Νέα

Catfight - Ντάρια vs Πάολα vs Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά προτιμάτε;

  • Ντάρια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σόνια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Και τις 3 μαζί!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καμία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μουνί να'ναι κι όποια νά΄ναι...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.244
Κριτικές
5
Like
61.897
Πόντοι
12.056
30/9/08 Θα ληξει η ψηφοφορια... :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Τη Σόνια(Ρωσία), την Ντάρια(Ρωσία) και την Πάολα(Ελληνίδα) τις ξέρω αρκετό καιρό ως πελάτης και είμαι απο τους πρώτους που τις έγραψε εδώ μέσα κριτικές.

Η Σόνια στις αρχές ήταν το κάτι άλλο.Πέρασε ο καιρός μεγάλωσε το κορίτσι μας αλλά παρέμεινε αξία σταθερή.Το σάϊτ το ξέρει αλλά δεν ασχολείται με internet και δεν μπαίνει.Τώρα πότε δουλεύει πότε δεν δουλεύει στη Λέλας Καραγιάννη 35.
Η Ντάρια επίσης στις αρχές έκανε μεγάλη αίσθηση.Μάλιστα στην Λέλας Καραγιάννη το δίδυμο Σόνια -Ντάρια είχε γράψει εποχή πριν δυό χρόνια(οι παλιότεροι θα το θυμάστε).Στο σάϊτ ήταν και η πρώτη αλλοδαπή ιερόδουλος που γράφτηκε οπότε είναι και αυτό στα +.
Και τώρα πάμε στην Πάολα.Γλυκιά,έξυπνη και χαβαλές.Την θυμάμαι την κοπέλα απο του Κώστα το τσαρδί στην Λιοσίων 278 εδώ και ενάμισυ χρόνο που ήταν απο τότε φωτιά στο κρεβάτι.Μα πάνω απ'όλα φανατική με το σάϊτ και σχεδόν με καθημερινή συμμετοχή στο forum.
Οπότε Παολάρα δαγκωτό γιατί έτσι μου καυλώνει  :rockon: :rockon: :rockon:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
κυριοι κατα τη γνωμη μου συγκρινουμε ανομοια πραγματα.και οι τρεις κοπελες ειναι φανταστικες αλλα καθε μια εχει τον τροπο της,ισως ειναι και διαφορετικος για τον καθενα απο μας.τελος παντων κατηγοριοποιω και ψηφιζω. 1)Σονια=απολυτο sex ,2)Παολα=ερωτας, 3)Νταρια=τρελλα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
...κατηγοριοποιω και ψηφιζω. 1)Σονια=απολυτο sex ,2)Παολα=ερωτας, 3)Νταρια=τρελλα.

Συμφωνώ... και γι' αυτούς τους λόγους εγώ θα τις προτιμούσα και τις τρεις ΜΑΖΙ στο κρεββάτι μου (άλλωστε το έχω ξαναγράψει... ΚΑΜΙΑ γυναίκα δεν είναι καλύτερη από δύο... πόσο μάλλον από τρεις) :rockon:
 

Επισκέπτης
Εγω λοιπον τις εχω δοκιμασει και τις τρεις , οχι μαζι ρε τσογλανια αμεσως να μου την πειτε.
Ας πω λοιπον την γνωμη μου.
Παολα = Ειναι απο τις λιγες που με κερδισε απο την πρωτη φορα και χωρις μαλακιες , ειναι ξυγημενη τυπισα και της βγαζω το καπελο γιατι τετοιες δεν υπαρχουν πια και αν υπαρχουν τοτε ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου μου ( και μου λειπει και ενα δαχτυλο ) . Μπραβο στο κοριτσι και ειναι και Ελληνιδα κατι που για μενα ειναι στα συν.
Νταρια= Μικρουλα Τσαχπινουλα , γενικα γκομενακι για πιπινολατρεις η αγαπουλιδες κατι που δυστυχως δεν ειμαι. Εκτος αυτου νομιζω οτι εχει δρομο μπροστα της και πρεπει να διανησει αρκετα χιλιομετρα για να φτασει τις αλλες δυο.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ .
Σονια = Το απολυτο θυληκο για τα γουστα μου , το απολυτο sex και πιστεψτεμε ξερω καλα τι λεω , αυτα ειναι στα συν .
Παμε τωρα στα πλην της κυριας .
1ο Ειναι Ουκρανεζα ( οκ Ρωσσιδα που μετακομισε εκει ) και το μονο που την νοιαζει ειναι η παρτη της και τιποτα παραπανω .
2ο Ο χαρακτηρας της στον χορο της δουλιας της δεν εχει καμμια σχεση με τον αληθινο της χαρακτηρα.
3ο Δεν γουσταρει τους Ελληνες οπως καθε Ρωσσιδα και Ουκρανα που κανει αυτη την δοθλια στην χωρα μας.
Τα τρια αρνητικα μπορει να τα εχει και η μικρη !!!!!!!!!!! Ας μας πει καποιος που την ξερει καλυτερα.
Ψηφισα την Σονια μονο και μονο για το service που μου παρεχει σε σχεση με τις αλλες δυο .
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εγω λοιπον τις εχω δοκιμασει και τις τρεις , οχι μαζι ρε τσογλανια αμεσως να μου την πειτε.
Ας πω λοιπον την γνωμη μου.
Παολα = Ειναι απο τις λιγες που με κερδισε απο την πρωτη φορα και χωρις μαλακιες , ειναι ξυγημενη τυπισα και της βγαζω το καπελο γιατι τετοιες δεν υπαρχουν πια και αν υπαρχουν τοτε ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου μου ( και μου λειπει και ενα δαχτυλο ) . Μπραβο στο κοριτσι και ειναι και Ελληνιδα κατι που για μενα ειναι στα συν.
Νταρια= Μικρουλα Τσαχπινουλα , γενικα γκομενακι για πιπινολατρεις η αγαπουλιδες κατι που δυστυχως δεν ειμαι. Εκτος αυτου νομιζω οτι εχει δρομο μπροστα της και πρεπει να διανησει αρκετα χιλιομετρα για να φτασει τις αλλες δυο.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ .
Σονια = Το απολυτο θυληκο για τα γουστα μου , το απολυτο sex και πιστεψτεμε ξερω καλα τι λεω , αυτα ειναι στα συν .
Παμε τωρα στα πλην της κυριας .
1ο Ειναι Ουκρανεζα ( οκ Ρωσσιδα που μετακομισε εκει ) και το μονο που την νοιαζει ειναι η παρτη της και τιποτα παραπανω .
2ο Ο χαρακτηρας της στον χορο της δουλιας της δεν εχει καμμια σχεση με τον αληθινο της χαρακτηρα.
3ο Δεν γουσταρει τους Ελληνες οπως καθε Ρωσσιδα και Ουκρανα που κανει αυτη την δοθλια στην χωρα μας.
Τα τρια αρνητικα μπορει να τα εχει και η μικρη !!!!!!!!!!! Ας μας πει καποιος που την ξερει καλυτερα.
Ψηφισα την Σονια μονο και μονο για το service που μου παρεχει σε σχεση με τις αλλες δυο .

Χαιρετω ολο το σαιτ, ειμαι νεο μελος αλλα οχι νεος στο χωρο.BABY ειμαι σιγουρος οτι εσυ ξερεις καλυτερα απο ολους αλλα δεν μπορω να κατα πως ενα ατομο σαν την Σονια να ειναι τοσο φιλοτιμη και συχρονως "παρτακιας".
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
κυριοι κατα τη γνωμη μου συγκρινουμε ανομοια πραγματα.και οι τρεις κοπελες ειναι φανταστικες αλλα καθε μια εχει τον τροπο της,ισως ειναι και διαφορετικος για τον καθενα απο μας.τελος παντων κατηγοριοποιω και ψηφιζω. 1)Σονια=απολυτο sex ,2)Παολα=ερωτας, 3)Νταρια=τρελλα.
Πολυ σωστο σε βρισκω και εγω. Οποτε παιρνει ο καθενας οτι τον ενδιαφερει. Απολυτο sex, ερωτα η τρελλα.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Τελος παντων δεν ξερω πια θα το παρει το βραβειο και δεν μου καιγετε καρφι απλα θελω να προσθεσω ενα μεγαλο
[size=50pt]RESPECT [/size]και στις τρεις κυριες για τις υπηρεσιες τους στους απανταχου πουτανιαριδες.

    [youtube=425,350]_DZ3_obMXwU[/youtube]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Συμφωνω και εγω.Οι κοπελες ειναι αξιοσεβαστες.(οχι ομως ισαξιες)
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
2ο Ο χαρακτηρας της στον χορο της δουλιας της δεν εχει καμμια σχεση με τον αληθινο της χαρακτηρα.
3ο Δεν γουσταρει τους Ελληνες οπως καθε Ρωσσιδα και Ουκρανα που κανει αυτη την δοθλια στην χωρα μας.
Τα τρια αρνητικα μπορει να τα εχει και η μικρη !!!!!!!!!!! Ας μας πει καποιος που την ξερει καλυτερα.
Ψηφισα την Σονια μονο και μονο για το service που μου παρεχει σε σχεση με τις αλλες δυο .
2ο. Νόμος αυτό.Το ξέρουν μόνο οι γνώστες!
3ο. Νόμος και αυτό.Επίσης τα ξέρουν οι γνώστες.

respect BABY απο μένα  :rockon:
 

Επισκέπτης
Είπαμε για γνώστες αυτά.Τα άλλα είναι θεωρίες αγαπητέ για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας. :)

Για το 3ον βασικα πιο πολυ ενοουσα οτι ειναι υπερβολικο τσουβαλιασμα :) Το δευτερον δεκτο

Απο που και ως που συνεπαγεις οτι ολες οι Ρωσιδες/ουκρανεζες τανες δεν γουσταρουν τους Ελληνες? :2funny:
 

Επισκέπτης
Για το 3ον βασικα πιο πολυ ενοουσα οτι ειναι υπερβολικο τσουβαλιασμα :) Το δευτερον δεκτο

Απο που και ως που συνεπαγεις οτι ολες οι Ρωσιδες/ουκρανεζες τανες δεν γουσταρουν τους Ελληνες? :2funny:
Απο την προσωπικη μου ζωη .
Εκτος και αν εγω ειχα την τυχη να πεσω στα τεφαρικια που και αυτο μπορει να ισχυει.
Πολλα ομως τα γαμημενα τα τεφαρικια. :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν γαμεις εαν δεν σου αρεσει το τριτο μην το κρατας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom