Νέα

bride.ru τι παίζεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα always horny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Εχει απ όλα τα φρούτα και σκάμερ λωποδύτες που ψάχνουν κοροιδα να τους φάνε λεφτά και γκόμενες που ψάχνουν σχέση με χορηγούς αλλά έχει και σοβαρές που ψάχνονται για σχέση και γάμο..θέλει λίγο ψάξιμο και φιλτράρισμα..Αλλά είναι απ τα σοβαρότερα σαιτ στο είδος του. Τα άλλα γενικά σαιτ γνωριμιών έχουν πολύ σαβούρα..

Οι πιο σοβαρές, είναι όσες έχουν φωτογραφηθεί σεμνά...Αλλά κάτι μου λέει ότι δεν απασχολούν και πολλούς από μας :grin:
 

Επισκέπτης
Οι πιο σοβαρές, είναι όσες έχουν φωτογραφηθεί σεμνά...Αλλά κάτι μου λέει ότι δεν απασχολούν και πολλούς από μας :grin:

Ναι για αυτό τι πατάνε οι περισσότεροι και γράφουν στις ημίγυμνες και στα μοντέλα που κατά 99% είναι σκάμερ..όταν βλέπεις τέλειες φώτο με πανέμορφες γυναίκες βρωμάει η δουλειά..βέβαια χρειαζεται να σκάσεις για συνδρομή για να μπορείς να γράψεις στη πρεμιερ λιγκ του σαιτ.
 

Επισκέπτης
loipon o toy anoigmatos toy thematos leei tis empeireies toy apo thn episkepsi (eis diployn septembri kai tora xristoygena ) ths despoinoidos анжелика apo leykorosia !!!


gamo tis kopelles kalh empiria alla , o kosmos exei allaxei filarakia !!!!

oi bolemenes me kali doyleia den erxontai sto ellada pleon etsi eykola !!!
den arkei na se goystaroyn ,theloyn mpagioko xontro kai poiothta zohs
prospatho na thn peiso na erthei gia sobara alla den to blepo
pantos mono kales empeiries exo ....

ayta:)

Απ το bride τη γνώρισες φίλε; Ετσι είναι τα πράγματα όσο πάνε δυσκολεύουν..
Δε παρατάνε εύκολα τη χώρα τους και ούτε τρώνε παραμύθια ότι εδώ είναι παράδεισος.. (Μη γράφεις greeklish)
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ναι απο το bride .Αλλα πικρα γαμω το κερατο μου .οταν την περιμενω στο ΕΛ.ΒΕΝΙΖοΣ ειμαι στον ουρανο!!!!οταν την παω για να φυγει ειμαι στην κολαση .ΜΑλλον θα την κανω εγω για εκει κια να παει να γαμηθει αυτη η κολοκατασταση στην ωραιοτερη χωρα του κοσμου που την καναμε Μπουρδελο ....το μονο καλο ειναι οτι μαθαινω ρωσσικα  :2funny:
θα μου χρειαστουνε σιγουρα
 

Επισκέπτης
Επειδή ίσως γνωρίζω Ρωσίδες που μερικές μένουν κι Ελλάδα κι εχουν profiles εκεί για 1 και μοναδικό λόγο... να φάνε χρήματα από τους ''μαλάκες τους άντρες'' όπως λένε

Δεν λέω πως δεν θα βρεις και καλές αλλά...

Εχεις δικιο έτσι είναι .Εγω είχα μπει πριν από 5 χρόνια και μετά αρχισαν να ζητάνε χρήμα αλλά είναι skam τα περισσότερα .Οι Πολύ ομορφες δεν υπάρχουν , οι σεμνές ναι. Εφερα 1 εδω χωρίς να πληρώσω γιατί ηρθε με group και πηγα σε νησί στο οποίο δεν εβγαλε ουτε 1 φορά να πληρωσει.Κρεβατι δεν εγινε και ειχε βάλει σεμνη αλλά πολύ καλή φωτό από νησι .Ε καμία σχέση οταν πήγα στο αεροδρόμιο με τη φωτό...Μακριά λοιπον .Ευτυχως που ημουν σε νησι και την 3η μερα αφου δεν ειδα φως χτυπαγα αλλα
 

Επισκέπτης
ναι απο το bride .Αλλα πικρα γαμω το κερατο μου .οταν την περιμενω στο ΕΛ.ΒΕΝΙΖοΣ ειμαι στον ουρανο!!!!οταν την παω για να φυγει ειμαι στην κολαση .ΜΑλλον θα την κανω εγω για εκει κια να παει να γαμηθει αυτη η κολοκατασταση στην ωραιοτερη χωρα του κοσμου που την καναμε Μπουρδελο ....το μονο καλο ειναι οτι μαθαινω ρωσσικα  :2funny:
θα μου χρειαστουνε σιγουρα

Γαμησέ τα φίλε και εγώ τα ίδια πέρασα..δυο φορές έχω πάει Μόσχα και δεν ήθελα να φύγω μετά...Καλά κάνεις που μαθαίνεις Ρώσικα βοηθάει επειδή οι περισσότερες δε ξέρουν Αγγλικά..Δυο φορές έχεις βρεθεί με τη Λευκορωσίδα; Και έχει έρθει και τις δυο εδώ;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.609
Κριτικές
61
Like
39.621
Πόντοι
21.555
Γαμησέ τα φίλε και εγώ τα ίδια πέρασα..δυο φορές έχω πάει Μόσχα και δεν ήθελα να φύγω μετά...Καλά κάνεις που μαθαίνεις Ρώσικα βοηθάει επειδή οι περισσότερες δε ξέρουν Αγγλικά..Δυο φορές έχεις βρεθεί με τη Λευκορωσίδα; Και έχει έρθει και τις δυο εδώ;
se λιγο δες π.μ  ο.κ
 

Επισκέπτης
Εχεις δικιο έτσι είναι .Εγω είχα μπει πριν από 5 χρόνια και μετά αρχισαν να ζητάνε χρήμα αλλά είναι skam τα περισσότερα .Οι Πολύ ομορφες δεν υπάρχουν , οι σεμνές ναι. Εφερα 1 εδω χωρίς να πληρώσω γιατί ηρθε με group και πηγα σε νησί στο οποίο δεν εβγαλε ουτε 1 φορά να πληρωσει.Κρεβατι δεν εγινε και ειχε βάλει σεμνη αλλά πολύ καλή φωτό από νησι .Ε καμία σχέση οταν πήγα στο αεροδρόμιο με τη φωτό...Μακριά λοιπον .Ευτυχως που ημουν σε νησι και την 3η μερα αφου δεν ειδα φως χτυπαγα αλλα

Ναι οι Ρωσίδες το χουν οι περισσότερες αυτό επειδή στη Ρωσία πληρώνει ο άντρας πάντα..Εμένα πάντως όσες φορές έxω βρεθεί με Ρωσίδες μου κατσαν δεν είχα πρόβλημα..Από μια φορά που σου κατσε η στραβή δε σημαίνει ότι όλες είναι έτσι..
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Γαμησέ τα φίλε και εγώ τα ίδια πέρασα..δυο φορές έχω πάει Μόσχα και δεν ήθελα να φύγω μετά...Καλά κάνεις που μαθαίνεις Ρώσικα βοηθάει επειδή οι περισσότερες δε ξέρουν Αγγλικά..Δυο φορές έχεις βρεθεί με τη Λευκορωσίδα; Και έχει έρθει και τις δυο εδώ;


Ναι ρε φιλε ,καλη περιπτωση .πολεμαω να την πεισω να κατεβει στο Ελλαδα για σοβαρα ,χλωμο το βλεπω ελπιζω με την οικονομικη κριση να ξεβολευτει και να το σκεφτει  :2funny: το ωραιο ηταν που την ειχα στριμωξει για τα καλα και μου λεει το θεικο " Baby  αλλο η καρδια αλλο το μυαλο"
 

Επισκέπτης
Ναι ρε φιλε ,καλη περιπτωση .πολεμαω να την πεισω να κατεβει στο Ελλαδα για σοβαρα ,χλωμο το βλεπω ελπιζω με την οικονομικη κριση να ξεβολευτει και να το σκεφτει  :2funny: το ωραιο ηταν που την ειχα στριμωξει για τα καλα και μου λεει το θεικο " Baby  αλλο η καρδια αλλο το μυαλο"

Ναι αλλά άμα το μυαλό πάει με τα Ευρώ αστα να πάνε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom