Νέα

Ad Body Massage Σαπφούς 101

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 462
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Μία ερώτηση για όποιον γνωρίζει...αν πάρεις τηλέφωνο και ρωτήσεις ποιές κοπέλες υπάρχουν εκεί, απαντούν ή το δυσκολεύουν??Όταν πηγαίνεις από μακρυά είναι καλό για να μην σπαταλάς χρόνο.
 

kaulotsoutsounos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
Μία ερώτηση για όποιον γνωρίζει...αν πάρεις τηλέφωνο και ρωτήσεις ποιές κοπέλες υπάρχουν εκεί, απαντούν ή το δυσκολεύουν??Όταν πηγαίνεις από μακρυά είναι καλό για να μην σπαταλάς χρόνο.

Απαντανε...αν ξερεις και ονοματα καλυτερα.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Μία ερώτηση για όποιον γνωρίζει...αν πάρεις τηλέφωνο και ρωτήσεις ποιές κοπέλες υπάρχουν εκεί, απαντούν ή το δυσκολεύουν??Όταν πηγαίνεις από μακρυά είναι καλό για να μην σπαταλάς χρόνο.

ετυχε να ρωτησω 2-3 φορες και μου απαντησαν
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Σαντρα (σαπφους 101) =  το no. 1 μασαζ στην πολη

γνωστοτατη

με μαυρα μαλλια, υψος καπου 1,70+, στηθος, καμπυλες οχι ομως μπουταρου,ανεπτυγμενο κορμι

μασαζ μπρουμυτα μεχρι θανατου, σημασια στη λεπτομερεια, ολοκληρα τα ποδια μου μαζι με τις πατουσες, τα χερια, πλατη, αυχενας, εκανε και κατι κολπα στα χερια και τα ποδια, συνδυαζει πολλες τεχνικες, ανέβηκε και στο μασαζοκρεβατο, γύρισμα ανασκελα στη συνεχεια μασαζ σε κεφαλι, αυχενα, στηθος, κτλ.

σε ολο το 1ο μερος καθε τοσο στοπ για πλυσιμο χεριών, και νεο λαδι

ιδρωσε, κουραστηκε, επαιρνε/εδινε ενεργεια, εκανε διαγνωση απιθανων προβληματων μου, αναμφιβολα γουσταρει αυτο που κανει και το κανει εξαιρετικα, πραγματικη θεραπευτρια και οχι σαν κατι αλλες δηθεν που τις λιβανιζουν διαφοροι

για το 2ο μερος με απλες και καταλληλες κινησεις οπλισε το μαγκνουμ, φραπε και καλαμακι,και μετα μπριζολα δυναμική, απο πανω και απο κατω, και εν τω μεταξυ χαμογελαστη, οικεια, ζεστη, αυτοσυγκεντρωμενη

αξιολογοτατη εμπειρια για 1 ωρα που θα προσπαθησω να την επαναλαβω, πιανει τοπο ο χρηματοχρονος, εφυγα καινουργιος ανθρωπος


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πολύ καλή η Σάντρα όπως ήταν και στην Μπακνανά ,καλές όλες οι υπηρεσίες της!Καλό θα είναι να μείνει εκεί!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Σαντρα (σαπφους 101) =  το no. 1 μασαζ στην πολη

γνωστοτατη

με μαυρα μαλλια, υψος καπου 1,70+, στηθος, καμπυλες οχι ομως μπουταρου,ανεπτυγμενο κορμι

μασαζ μπρουμυτα μεχρι θανατου, σημασια στη λεπτομερεια, ολοκληρα τα ποδια μου μαζι με τις πατουσες, τα χερια, πλατη, αυχενας, εκανε και κατι κολπα στα χερια και τα ποδια, συνδυαζει πολλες τεχνικες, ανέβηκε και στο μασαζοκρεβατο, γύρισμα ανασκελα στη συνεχεια μασαζ σε κεφαλι, αυχενα, στηθος, κτλ.

σε ολο το 1ο μερος καθε τοσο στοπ για πλυσιμο χεριών, και νεο λαδι

ιδρωσε, κουραστηκε, επαιρνε/εδινε ενεργεια, εκανε διαγνωση απιθανων προβληματων μου, αναμφιβολα γουσταρει αυτο που κανει και το κανει εξαιρετικα, πραγματικη θεραπευτρια και οχι σαν κατι αλλες δηθεν που τις λιβανιζουν διαφοροι

για το 2ο μερος με απλες και καταλληλες κινησεις οπλισε το μαγκνουμ, φραπε και καλαμακι,και μετα μπριζολα δυναμική, απο πανω και απο κατω, και εν τω μεταξυ χαμογελαστη, οικεια, ζεστη, αυτοσυγκεντρωμενη

αξιολογοτατη εμπειρια για 1 ωρα που θα προσπαθησω να την επαναλαβω, πιανει τοπο ο χρηματοχρονος, εφυγα καινουργιος ανθρωπος
  Πέσαν και οι σχετικές σφαλιάρες ή έχει αλλάξει πρόγραμμα? έχω αρκετό καιρό να την πάρω.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
δεν τις εβαλα στο μενου

τεμπελιαζα...ξαπλωσα σαν πασας και εκανε ολη τη δουλεια...καλπαζε τρελα σαν αμαζονα με τελικη ταχυτητα ... εγω αντε λιγο να χουφτωνα....μονο λιγο πριν το τελος ανελαβα δραση
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο Σαπφούς 101 και συνάντηση με την Έρικα.Περιγραφη από άλλον φίλο και επιβεβαίωση.Δεν ήταν όλη η ομάδα παρούσα ,μάλλον καθ'οδον οι υπόλοιπες.Περιπου μία ώρα και 70 ευρώ το κόστος.Εγραψα κριτική στο άλλο νήμα, αναμονή έγκρισης!Να είστε όλοι καλά!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Για Σαντρα πήγες και πήρες Έρρικα;
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Για Σαντρα πήγες και πήρες Έρρικα;

Αν ρωτάς εμένα ,να πω ότι διάλεξα την Έρικα γιατί η Σάντρα δεν είχε έρθει ακόμα και λόγω περιορισμένου χρόνου δεν μπορούσα να περιμένω...με την ευκαιρία να πω ότι ακόμα δεν έχει εμφανιστεί η κριτική μου για Έρικα στο άλλο νήμα!!!;;; Πώς μπορώ να το ψάξω?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο Σαπφούς 101 και συνάντηση με την Έρικα.Περιγραφη από άλλον φίλο και επιβεβαίωση.Δεν ήταν όλη η ομάδα παρούσα ,μάλλον καθ'οδον οι υπόλοιπες.Περιπου μία ώρα και 70 ευρώ το κόστος.Εγραψα κριτική στο άλλο νήμα, αναμονή έγκρισης!Να είστε όλοι καλά!

καλή?? κάνε μια μινι περιγραφη ντε
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Την Έρικα την περιγράφει ένας φίλος στο άλλο νήμα με τις μαζεμένες κριτικές που και εγώ περιγράφω ,αλλά δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα. Μαύρα μαλλιά έως τους ώμους δεμένα πίσω,όμορφο σέξυ πρόσωπο με ελαφρύ βάψιμο,σώμα γυμνασμενο και αρμονικό.Πολυ καλό μασάζ με καλή θερμή συνέχεια, αλληλοπεριποιηση με ανταπόκριση και πολύ άνετη στην συζήτηση...
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.352
Πόντοι
9.426
Αν και ειμαι διπλα δεν το ηξερα το μαγαζι.Θα περασω σημερα και θα ενημερωσω.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Αν και ειμαι διπλα δεν το ηξερα το μαγαζι.Θα περασω σημερα και θα ενημερωσω.

ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ που λεει και η διαφημιση χαχα

σοβαρα τωρα: εχει ενδιαφεροντα τεμαχια το μαγαζι
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
αν δεν κανω λαθος μπορεις και 4 χερια
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077

Ναι στο έστειλα με PM.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom