενας φανταστικος ταξιδιωτης ουκρανια
που θελει πλιροφοριες αλλα δεν λεει τιποτα ο ιδιος.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν ειμαστε ολοι 60πλας ρε δασκαλε ναχουμε αναγκη μονο φισκα πουτανες στα κλαμπ
ΔΕΝ υπαρχει ουκρανικη πολη ανω των 600χιλ  να μην βαλεις γκολ παρασκευοσαβατοκυριακο ,τωρα αν θαναι 6αρι η 8αρι ,αν θαναι 20 η 30 αυτο ειναι θεμα συμπτωσεων
Κιεβο δεν εχεις καμμια τυχη,μονο πουτανες σε κλαμπ θα σε πλησιασουν..κ θα χρυσωσεις τον κουκο ως συνηθως,σε αυτο ειμαι καθετος
εχω να παω χαρκιβ 5 χρονια,σωστος ,αλλα ουκρανια γενικως ημουν προ 7μηνου  κ 10 μηνου,το χειμωνα πηρα τα @@ μου,δηλ πηδηξα δυο καινουριες μονο,η μια σχεδον σεμι προ φοιτητρια,ειχα βαλει κ φωτο τοτεη αλλη κανονικη πιο μεγαλη 28 μεσω νετ το τατς,σε 7-8μερες
ομως αυτο συνεβη  λογω ψωλοκρυου,δεν κυκλοφοραγε γατα ,εξ ου κ δεν ξαναπαταω χειμωνα..
αλλα φρανκιφσκ κ ουζγκοροντ που πηγα πιο μετα αρχες μαη ,ειχα τα συνηθη αποτελεσματα,2-3 σεμι-προ φοιτητριες με τα γνωστα παραμυθια κ μια πιο μεγαλη 26αρα παντρεμενη 7αρι κ ανω ,με την οποια μ εφερε αλλη σε τατς ομως
επισης βγηκα με μουναρα 8-9αρι 26αρα με παιδι χωρισμενη,που ομως δεν καταφερα να σκοραρω λογω πιεσης χρονου κ κακου συγχρονισμου,ελπιζω στην αμεσα επικειμενη επισκεψη μου να την πετυχω φρη παλι
αυτια..
εννοειται οτι μιλαω καποια βασικα ρωσσικα κ μπορω να συντηρηγσω μια ψιλοκουβεντα μεχρι τις πρωτες 3-4 βοτκες
με τρελαναν 2 γκομενες απο χαρκοβ να παω εκει αλλα αυτες κυπρο μενουν.
η μια ισως ερθει αλλα ειναι προθυμη αν δεν ερθει να μου δωσει βοηθεια με καμια φιλη.
σκεφτωμε απο τη μια χαρκοβ αγνωστη πολη και τωρα χειμωνα 4 ειναι νυχτα ενω οδυσσο ολα ειναι
καλα εκτος το οτι δεν εχει μουνι.χαρκοβ οπως και κιεβ μπορω ανετα να καμακωσω οπειαδηποτει κινειτε στο μετρο η στο δρομο ενω οδυσσο δεν εχει καμακι ουτε γκομενες διαθεσιμες.
ειναι ρισκο ταλαιπωρια χαρκοβ αλλα με πιθανες γκομενες η να κατσω στα αυγα μου οδυσσο που μου
αρεσει αλλα θα βαρεθω παλι 9 μερες τα ιδια και τα ιδια?
και οτ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
συμφωνα με πλιροφοριες χαρκοβ εχει πολλες γκομενες αλλα η δεν μιλανε αγγλικα η ειναι ξενοφοβικες.
δεν βλεπουν τουριστες το καλο εκτος απο αραβες και τουρκους που πανε παρεα 10 ατομα.
στο κεντρο σουμσκαγια ολοι συναντιουντε εκει και μια γκομενα απο εκει με ενα ξενο δεν θα ηθελε να συναντηθει με κανα γνωστο η συγγενη.αυτο τις κανει ξενοφοβικες.
ο τυπος που εγραφε τις πλιροφοριες σε αλλο σαιτ αν και μιλα ρωσικα δεν καμακωσε καθολου στο ταξιδι χαρκοβ λογο χαμηλης αυτοπεποιθησης.καλυτερο σημειο για καμακι ειπε ειναι το παζαρι λιγο εξω απο το κεντρο που θα δεις ομορφα απλα κοριτσακια που δεν εχουν λογο ουτε λεφτα να κυκλοφορανε κεντρο.
στο κεντρο πολλες γκομενες αλλα στα κεντρικα μολλ ειναι λιγο απροσιτες.παντως εχει πολλες ασυνοδευτες γκομενες στο κεντρο.θα ειναι σιγουρα καλυτερα για μενα απο οτι οδυσσο αν και εχω οδυσσο ολες τισ ανεσεις εκτος μουνια να καμακωσω.οδυσσος ειναι η καλυτερη πολη στην ουκρανια να ζεις αν εχεις οικογενεια  για αυτο ολες οι γκομενες που καταληγουν εκει απο αλλου ειναι τακτοποιημενες σε στεγαστικο,δουλεια,οικογενεια.δεν βλεπεις αυτα που εχει κιεβ και χαρκοβ μεγαλες πολλεις με μετρο και παντου γκομενες.ειμαι αισιοδοξοςγια χαρκοβ οτι μπορειςνα βρεις πολλες γκομενες ασχετα με τισ πλιροφοριες του τυπου που μονο εβλεπε και δεν εκανε καμια κινηση.
αλλος φιλος που πηγε μου ειπε ειναι ιδανικη πολη για μενα που ειμαι ρωσοφωνος.
ο φιλος αυτος προτιμα κιεβ,λβιβ και οδυσσο ενω του αρεσε σαν πολη την θεωρει ακριβη και οχι τοσο φιλικη πολη.για κιεβ θεωρει επικινδυνα αλλα πολλες επιλογες σε ολα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Χαρη που ειναι τα ποστ που ελεγες θα ανεβασεις για Χαρκιβ?
Ασε τωρα τις χλιδες κλπ, κ λες μαα απο μουνι τι ειδες, αν εκανες κανα καμακι γενικα πως το εκοψες το κλιμα
Εκρος Μπολερο σε αλλο κλαμπ πηγες?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τα ειπα στο θεμα ουκρανια για χαρκοβ.δεν αξιζει να πατε εκτος καλοκαιρι.
φοιτητουπολη με γκομενες φοιτητριες που ειναι καλοντυμενες και εχουν φραγγα.
τους στελους οι γονεις λεφτα και κρατανε.
απο πληρωμενο σε σαλον η πληρης αποτυχια στην ελλαδα βρισκεις καλυτερεσ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom