Νέα

bride.ru τι παίζεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα always horny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Fethry την  Ρουμανα τη γνωρισα σε ενα κωλομπαρο στην πολη μου.Ηταν στο επιπεδο μοντελου αλλα καμενη απο Ρουμανια.Ηταν 31 ηθελε  να αραξει,τελος παντων μου ειπε για γαμο στις πρωτες 3 εβδομαδες της σχεσης μας, αφου πρωτα νομιζα οτι επαιζα σε τσοντα!!!!!!!!!!(ο νοων νοητω).
Εγω με καμμια περιπτωση αρνηθηκα ,ειμαστε μαζι 1 χρονο τελος παντων, λεφτα δεν μπορω να πω χαλασα πολλα ,φυσιολογικα(με ελληνιδα θα χαλαγα περισοτερα!!!).Το θεμα ειναι οτι αυτου του ειδους οι γκομενες,θελουν να ζησουν το American Dream made in balkans!!!!Fuck it!!!!
Γι αυτο ειπα να παω πιο βορια!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
εμενα γιατι μου μυριζει κατι με αυτο το σαοτ!
αποκλειεται ολες να ειναι τοσο μουνια!

ολες??????????
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Φιλε Fethry την  Ρουμανα τη γνωρισα σε ενα κωλομπαρο στην πολη μου.Ηταν στο επιπεδο μοντελου αλλα καμενη απο Ρουμανια.Ηταν 31 ηθελε  να αραξει,τελος παντων μου ειπε για γαμο στις πρωτες 3 εβδομαδες της σχεσης μας, αφου πρωτα νομιζα οτι επαιζα σε τσοντα!!!!!!!!!!(ο νοων νοητω).
Εγω με καμμια περιπτωση αρνηθηκα ,ειμαστε μαζι 1 χρονο τελος παντων, λεφτα δεν μπορω να πω χαλασα πολλα ,φυσιολογικα(με ελληνιδα θα χαλαγα περισοτερα!!!).Το θεμα ειναι οτι αυτου του ειδους οι γκομενες,θελουν να ζησουν το American Dream made in balkans!!!!Fuck it!!!!
Γι αυτο ειπα να παω πιο βορια!!
απο ποια πολη της Ρουμανιας ειναι φιλε??
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
ρε σεις κόψτε της μαλακίες που θέλετε και μοντέλα και άντε να μην πω..
το εν λόγο site δεν έχει καμιά διαφορά από μερικά γραφεία γνωριμιών εδώ με Ρωσίδες κλπ εδώ απλά σου δίνουν κάποια εμαιλ και τηλέφωνα φυσικά με ένα αντίτιμο και από εκεί και πέρα καλό ξεμπέρδεμα και άδειασμα του πορτοφολιού...
ποιο αξιόπιστα τα εδώ γραφεία που δίνεις μεν κάποιο αντίτιμο αλλά σε φέρνουν σε επαφή με γυναίκες που σε πρώτη φάση σου δείχνουν φωτογραφίες της και το βιογραφικό τους...
τώρα το μερικοί να το παίζουν πηδηχταράδες εδώ μέσα μας το είπαν και άλλοι...
και μερικοί σταματήστε να παραμυθιάζεται και τον ίδιο σας τον εαυτό..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
πολυ μουφα μου φανηκε εμενα παντως το site!!
οποιος ζηταει πολλα οχι απλα χανει τα λιγα αλλα και πολλα αλλα..........
ειναι ωραιο πραγμα να μπορεις να δεις τον ευατο σου στο καθρεφτη και με βαση τις γκομενες που ειχες στο παρελθον να ξερεις τι απιδια πιανει ο σακος σου και να ξερεις που θα κινηθεις!
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Βουκουρεστι.και πηδηχτηρας εγω δεν το παιζω .Απλως μου εκατσε ενα καλο κομματι.
Πληρωσα φιλε το τιμημα.Και δεν ενοοω τα λεφτα .Ψυχολογικα εγινα λιωμα.Γιατι ως γνωστον στην Ελλλαδα ειμαστε μουνοδουλοι καθοτι για να βγαλεις μοντελλο ελληνιδα πρεπει να εισαι ο Τζιγκερ!!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Βουκουρεστι.και πηδηχτηρας εγω δεν το παιζω .Απλως μου εκατσε ενα καλο κομματι.
Πληρωσα φιλε το τιμημα.Και δεν ενοοω τα λεφτα .Ψυχολογικα εγινα λιωμα.Γιατι ως γνωστον στην Ελλλαδα ειμαστε μουνοδουλοι καθοτι για να βγαλεις μοντελλο ελληνιδα πρεπει να εισαι ο Τζιγκερ!!!!!
φιλε μου για να κυκλοφορεις μα ρουμανα μα ρωσιδα θα ναι πρεπει να ξερεις πολυ καλα την νοοτροπια τους!δηλ να τις εχεις ζησει!  ξερεις ποσους ξερω που την εχουνε πατησει??εδω την πατανε αλοι και αλοι μ τρελη εμπειρια! βεβεα πολοι θα μου πουνε και για ελληνιδες οτι την εχουνε πατησει!!! ναι οκ αλλα αυτες ειναι αλλο πραγμα!αλλη φαση ρε παιδι μου!! και οι ελληνιδες θα σε δαγκωσουνε οικονομικα και οι ρουμανες και ολλες!! ολες γυναικες ειναι!!
λιγο αυτογνωσια παιδια δεν βλαπτει!! σε πληροφορω οτι και οι ρουμανες 2μετρες μοντελες κυκλοφορουνε με αμαξαρες και πολλα λεφτα! πλεον! εχει ανεβει ο πηχης τοσο ψηλα που ουτε οι ιδιοι οι ρουμανοι δεν το περιμενανε!!!να ξεκινησω και να λεω ιστοριουλες σαν παραμυθακια θα με πιασει η νυχτα!
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
πολυ μουφα μου φανηκε εμενα παντως το site!!
οποιος ζηταει πολλα οχι απλα χανει τα λιγα αλλα και πολλα αλλα..........
ειναι ωραιο πραγμα να μπορεις να δεις τον ευατο σου στο καθρεφτη και με βαση τις γκομενες που ειχες στο παρελθον να ξερεις τι απιδια πιανει ο σακος σου και να ξερεις που θα κινηθεις!
δηλαδή τι νομίζεις ότι είναι το site αυτό μήπως θέλεις να σου την στέλνουν και στο σπίτι την γκόμενα και να έχει και κάνα δυο πολυκατοικίες προίκα δηλαδή?
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο μου ελεγε και αυτη φιλε.Γι αυτο την ετζασε απο ρουμανια.Σου λεει Eλλαδα More easy stuff!!!Αλλα δε της εκατσε η παντρια με τον υποφαινομενο και πηρε Το MAGIC BUS!!!!
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο μου ελεγε και αυτη φιλε.Γι αυτο την ετζασε απο ρουμανια.Σου λεει Eλλαδα More easy stuff!!!Αλλα δε της εκατσε η παντρια με τον υποφαινομενο και πηρε Το MAGIC BUS!!!!
θέλεις να έχεις το κεφάλι σου σίγουρο κάνε την Ομόνοια πάρε κάνα δυο εφημερίδες Ρώσικες και θα καταλάβεις ποια είναι τα γραφεία εκεί γύρω που ίσως να κάνεις καλό κονέ και συνήθως αυτά είναι αρχές Πειραιώς η Αγίου Κωνσταντίνου τα ποιο πάρα κάτω μαγαζιά βρωμάνε...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Αυτο μου ελεγε και αυτη φιλε.Γι αυτο την ετζασε απο ρουμανια.Σου λεει Eλλαδα More easy stuff!!!Αλλα δε της εκατσε η παντρια με τον υποφαινομενο και πηρε Το MAGIC BUS!!!!
τα χω ακουσει αυτα φιλε μου!!
αχ μονο να ξερες!
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Βουκουρεστι.και πηδηχτηρας εγω δεν το παιζω .Απλως μου εκατσε ενα καλο κομματι.
Πληρωσα φιλε το τιμημα.Και δεν ενοοω τα λεφτα .Ψυχολογικα εγινα λιωμα.Γιατι ως γνωστον στην Ελλλαδα ειμαστε μουνοδουλοι καθοτι για να βγαλεις μοντελλο ελληνιδα πρεπει να εισαι ο Τζιγκερ!!!!!

Λαθος φιλε μου. Ο Τζιγκερ δεν ειναι κοροϊδο. Γι' αυτο παντρευτηκε Σουηδεζα. ;) ;)
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ως αναφορα το Bride.ru εχω κανει cone με μια Λευκωροσιδα οχι μοντελο φυσικα νορμαλ κοπελλα(για την Ελλαδα παιδαρος!!) που εποικοινωνουμε μεσω icq(  με we cam!!) που δεν ειναι ληγουρι και την περιμενω το Σεππτμβρη .Αντε για μια νοτα αισιοδοξιας οτι και απο κει κατι θετικο μπορει να βγει.
 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Πες μας ρε φιλαρακι λιγες λεπτομέριες γι'αυτο το site....(bride.ru)
Εδωσες κάποια πιστωτική κάρτα για να γίνεις μέλος? είναι πραγματικές οι γκόμενες? Μιλάνε αγγλικά? σου στέλνουν διελυθυνση? Τι άλλο χρήσιμο μπορείς να μας πείς?
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πες μας ρε φιλαρακι λιγες λεπτομέριες γι'αυτο το site....(bride.ru)
Εδωσες κάποια πιστωτική κάρτα για να γίνεις μέλος? είναι πραγματικές οι γκόμενες? Μιλάνε αγγλικά? σου στέλνουν διελυθυνση? Τι άλλο χρήσιμο μπορείς να μας πείς?

Στο bride δεν χρειάζεσαι πιστωτική απλά γίνεσαι μελος δωρεαν τπτ άλλο. Οι γκόμενες είναι πραγματικές αλλά δεν λείπουν κ τα "παρατράγουδα" που είναι πολύ εύκολο να τις καταλάβεις. Εάν έχεις όρεξη κ σωστή προσέγγιση στις κοπέλες δεν θα βγεις χαμένος.
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Οντως παιδια .Ο νεοκλης τα λεει καλα!.ΟΙ περιπτωσεις που ειναι μουφα κανουν κρα!!!!
Π.χ Ουκρανιδα μοντελο ηθελε να με γνωρισει .Της λεω Ελλαδα Διακοπες ,μου λεει NTa,αλλα στειλε μου λεφτα για να ερθω.Της Εστειλα μια φωτογραφια με εμενα και την Ρουμανα και της λεω
αν βγαλει αρκετα λεφτα το μωρο μου θα σου στειλω οσα θες!!!! :rockon: :rockon: :rockon:Ι AM P I M P.ποιος ειμαι ρε πουστη ο 50 cent???!!!!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οντως παιδια .Ο νεοκλης τα λεει καλα!.ΟΙ περιπτωσεις που ειναι μουφα κανουν κρα!!!!
Π.χ Ουκρανιδα μοντελο ηθελε να με γνωρισει .Της λεω Ελλαδα Διακοπες ,μου λεει NTa,αλλα στειλε μου λεφτα για να ερθω.Της Εστειλα μια φωτογραφια με εμενα και την Ρουμανα και της λεω
αν βγαλει αρκετα λεφτα το μωρο μου θα σου στειλω οσα θες!!!! :rockon: :rockon: :rockon:Ι AM P I M P.ποιος ειμαι ρε πουστη ο 50 cent???!!!!!!
χε χε το'χω κανει μερικες φορες και μου στειλανε....)))))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom