Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 690
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
518
Κριτικές
13
Like
1.744
Πόντοι
1.196
και τα δυο απο ηχομονωση ειναι γαμησε τα

καλα στο 5ο οροφο του ατλαντικ γινεται ΤΟ ΞΕΚΩΛΙΑΣΜΑ !

ελεγα να γραψω κριτικη για το χοτελι αλλα με τετοια ηχομονωση και να εχει γεμισει ολος ο 5ος οροφος ρωσσιδες που πηδιουνται αβερτα γινεται της ΚΑΡΑΚΑΡΙΟΛΑΣ στον 5ο

οποια στιγμη της ημερας και να παει κανενας μεσημερι-απογευμα-βραδυ δεν καταλαβαινεις τι γαμας απο τις πολλες φωνες

τρεις φορες πηγα και τις τρεις επεφταν τα ξεκωλιασματα

οχι τιποτα αλλο δεν μπορουσα να συγκεντρωθω να γαμησω σαν ανθρωπος

οποιος παντως γουσταρει να παιρνει αυτι...5ος οροφος ατλαντικ...γαμησια ολη μερα ...ολος ο οροφος ειναι ρωσσιδια



με πέθανες στα γέλια ρε μαν!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
στο bill έχει και τζακουζι στο δωματιο 12 η 14  νομιζω 12 απλη μπανιερα ορθογωνια με το μηχανισμο στην ιδια τιμη η 5 ε περισσοτερα δεν θυμαμαι καλα
δε βολευει για παιχνιδια αλλα για χαλαρωμα μετά τον αγώνα ειναι ότι πρεπει
παντως ειναι απο τα κορυφαια ξενοδοχεια στην τιμη των 22 (χωρις αποδειξη -δε ζητουσα αλλωστε) εχω παει απειρες φορες σχεδον σε ολα τα δωματια
ο πρωτος λιγο παραμελημενος δεν ξερω αν τον εφτιαξαν και σε μερικα ντους δεν ειχε κουρτινα η τζαμι με αποτελεσμα να γινονται ολα μουνι
 

left_eris

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
114
Like
95
Πόντοι
1
ακριβη ειναι πες τους χαιρετισματα.
οπουδηποτε πας με 30-40 ευρω τα εχεις ολα.
μεχρι σαμπανια κερασμενη.
ακου 60 ευρω. γελαει ο κοσμος  :happy: :happy: :happy:

κ γω τα λεω κ μου λεει οτι πληρωνεις παίρνεις
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.635
Κριτικές
190
Like
48.782
Πόντοι
41.443
κ γω τα λεω κ μου λεει οτι πληρωνεις παίρνεις

δεν το εχω δει το συγκεκριμενο δωματιο αλλα σε συγκριση με αλλα που εχω δει,αυτο που βλεπω στη φωτο δεν ειναι και τοσο αξιολογο για να δικαιολογησει την τιμη που ανεφερε ο φιλος πριν.
 

looster

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κατά την γνώμη μου είναι από τα πιο καλά στη σχέση ποιότητας / τιμής
 

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
392
Πόντοι
301
Τελευταια ειναι η στανταρ επιλογη μου.Εχει ολα αυτα που πρεπει(ευκολη προσβαση-διακριτικοτητα-καθαριοτητα-τιμη-σερβις)
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Μετά την ανακαίνιση στον πέμπτο όροφο, έχει μια ωραία σουίτα (το 51) που είναι μεγάλο, με τζακούζι και τεράστιο κρεβάτι. Τιμή 50 ή 60 (αν θυμάμαι καλά) το τετράωρο.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Της τρελοπουτανάρας γινόταν το μεσημέρι στο ναό του Βασιλείου. Δωμάτια ούτε για δείγμα, κόσμος στο σαλόνι αναμονή και η κοπέλα στη ρεσεψιόν ( βρε μήπως φέρνει λίγο στη Γωγώ Τσιαμπά ??? :idiot:) να τρέχει πέρα δώθε μοστράροντάς μας τα μεγάλα μπομπόνια της σε βερσιόν πάνω κάτω. Τελικά, μετά από αναμονή ο τέταρτος όροφος μας υποδέχθηκε φιλόξενα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.635
Κριτικές
190
Like
48.782
Πόντοι
41.443
Της τρελοπουτανάρας γινόταν το μεσημέρι στο ναό του Βασιλείου. Δωμάτια ούτε για δείγμα, κόσμος στο σαλόνι αναμονή και η κοπέλα στη ρεσεψιόν ( βρε μήπως φέρνει λίγο στη Γωγώ Τσιαμπά ??? :idiot:) να τρέχει πέρα δώθε μοστράροντάς μας τα μεγάλα μπομπόνια της σε βερσιόν πάνω κάτω. Τελικά, μετά από αναμονή ο τέταρτος όροφος μας υποδέχθηκε φιλόξενα.

...οπως καθε μεσημερι.
και το παρκιν γεματο παντα.
 

thinwhiteduke

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Επειδή δεν έχω καμία εμπειρία από ημιδιαμονής, λύστε μου αν μπορείτε κάποιες πρωτάρικες απορίες.
1) Το check-in γίνεται με στοιχεία, δίνεις ταυτότητα κλπ;
2) Ποιες είναι οι μέρες και ώρες αιχμής;
3) Αλλάζονται τα σεντόνια μετά από κάθε επισκέπτη ή να πάω σε κάποιο ακριβότερο;
4) Πόσες ώρες είναι η ημιδιαμονή στο Bill;
5) Υπάρχει room service αν θελήσω ένα ποτό;
6) Tέλος, μια ερώτηση που δεν αφορά στο ξενοδοχείο καθαυτό, αλλά στη διαδικασία κλεισίματος ραντεβού με την κοπέλα. Γίνεται να της ζητήσω να κλείσει εκείνη δωμάτιο και να πάω εγώ σαν επισκέπτης (ώστε να μη δώσω στοιχεία στη ρεσεψιόν) ή είναι τελείως ασυνήθιστο να ζητάς κάτι τέτοιο;
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
32
Like
6.759
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα παίδες. Επειδή δεν έχω καμία εμπειρία από ημιδιαμονής, λύστε μου αν μπορείτε κάποιες πρωτάρικες απορίες.
1) Το check-in γίνεται με στοιχεία, δίνεις ταυτότητα κλπ;
2) Ποιες είναι οι μέρες και ώρες αιχμής;
3) Αλλάζονται τα σεντόνια μετά από κάθε επισκέπτη ή να πάω σε κάποιο ακριβότερο;
4) Πόσες ώρες είναι η ημιδιαμονή στο Bill;
5) Υπάρχει room service αν θελήσω ένα ποτό;
6) Tέλος, μια ερώτηση που δεν αφορά στο ξενοδοχείο καθαυτό, αλλά στη διαδικασία κλεισίματος ραντεβού με την κοπέλα. Γίνεται να της ζητήσω να κλείσει εκείνη δωμάτιο και να πάω εγώ σαν επισκέπτης (ώστε να μη δώσω στοιχεία στη ρεσεψιόν) ή είναι τελείως ασυνήθιστο να ζητάς κάτι τέτοιο;

Καλησπέρα!
Όντως αρκετά πρωτάρικες οι απορίες!

1) Εννοείται πως όχι.
2) Δεν έχω πετύχει ποτέ αναμονή.
3) Εννοείται πως ναι. Τι ερώτηση ήταν αυτή? λολ
4) Τέσσερεις.
5) Εννοείται πως ναι.
6) Δεν έχει λόγο να το κάνει αυτό η κοπέλα. Δεν σε ξέρει και θεωρεί ότι μπορεί να μην πας στο ραντεβού.

Νομίζω πως σε κάλυψα!
 

thinwhiteduke

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Και με κάλυψες, και με ανακούφισες! Οι απαντήσεις ήταν αυτές που ήλπιζα. Ευχαριστώ.
 

IntoRed

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
3
Πόντοι
0
Μια χαρά και απο τοποθεσία και απο τιμή και από καθαριότητα, η ηχομόνωση είναι ένα θέμα βέβαια αλλά κατά τα άλλα τίμιο.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
78
Like
7.413
Πόντοι
17.436
Απο τιμη οκ και γενικα κομπλε αλλα οχι ολα τα δωματια....καποια ειναι μουφα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom