Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 681
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
μια φορα εχω παει αλλα στον τριτο
κ πρωι
αλλα νεκρα >:(

εμ δεν ξερεις τα κολπακια

τα ραντεβου ξεκινανε απο τις 2-3 το μεσημερι και μετα

απο τις 2-3 λοιπον μεχρι τις 12-1 το βραδυ πηγαινε για πλακα μια μερα (καλα αν πας παρασκευη σαββατο...νταξει εκει...οχι ουρλιαχτα...οχι ξεκωλιασματα...πας σε αλλο λεβελ)

στον 5ο ολα τα δωματια ειναι βιζιτες

υ.γ στον 1ο κοιμουνται οποτε εχει ησυχια φουλ...στον 5ο ειναι για τα ξεκωλιασματα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εμ δεν ξερεις τα κολπακια

τα ραντεβου ξεκινανε απο τις 2-3 το μεσημερι και μετα

απο τις 2-3 λοιπον μεχρι τις 12-1 το βραδυ πηγαινε για πλακα μια μερα (καλα αν πας παρασκευη σαββατο...νταξει εκει...οχι ουρλιαχτα...οχι ξεκωλιασματα...πας σε αλλο λεβελ)

στον 5ο ολα τα δωματια ειναι βιζιτες

υ.γ στον 1ο κοιμουνται οποτε εχει ησυχια φουλ...στον 5ο ειναι για τα ξεκωλιασματα
:happy: :happy: :happy:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Θέλω κάποια στιγμή να κλείσω στο bill διανυκτέρευση αλλά με απασχολουν δυο πράγματα.
Αν δέχονται να σου φέρουν delivery απέξω (μη μείνουμε και νηστικοί μετά την υπερπροσπάθεια...)
και δεύτερον εαν θα μπορώ να κοιμηθώ ή θα ακούω όλο το βράδυ τα αχ και βαχ...
Έχει μείνει κανείς στο συγκεκριμένο με διανυκτέρευση;
Πάντως από τα όσα είπατε παραπάνω να αποφύγω να κλείσω δωμάτιο στον 5ο ε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Θέλω κάποια στιγμή να κλείσω στο bill διανυκτέρευση αλλά με απασχολουν δυο πράγματα.
Αν δέχονται να σου φέρουν delivery απέξω (μη μείνουμε και νηστικοί μετά την υπερπροσπάθεια...)
και δεύτερον εαν θα μπορώ να κοιμηθώ ή θα ακούω όλο το βράδυ τα αχ και βαχ...
Έχει μείνει κανείς στο συγκεκριμένο με διανυκτέρευση;
Πάντως από τα όσα είπατε παραπάνω να αποφύγω να κλείσω δωμάτιο στον 5ο ε;

Στον 5ο το 54 που έχω δοκιμάσει, είναι και γαμώ τα άνετα δωμάτια. Δεν ξέρω τι παίζει με θέμα διανυκτέρευσης
ή για delivery που ρωτάς, πάντως σαν δωμάτιο, το συγκεκριμένο είναι αρχοντιά. Καμμία σχέση
με το στρίμωγμα των άλλων ορόφων. Γιατί δεν παίρνεις καλύτερα ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις
τι και πώς. Πάντως, εφόσον σκοπεύεις να κάνεις γλέντι ολονύκτιο, θα σου πρότεινα να κλείσεις
στον 5ο για να είσαι άνετος τόσες ώρες με τον χώρο και να μην νιώθεις σαν εγκλωβισμένος. Γνώμη μου.  :hi:
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Στον 5ο το 54 που έχω δοκιμάσει, είναι και γαμώ τα άνετα δωμάτια. Δεν ξέρω τι παίζει με θέμα διανυκτέρευσης
ή για delivery που ρωτάς, πάντως σαν δωμάτιο, το συγκεκριμένο είναι αρχοντιά. Καμμία σχέση
με το στρίμωγμα των άλλων ορόφων. Γιατί δεν παίρνεις καλύτερα ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις
τι και πώς. Πάντως, εφόσον σκοπεύεις να κάνεις γλέντι ολονύκτιο, θα σου πρότεινα να κλείσεις
στον 5ο για να είσαι άνετος τόσες ώρες με τον χώρο και να μην νιώθεις σαν εγκλωβισμένος. Γνώμη μου.  :hi:

Σωστός, και μπαλκονάρα συν σε όλα τ άλλα.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Έτσι!  :thumbsup:
Επίσης, ευρύχωρο και ανακαινισμένο μπάνιο που κλείνει με τζάμι!

Α και ντουλάπα κανονική, όχι σαν σε κάτι άλλα δωμάτια που έχουν ράφι για ντουλάπα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Στον 5ο το 54 που έχω δοκιμάσει, είναι και γαμώ τα άνετα δωμάτια. Δεν ξέρω τι παίζει με θέμα διανυκτέρευσης
ή για delivery που ρωτάς, πάντως σαν δωμάτιο, το συγκεκριμένο είναι αρχοντιά. Καμμία σχέση
με το στρίμωγμα των άλλων ορόφων. Γιατί δεν παίρνεις καλύτερα ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις
τι και πώς. Πάντως, εφόσον σκοπεύεις να κάνεις γλέντι ολονύκτιο, θα σου πρότεινα να κλείσεις
στον 5ο για να είσαι άνετος τόσες ώρες με τον χώρο και να μην νιώθεις σαν εγκλωβισμένος. Γνώμη μου.  :hi:

μονο που για να πετυχεις αυτα τα δωματια στον 5ο πρεπει να εχεις κανει ταμα στην Παναγια της Τηνου πρωτα

reservations δεν δεχονται
οποτε οτι βρεις οταν πας εκει

τον πουτσοοοοοο κλαιγανε με λιγα λογια

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Κωστα σε ποιον οροφο πανε τα ζευγαρακια και τι ωρες; Ακουγονται καθαρα τα βογγητα;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Είναι γαμιστρώνας αξιοπρεπής.Ούτε πολυτέλειες ούτε βρώμικα.Έχει και πάρκινγκ.Μπορεί να πάει κάποιος και με πουτάνα και με "κανονική" γκόμενα. :knockinb:
 

Kostas s.k.l

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2017
Μηνύματα
44
Like
40
Πόντοι
0
Παιδιά σε πιο όροφο γίνεται το περισσότερο τζέρτζελο ;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.573
Κριτικές
190
Like
48.239
Πόντοι
41.443
οχι οτι εχει και μεγαλη σημασια αλλα τελευταια φορα που πηγα πριν 15 μερες ηταν 22 ευρω
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746
πιστεύω οτι ειναι απο τα ποιο αξιοπρεπεστατα Ξενοδοχεια 22 Ευρω το πρωτυμουν τα περισσότερα κοριτσια και απο οτι λενε ειναι πολύ καθαρό αλλωστε και εγω το διαπίστωσα. Τέλος στα 22 ΕΥΡΩ σου προσφερουν το νερο στο δωματιο εμφιαλωμενο και καποιο καφε η αναψυκτικό που το παραγγέλνεις ρεσιψιον.   Το ουισκι 5 ΕΥΡΩ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.573
Κριτικές
190
Like
48.239
Πόντοι
41.443
Ναι, αλλα στο δωματιο δεν ησασταν μονος.  :rolleyes:

οτι θελετε να σας πω για τα δωματια και τις παρεχομενες υπηρεσιες ευχαριστως.
συμφωνω με το συναδελφο πιο πανω οτι τα δωματια του 5ου οροφου ειναι πιο καλα,αλλα και τα αλλα μου αρεσουν.
και τα γλυκακια τρωω που προσφερονται δωρεαν αμα προλαβαινω,γιατι μια εργαζομενη που βλεπω ειναι κι αυτη γλυκατζου και πολλες φορες  με προφταινει εκεινη.  :embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom