Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Εστω και συστημένα να πάς, αξίζει να το επισκεφθείς ή θα περάσεις από Ιερά Εξέταση έτσι και αλλοιώς??και θα μείνεις μόνο με την όρεξη?
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Τελικά υπάρχει κάποια πληροφορία για το κατάστημα; Κι εγώ δουλεύω σχετικά κοντά και σκεφτόμουν να πάω αλλά απ'ό,τι βλέπω από το forum μάλλον δεν βγαίνει συμπέρασμα για το πρόγραμμα.
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
κανα νεο πηγε κανεις ρε αλανια
ψηνει η μονο φραπα φτιαχνει?
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Μονο σε στενο κυκλο, κατι σαν Πατριαρχου Ιωακειμ ένα πραμα. Φιλος υποσχεθικε να με μπασει στο αβατο. Αν και εφόσον............. τα λεμε.
 

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Επειδή το συγκεκριμένο είναι πολύ κοντά στη δουλειά μου γνωρίζει κάποιος για το τι παίζει από θεραπεύτριες (εμφάνιση) και τιμές. Στο site τους δεν αναφέρει τίποτα. Απότι κατάλαβα παίζει φουλ αλλά πρέπει να σε μάθουν....
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Παιδιά εδώ διάβασα σε προηγούμενο ποστ ότι είναι στην υποδοχή η πρώην σεριφισα της Αγίου Ιωάννου , Ισχύει ;
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά εδώ διάβασα σε προηγούμενο ποστ ότι είναι στην υποδοχή η πρώην σεριφισα της Αγίου Ιωάννου , Ισχύει ;
εχω πολυ καιρο να παω αλλα η σεριφισα απο οταν ξεκινισε ηταν το ξανθο γιουβαρλακι που ηταν και σεριφισα στο δημοκριτου 9 απο οπου εγινε η ανεξαρτοποιηση..φανταζομαι εννοεις για το κονε..γιατι για να το παρεις μεσα για σερβις πρεπει να εισαι πολυ καιρο στα καραβια αλλιως δεν...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους. Επειδή το συγκεκριμένο είναι πολύ κοντά στη δουλειά μου γνωρίζει κάποιος για το τι παίζει από θεραπεύτριες (εμφάνιση) και τιμές. Στο site τους δεν αναφέρει τίποτα. Απότι κατάλαβα παίζει φουλ αλλά πρέπει να σε μάθουν....

Ρε φίλε μιας και είναι κοντά στη δουλειά σου, δεν πας εσύ και να μας πεις και εμάς που είμαστε μακριά? Γαμώτο, όλα μασημένα τα θέλετε εσείς οι νέοι
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
Παιδιά εδώ διάβασα σε προηγούμενο ποστ ότι είναι στην υποδοχή η πρώην σεριφισα της Αγίου Ιωάννου , Ισχύει ;

Αν ισχύει αυτό πείτε το να περάσω καμιά βόλτα να δω τι παίζει..
 

olatathelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνώμη που ξαναξυπνάω αυτό το πεθαμένο θέμα αλλά είμαι στην περιοχή και θέλω ανανέωση... Αυτό υπάρχει ακόμα? προσφέρει φουλ υπηρεσίες? έχει πάει κανείς τον τελευταίο χρόνο?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
Συγγνώμη που ξαναξυπνάω αυτό το πεθαμένο θέμα αλλά είμαι στην περιοχή και θέλω ανανέωση... Αυτό υπάρχει ακόμα? προσφέρει φουλ υπηρεσίες? έχει πάει κανείς τον τελευταίο χρόνο?

Το σάιτ έχει προσφάτως ανανεωθεί και έχει και χάπι αουαρς..  :grin:

Ανοιχτό είναι και μάλλον από ότι λεγόταν μπριζολάδικο πρέπει να είναι.. Πετάξου και πες μας
 

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Το σάιτ έχει προσφάτως ανανεωθεί και έχει και χάπι αουαρς..  :grin:

Ανοιχτό είναι και μάλλον από ότι λεγόταν μπριζολάδικο πρέπει να είναι.. Πετάξου και πες μας
η εμπειρια μου πριν αρκετο χρονο ,ομορφος χωρος καλο μασαζ αν σε μαθουν παιζουν και τα υπολοιπα
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Συγγνώμη που ξαναξυπνάω αυτό το πεθαμένο θέμα αλλά είμαι στην περιοχή και θέλω ανανέωση... Αυτό υπάρχει ακόμα? προσφέρει φουλ υπηρεσίες? έχει πάει κανείς τον τελευταίο χρόνο?
το μαγαζι ηταν και ειναι φουλ μπριζολαδικο απο την αρχη.
αν δεν κανω λαθος σε καποιο αλλο θρεντ εγραψε συναγωνιστης προσφατα οτι το επισκεφθηκε και οτι εχει αλλαξει και τιμες/προγραμματα...
 

olatathelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια πληροφορία για παρουσίες? ποσότητα? ποιότητα?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365

Πέρασε από εδώ συνάδελφος έξω από φορουμ και μεταφέρω τις εντυπωσεις του για ωραίο χώρο, συμπαθητικά δωμάτια και με στρώμα κάτω χωρίς όμως μπάνιο (τουλάχιστον αυτό που μπήκε).

Τιμή για 30 λεπτά στα 60.. Μπριζόλα με την πρώτη με ένα και μοναδικό μιλφ που ήταν εκείνη την ώρα. Άλλες λεπτομέρειες δεν έμαθα, ούτε για προγράμματα ώρας κλπ..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365

Έτσι κι αλλιώς εγώ σε μισάωρο δεν λειτουργώ.. Αν δεν έχουν ωριαίο στα 80 με δύο μανίκια, δεν θα ασχοληθώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom