Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 328K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Το αν θα ασχολούμαι ή όχι και το τι θα γράφω είναι σαφώς θέμα δικό μου αποκλειστικά όπως και δικό σου είναι το τι θα γράφεις εσύ. Το να υποδεικνύεις στον άλλο τρόπο συμπεριφοράς ακόμη και το πως θα εκφράζετε και μάλιστα εγγράφως απλά δηλώνει το πνευματικό επίπεδο σου. Προς τούτο σε παραπέμπω στα σχόλια της Nicol η οποία φέρθηκε εν προκειμένου με περίσσια ευγένεια και πολύ απλά περιέγραψε την άποψή της. Σαφώς και δεν θα απαντήσω σε κανένα άλλο  σχόλιο περί αυτού διότι το θεωρώ υποτιμητικό.

να τα μας... αρχίσαμεεεεε...
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
8 πορνο-ευρώ είναι η είσοδος μύστες και όντως είναι μακράν το καθαρότερο της κατηγορίας του  :rockon: :rockon: :orchestra:.3 όροφοι με τεράστιο δροσερό υπόγειο και αρκετές καμπίνες με καλή συλλογή σε ταινίες  :wanker: :wanker:.Το σημαντικότερο είναι ότι με το χαρτάκι που πληρώνεις στην είσοδο μπορείς να μπαινοβγαίνεις όλη την μέρα μέχρι να κλείσει  :grin: :grin:.Δηλαδή αν π.χ πας μια Παρασκευή στις 12:00 το μεσημέρι μπορείς να μπαινοβγαίνεις όσες φορές θέλεις μέχρι τις 04:00 του Σαββάτου  :sunglasses: :sunglasses:
Έχει και είσοδο με δέκα ευρώ και παίρνεις αλλά μια είσοδο δωρεάν εντός δέκα ημερών
 

nks25

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Κατά τις 22:30 που πήγα στο Blue Vision δεν έπαιζε τίποτα... Κάτω δεν υπήρχε ψυχή, και πάνω λίγα πράγματα... Τώρα πότε έγιναν όλα αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

ΥΓ1: Παρκάροντας άκουσα δύο τύπους που έβγαιναν από το σινεμά, να λένε ότι έφαγαν το ψέμα και πλήρωσαν τσάμπα.

ΥΓ2: Νικόλ, ούτε σε έχω δει ποτέ, αλλά και ούτε έχω κάτι εναντίον σου.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Κατά τις 22:30 που πήγα στο Blue Vision δεν έπαιζε τίποτα... Κάτω δεν υπήρχε ψυχή, και πάνω λίγα πράγματα... Τώρα πότε έγιναν όλα αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

ΥΓ1: Παρκάροντας άκουσα δύο τύπους που έβγαιναν από το σινεμά, να λένε ότι έφαγαν το ψέμα και πλήρωσαν τσάμπα.

ΥΓ2: Νικόλ, ούτε σε έχω δει ποτέ, αλλά και ούτε έχω κάτι εναντίον σου.

Φίλε, δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά το site έχει καταντήσει ο αβανταδόρος του αβανταδόρου..!
 

Abaddon

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε, δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά το site έχει καταντήσει ο αβανταδόρος του αβανταδόρου..!

Φίλτατε, ότι γίνονται κυριολεκτικά "σφαγές" για κοινές πόρνες, είναι πλέον γνωστό.
Απλά, όλα αυτά δεν τιμάνε τον άνδρα, αλλά τον εξευτελίζουν!
 

Επισκέπτης
Κατά τις 22:30 που πήγα στο Blue Vision δεν έπαιζε τίποτα... Κάτω δεν υπήρχε ψυχή, και πάνω λίγα πράγματα... Τώρα πότε έγιναν όλα αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

ΥΓ1: Παρκάροντας άκουσα δύο τύπους που έβγαιναν από το σινεμά, να λένε ότι έφαγαν το ψέμα και πλήρωσαν τσάμπα.

ΥΓ2: Νικόλ, ούτε σε έχω δει ποτέ, αλλά και ούτε έχω κάτι εναντίον σου.
Αν διαβασεις λιγο καλυτερα τις ωρες θα σ λυθουν οι αποριες μωρο μου :)
Φιλακια
 

Επισκέπτης
Κατά τις 22:30 που πήγα στο Blue Vision δεν έπαιζε τίποτα... Κάτω δεν υπήρχε ψυχή, και πάνω λίγα πράγματα... Τώρα πότε έγιναν όλα αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

ΥΓ1: Παρκάροντας άκουσα δύο τύπους που έβγαιναν από το σινεμά, να λένε ότι έφαγαν το ψέμα και πλήρωσαν τσάμπα.

ΥΓ2: Νικόλ, ούτε σε έχω δει ποτέ, αλλά και ούτε έχω κάτι εναντίον σου.
Επισης τερμα πανω σιγουρα δεν υπηρχαν λιγα πραγματα :)
 
OP
OP
thomas115656

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Κατά τις 22:30 που πήγα στο Blue Vision δεν έπαιζε τίποτα... Κάτω δεν υπήρχε ψυχή, και πάνω λίγα πράγματα... Τώρα πότε έγιναν όλα αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

ΥΓ1: Παρκάροντας άκουσα δύο τύπους που έβγαιναν από το σινεμά, να λένε ότι έφαγαν το ψέμα και πλήρωσαν τσάμπα.

ΥΓ2: Νικόλ, ούτε σε έχω δει ποτέ, αλλά και ούτε έχω κάτι εναντίον σου.
αν πηγες πρωτη φορα δικαιολογεισαι.
αν τωρα εχεις ξαναπαει και ξερεις τον χωρο τοτε τι να σου πω επρεπε να εκανες ενα κοπο να ανεβεις τα σκαλια .
εχει 3 οροφους φιλε μου οχι 2. :hi:
 

nks25

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ελπίζω την επόμενη φορά να «δω» και τα σκαλάκια και τη Νικόλ...
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
191
Like
70
Πόντοι
1
Λέω να πάω τώρα το απόγευμα μια βολτούλα...λέτε να παίζει τίποτα?
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
OP
OP
thomas115656

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Νικολ έχει σήμερα τίποτα καλό  το πρόγραμμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom