Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 883K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Μαριαννα σε ευχαριστω περασα υπεροχα :knockinb: σημερα το πρωι  :pipa3:μου εφτιαξες το υπολοιπο της μερας :rockon:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Μαριαννα σε ευχαριστω περασα υπεροχα :knockinb: σημερα το πρωι   :pipa3:μου εφτιαξες το υπολοιπο της μερας :rockon:
για πες λεπτομεριες γιατι θελω να περασω κ γω,ποσο πηγε το μαλλι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μαριαννα σε ευχαριστω περασα υπεροχα :knockinb: σημερα το πρωι   :pipa3:μου εφτιαξες το υπολοιπο της μερας :rockon:
σ ευχαριστουμε κυριε διαν τον αρτον τοιούτον (γκει ο αρτος)
δια την σπανακοτυρόπιταν τουτην
δια το μουνι το επιούσιον
και τα βυζά τα κρε-μαστάρια


μπεεεεεεεε

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
σ ευχαριστουμε κυριε διαν τον αρτον τοιούτον (γκει ο αρτος)
δια την σπανακοτυρόπιταν τουτην
δια το μουνι το επιούσιον
και τα βυζά τα κρε-μαστάρια

μπεεεεεεεε

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
κάνε πιο λιανά τα σχόλιά σου 

 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη στο παρον ιδρυμα περασα με την τζουλη λιβανεζικο μωρο πολυ καλη :pipa1:
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη επίσης στο ίδρυμα ,παρέλασαν γύρω στα 6-7 τεμάχια πέρασα με τη Μαίρη από Αλβανία , που όπως μου είπε δούλευε Φραντζή 4...Μετριότατο έως ανύπαρκτο μασαζ όμως σέρβιρε εξαιρετική μπριζόλα...ίσως η καλύτερη που έχω φάει εδώ και πολύ καιρό...Στα αξιοσημείωτα ένα τεμάχιο που εγώ τουλάχιστον βλέπω πρώτη φορά νταρντάνα γύρω στο 1,90 με μάλλον σιλικονάτα μπαλκόνια τούμπανα που θα δοκιμαστεί σίγουρα εντός των ημερών...Όνομα δυστυχώς δε συγκράτησα...
Όσο για τη Τζούλη επιβεβαιώνω το υπέροχο μασαζ και την αρκετά καλή μπριζολίτσα...(είχα περάσει προ ημερών ξανά)...
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη επίσης στο ίδρυμα ,παρέλασαν γύρω στα 6-7 τεμάχια πέρασα με τη Μαίρη από Αλβανία , που όπως μου είπε δούλευε Φραντζή 4...Μετριότατο έως ανύπαρκτο μασαζ όμως σέρβιρε εξαιρετική μπριζόλα...ίσως η καλύτερη που έχω φάει εδώ και πολύ καιρό...Στα αξιοσημείωτα ένα τεμάχιο που εγώ τουλάχιστον βλέπω πρώτη φορά νταρντάνα γύρω στο 1,90 με μάλλον σιλικονάτα μπαλκόνια τούμπανα που θα δοκιμαστεί σίγουρα εντός των ημερών...Όνομα δυστυχώς δε συγκράτησα...
Όσο για τη Τζούλη επιβεβαιώνω το υπέροχο μασαζ και την αρκετά καλή μπριζολίτσα...(είχα περάσει προ ημερών ξανά)...
Σωστος
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Χθεσινή επίσκεψη επίσης στο ίδρυμα ,παρέλασαν γύρω στα 6-7 τεμάχια πέρασα με τη Μαίρη από Αλβανία , που όπως μου είπε δούλευε Φραντζή 4...Μετριότατο έως ανύπαρκτο μασαζ όμως σέρβιρε εξαιρετική μπριζόλα...ίσως η καλύτερη που έχω φάει εδώ και πολύ καιρό...Στα αξιοσημείωτα ένα τεμάχιο που εγώ τουλάχιστον βλέπω πρώτη φορά νταρντάνα γύρω στο 1,90 με μάλλον σιλικονάτα μπαλκόνια τούμπανα που θα δοκιμαστεί σίγουρα εντός των ημερών...Όνομα δυστυχώς δε συγκράτησα...
Όσο για τη Τζούλη επιβεβαιώνω το υπέροχο μασαζ και την αρκετά καλή μπριζολίτσα...(είχα περάσει προ ημερών ξανά)...

Η Μαίρη από Αλβανία που πέρασες, είναι πιπινοειδές πολύ αδύνατο με ξανθό καρέ ?
 

Apo$tolo$

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα ειχαι 12 τεμαχια  :fuck2: περασα με τη Αντζελα (ρωσιδα)  :s&m_2: :knockinb: :fuck2: , και τιν καταβρηκα με το    :pipa1: :pipa2:  , μπραβο στο Αντζελα  :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:, δεν τις το ειχα !!!!!!!!! αλλα το καταφερνει τελεια  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σημερα ειχαι 12 τεμαχια  :fuck2: περασα με τη Αντζελα (ρωσιδα)  :s&m_2: :knockinb: :fuck2: , και τιν καταβρηκα με το    :pipa1: :pipa2:  , μπραβο στο Αντζελα  :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:, δεν τις το ειχα !!!!!!!!! αλλα το καταφερνει τελεια  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
ρε συ γιούλια, δεν πας να γαμηθεις με το ξεπετάδικό σου ??  :P
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
περασα σημερα για ενα γρηγορο  :knockinb: , αλλα δεν ηταν εκει η σεριφισα η Βετα , η νεα σεριφισα με κοιταγε καπως παραξενα , και για να μην φαω ακυρο τιν εκανα

ξερει κανεις εαν τιν διωξανε τιν Βετα ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
οχι, ιχε ρεπο
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom