Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 878K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

νοστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
47
Κριτικές
10
Like
345
Πόντοι
280

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
1.028
Πόντοι
1.011
Χθες πέρασα με Τάνια. Δε θα γραψω κριτικη γιατι βαριέμαι. Κανει ενα απο τα πιο αισθησιακα τσιμπούκια- γλειφοκώλια στην πιατσα, παροτι οταν γελά, τρομαζεις λιγο κι οταν βγαζει σουτιέν κατι κρεμά. Ειναι ομως προθυμη, πεντακάθαρη και κανει τρομερό μασάζ. Το υπερβολικό σάλιωμα στην περιοχή θέλει ενα μέτρο, κατι εχουν παθει ολες οι λαδοκόρες και τον λούζουν μες στο στόμα τους τελευταία.
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
280
Χθες πέρασα με Τάνια. Δε θα γραψω κριτικη γιατι βαριέμαι. Κανει ενα απο τα πιο αισθησιακα τσιμπούκια- γλειφοκώλια στην πιατσα, παροτι οταν γελά, τρομαζεις λιγο κι οταν βγαζει σουτιέν κατι κρεμά. Ειναι ομως προθυμη, πεντακάθαρη και κανει τρομερό μασάζ. Το υπερβολικό σάλιωμα στην περιοχή θέλει ενα μέτρο, κατι εχουν παθει ολες οι λαδοκόρες και τον λούζουν μες στο στόμα τους τελευταία.

Παλιά καραβάνα η Τάνια. Όταν έρχομαι Αθήνα την επισκέπτομαι συχνά πυκνά. Για την εμφάνιση συμφωνώ αλλά δεν μπορούμε να πετύχουμε το τέλειο.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
16
Like
864
Πόντοι
371
Θυμάστε την Ντέμπυ την Βραζιλιάνα ; Εγώ από τότε έχω να πάω...
 

zxcv99

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
203
Πόντοι
0
Χθες πέρασα με Τάνια. Δε θα γραψω κριτικη γιατι βαριέμαι. Κανει ενα απο τα πιο αισθησιακα τσιμπούκια- γλειφοκώλια στην πιατσα, παροτι οταν γελά, τρομαζεις λιγο κι οταν βγαζει σουτιέν κατι κρεμά. Ειναι ομως προθυμη, πεντακάθαρη και κανει τρομερό μασάζ. Το υπερβολικό σάλιωμα στην περιοχή θέλει ενα μέτρο, κατι εχουν παθει ολες οι λαδοκόρες και τον λούζουν μες στο στόμα τους τελευταία.

καλό μασάζ με γλυφοκώλι; σπάνιο
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.017
Πόντοι
3.446
Χθες πέρασα με Τάνια. Δε θα γραψω κριτικη γιατι βαριέμαι. Κανει ενα απο τα πιο αισθησιακα τσιμπούκια- γλειφοκώλια στην πιατσα, παροτι οταν γελά, τρομαζεις λιγο κι οταν βγαζει σουτιέν κατι κρεμά. Ειναι ομως προθυμη, πεντακάθαρη και κανει τρομερό μασάζ. Το υπερβολικό σάλιωμα στην περιοχή θέλει ενα μέτρο, κατι εχουν παθει ολες οι λαδοκόρες και τον λούζουν μες στο στόμα τους τελευταία.
πως μπορείτε ρε παιδιά???? να τρομάζετε από την μία από την όλη ασχήμια και να καυλώνετε με αισθησιακό τσιμπούκι-γλυφοκώλι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Altion

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.017
Πόντοι
3.446
δηλαδή αν κάποιος διαβάσει όλους αυτούς τους διθυράμβους που γράφετε κατα καιρούς για την τάνια....και ξαφνικά πάει ξετρελαμμένος να την πάρει και αντικρύσει αυτή την μετριότητα(για να μην πω κάτι χειρότερο) θα τσαντιστεί άσχημα και θα ανοίξει λογαριασμό εδώ να σας βρίσει. Μα την παναγία!
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
1.028
Πόντοι
1.011
πως μπορείτε ρε παιδιά???? να τρομάζετε από την μία από την όλη ασχήμια και να καυλώνετε με αισθησιακό τσιμπούκι-γλυφοκώλι?
Κλείνουμε τα μάτια, οπως στον βιασμο ρε
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.080
Κριτικές
26
Like
19.277
Πόντοι
5.946
πως μπορείτε ρε παιδιά???? να τρομάζετε από την μία από την όλη ασχήμια και να καυλώνετε με αισθησιακό τσιμπούκι-γλυφοκώλι?
εδώ πάνε με την Αλέσια στο Σ40-42 στην Τάνια θα κολώσουν?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.616
Πόντοι
1.011
Πριν δυο εβδομάδες ειχα περάσει με Ρούλα γιατί η βόλτα στο Λαγουμιτζή και Φ2 δεν ειχα αποδώσει ( Πάμελα και Νανσυ πιασμένες...) και ηταν συμπαθητική η συνεδρια. Γενικά προσπάθησε να κερδίσει τον πελάτη παρ όλο που το μαγαζι εχει τα χάλια του.
Φεύγοντας ρωτησα ποια αλλη δουλεύει και μου ειπε η Μαριάνα. Λεω μπορω να τη δω για να ξέρω για αλλη φορα? Πήγε να τη φέρει και γυρίζοντας μόνη πάλι μου ειπε ότι βαριόταν και δεν θα βγει......τα συμπεράσματα δικά
Επρεπε να απαντησεις αναλογα.. του τυπου: κι εγω βαριεμαι να ξαναρθω και να σας χρυπαω τα κουδουνια..μην ενοχλω κιολας..
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
46
Like
107
Πόντοι
0
Επρεπε να απαντησεις αναλογα.. του τυπου: κι εγω βαριεμαι να ξαναρθω και να σας χρυπαω τα κουδουνια..μην ενοχλω κιολας..
Έχουν αρχίσει τα τρελά τους , σαν τις άλλες σαύρες από πιο πάνω , μποϊκοτάζ σε ολους
 

melancholia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2021
Μηνύματα
258
Κριτικές
6
Like
754
Πόντοι
361
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Το site δεν δείχνει τις βάρδιες. Έχουνε κλείσει;
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: trimis

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.295
Πόντοι
376
Κι εγώ πήγα 2 φορές και έφυγα άπραγος μόνο μια από Γεωργία ήταν χοντρούλα, μια Ρωσίδα ξανθιά λίγο μεγάλη για τα γούστα μου και η Κινέζα διαθέσιμη.
Ρούλα, Τανια, Μαριάνα ήταν απασχολημένες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom