Νέα

BLACK LIST ιεροδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pepermint
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Εδω ας συγκεντρωθει ολο το υλικο για τανες που ειναι πεταμενα λεφτα...εχω βαρεθει να διαβαζω για τις ιδιες και ιδιες που μονο κοροιδια προσφερουν...στη λιστα λοιπον θα μπαινει απο εδω και περα οπως και ο οικος, η βαρδια και οτι αλλο μπορει να φανει χρησιμο.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εδω ας συγκεντρωθει ολο το υλικο για τανες που ειναι πεταμενα λεφτα...εχω βαρεθει να διαβαζω για τις ιδιες και ιδιες που μονο κοροιδια προσφερουν...στη λιστα λοιπον θα μπαινει απο εδω και περα οπως και ο οικος, η βαρδια και οτι αλλο μπορει να φανει χρησιμο.


Φιλε προσεχε γιατι μπορει να σου ριξουν κανενα λινκ με μια φραση χωρις αλλα λογια πως εχει ξαναγραφτει(οντως εχει ξαναγραφτει,χτες διαβασα ενα με αρρωστειες),εχει τυχει να παρακολουθησω το σαι πως κινεται.
Εισαι κι εσυ ενας απλος θνητος σαν εμενα,καποιοι αλλοι ειναι υπερτατοι γαμιαδες και δεν μασανε τιποτα.
Μπηκε ο διαολος μεσα μου μαλλον τωρα! :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως θα απαντησω με την πιο ευκολη απαντηση που μπορει να δωσει καποιος για ξεκινημα!
Τα δυο στην Ακομινατου,τι να πας να κανεις εκει;δεν εχει νοημα ,ουτε καν απ'εξω!
Ποτε και σε καμια βαρδια!
Τωρα αν σε καποιον αρεσουν ας πηγαινει!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εδω ας συγκεντρωθει ολο το υλικο για τανες που ειναι πεταμενα λεφτα...εχω βαρεθει να διαβαζω για τις ιδιες και ιδιες που μονο κοροιδια προσφερουν...στη λιστα λοιπον θα μπαινει απο εδω και περα οπως και ο οικος, η βαρδια και οτι αλλο μπορει να φανει χρησιμο.

Ειναι η 567.884.239.047.820η Black λιστα.
Ψαξε λιγο πριν ανοιξεις θεμα.
 

skdu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
πιστεω μια white list θα ηταν πολύ πιο ενδιαφέρουσα
 

Επισκέπτης
Μακρυα απο την Αφροδιτη που εργαζεται στα στουντιο Βριλησσου 42 STAR και Βουλιαγμενης 68. Η γυναικα αυτη εχει πολυ ασχημη συμπεριφορα προς τον πελατη και δεν προσφερει τις υπηρεσιες της καθολου. Και αν θα κανει κατι το κανει με πολυ μεγαλη αγκαρια. Εμενα μου ζητησε 120 ευρω . Ειναι η ποιο ψυχρη γυναικα που εχω γνωρισει ποτε μου

Μακρυα συναγωνηστες απο αυτην την παλιογυναικα θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι Σκυλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
Μακρυα απο την Αφροδιτη που εργαζεται στα στουντιο Βριλησσου 42 STAR και Βουλιαγμενης 68. Η γυναικα αυτη εχει πολυ ασχημη συμπεριφορα προς τον πελατη και δεν προσφερει τις υπηρεσιες της καθολου. Και αν θα κανει κατι το κανει με πολυ μεγαλη αγκαρια. Εμενα μου ζητησε 120 ευρω . Ειναι η ποιο ψυχρη γυναικα που εχω γνωρισει ποτε μου

Μακρυα συναγωνηστες απο αυτην την παλιογυναικα θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι Σκυλα.
Τι λες μωρε, τι 120 ευρω? 50 ευρω δεν ειναι το προγραμμα?
Εννοεις οτι την πηρες εκτος στουντιο?
Εγω παντως εχω την καλυτερη γνωμη για την συγκεκριμενη.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε καποια στουντιο, εχω παρατηρησει στα προγραμματα οτι ορισμενες εργαζομενες ειναι καθε μερα στο προγραμμα και αν οχι καθε μερα...μερα παρα μερα  σε  ολο το μηνα!!!..Δεν εχουν περιοδο αυτες??..Τα ματια σας ανοιχτα, μαγκες της δεκαρας που το παιζετε και ξυπνιοι!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.860
Κριτικές
6
Like
9.217
Πόντοι
1.686

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Καλο θα ηταν αυτοι που λενε ποιες να αποφυγουμε να το αιτιολογουν κιολας. Ενα απλο "μακρυα απο την ταδε" δεν ειναι ιδιαιτερα διαφωτιστικο...
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Μακρυα απο την Αφροδιτη που εργαζεται στα στουντιο Βριλησσου 42 STAR και Βουλιαγμενης 68. Η γυναικα αυτη εχει πολυ ασχημη συμπεριφορα προς τον πελατη και δεν προσφερει τις υπηρεσιες της καθολου. Και αν θα κανει κατι το κανει με πολυ μεγαλη αγκαρια. Εμενα μου ζητησε 120 ευρω . Ειναι η ποιο ψυχρη γυναικα που εχω γνωρισει ποτε μου

Μακρυα συναγωνηστες απο αυτην την παλιογυναικα θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι Σκυλα.

120 ευρω;μαλλον κανει αρπαχτες αν δεν καθεται σουζα με τοσα!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Σε καποια στουντιο, εχω παρατηρησει στα προγραμματα οτι ορισμενες εργαζομενες ειναι καθε μερα στο προγραμμα και αν οχι καθε μερα...μερα παρα μερα  σε  ολο το μηνα!!!..Δεν εχουν περιοδο αυτες??..Τα ματια σας ανοιχτα, μαγκες της δεκαρας που το παιζετε και ξυπνιοι!!

Πολυ σωστρη παρατηρηση αυτη,ετσι ειναι!Εχουν τρελλαθει στα σφουγγαρια!1000αρι βαζουνε απο αυτο που βαζουνε οι μαραγκοι στους κυριλε καναπεδες που καθεσαι και κανεις γκελ!
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Μακρυα απο την Αφροδιτη που εργαζεται στα στουντιο Βριλησσου 42 STAR και Βουλιαγμενης 68. Η γυναικα αυτη εχει πολυ ασχημη συμπεριφορα προς τον πελατη και δεν προσφερει τις υπηρεσιες της καθολου. Και αν θα κανει κατι το κανει με πολυ μεγαλη αγκαρια. Εμενα μου ζητησε 120 ευρω . Ειναι η ποιο ψυχρη γυναικα που εχω γνωρισει ποτε μου

Μακρυα συναγωνηστες απο αυτην την παλιογυναικα θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι Σκυλα.

Έχω βρεθεί με την συγκεκριμένη κοπέλα όταν δούλευε στην Πειραιώς 193. Είναι Ελληνίδα. Η συμπεριφορά της προς εμέ ήταν άψογη, μάλιστα επειδή ήμουν κουρασμένος και αγχωμένος την ταλαιπώρησα λίγο,  άργησα και να τελειώσω. Παρόλα αυτά ήταν πολύ δεκτική και υπομονετική. Πολύ καλή στην δουλειά της. Δεν πλήρωσα τίποτα παραπάνω από τα 50 ευρώ του απλού προγράμματος στην υπηρεσία.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Σε καποια στουντιο, εχω παρατηρησει στα προγραμματα οτι ορισμενες εργαζομενες ειναι καθε μερα στο προγραμμα και αν οχι καθε μερα...μερα παρα μερα  σε  ολο το μηνα!!!..Δεν εχουν περιοδο αυτες??..Τα ματια σας ανοιχτα, μαγκες της δεκαρας που το παιζετε και ξυπνιοι!!

Τα προγράμματα των Studio που βγαίνουν στο internet πράγματι έχουν κοπέλες που δουλεύουν σχεδόν κάθε μέρα. Όταν όμως μια κοπέλα είναι  αδιάθετη δεν εργάζεται απλά δεν ενημερώνεται το site. Αυτός είναι και ο λόγος που μπορεί να πας σε ένα studio και η κοπέλα που είναι στο site να μην είναι εκεί. Μου έχει τύχει πολλές φορές και  όταν την επόμενη το είπα στην κοπέλα μου είπε ότι ήταν αδιάθετη.
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Σε καποια στουντιο, εχω παρατηρησει στα προγραμματα οτι ορισμενες εργαζομενες ειναι καθε μερα στο προγραμμα και αν οχι καθε μερα...μερα παρα μερα  σε  ολο το μηνα!!!..Δεν εχουν περιοδο αυτες??..Τα ματια σας ανοιχτα, μαγκες της δεκαρας που το παιζετε και ξυπνιοι!!
Πολύ σωστή παρατήρηση,το χω παρατηρησει κι εγώ!
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Πολυ σωστρη παρατηρηση αυτη,ετσι ειναι!Εχουν τρελλαθει στα σφουγγαρια!1000αρι βαζουνε απο αυτο που βαζουνε οι μαραγκοι στους κυριλε καναπεδες που καθεσαι και κανεις γκελ!

Nαι οντως,το χω ακουσει και εγω οτι σταματάνε την περίοδο με σφουγκαράκια.Φαντασου να γαμάς και να ξέρεις οτι εισαι μια ανάσα πριν ακουμπήσεις πανω στο αίμα. Ανατριχιασα  :S !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom