Νέα

Χαρά trans απο adoos

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gppx69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Ακομα το ονομα μου χρησιμοποιει αυτη ελεος....

Χαρά είναι μόνο μία...και είναι και μακράν η καλύτερη περίπτωση από όλες τις άλλες...τι να λέμε τώρα.... Η άλλη χρησιμοποιεί το όνομά σου για διαφήμιση, αλλά όσοι ξέρουμε δεν υπάρχει περίπτωση να σαςς μπερδέψουμε!!
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
εγω πηρα παντος και πρεπει να πω οτι ειναι οκ και για την τιμή και για αυτα που προσφερει και απο τη βλεπω βελτιωνεται..
εγω δεν καταφερα να της μηλησω,οταν ειναι ανοιχτο το σηκωνει και λεει παρε σε λιγο,τοσε λιγο ειναι παλι σε λιγο μεχρι που της λεω να μου κανει αναπαντητη οταν μπορει.φυσικα δεν μου κανει.πιστευω οτι ειναι λιγο αναποφασιστη και αυτο που λεει στις αγγελιες αν εχω ερωτικη διαθεση και αν εισαι σεολα κυριος..επισης νομιζω πως καποιος αλλος γραφει αυτες τις χαριτομενες αγγελιες δεν εχουν καμια σχεση με τον χαρακτηρα της
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
εγω δεν καταφερα να της μηλησω,οταν ειναι ανοιχτο το σηκωνει και λεει παρε σε λιγο,τοσε λιγο ειναι παλι σε λιγο μεχρι που της λεω να μου κανει αναπαντητη οταν μπορει.φυσικα δεν μου κανει.πιστευω οτι ειναι λιγο αναποφασιστη και αυτο που λεει στις αγγελιες αν εχω ερωτικη διαθεση και αν εισαι σεολα κυριος..επισης νομιζω πως καποιος αλλος γραφει αυτες τις χαριτομενες αγγελιες δεν εχουν καμια σχεση με τον χαρακτηρα της
μακαρι γιατι ειναι ομορφη και μπορει,ελπιζω να μην τα προσφερειμονο στα λογια. Σουμιλησε καλα η βαριοταν?
 

skliros74

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπεεα  ρε μάγκες.ίσως να είναι το καλύτερο site το bourdela για όλους εμάς τους καψουρηδες για τους οίκους ανοχής.εχθες πήγα στο φυλής 99 και στις 17:00 εργαζόταν μια ξανθιά γύρω στα 35-40 πλαστικό βυζι και καυλι μέτριο...έχει κάποιος πληροφορίες που άλλου θα την βρω?
 

stanley88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα ρε παιδιά με την κοπέλα τη γίνεται; Χάθηκε, δυο φορές έχω έρθει Αθήνα από επαρχία και δεν την βρίσκω με τίποτα!
 

Blaxader0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
26
Like
888
Πόντοι
990
Τελικά ξέρουμε που βρίσκεται η Χαρά;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Καλησπεεα  ρε μάγκες.ίσως να είναι το καλύτερο site το bourdela για όλους εμάς τους καψουρηδες για τους οίκους ανοχής.εχθες πήγα στο φυλής 99 και στις 17:00 εργαζόταν μια ξανθιά γύρω στα 35-40 πλαστικό βυζι και καυλι μέτριο...έχει κάποιος πληροφορίες που άλλου θα την βρω?

πρεπει ν λες τ χαρα υπαρχει αγγελεια μ τηλ γ αυτο τ μαγαζι απο κυ μαλον ...εκτος αν πας σαν πελατης και τ παρεις οταν εισαι στο δωμάτιο
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Ξερει κανενασ τι απεγινε η Στελλα
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ο Κούρκουλος τύπε, ούτε βάραγε (γενικά), ούτε σκότωνε γυναίκες!
Αντίθετα απελευθέρωνε το κορίτσι!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
μουτρο κατι θα ξερεις για ν τ λες !!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom