Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 328K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
455
Like
885
Πόντοι
81
Ώρα 18.00 και δεν υπάρχει ψυχή.κονο ένας αλλοδαπός η γύφτος μεια μπύρα στο χέρι με την πουτσα έξω και ζητάει λεφτά.
μεχρι και τα μονιμα παθητικα ζομπι εδιωξαν οι γυφτοι ζιγκολο
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Λοιπόν σήμερα 4 το απόγευμα επίσκεψη στο μαγαζί.3 άτομα ένας μπεκρας αλλοδαπός που έπινε μπύρα και κάπνιζε μαύρο βρωμαγε όλο το μαγαζί.και στην πάνω μεγάλη καμπίνα κάθεται σκοτεινά χωρίς τηλεόραση (ήταν κλειστή) ένας κύριος με μουσακι φτιαγμένο.και την έχει βγάλει έξω και την παίζει.χωρις ίχνος υπερβολής μιλάμε για πολύ χοντρό και μεγάλο Παπαρι.πλησιαζω τον πιάνω και τον μαλακιζω.σε λίγο κλείνουμε την πόρτα και μετά από μια πίπα μετά δυσκολίας γιατί δεν χωραγε στο στόμα μου ήθελε να με πάρει .του λέω τρέλα πουλάς έτσι? Μου λέει άσε με και θα δεις με πολύ υπομονή μετά από πολύ ώρα κατάφερε και έβαλε πολύ λίγο το κεφάλι και λίγο ακόμη.ενοιωσα σαν να ανοίγω στα δύο.του είπα σταματα δεν μπορώ άλλο και πράγματι σταμάτησε και τελείωσε εκεί η περιπέτεια μας.πραγματικα τέτοια φάση αλλά και τόσο καθαρό και πολύ καλό τύπο δεν έχω ξαναδεί στο εν λόγω μαγαζί.
Αν και τώρα ψιλοτσουζω αρκετά πέρασα τέλεια .
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
455
Like
885
Πόντοι
81
Λοιπόν σήμερα 4 το απόγευμα επίσκεψη στο μαγαζί.3 άτομα ένας μπεκρας αλλοδαπός που έπινε μπύρα και κάπνιζε μαύρο βρωμαγε όλο το μαγαζί.και στην πάνω μεγάλη καμπίνα κάθεται σκοτεινά χωρίς τηλεόραση (ήταν κλειστή) ένας κύριος με μουσακι φτιαγμένο.και την έχει βγάλει έξω και την παίζει.χωρις ίχνος υπερβολής μιλάμε για πολύ χοντρό και μεγάλο Παπαρι.πλησιαζω τον πιάνω και τον μαλακιζω.σε λίγο κλείνουμε την πόρτα και μετά από μια πίπα μετά δυσκολίας γιατί δεν χωραγε στο στόμα μου ήθελε να με πάρει .του λέω τρέλα πουλάς έτσι? Μου λέει άσε με και θα δεις με πολύ υπομονή μετά από πολύ ώρα κατάφερε και έβαλε πολύ λίγο το κεφάλι και λίγο ακόμη.ενοιωσα σαν να ανοίγω στα δύο.του είπα σταματα δεν μπορώ άλλο και πράγματι σταμάτησε και τελείωσε εκεί η περιπέτεια μας.πραγματικα τέτοια φάση αλλά και τόσο καθαρό και πολύ καλό τύπο δεν έχω ξαναδεί στο εν λόγω μαγαζί.
Αν και τώρα ψιλοτσουζω αρκετά πέρασα τέλεια .
τον ξενερωσες τον ανθρωπο ρε φιλε τι ηθελε να γαμησει κωλο μονο
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Απορώ πως υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζί!!! Για ένα διάστημα ήταν κλειστό το υπόγειο για λόγους οικονομίας (σβηστή θέρμανση), έχει 2 άτομα μόνιμα εκ των οποίων ο ένας βρωμερός μεθύστακας που απωθούν τον κόσμο που είχε και σπάνια να κάνει διψήφια νούμερα πελατών!!! Το αδερφό μαγαζί στο Γκάζι δουλεύει καλύτερα φυσικά αλλά αυτό του Πειραιά είναι τραγικό, χωρίς κόσμο και βρώμικο
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
729
Like
661
Πόντοι
86
Αφότου έκλεισαν Φως, Βαρβάρα και, τελευταία, το Ολύμπικ απέμεινε μόνο και έρημο (κυριολεκτικά;) το Blue Vision. Νομίζω ότι ο λόγος που εξακολουθεί να υπάρχει και να προσπαθεί, είναι ακριβώς το κλείσιμο των προαναφερθέντων, δηλαδή επειδή ΔΕΝ υπάρχει κάτι άλλο, πλέον, στον Πειραιά και γύρω.
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Σε κανα 5λεπτο με βγάζει π δρόμος μου, έχει κίνηση; Ξέρει κάποιος;
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
455
Like
885
Πόντοι
81
Απορώ πως υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζί!!! Για ένα διάστημα ήταν κλειστό το υπόγειο για λόγους οικονομίας (σβηστή θέρμανση), έχει 2 άτομα μόνιμα εκ των οποίων ο ένας βρωμερός μεθύστακας που απωθούν τον κόσμο που είχε και σπάνια να κάνει διψήφια νούμερα πελατών!!! Το αδερφό μαγαζί στο Γκάζι δουλεύει καλύτερα φυσικά αλλά αυτό του Πειραιά είναι τραγικό, χωρίς κόσμο και βρώμικο
για καλυψη στην εφορια λειτουργουν ολα αυτα τα ιδρυματα που δεν εχουν κοσμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom