Νέα

Ad Body Massage Σαπφούς 101

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 462
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Περασμα απο δω...εθεαθησαν ευη ελληνιδα,χριστινα μιλφ,ντιανα και η εκπληξη,σαντρα απο νεο κοσμο στο μελαχρινο της ανανεωμενη.Η επιλογη ηταν μονοδρομος,απο τα καλυτερα μασαζ του χωρου με γνωση στο αντικειμενο,αυτα καλη συνεχεια.



βρεθηκε η σαντρααααα !!!!!!!!!!!!!
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Περασμα απο δω...εθεαθησαν ευη ελληνιδα,χριστινα μιλφ,ντιανα και η εκπληξη,σαντρα απο νεο κοσμο στο μελαχρινο της ανανεωμενη.Η επιλογη ηταν μονοδρομος,απο τα καλυτερα μασαζ του χωρου με γνωση στο αντικειμενο,αυτα καλη συνεχεια.
ντιανα??? η γνωστή από Σ45 Μ286, Σ40-42. κοκ???
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
6907770784

210 9579147

κουδούνι 'ινστιτούτο' - 1ος όροφος.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Παράθεση από: ARHS2k
1)ήταν καμια απο τις 3 γνωστη;

εχεις δικιο στις τιμες κτλ

ειδα φωτο και τα δωματια ΟΚ μοιαζουν

2)ενδιαφεροντα νεα

3)αυριο που εχω ρεπο... τι το κοιτατε ορματεεεεεε

4)βυζαρου φαινεται αλλα υστερει στο προσωπο,
ε και κατα το σμυρνη και στο σερβις

5)βρεθηκε η σαντρααααα !!!!!!!!!!!!!

6)ετσι φαινεται

οταν θα παω θα ραπορταρω

7)το σαιτ τους γραφει μολδαβη

8)6907770784

210 9579147

κουδούνι 'ινστιτούτο' - 1ος όροφος.

Θέλει η π......α να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επίσκεψη στο κατάστημα νωρίς το μεσημέρι!  :orchestra:

Στην υποδοχή η (ευγενική) Άννα από Δημοκρίτου 9 και παρούσες οι εξής κοπέλες:


Λάουρα,η μελαχροινή σκουρόδερμη πιτσιρίκα.
Κοντούλα,με γλυκό πρόσωπο,ζουμερή και με γεμάτο στήθος.  :tits2:

Ελπίδα,η μελαχροινή ψηλή κοπέλα...
Με μέτριο πρόσωπο και με σχετικά καλό, αδύνατο κορμί!  :boobies:

Ντιάνα,η καστανή μιλφ...
Κοντούλα,πονηρόφατσα,με ωραία πιασιματάκια-ενδιαφέρουσα μιλφοπερίπτωση!  :rolleyes:


Προγράμματα,50 ευρώ η μισή ώρα και 70 ευρώ η μία ώρα.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Επίσκεψη στο κατάστημα νωρίς το μεσημέρι!  :orchestra:

Στην υποδοχή η (ευγενική) Άννα από Δημοκρίτου 9 και παρούσες οι εξής κοπέλες:


Λάουρα,η μελαχροινή σκουρόδερμη πιτσιρίκα.
Κοντούλα,με γλυκό πρόσωπο,ζουμερή και με γεμάτο στήθος.  :tits2:

Ελπίδα,η μελαχροινή ψηλή κοπέλα...
Με μέτριο πρόσωπο και με σχετικά καλό, αδύνατο κορμί!  :boobies:

Ντιάνα,η καστανή μιλφ...
Κοντούλα,πονηρόφατσα,με ωραία πιασιματάκια-ενδιαφέρουσα μιλφοπερίπτωση!  :rolleyes:


Προγράμματα,50 ευρώ η μισή ώρα και 70 ευρώ η μία ώρα.


η σαντρα;; τη  χασαμε;;;
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Εχω περάσει από το συγκεκριμένο πρίν το καλοκέρι και με βάση της "κοπέλες" που είδα το θεωρώ ακριβό και πιστεύω οτι είμαι αρκετά αντικειμενικός ως πολύ παλιός στο άθλημα.
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.103
Πόντοι
1.011
θέλει 2 δυνατές μεταγραφές το μαγαζί αλλά εγώ το βλέπω να στέκεται -πολύ απλά γιατί στην περιοχή έχει μόνο το Ματζαγριωτάκη ανταγωνιστικό, location-location-location
 

kaulotsoutsounos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
Περασμα απο δω το πρωι...ροστερ ευη βιολετα ερρικα και μαιρη που μου εκανε και κλικ.Προκειτε περι νεας στο χωρο απο πολωνια οπως μου ειπε,στο μασαζ ετσι κι ετσι στα υπολοιπα μια χαρα.Κοστος 70 ευρω στο δωματιο εκατσα 50 λεπτα
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
βιολετα σαπφους 101

ρουμανα, ωριμη μιλφ, ηλιοκαμενη, σωμα θηλυκο, με ωραια βυζια, προσωπο συνηθισιμενο, καστανοξανθη, χαμογελαστη, ευγενικη, ομιλητικη χωρις υπερβολες, καλη παρουσια

μασαζ προς δυνατο (της το ζητησα), καλο, με επιμονη και υπομονη, απο αυχενα και πλατη εως τα ποδια, ανεβηκε και στο μασαζοκρεβατο για λιγο να με σιδερωσει, σε διαφορες στιγμες με χαιδευαν και οι βυζαρες της, ωραια εμπειρια το 1ο μερος

μεταβαση στο 2ο μερος με χειρονακτικη και στοματικη περιποιηση απο μερους της με μενα ξαπλα και μετα ορθιο, πρωτοβουλια και απο μενα με χουφτωματα, βυζαγματα, ρουφηγματα, χαιδεματα, κτλ, εδειχνε ευχαριστηση στην ευγενικη μου περιποιηση, θαλεγα εοτι ειχε αρκετα πληρες πακετο, με ελκυστικο για μενα σωμα, και καλες υπηρεσιες
δεν βιαστηκε με το χρονο, ούτε και ξεφυγε ομως, ολοκληρωση με κλασικη μπριζολα σε 2-3 παραλλαγες

αξιοπρεπης και εντιμη και (γιατι οχι) επιτυχημενη η εμπειρια γνωριμιας με τη βιολετα

δεν δοκιμασα δαχτυλοσκοπησεις
δεν ξερω εαν κανει αναλ
δεν δοκιμασα στοματοφιλα, μαλλον τα αποφευγει, φιλακια νορμαλ εριχνε

αλλες 2 κοπελες λαουρα + ερικα

σαντρα αγνωστο μαλλον εχει φυγει εδω και καιρο;;
 

kaulotsoutsounos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
βιολετα σαπφους 101

ρουμανα, ωριμη μιλφ, ηλιοκαμενη, σωμα θηλυκο, με ωραια βυζια, προσωπο συνηθισιμενο, καστανοξανθη, χαμογελαστη, ευγενικη, ομιλητικη χωρις υπερβολες, καλη παρουσια

μασαζ προς δυνατο (της το ζητησα), καλο, με επιμονη και υπομονη, απο αυχενα και πλατη εως τα ποδια, ανεβηκε και στο μασαζοκρεβατο για λιγο να με σιδερωσει, σε διαφορες στιγμες με χαιδευαν και οι βυζαρες της, ωραια εμπειρια το 1ο μερος

μεταβαση στο 2ο μερος με χειρονακτικη και στοματικη περιποιηση απο μερους της με μενα ξαπλα και μετα ορθιο, πρωτοβουλια και απο μενα με χουφτωματα, βυζαγματα, ρουφηγματα, χαιδεματα, κτλ, εδειχνε ευχαριστηση στην ευγενικη μου περιποιηση, θαλεγα εοτι ειχε αρκετα πληρες πακετο, με ελκυστικο για μενα σωμα, και καλες υπηρεσιες
δεν βιαστηκε με το χρονο, ούτε και ξεφυγε ομως, ολοκληρωση με κλασικη μπριζολα σε 2-3 παραλλαγες

αξιοπρεπης και εντιμη και (γιατι οχι) επιτυχημενη η εμπειρια γνωριμιας με τη βιολετα

δεν δοκιμασα δαχτυλοσκοπησεις
δεν ξερω εαν κανει αναλ
δεν δοκιμασα στοματοφιλα, μαλλον τα αποφευγει, φιλακια νορμαλ εριχνε

αλλες 2 κοπελες λαουρα + ερικα

σαντρα αγνωστο μαλλον εχει φυγει εδω και καιρο;;
Επανενφανιση της Σαντρας απο Μπακνανα γι αυτους που την ψαχνουν,οσοι πιστοι πρσελθετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom