Νέα

Badoo (Κύπρος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα enaena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
sky hotel λαϊκή γειτονιά καπου 40 ευρω ψιλοχάλια κατάσταση
delphi hotel πλατεία σολωμού καπου 40 ευρώ ψιλοχάλια κατάσταση
Denis hotel αγλαντζιά (εδώ δεν θα σε δει και κανένας) 45 ευρω πολύ καλή κατάσταση.
η πας για διαμερισματα με την ημέρα κάπου 40 ευρώ την ημέρα πχ Elysium Capital Residence
απο την μερα που μου ειπε πριν 4 χρονια μια βιετναμεζα εγω 20 και το χοτελ 40?δεν ξαναπηγα στο χοτελ και την βγαζω στο αυτοκινητο χαχαχχαχαχχα.
 

salus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
sky hotel λαϊκή γειτονιά καπου 40 ευρω ψιλοχάλια κατάσταση
delphi hotel πλατεία σολωμού καπου 40 ευρώ ψιλοχάλια κατάσταση
Denis hotel αγλαντζιά (εδώ δεν θα σε δει και κανένας) 45 ευρω πολύ καλή κατάσταση.
η πας για διαμερισματα με την ημέρα κάπου 40 ευρώ την ημέρα πχ Elysium Capital Residence
Φιλαρακι μυ αρεσε πολυ η τελευταια λυση με τα διαμερισματα γιατι δεν θα χρειαστει να δωσω εξηγησεις γιατι σε ξενοδοχειο...
ξερεις αν τα δινουν για μια μερα και αν καταλαβουν γιατι τα χρειαζομαι αν θα ...υπαρξει διπλωματικο επισοδειο;

να εισαι καλα παντος!
 

kavlintiros

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2015
Μηνύματα
89
Like
51
Πόντοι
0
Αυτή η μαυρούλα πέρνει βίζιτες αλλά μένει στα κατεχώμενα. 50 ευρώ την ώρα είπε.
μου έδωσε και το τηλ της για όποιον ενδιαφέρετε ΠΜ.
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
τι ερωτησεις μπορω να κανω σε μια γκομενα στο badoo για να τη προσεγγισω;
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Φιλαρακι μυ αρεσε πολυ η τελευταια λυση με τα διαμερισματα γιατι δεν θα χρειαστει να δωσω εξηγησεις γιατι σε ξενοδοχειο...
ξερεις αν τα δινουν για μια μερα και αν καταλαβουν γιατι τα χρειαζομαι αν θα ...υπαρξει διπλωματικο επισοδειο;

να εισαι καλα παντος!

Ειλικρινά δεν ξέρω. Δε νομίζω να ρωτήσει κάποιος για ποιό λόγο θες το διαμέρισμα. Για μια μέρα δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.
 

..charis..

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
91
Like
6
Πόντοι
0
συναγωνιστές καλησπέρα.
ξέρω ότι υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στο ιντερνετ που βάζεις φωτογραφίες και σου δείχνει αν ειναι ψευτικες.
μπορεί κανεις να με βοηθησει, να μου στειλει το λινκ αν ξέρει;
ευχαριστώ
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
συναγωνιστές καλησπέρα.
ξέρω ότι υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στο ιντερνετ που βάζεις φωτογραφίες και σου δείχνει αν ειναι ψευτικες.
μπορεί κανεις να με βοηθησει, να μου στειλει το λινκ αν ξέρει;
ευχαριστώ

Tiney ψάξε. Είναι plugin στο chrome.
 

toxotis75

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
καμια παντρεμενη που ψαχνεται και την έχετε δοκιμασει να μου πείτε
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Υπαρχει ζωη στον πλανητη badoo...
 

yy

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Μια χαζή ερώτηση για τους συναγωνιστές που έχουν λογαριασμό στο badoo, έχετε βάλει φώτο? Δικιά σας?  Μόλις έκανα σήμερα λογαριασμό αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα αν δεν ανεβάσω φώτο...
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.746
Like
706
Πόντοι
96


αυτο το προφιλ ειναι πολυ παλιο στο μπαντου. Γνωριζει κανις αν ειναι οντος αληθινο ζευγαρι η κανενα πουσταρελι?
 

yy

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς από τους πεπειραμένους χρήστες του Badoo, αν μπορείς να δεις πότε κάποια ήταν online για τελευταία φόρά???  Πριν να αρχίσω να πετάω λεφτά, σκέφτομαι ότι κάποια προφίλ ίσως να είναι πολύ παλιά και αυτές που τα δημιούργησαν να μην ασχολούνται πλέον.
 

mitroglou43

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως γνωρίζει κανείς από τους πεπειραμένους χρήστες του Badoo, αν μπορείς να δεις πότε κάποια ήταν online για τελευταία φόρά???  Πριν να αρχίσω να πετάω λεφτά, σκέφτομαι ότι κάποια προφίλ ίσως να είναι πολύ παλιά και αυτές που τα δημιούργησαν να μην ασχολούνται πλέον.
Ναι γίνετε.
Θα σου πω από pc πως γίνετε από κινητό δεν ξέρω!
Όταν μπαίνεις σε ένα profile διπλα από το όνομα έχει ένα κυκλάκι εάν είναι online είναι πράσινο εάν είναι offline είναι άσπρο εάν πας το ποντίκι πάνω στο κυκλάκι σου λέει πριν πόση ώρα-μέρες-εβδομάδες ήταν μέσα αυτό το συγκεκριμένο άτομο.

Βεβαια μπορεί το κάθε άτομο να απενεργοποίηση αυτήν την επιλογή και να μην μπορεί ο καθένας να βλέπει ποτε ήταν online για τελευταία φορα αλλα πρέπει να έχει super δυνάμεις για αυτό, εάν έχει αυτήν την επιλογή τότε εσύ και να πληρώσεις πάλι δεν θα μπορείς να δεις.
 

yy

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Να σαι καλά φιλέ, εκεί που το βάλανε οι πούστηδες δεν το έβρισκα ούτε σε εκατό χρόνια.  Παίζει κάτι καλό  :fuck2: στο Badoo για Κύπρο ή μαλακίες  :wanker: ?
 

mitroglou43

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Να σαι καλά φιλέ, εκεί που το βάλανε οι πούστηδες δεν το έβρισκα ούτε σε εκατό χρόνια.  Παίζει κάτι καλό  :fuck2: στο Badoo για Κύπρο ή μαλακίες  :wanker: ?
Δεν ξέρω για Κύπρο φίλε μου μπήκα εδώ γιατί δεν βρήκα topic για ελλάδα :P
Αλλα πριν 5 χρονια το badoo ήταν ο απόλυτος γαμιστρωνας, έβρισκες ότι ήθελες πλέων σχεδόν όλα τα γυναικεία προφιλ είναι fake, δηλαδή είτε είναι χοντρές πατσαβούρες με προφιλ καλλονής η αγοράκια...no hope.
Τουλάχιστον για ελλάδα...πλέων το badoo εδώ είναι fail.
 

yy

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Οχι ρε πούστη μου, πάλι αργά έφτασα.... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom