Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365

Ξεθάβω το νήμα για να μας πληροφορήσει κανένας κολωνακιώτης. Τριπλό πέρασμα το τελευταίο δίμηνο προς αναζήτηση της σέριφ Σοφίας. Το κουδούνι και η ταμπέλα στη θέση τους αλλά δεν άνοιγαν. Έχει πάει κανε΄ς προσφάτως να μην τρώμε το χρόνο μας τζάμπα? 
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Ξεθάβω το νήμα για να μας πληροφορήσει κανένας κολωνακιώτης. Τριπλό πέρασμα το τελευταίο δίμηνο προς αναζήτηση της σέριφ Σοφίας. Το κουδούνι και η ταμπέλα στη θέση τους αλλά δεν άνοιγαν. Έχει πάει κανε΄ς προσφάτως να μην τρώμε το χρόνο μας τζάμπα? 
Αυτο συμβαινει εδω κ ενα χρονο... ακομη κ οταν μιλας στο τηλ κ λες ερχομαι μετα δ ανοιγουν
κ οταν τ ξαναπαιρνεις κανουν τους κινεζους...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
Αυτο συμβαινει εδω κ ενα χρονο... ακομη κ οταν μιλας στο τηλ κ λες ερχομαι μετα δ ανοιγουν
κ οταν τ ξαναπαιρνεις κανουν τους κινεζους...

Μάλιστα, για το πούτσο δηλαδή..
 

asanseras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Like
68
Πόντοι
0
κι εγω βρέθηκα κοντά προχθες, δεν άνοιξαν..
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.103
Πόντοι
1.011
H Tzένη (πρώην Δημοκρίτου και Θ22) εμφανίζεται από χτες σ'αυτό το ευρύχωρο και κεντρικό μαγαζί το οποίο πρέπει να πω ότι αγνοούσα. Πέρασα για πρόγραμμα μιας ώρας-παρούσες άλλες 3 (!!) κοπέλες Κάτια 30 γλυκιά ελληνίδα και Ναταλί μιλφ Ρωσίδα. Υπάρχει και μια τέταρτη [ακούω hot] πιτσιρίκα που δεν είδα γιατί ήταν σε δωμάτιο. Τελικά οι κολωνακιώτες είναι πολύ μοναχοφάηδες... ούτε μια !! κριτική για αυτό το μπριζολάδικο τόσο καιρό ενώ λειτουργεί φουλ Δευτ-Σάββατο 11.00 -21.00. Παντοφλίτσες-σφραγισμένες πετσέτες-φοβερή art-deco διακόσμηση και παλιοσειρά Χριστίνα στη ρεσεψιον... τελικά όσο ζεις μαθαίνεις -απλα κρίμα για τους μοναχοαγαπούληδες εδω μέσα που δε μιλάνε αλλά μόνο διαβάζουνε... εύχομαι να πάτε και να σας χρεώνουν παραπάνω συνεχώς και να μη το μάθετε ποτέ!!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
H Tzένη (πρώην Δημοκρίτου και Θ22) εμφανίζεται από χτες σ'αυτό το ευρύχωρο και κεντρικό μαγαζί το οποίο πρέπει να πω ότι αγνοούσα. Πέρασα για πρόγραμμα μιας ώρας-παρούσες άλλες 3 (!!) κοπέλες Κάτια 30 γλυκιά ελληνίδα και Ναταλί μιλφ Ρωσίδα. Υπάρχει και μια τέταρτη [ακούω hot] πιτσιρίκα που δεν είδα γιατί ήταν σε δωμάτιο. Τελικά οι κολωνακιώτες είναι πολύ μοναχοφάηδες... ούτε μια !! κριτική για αυτό το μπριζολάδικο τόσο καιρό ενώ λειτουργεί φουλ Δευτ-Σάββατο 11.00 -21.00. Παντοφλίτσες-σφραγισμένες πετσέτες-φοβερή art-deco διακόσμηση και παλιοσειρά Χριστίνα στη ρεσεψιον... τελικά όσο ζεις μαθαίνεις -απλα κρίμα για τους μοναχοαγαπούληδες εδω μέσα που δε μιλάνε αλλά μόνο διαβάζουνε... εύχομαι να πάτε και να σας χρεώνουν παραπάνω συνεχώς και να μη το μάθετε ποτέ!!


να παμε καμια βολτα

μπηκες ευκολα;;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
H Tzένη (πρώην Δημοκρίτου και Θ22) εμφανίζεται από χτες σ'αυτό το ευρύχωρο και κεντρικό μαγαζί το οποίο πρέπει να πω ότι αγνοούσα. Πέρασα για πρόγραμμα μιας ώρας-παρούσες άλλες 3 (!!) κοπέλες Κάτια 30 γλυκιά ελληνίδα και Ναταλί μιλφ Ρωσίδα. Υπάρχει και μια τέταρτη [ακούω hot] πιτσιρίκα που δεν είδα γιατί ήταν σε δωμάτιο. Τελικά οι κολωνακιώτες είναι πολύ μοναχοφάηδες... ούτε μια !! κριτική για αυτό το μπριζολάδικο τόσο καιρό ενώ λειτουργεί φουλ Δευτ-Σάββατο 11.00 -21.00. Παντοφλίτσες-σφραγισμένες πετσέτες-φοβερή art-deco διακόσμηση και παλιοσειρά Χριστίνα στη ρεσεψιον... τελικά όσο ζεις μαθαίνεις -απλα κρίμα για τους μοναχοαγαπούληδες εδω μέσα που δε μιλάνε αλλά μόνο διαβάζουνε... εύχομαι να πάτε και να σας χρεώνουν παραπάνω συνεχώς και να μη το μάθετε ποτέ!!

Συναθλητή μέχρι αρχές του χρόνου εδώ δεν άνοιγαν. Μάλλον έχουμε νέα διεύθυνση με παλιές καραβάνες. Πήρες τηλ πρώτα? Το μαλλί?
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.103
Πόντοι
1.011
το μαλλί: €60=30'-€80=1h' αλλά ο χώρος τρομερά καλός με μασαζοστρώματα κάτω, ντουζ, περίεργα φωτιστικά, κομοδίνα-αντίκες, κ.α.  τελευταίους 4 μήνες σίγουρα μπριζολιάζονται πολλοί και αβέρτα και δε μιλάνε -ρε μούγκα... μου κάνει εντύπωση!!! ... ούτε συνθηματικά ούτε τίποτα μασαζάκι -σεξάκι σαν κύριος... έχει και site... επαθα πλάκα, εγώ το βρηκα από Τζενη
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
το μαλλί: €60=30'-€80=1h' αλλά ο χώρος τρομερά καλός με μασαζοστρώματα κάτω, ντουζ, περίεργα φωτιστικά, κομοδίνα-αντίκες, κ.α.  τελευταίους 4 μήνες σίγουρα μπριζολιάζονται πολλοί και αβέρτα και δε μιλάνε -ρε μούγκα... μου κάνει εντύπωση!!! ... ούτε συνθηματικά ούτε τίποτα μασαζάκι -σεξάκι σαν κύριος... έχει και site... επαθα πλάκα, εγώ το βρηκα από Τζενη

Thanks man   :hi:
 

manogreg1972

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Ερώτηση προς γνώστες,

η μίλφ Ρωσσίδα Ναταλί είναι λίγο μπαμπάτσικη ξανθιά ηλικίας 45+ με στήθος 3άρι?????
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
το μαλλί: €60=30'-€80=1h' αλλά ο χώρος τρομερά καλός με μασαζοστρώματα κάτω, ντουζ, περίεργα φωτιστικά, κομοδίνα-αντίκες, κ.α.  τελευταίους 4 μήνες σίγουρα μπριζολιάζονται πολλοί και
αβέρτα και δε μιλάνε -ρε μούγκα... μου κάνει εντύπωση!!! ... ούτε συνθηματικά ούτε τίποτα μασαζάκι -σεξάκι σαν κύριος... έχει και site... επαθα πλάκα, εγώ το βρηκα από Τζενη



Αδερφέ στο εν'λογω μασατζίδικο σίγουρα παίζει και μπριζόλα ή θα γίνουμε ρόμπα και στο τέλος θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι.;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
το μαλλί: €60=30'-€80=1h' αλλά ο χώρος τρομερά καλός με μασαζοστρώματα κάτω, ντουζ, περίεργα φωτιστικά, κομοδίνα-αντίκες, κ.α.  τελευταίους 4 μήνες σίγουρα μπριζολιάζονται πολλοί και αβέρτα και δε μιλάνε -ρε μούγκα... μου κάνει εντύπωση!!! ... ούτε συνθηματικά ούτε τίποτα μασαζάκι -σεξάκι σαν κύριος... έχει και site... επαθα πλάκα, εγώ το βρηκα από Τζενη

Το μαγαζί είναι γνωστό ότι θέλει να διατηρήσει low profile όπως και αρκετά άλλα.
Επίσης είναι γνωστό ότι δουλεύει με κλειστό κύκλο πελατών. Πριν λοιπόν αρχίσετε κάποιοι να τρέχετε προς εκεί καλό είναι να ξέρετε ότι παίζει να φάτε και πόρτα ή να μείνετε μόνο στο μασάζ. Ο συνάδεφλος παραπάνω είπε ότι το έμαθε από κοπέλα που δουλεύει εκεί. Για αυτό και δεν είχε πρόβλημα να πάρει όλο το σερβις.....

Υπάρχουν πολλά μαγαζιά που δεν αναφέρονται εδώ ή διατηρούν χαμηλό προφίλ για τους δικούς τους λόγους.Καλό είναι να το σεβαστούμε όλοι....
 

Bugatti

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
43
Like
18
Πόντοι
0
Θα τρέχουν όλοι τώρα στη Σούτσου όπως έτρεξαν στη Δάφνη και αν δεν τους ανοίξουν ή δεν τους κάνουν "πρόγραμμα" θα αναρωτιούνται πώς και τί και γιατί.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Το μαγαζί είναι γνωστό ότι θέλει να διατηρήσει low profile όπως και αρκετά άλλα.
Επίσης είναι γνωστό ότι δουλεύει με κλειστό κύκλο πελατών. Πριν λοιπόν αρχίσετε κάποιοι να τρέχετε προς εκεί καλό είναι να ξέρετε ότι παίζει να φάτε και πόρτα ή να μείνετε μόνο στο μασάζ. Ο συνάδεφλος παραπάνω είπε ότι το έμαθε από κοπέλα που δουλεύει εκεί. Για αυτό και δεν είχε πρόβλημα να πάρει όλο το σερβις.....

Υπάρχουν πολλά μαγαζιά που δεν αναφέρονται εδώ ή διατηρούν χαμηλό προφίλ για τους δικούς τους λόγους.Καλό είναι να το σεβαστούμε όλοι....
εεεεεεεεε όχι ρε μάνγκα να το σεβαστούμε, μας πριξανε τόσες μέρες  και  τόσες νύχτες για να πάμε και τωρα χαμηλό προφίλ :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
τωρα μαθεύτηκε είναι πια αργά για να να σωθουνε. αντε γεια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.103
Πόντοι
1.011
Πέρασα από το μαγαζί και σήμερα, παρούσα και μια δεύτερη hot busty-μιλφο-μεταγραφή από έτερο γνωστό νότιο-λαδομάγαζο (εκτός από τη Τζένη) με την οποία δοκίμασα (λεπτομέρειες δε θα δώσω απο δω από γινάτι). 4 κοπέλες σαββατιάτικα, η κίνηση σχετικά καλή που μου δειχνει για άλλη μια φορά ότι κάποιοι διαβάζετε αλλά δεν παρέχετε ανταποκρίσεις!!  Στον Bugatti να απαντήσω ότι δεν είναι σε καμία περίπτωση σαν το  Εlena's spa που πρέπει να πας πολλές φορές μέχρι να προχωρήσουν στο ψητό-στη μπριζόλα (λέει άλλωστε και στο site ότι διαθέτει men experience)...  αυτά .... και στους μοναχογαμούληδες του site για άλλη μια ακόμη φορά τα χύσια μου...
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Πέρασα από το μαγαζί και σήμερα, παρούσα και μια δεύτερη hot busty-μιλφο-μεταγραφή από έτερο γνωστό νότιο-λαδομάγαζο (εκτός από τη Τζένη) με την οποία δοκίμασα (λεπτομέρειες δε θα δώσω απο δω από γινάτι). 4 κοπέλες σαββατιάτικα, η κίνηση σχετικά καλή που μου δειχνει για άλλη μια φορά ότι κάποιοι διαβάζετε αλλά δεν παρέχετε ανταποκρίσεις!!  Στον Bugatti να απαντήσω ότι δεν είναι σε καμία περίπτωση σαν το  Εlena's spa που πρέπει να πας πολλές φορές μέχρι να προχωρήσουν στο ψητό-στη μπριζόλα (λέει άλλωστε και στο site ότι διαθέτει men experience)...  αυτά .... και στους μοναχογαμούληδες του site για άλλη μια ακόμη φορά τα χύσια μου...
4 κοπέλες-ονόματα
Τζένη -ητανε ???????
προγράμματα-?????????
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Πέρασα από το μαγαζί και σήμερα, παρούσα και μια δεύτερη hot busty-μιλφο-μεταγραφή από έτερο γνωστό νότιο-λαδομάγαζο (εκτός από τη Τζένη) με την οποία δοκίμασα (λεπτομέρειες δε θα δώσω απο δω από γινάτι). 4 κοπέλες σαββατιάτικα, η κίνηση σχετικά καλή που μου δειχνει για άλλη μια φορά ότι κάποιοι διαβάζετε αλλά δεν παρέχετε ανταποκρίσεις!!  Στον Bugatti να απαντήσω ότι δεν είναι σε καμία περίπτωση σαν το  Εlena's spa που πρέπει να πας πολλές φορές μέχρι να προχωρήσουν στο ψητό-στη μπριζόλα (λέει άλλωστε και στο site ότι διαθέτει men experience)...  αυτά .... και στους μοναχογαμούληδες του site για άλλη μια ακόμη φορά τα χύσια μου...
ωραια ανταποκριση απο grothos συνοπτικοσ λακωνικος και με νοημα με αρκετους παραληπτες οσο για την βιτριολικη περιγραφη κατι θα του εχουν κανει απο δω μεσα να τον ειρωνευτουν και διαφορα για αυτο αντιδρα ετσι ομοιοπαθεις και γω καποτε τα λεμε grothos
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Επειδή είχε κίνηση το μαγαζί δεν σημαίνει οτι όλοι αυτοί είναι μέλη του σάιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom