Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 883K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Πρεπει να ειναι σχεδον καμμια 20ετια στο επαγγελμα. Φυσικο ειναι να κουραστει. Βεβαια τι να πει και η Ρουλα.
η Μαριάννα εργάζεται από την άνοιξη του 2009 ως πουτάνα γενικά. Απλά όλα της τα χρόνια είναι στο ίδιο μέρος!!!!!!!!! Ούτε δήμαρχος τέτοια μονιμότητα!!!!!!!!!! Σε λίγους μήνες συμπληρώνει 15 συναπτά έτη. Είναι γεννηθείσα τον Φεβρουάριο της χρονιάς που ο Μισέλ Πλατινί και ο Αμορός με τον Τιγκανά σήκωναν την κούπα του γιούρο....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Ααχ Μαριάνα... η΄μουν από τους πρώτους της πελάτες, όταν δεν ήξερε να πάρει ούτε καν πίπα... έμεινα μαλάκας όταν μερικούς μήνες αργότερα τον κατάπινε με μια χαψιά... και άρχισε να δίνει και τον κώλο, για μια πενταετία τουλάχιστον ήταν στην κορυφή των πιο έκφυλων γαμησιών σε μασατζίδικο...
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Ααχ Μαριάνα... η΄μουν από τους πρώτους της πελάτες, όταν δεν ήξερε να πάρει ούτε καν πίπα... έμεινα μαλάκας όταν μερικούς μήνες αργότερα τον κατάπινε με μια χαψιά... και άρχισε να δίνει και τον κώλο, για μια πενταετία τουλάχιστον ήταν στην κορυφή των πιο έκφυλων γαμησιών σε μασατζίδικο...
Έτσι ήταν κάποτε. Τώρα μετά από τόσα χρόνια κάηκε, έπαθε ιδρυματισμο όπως λέει πιο πάνω ο bixterius
 

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
8
Like
225
Πόντοι
281
Καλησπέρα

Η Τανια αξίζει παίδες;
Ηλικία γύρω στα 30 ;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Ααχ Μαριάνα... η΄μουν από τους πρώτους της πελάτες, όταν δεν ήξερε να πάρει ούτε καν πίπα... έμεινα μαλάκας όταν μερικούς μήνες αργότερα τον κατάπινε με μια χαψιά... και άρχισε να δίνει και τον κώλο, για μια πενταετία τουλάχιστον ήταν στην κορυφή των πιο έκφυλων γαμησιών σε μασατζίδικο...
δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν την πρωτοείδα πρώτη φορά τον Σεπτέμβρη του 2009....επέλεξα την δέσποινα μια όμορφη ρουμανίδα ή αλβανίδα θα σας γελάσω δε θυμάμαι.......και με ρωτάει ποιά να φέρω για διπλό??? και της απαντάω φέρε τον δρακουμέλ την Μαριάννα!!!!!!!!!!!!απόρησε που την είπα έτσι(ανάθεμα και αν κατάλαβε), και με το που μπαίνει μέσα η όποια.....Δέσποινα ήταν μέσα στο δωμάτιο κατεγράφη σαν απλή συμμετοχή στο έργο......ένας λυσασμένος μαλλιαρός βρυκόλακας μου επιτέθηκε και μου έδωσε το καυλί στα χέρια!!!!!!!!! Το βράδυ πρέπει να τον έπαιξα 58 φορές και την άλλη μέρα το πρωί δεν ήθελα να πάω για δουλειά....αλλά να πιώ καφεδιά με τον ίδιο τον ΠΡΟΕΔΡΟ τον Γιώργαρο τον Καρατζαφέρη!!!!!!! Από εκείνο το απόγευμα καθημερινής του Σεπτεμβρίου του 2009 άλλαξα μέσα μου.....μεταμορφώθηκα σε κάτι άλλο....παίχτηκαν πολλά σκηνικά μαζί της εκτός από το κωλογαμήσι και το γαμήσι τσιμπούκι γενικά.....είχα μια μικρή περιπέτεια μαζί της, αλλά όλα τέλειωσαν άδοξα ως συνήθως!!!!!!!!!! Περασμένα ξεχασμένα πλέον!!!!!!!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν την πρωτοείδα πρώτη φορά τον Σεπτέμβρη του 2009....επέλεξα την δέσποινα μια όμορφη ρουμανίδα ή αλβανίδα θα σας γελάσω δε θυμάμαι.......και με ρωτάει ποιά να φέρω για διπλό??? και της απαντάω φέρε τον δρακουμέλ την Μαριάννα!!!!!!!!!!!!απόρησε που την είπα έτσι(ανάθεμα και αν κατάλαβε), και με το που μπαίνει μέσα η όποια.....Δέσποινα ήταν μέσα στο δωμάτιο κατεγράφη σαν απλή συμμετοχή στο έργο......ένας λυσασμένος μαλλιαρός βρυκόλακας μου επιτέθηκε και μου έδωσε το καυλί στα χέρια!!!!!!!!! Το βράδυ πρέπει να τον έπαιξα 58 φορές και την άλλη μέρα το πρωί δεν ήθελα να πάω για δουλειά....αλλά να πιώ καφεδιά με τον ίδιο τον ΠΡΟΕΔΡΟ τον Γιώργαρο τον Καρατζαφέρη!!!!!!! Από εκείνο το απόγευμα καθημερινής του Σεπτεμβρίου του 2009 άλλαξα μέσα μου.....μεταμορφώθηκα σε κάτι άλλο....παίχτηκαν πολλά σκηνικά μαζί της εκτός από το κωλογαμήσι και το γαμήσι τσιμπούκι γενικά.....είχα μια μικρή περιπέτεια μαζί της, αλλά όλα τέλειωσαν άδοξα ως συνήθως!!!!!!!!!! Περασμένα ξεχασμένα πλέον!!!!!!!!!
και μ' αυτήν ρε μπήχτορα? δεν άφησες και καμιά ρε πούστη για μας...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.634
Κριτικές
36
Like
35.226
Πόντοι
18.565
αν μπορείς να ξεπεράσεις την πολύ μέτρια εμφάνιση, κατα τα λοιπά αξίζει μάλλον.......ηλικία γύρω στα 35
Τα παντα ειναι θεμα αυτου που λεμε "περι ορεξεως". Εμενα μου αρεσει πολυ η Τανια. Ειναι η καθημερινη κοπελα της διπλανης πορτας, η κορη του γειτονα που την βλεπεις σιγα-σιγα να μεγαλωνει και να πηγαινει σχολειο και μια ημερα την βλεπεις φτιαγμενη και λες ποσο μεγαλωσε και εγινε σωστη γυναικα που σε κανει να βαζεις στο μυαλο σου πονηρες ιδεες.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Τα παντα ειναι θεμα αυτου που λεμε "περι ορεξεως". Εμενα μου αρεσει πολυ η Τανια. Ειναι η καθημερινη κοπελα της διπλανης πορτας, η κορη του γειτονα που την βλεπεις σιγα-σιγα να μεγαλωνει και να πηγαινει σχολειο και μια ημερα την βλεπεις φτιαγμενη και λες ποσο μεγαλωσε και εγινε σωστη γυναικα που σε κανει να βαζεις στο μυαλο σου πονηρες ιδεες.
έχει χάλια στόμα ρε γαμώτο....κυρίως αυτό με χαλάει σε αυτήν...και γενικά δεν με τράβηξε ποτέ το σύνολο της εμφάνισης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχει χάλια στόμα ρε γαμώτο....κυρίως αυτό με χαλάει σε αυτήν...και γενικά δεν με τράβηξε ποτέ το σύνολο της εμφάνισης της
μου θυμίζει το στόμα του τζόκερ στον μπάτμαν το στόμα της
 

oblada

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
279
Πόντοι
280
Τα παντα ειναι θεμα αυτου που λεμε "περι ορεξεως". Εμενα μου αρεσει πολυ η Τανια. Ειναι η καθημερινη κοπελα της διπλανης πορτας, η κορη του γειτονα που την βλεπεις σιγα-σιγα να μεγαλωνει και να πηγαινει σχολειο και μια ημερα την βλεπεις φτιαγμενη και λες ποσο μεγαλωσε και εγινε σωστη γυναικα που σε κανει να βαζεις στο μυαλο σου πονηρες ιδεες.

Τάνια πολύ φιλότιμη και για την εμφάνιση που λέμε όλα είναι θέμα γούστου
 

wasted years

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
11
Like
801
Πόντοι
311
είδε κάποιος άλλος την Μάγια να μας πει εντυπώσεις; φαίνεται πολύ καλή
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
είδε κάποιος άλλος την Μάγια να μας πει εντυπώσεις; φαίνεται πολύ καλή

Έλα ντε σε τελευταίο πέρασμα είχε δύο ραντεβού κολλητά. Τυχαίο ή καλή περίπτωση και δεν μιλάνε οι μοναχοφάιδες?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.634
Κριτικές
36
Like
35.226
Πόντοι
18.565
δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν την πρωτοείδα πρώτη φορά τον Σεπτέμβρη του 2009....επέλεξα την δέσποινα μια όμορφη ρουμανίδα ή αλβανίδα θα σας γελάσω δε θυμάμαι.......και με ρωτάει ποιά να φέρω για διπλό??? και της απαντάω φέρε τον δρακουμέλ την Μαριάννα!!!!!!!!!!!!απόρησε που την είπα έτσι(ανάθεμα και αν κατάλαβε), και με το που μπαίνει μέσα η όποια.....Δέσποινα ήταν μέσα στο δωμάτιο κατεγράφη σαν απλή συμμετοχή στο έργο......ένας λυσασμένος μαλλιαρός βρυκόλακας μου επιτέθηκε και μου έδωσε το καυλί στα χέρια!!!!!!!!! Το βράδυ πρέπει να τον έπαιξα 58 φορές και την άλλη μέρα το πρωί δεν ήθελα να πάω για δουλειά....αλλά να πιώ καφεδιά με τον ίδιο τον ΠΡΟΕΔΡΟ τον Γιώργαρο τον Καρατζαφέρη!!!!!!! Από εκείνο το απόγευμα καθημερινής του Σεπτεμβρίου του 2009 άλλαξα μέσα μου.....μεταμορφώθηκα σε κάτι άλλο....παίχτηκαν πολλά σκηνικά μαζί της εκτός από το κωλογαμήσι και το γαμήσι τσιμπούκι γενικά.....είχα μια μικρή περιπέτεια μαζί της, αλλά όλα τέλειωσαν άδοξα ως συνήθως!!!!!!!!!! Περασμένα ξεχασμένα πλέον!!!!!!!!!
Tην εχει παρει κανεις απο μπροστα; :confused:
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλησπέρα συνάδελφοι.
Λέω να πάω σήμερα να δοκιμάσω την ρούλα. Έχει κάνεις εμπειρία πρόσφατη? Είδα Καλές κριτικές παλαιότερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.409
Πόντοι
41.443
Tην εχει παρει κανεις απο μπροστα; :confused:
πριν χρονια μετα απο κωλογαμησι που εριξα στον πρωτο γυρο,στο δευτερο μπηκα μπροστα.
ηταν πιο στενη. :grin:

στο τελος του προγραμματος μου ζητησε 20€ εξτρα για την μπροστινη εισοδο.:2funny:
:2funny:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Η συμβουλή μου είναι να πας να την δεις πρώτα .
Καλο είναι να έχεις προσωπική γνώμη, αλλα δεν είναι τόσο κακή οσο υπενησεται.....αν σε ενδιαφέρει το μασαζ είναι σαφώς πάνω απο το μέσο ορο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom