Νέα

Catfight - Ντάρια vs Πάολα vs Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιά προτιμάτε;

  • Ντάρια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σόνια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Και τις 3 μαζί!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καμία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μουνί να'ναι κι όποια νά΄ναι...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Επισκέπτης
Μου αρεσει η σιγουρια σου νεε μου. :grin:

παντα υπαρχουν και εξαιρεσεις :)

Εξαλλου δεν ειναι λιγες και αυτες που μενουν πολλα χρονια εδω περα και στο τελος καταληγουν με Ελληνες.Γινονται και χειροτερες απο ελεινιδες μαλιστα :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
2ο. Νόμος αυτό.Το ξέρουν μόνο οι γνώστες!
3ο. Νόμος και αυτό.Επίσης τα ξέρουν οι γνώστες.

respect BABY απο μένα  :rockon:
Αρα καποιοι "γνωστες" - "Ελληνες" κανουνε παρεα με γυναικες που δεν τους γουσταρουνε!
 

Επισκέπτης
Παντα ψαχνουν για τις εξαιρεσεις. :think:
Τωρα στο τελος οταν κανουν ταμειο εκει φαινεται εαν ειναι εξαιρεσεις η μια απο τα ιδια. :headbang:
Λεω τωρα. :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αρα καποιοι "γνωστες" - "Ελληνες" κανουνε παρεα με γυναικες που δεν τους γουσταρουνε!
Δεν ειναι παρεα φιλαρακι. Δουνε και λαβην ειναι. Αυτες το δηνουν με καποια τιμη και εμεις πληρωνουμε και το παιρνουμε.  :rockon: Ετσι προεδρε η κανω λαθος?  :think:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Απο που και ως που συνεπαγεις οτι ολες οι Ρωσιδες/ουκρανεζες τανες δεν γουσταρουν τους Ελληνες? :2funny:
Απο την εμπειρία μου.Ταξίδια,σχέσεις,προσωπικές επαφές,φιλικές επαφές,σεξουαλικές επαφές.Με τις Ρωσίδες έρχομαι σε σεξουαλική επαφή αλλά και φιλική απο το 1994 που τις πρωτοέφερε η Καλλέργηνα στα μπουρδέλα και στα κωλόμπαρα.Και είμαι συγκεκριμένος στην τοποθέτησή μου για τις συγκεκριμένες Ρωσίδες και Ουκρανές αυτού χώρου.Δεν μιλάω για Ρωσίδες και Ουκρανές εκτός ντέλων και δεν ισοποεδώνω σε καμία περίπτωση αυτούς τους λαούς.
Στην υπογραφή μου κάτω απο το avatar έχω μια Λατινική φράση.Θα την καταλάβεις όχι τώρα αλλά μετά απο χρόνια  ;)
 

Επισκέπτης
Αρα καποιοι "γνωστες" - "Ελληνες" κανουνε παρεα με γυναικες που δεν τους γουσταρουνε!

Ενταξει τα παραπανω που ειπε το μωρο αλλα και υποστηριξε ο βρικολακας ειναι γενικοι κανονες που συνηθως ισχυουν αλλα δεν ειναι τοσο απολυτο αυτο :)

Ειναι κατι σαν τους Αλβανους στην Ελλαδα :2funny: Οι περισσοτεροι ειναι για να τους πεταξεις στην θαλασσα μεσα αλλα καπιοι ειναι πολυ οκ ατομα ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Στην υπογραφή μου κάτω απο το avatar έχω μια Λατινική φράση.Θα την καταλάβεις όχι τώρα αλλά μετά απο χρόνια  ;)
Ασχετο και off topic βεβαια αλλα για οσους δεν ξερουν λατινικα σαν και μενα τι συμαινει?  :think:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αρα καποιοι "γνωστες" - "Ελληνες" κανουνε παρεα με γυναικες που δεν τους γουσταρουνε!
Στην αρχή οι 'γνώστες' όπως γράφεις με ειρωνία  ;) έχουν καλή διάθεση και δεν ξέρουν τι λόγια θα ακούσουν την επόμενη μέρα απο δαύτες.Τα λόγια που λένε για τους Έλληνες είναι βαριά.Στ'αρχίδια μου τα πατριωτικά κολλήματα και οι μαλακίες περί Εθνών.Απλώς όπως καταδικάζω τον Ελληνικό σωβινισμό καταδικάζω τον οποιοδήποτε σωβινισμό.Και αυτό που δεν συγχωρώ σ'έναν άνθρωπο είναι η αχαριστία.Αυτές την διαθέτουν με το κιλό πάντως.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ειναι κατι σαν τους Αλβανους στην Ελλαδα :2funny: Οι περισσοτεροι ειναι για να τους πεταξεις στην θαλασσα μεσα αλλα καπιοι ειναι πολυ οκ ατομα ;)
Άσε φιλαράκι γιατί και οι περισσότεροι Έλληνες είναι να τους πετάξεις στην θάλασσα.Στο λαμογιλίκι δεν παίζονται οι άνθρωποι.
 

Επισκέπτης
[size=90pt]ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ [/size]με μεγαλα γραμματα φιλε για να το διαβαζουν οι νεανιες και να προσεχουν λιγο παραπανω.
 

Επισκέπτης
Άσε φιλαράκι γιατί και οι περισσότεροι Έλληνες είναι να τους πετάξεις στην θάλασσα.Στο λαμογιλίκι δεν παίζονται οι άνθρωποι.

Ετσι ειναι...Οποτε καταληγουμε σε αυτο που ειπα στην αρχη οτι παντα υπαρχουν και εξαιρεσεις και οτι οπως τεθηκε το παραπανω ηταν ασχημο τσουβαλιασμα και απολυτο πολυ κατα την γνωμη μου
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ας επικεντρωθούμε στο thread μάγκες που έφτιαξε με μεράκι ο σύντροφός μας altec21  :rockon:

Στην πρώτη φωτό η Πάολα στην δεύτερη η Ντάρια.  :rockon:
 

Συνημμένα

  • Picture 1.png
    Picture 1.png
    264,1 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Picture 3.png
    Picture 3.png
    268,4 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
Στην τριτη δεν ειναι η Σονια αλλα οι φιλες που παμε να Clubαρουμε και ευτυχως ειναι Δυτικοευρωπαιες. :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • CC_4520.jpg
    CC_4520.jpg
    60,7 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom