Νέα

Barcelona Fan Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 338
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε 2 επιλογες

  • Ναι

    Ψήφοι: 15 27,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 7 13,0%
  • Ρεαλ εποχης ντι στεφανο(5 συνεχομενα τσ.λ)

    Ψήφοι: 9 16,7%
  • Αγιαξ (Δεκαετια 70)

    Ψήφοι: 10 18,5%
  • Μπάγερν(Δεκαετια 70)

    Ψήφοι: 2 3,7%
  • Λιβερπουλ(Τελη 70, με αρχες 80)

    Ψήφοι: 16 29,6%
  • Μίλαν (Δεκαετια 80)

    Ψήφοι: 13 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ποιος θα κανονίζει τώρα τις λουγκρες της Μπάρτσα;;;;
Θα τον ξεζουμίξουν τον Αμπιντάλ...

Στη Μ.Σίτι για 4 χρόνια ο Γιάγια Τουρέ

Mετά από τρία χρόνια παρουσίας στο "Καμπ Νόου" και 75 συμμετοχές (4 γκολ) για λογαριασμό της Μπαρτσελόνα σε όλες τις διοργανώσεις, ο Γιάγια Τουρέ προβάρει ήδη τη γαλάζια φανέλα της Μάντσεστερ Σίτι.


Όπως αποκαλύπτει σήμερα η αγγλική "Sun" ο 27άχρονος Ιβοριανός άσος αποτελεί ουσιαστικά το πρώτο καλοκαιρινό απόκτημα των "πολιτών" καθώς ήρθαν σε τελική συμφωνία με τους Καταλανούς έναντι του ποσού των 25.000.000 λιρών.

Η ίδια πηγή συμπληρώνει πως η επισημοποίηση του "deal" θα γίνει μέχρι απόψε το βράδυ (18/6), με το ιατρικό επιτελείο της Μάντσεστερ Σίτι να κατευθύνεται προς τη Νότια Αφρική για να συναντηθεί με τον Τουρέ, ο οποίος προετοιμάζεται με τους υπόλοιπους διεθνείς της Ακτής Ελεφαντοστού ενόψει της κυριακάτικης αναμέτρησης με τη Βραζιλία για τη φάση των ομίλων του Μουντιάλ.

Την επιβεβαίωση της επικείμενης συμφωνίας έκανε και ο μάνατζερ του παίκτη, Ντιμίτρι Σέλουκ, με δηλώσεις του στον ραδιοφωνικό σταθμό "Ona FM" ("έχει κλείσει κατα΄95% το θέμα, υπάρχει συμφωνία μεταξύ των δύο πλευρών και το μόνο που απομένει είναι να μπουν οι υπογραφές"), ενώ σύμφωνα με το αγγλικό ταμπλόιντ ο Τουρέ θα υπογράψει τετραετές συμβόλαιο με απολαβές 6.000.000 λίρες για κάθε σεζόν.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιος θα κανονίζει τώρα τις λουγκρες της Μπάρτσα;;;;
Θα τον ξεζουμίξουν τον Αμπιντάλ...

Στη Μ.Σίτι για 4 χρόνια ο Γιάγια Τουρέ
ΤΣΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥΣΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Ο Χαβιέ Μασιεράνο είχε φροντίσει από το βράδυ της Δευτέρας να... στείλει τα μηνύματα του. Ο Αργεντινός αμυντικός μέσος έθεσε εαυτόν εκτός Λίβερπουλ, με την απόφαση του να μείνει εκτός αποστολής για τον αγώνα πρωταθλήματος με την Μάντσεστερ Σίτι για την premiership.

Το ενδιαφέρον και η πρόταση της Μπαρτσελόνα να αποκτήσει τον Μασιεράνο ήταν πολύ ισχυρά κίνητρα για τον ίδιο τον παίκτη, που έκανε τα πάντα για να φύγει από τη Λίβερπουλ. Βεβαίως, οι ''κόκκινοι'' για να δώσουν την έγκριση γι' αυτή τη μετακίνηση επεδίωξαν να λάβουν τη μεγαλύτερη δυνατή αποζημίωση.

Όπως, λοιπόν, ανακοίνωσε η Μπαρτσελόνα, μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του συλλόγου, ο Μασιεράνο για τα επόμενα τέσσερα χρόνια θ' αγωνίζεται με τους Καταλανούς κατόπιν της συμφωνίας που επήλθε με τη Λίβερπουλ.

Τα οικονομικά στοιχεία δεν έχουν γίνει ακόμα γνωστά, ωστόσο ρεπορτάζ από τη μεγάλη Βρετανία κάνουν λόγο για deal 10 εκατομμυρίων λιρών. Αυτό που απομένει για την επίσημη ανακοίνωση είναι οι ιατρικές εξετάσεις στις οποίες θα υποβληθεί το Σαββατοκύριακο ο 26χρονος αμυντικός χαφ.

Με αυτή τη μεταγραφή η αντίπαλος του Παναθηναϊκού στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ κλείνει ιδανικά το ρόστερ για τη νέα σεζόν που ξεκινά το Σαββατοκύριακο με την primera division, ενώ παράλληλα καλύπτει μ' έναν από τους κορυφαίους και πιο σύγχρονους αμυντικούς χαφ το κενό που άφησε η αποχώρηση του Γιάγια Τουρέ για τη Μάντσεστερ Σίτι.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ΤΣΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥΣΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Ο Χαβιέ Μασιεράνο είχε φροντίσει από το βράδυ της Δευτέρας να... στείλει τα μηνύματα του. Ο Αργεντινός αμυντικός μέσος έθεσε εαυτόν εκτός Λίβερπουλ, με την απόφαση του να μείνει εκτός αποστολής για τον αγώνα πρωταθλήματος με την Μάντσεστερ Σίτι για την premiership.

Το ενδιαφέρον και η πρόταση της Μπαρτσελόνα να αποκτήσει τον Μασιεράνο ήταν πολύ ισχυρά κίνητρα για τον ίδιο τον παίκτη, που έκανε τα πάντα για να φύγει από τη Λίβερπουλ. Βεβαίως, οι ''κόκκινοι'' για να δώσουν την έγκριση γι' αυτή τη μετακίνηση επεδίωξαν να λάβουν τη μεγαλύτερη δυνατή αποζημίωση.

Όπως, λοιπόν, ανακοίνωσε η Μπαρτσελόνα, μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του συλλόγου, ο Μασιεράνο για τα επόμενα τέσσερα χρόνια θ' αγωνίζεται με τους Καταλανούς κατόπιν της συμφωνίας που επήλθε με τη Λίβερπουλ.

Τα οικονομικά στοιχεία δεν έχουν γίνει ακόμα γνωστά, ωστόσο ρεπορτάζ από τη μεγάλη Βρετανία κάνουν λόγο για deal 10 εκατομμυρίων λιρών. Αυτό που απομένει για την επίσημη ανακοίνωση είναι οι ιατρικές εξετάσεις στις οποίες θα υποβληθεί το Σαββατοκύριακο ο 26χρονος αμυντικός χαφ.

Με αυτή τη μεταγραφή η αντίπαλος του Παναθηναϊκού στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ κλείνει ιδανικά το ρόστερ για τη νέα σεζόν που ξεκινά το Σαββατοκύριακο με την primera division, ενώ παράλληλα καλύπτει μ' έναν από τους κορυφαίους και πιο σύγχρονους αμυντικούς χαφ το κενό που άφησε η αποχώρηση του Γιάγια Τουρέ για τη Μάντσεστερ Σίτι.


  εχουνε αλισβερισια πολυ δυνατα η Μπαρτσα με την Λιβερπουλ λεμεεεεεεεεεεεεεεε

  εχουνε και τον Ντανι Πατσεκο στο λιμανι

  ε ρε γλεντιαααααααα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Περσονα,πες μου....

  σε καβλωσα με τα πιτσιρικια μας;

  εεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;


  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  Περσονα,πες μου....

  σε καβλωσα με τα πιτσιρικια μας;

  εεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;


  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα


σε ποιόν επόμενο γέρο θα σκάσουν οι πουτάνες με το στέμμα καμμιά πενηντάρα μύρια πάλι μπας και μπουν στο Α γκουπ δυναμικότητας της Ευρώπης;

Ψες με έπιασε νευρικό....Να βλέπω απ τη μια τη Λυόν να αποφεύγει μεγαθήρια όπως η Μπάρτσα η Μίλαν και η Μαν Γιου και η Μπαγιερν και από την άλλη η καμπρόνα να πανηγυρίζει που απέφυγε..... τον παναθηναικό.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχααχχαχαχαχααχχαχαχαχαχα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Ψες με έπιασε νευρικό....Να βλέπω απ τη μια τη Λυόν να αποφεύγει μεγαθήρια όπως η Μπάρτσα η Μίλαν και η Μαν Γιου και η Μπαγιερν και από την άλλη η καμπρόνα να πανηγυρίζει που απέφυγε..... τον παναθηναικό.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχααχχαχαχαχααχχαχαχαχαχα
τα μπερδεψες...
ολοι του πρωτου γκρουπ,με εξαιρεση τη μιλαν,πανηγυρισαν στο τελος ;)..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τα μπερδεψες...
ολοι του πρωτου γκρουπ,με εξαιρεση τη μιλαν,πανηγυρισαν στο τελος ;)..

ναι σε φοβούνται 8 χρόνια έχεις να πας στους 4.
Ο φόβος και ο τρόμος λέμε....
ααααααααααααααααααααααχχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχχααχαχχααχαααααα

σκουπισε με τη μινέρβα τώρα τα χύσια μου. Η Μίλαν θα σε γλεντήσει όπως και πέρσι.
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ.......

αααααααααααααααααααααααααααχαχαχχαχααχαχχαχαχαχααχχαχαχααχαααα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
ειστε μελη? :think:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
ναι σε φοβούνται 8 χρόνια έχεις να πας στους 4.
Ο φόβος και ο τρόμος λέμε....
ααααααααααααααααααααααχχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχχααχαχχααχαααααα

σκουπισε με τη μινέρβα τώρα τα χύσια μου. Η Μίλαν θα σε γλεντήσει όπως και πέρσι.
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ.......
πανιωνακι μου μικρο...
εσυ,η γιουναιτεντ και η μπαγερν ΜΑΖΙ,εχετε 10 κατακτησεις...
μονος μου εχω 9... :2funny: :2funny:
αιωνια ΦΑΠΑ...
και καποιοι εχουν ακομα το θρασος να μιλανε για διπολο.. :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πανιωνακι μου μικρο...
εσυ,η γιουναιτεντ και η μπαγερν ΜΑΖΙ,εχετε 10 κατακτησεις...
μονος μου εχω 9... :2funny: :2funny:
αιωνια ΦΑΠΑ...
και καποιοι εχουν ακομα το θρασος να μιλανε για διπολο.. :uglystupid:

και η λίβερπουλ έχει σε σύνολο τις ίδιες κούπες στο νησί με τη μαν γιού.
ααααααααααααααχχααχαχχααχαχχαχαα κάνε τις αναγωγές σου.
οι γριές όσες πλαστικές και να κάνουν ακόμα και αν είναι μπριτζίτ μπαρντό γίνονται γραφικές της φιλοζωικής.

κλάψε ξανά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866


ρε μαλάκα έχει καταγραφεί στη μαδρίτη πλέον σύνδρομο κατωτερότητας και μιλάς;
ότι ήταν ο βάζελος για τον κόκκαλη είστε εσείς για την μπάρτσα.
από το 05 δε έχω 2 κατακτήσεις και 2 ημιτελικούς.
τι να συζητάμε. είσαι αστείος και μόνο που κάνεις συγκρίσεις στον 21ο αιώνα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
οι γριές όσες πλαστικές και να κάνουν ακόμα και αν είναι μπριτζίτ μπαρντό γίνονται γραφικές της φιλοζωικής.

κλάψε ξανά.
ποιες γριες ρε μαλακα?παλι παραμυθια?
απο το 90 ως το 00 ειχαμε τις ιδιες κατακτησεις!
απο το 00 ως σημερα εχουμε τις ιδιες κατακτησεις!!!
η διαφορα ειναι οτι εσυ πανηγυριζεις ξεφρενα,αλλα εγω αναζητω τα αιτια της συντριβης...
<<κανε τις αναγωγες σου>> για το ποιο κλαμπ ειναι μεγαλυτερο..
υ.γ.για πιο πισω απο το 90 δεν μιλω γιατι ησουν στο ιντερτοττο! :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
ρε μαλάκα έχει καταγραφεί στη μαδρίτη πλέον σύνδρομο κατωτερότητας και μιλάς;
ότι ήταν ο βάζελος για τον κόκκαλη είστε εσείς για την μπάρτσα.
με δυο σερι πρωταθληματα εκανες δυναστεια εσυ..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ποιες γριες ρε μαλακα?παλι παραμυθια?
απο το 90 ως το 00 ειχαμε τις ιδιες κατακτησεις!
απο το 00 ως σημερα εχουμε τις ιδιες κατακτησεις!!!
η διαφορα ειναι οτι εσυ πανηγυριζεις ξεφρενα,αλλα εγω αναζητω τα αιτια της συντριβης...
<<κανε τις αναγωγες σου>> για το ποιο κλαμπ ειναι μεγαλυτερο..
υ.γ.για πιο πισω απο το 90 δεν μιλω γιατι ησουν στο ιντερτοττο! :2funny: :2funny:

εγώ απ το 05 μέχρι σήμερα μίλησα.
άρχισαν πάλι τα ξεχειλώματα κατά την προσφιλή σας πρωκτική συνήθεια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom