Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 878K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

αφου παρκαρα κοντα στον προεδρο ( ΛΑΟΣ) , αναιβικα τα σκαλοπατια της ηδονης  :humpleg:  , μου ανοιξε την πορτα η  :tits2: σεριφισα , εγινε η καθιερωμενη παρελαση  10 -11 κοπελες  :dancing: εαν μετρησα σωστα , επελεξα χριστινα  :knockinb: , ολα ωραια και καλα , και η μερα μου συνεχιζεται ευχαριστα   
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  κουφ@λες !!!!!!!!!!!  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:



σημερα 4.00 - 4.15 περασε απο το μαγαζι , και η σεριφισα μου λεει '' κατσε λιγο στο σαλονι ''  , ερχεται μετα απο λιγο και μου δειχνει δυο κοπελειες , και συνεχιζει λεγοντας '' τωρα τα δωματια μας ειναι γεματα , εαν θελεις μπορεις να περιμενης 10 15 λεπτα ? ''  , τρελαθηκα , τοση πολυ πηγαινεται  :knockinb: αλλα κανεις δεν γραφεις τιποτα εδω στο σιτε , για αυτο λεω οτι εισαστε κουφ@λες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  , αλλα δεν πειραζει , η σημασια ειναι να περναμε καλα  :fuck2:  !!!!!!!!!!!!!!!!!  ,
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
  κανεις δεν γραφεις τιποτα εδω στο σιτε , για αυτο λεω οτι εισαστε κουφ@λες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   ,


ειναι γνωστο οτι πολυ ειναι ''παρτακιδες'' , μην τρελενεσαι !!!!!!!!!  γαμα εσυ και ασε τους αλλους να προμοταρουν μαγαζια . . .
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  κουφ@λες !!!!!!!!!!!   :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:



σημερα 4.00 - 4.15 περασε απο το μαγαζι , και η σεριφισα μου λεει '' κατσε λιγο στο σαλονι ''  , ερχεται μετα απο λιγο και μου δειχνει δυο κοπελειες , και συνεχιζει λεγοντας '' τωρα τα δωματια μας ειναι γεματα , εαν θελεις μπορεις να περιμενης 10 15 λεπτα ? ''  , τρελαθηκα , τοση πολυ πηγαινεται  :knockinb: αλλα κανεις δεν γραφεις τιποτα εδω στο σιτε , για αυτο λεω οτι εισαστε κουφ@λες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   , αλλα δεν πειραζει , η σημασια ειναι να περναμε καλα  :fuck2:  !!!!!!!!!!!!!!!!!  ,

Καλά ρε θα μας τρελάνεις???????? Κάθε 2 ημέρες πηγαίνεις στα μασατζίδικα?????? Ο Αμπράμοβιτς είσαι??????  :2funny: :2funny:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
ειναι γνωστο οτι πολυ ειναι ''παρτακιδες'' , μην τρελενεσαι !!!!!!!!!  γαμα εσυ και ασε τους αλλους να προμοταρουν μαγαζια . . .
-------
Συνάδελφοι, ιδίως οι  νεότεροι, συνυπολογίστε πληζ, ότι  με δεδομένο ότι τα καταστήματα  διαβάζουν από εδώ τι γράφουμε,
κάποιοι, αν γράψουν ακριβώς πότε ακριβώς  και  με ποια  κοπέλα πήγαν, και τι ακριβώς έκαναν, φωτογραφίζονται και  μετά  ειναι ολοφάνερο
ποιος ειναι ο τάδε με το τάδε nickname στο site κλπ. Απλά συνυπολογίστε ότι κάποιοι για προσωπικους λόγους, έχουν  ζητήματα, δεσμευσεις κλπ
και πρεπει αναγκαστικα να είναι προσεκτικοί.. Νά ' στε καλα
 

Επισκέπτης
με δεδομένο ότι τα καταστήματα  διαβάζουν από εδώ τι γράφουμε,
κάποιοι, αν γράψουν ακριβώς πότε ακριβώς  και  με ποια  κοπέλα πήγαν, και τι ακριβώς έκαναν, φωτογραφίζονται και  μετά  ειναι ολοφάνερο
ποιος ειναι ο τάδε με το τάδε nickname στο site κλπ.

Σωστό.
Οπότε μπορούν να γράφουν την κριτική 3-4 μέρες μετά , οπότε δεν τους παίρνει πρέφα κανείς , αλλά ενημερώνουν τους συναδέλφους.
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
-------
Συνάδελφοι, ιδίως οι  νεότεροι, συνυπολογίστε πληζ, ότι  με δεδομένο ότι τα καταστήματα  διαβάζουν από εδώ τι γράφουμε,

εγω γιατι δεν εχω δει ακομα κανεναν υπολογιστη σε αυτο το μαγαζι , οποτε πηγαινω  :knockinb: , ουτε στο σαλονι με τα δερματινα καθισματα , αλλα ουτε και στην κουζινα  :headbang:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
ετσι οπως τα λεει ο συναδελφος !!!!!!!!  εκτος εαν εχουν στο σπιτι τους οταν γυρνανε ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγω γιατι δεν εχω δει ακομα κανεναν υπολογιστη σε αυτο το μαγαζι , οποτε πηγαινω  :knockinb: , ουτε στο σαλονι με τα δερματινα καθισματα , αλλα ουτε και στην κουζινα  :headbang:

έχουν αγοράσει απο το πλαίσιο τους νέους τύπους pc που κυκλοφόρησαν στην αγορά στις 15 οκτωβρίου με την ονομασία "micro-vileda pc intruder" οι οποίοι είναι μικροσκοπικοί και ενσωματώνονται στη σφουγγαρίστρα της καθαρίστριας με σκοπό να μην καταλαβαίνει ο πελάτης ότι υπάρχει ανάγνωσις θρέντ :grin:.Το σύστημα έχει ώς εξής...ο μικροσκοπικός υπολογιστής μόλις γραφτεί πόστ στο "οικείο" θρέντ στέλνει ομαδικό sms σε όλες τις ενδιαφερόμενες για να ενημερώνονται επί προσωπικού.Αυτό γίνεται για να μην μπαίνουν στη διαδικασία των συζητήσεων και των κονταροχτυπημάτων εν ώρα εργασίας.Μαζεύουν όλα τα sms και κάθονται αργά το βράδυ κάθε πέμπτη και τα κουβεντιάζουν.

υ.γ.δεν σας είπα ότι εχθές μόλις έψαχνα το δρομοκαίτειο γιατί δεν ένιωθα καλά..μάλλον αυτή η μελιτζανόπιτα μου έκατσε στο νευρικό σύστημα κάπως... :grin:
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
έχουν αγοράσει απο το πλαίσιο τους νέους τύπους pc που κυκλοφόρησαν στην αγορά στις 15 οκτωβρίου με την ονομασία "micro-vileda pc intruder" οι οποίοι είναι μικροσκοπικοί και ενσωματώνονται στη σφουγγαρίστρα της καθαρίστριας με σκοπό να μην καταλαβαίνει ο πελάτης ότι υπάρχει ανάγνωσις θρέντ :grin:.Το σύστημα έχει ώς εξής...ο μικροσκοπικός υπολογιστής μόλις γραφτεί πόστ στο "οικείο" θρέντ στέλνει ομαδικό sms σε όλες τις ενδιαφερόμενες για να ενημερώνονται επί προσωπικού.Αυτό γίνεται για να μην μπαίνουν στη διαδικασία των συζητήσεων και των κονταροχτυπημάτων εν ώρα εργασίας.Μαζεύουν όλα τα sms και κάθονται αργά το βράδυ κάθε πέμπτη και τα κουβεντιάζουν.

υ.γ.δεν σας είπα ότι εχθές μόλις έψαχνα το δρομοκαίτειο γιατί δεν ένιωθα καλά..μάλλον αυτή η μελιτζανόπιτα μου έκατσε στο νευρικό σύστημα κάπως... :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες,μαλλον ξεφυγαμε του θεματος,και περασαμε στους καναπεδες και στον παγιο εξοπλισμο...Ερωτηση που απαντηση δεν εχω παει ακομα,η χριτσινα που δουλευει εδω,ειναι η ιδια κοπελα απο Στουρναρη 63??Μετριο σωμα,στηθος πλακα,αλλα στο κρεβατι ολο φωτια???Ευχαριστω...Και αν μπορει καποιος να μας πει εμπειρια με προγραμμα διπλο,κλπ.
 

Επισκέπτης
Καλημερα συναγωνιστες,μαλλον ξεφυγαμε του θεματος,και περασαμε στους καναπεδες και στον παγιο εξοπλισμο...Ερωτηση που απαντηση δεν εχω παει ακομα,η χριτσινα που δουλευει εδω,ειναι η ιδια κοπελα απο Στουρναρη 63??Μετριο σωμα,στηθος πλακα,αλλα στο κρεβατι ολο φωτια???Ευχαριστω...Και αν μπορει καποιος να μας πει εμπειρια με προγραμμα διπλο,κλπ.

η ίδια είναι! ;)
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.869
Πόντοι
5.595
Ναι αυτη ειναι. Φοβερο προσωπο,κουκλα. Σωμα πολυ μετριο. Στο σεξ  καλη,φιλοτιμη αλλα λιιγο βιαστικη, επειδη πηγα αργουτσικα. Αξιζει πολυ σαν συνολο.
Μασαζ φυσικα, για τα ματια του κοσμου
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες,μαλλον ξεφυγαμε του θεματος,και περασαμε στους καναπεδες και στον παγιο εξοπλισμο...Ερωτηση που απαντηση δεν εχω παει ακομα,η χριτσινα που δουλευει εδω,ειναι η ιδια κοπελα απο Στουρναρη 63??Μετριο σωμα,στηθος πλακα,αλλα στο κρεβατι ολο φωτια???Ευχαριστω...Και αν μπορει καποιος να μας πει εμπειρια με προγραμμα διπλο,κλπ.

to xristinaki ειναι και γαμω τα ατομα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:



:fuck1: φωτια και λαυρα μεσα στο δωματιο το χριστινακι  :fuck1:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
σταθερη αξια το λιζακι με τις βυζαρες... ειχα καιρο να τη δω , αλλαγμενο λουκ αλλα οι παλιες συνηθειες δεν κοβονται..... ξεπετα ! χεχεχε να ναι καλα ομως για ξαλαφρωμα καλο το τριψιμο πανω τους :tits: :boobies: :cum:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
σημερα κυριακη ποιες θα δουλευουν ?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σταθερη αξια το λιζακι με τις βυζαρες... ειχα καιρο να τη δω , αλλαγμενο λουκ αλλα οι παλιες συνηθειες δεν κοβονται..... ξεπετα ! χεχεχε να ναι καλα ομως για ξαλαφρωμα καλο το τριψιμο πανω τους :tits: :boobies: :cum:
εβαψε το μαλλι?...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom