Νέα

Badoo (Κύπρος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα enaena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mkikirikou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2008
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Παλικάρι στεφανε, στείλε μου περισσοτερες πληροφοριες για την αγγελικη σε πμ. Μου βγάζει σφάλμα και δεν μπορω να σου στείλω μηνυμα.
 

gio5678

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0

cytrack

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
υπαρχει κανενα τιλ καμιασ κινεζας βιετναμ????
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
OK, για να μη χασομεράτε μικρά μου ΕΛΔΥΚάκια.
badoo στην Κύπρο σημαίναι 5 πράγματα: MILF, Φιλιπινεζάκια, Πουτάνες (€50-70), μπάζα(όχι δεν είναι το ίδιο με τις MILF) και Τρανσ.
Οσες είναι καλές και μικρές και δέχονται να απαντήσουν και είναι όχι-Φιλιππινεζάκια είναι πουτάνες. Τα φιλιπινεζάκια θα δεχθπύν να τις γαμήσεις(προσωπικό ποσοστό επιτυχίας 20%) αλλά θέλει ψήσιμο.
MILF θα βρείς εύκολα αν όντως είσαι ειληκρινής και ξέρεις τι θες. Και δεν εννοώ μια φορά σεξ και για σας. Τα MILF θέλουν το ψήσιμο, είνα πολύ προσεκτικές για να βεβαιωθούν πως δεν είσαι κανάς κωλόγερος και ΕΙΛΗΚΡΙΝΕΙΑ.
Υπάρχουν και τρανσ που στο λένε ξερά, υπάρχουν που το ανακαλύπτεις όταν πας να χουφτώσεις. Θέλει προσοχή.
Συμβουλή για badoo(γενική) : Το να βάζεις άλλη φωτό είναο οκ (must για παντρεμένους-παντρεμένες) αλλά να βάζεις κάτι αντίστοιχο από πλευράς εμφάνισης. Αλιώς όταν πέσουν οι μάσκες (αργά ή γρήγορα), απλά θα έχεις σπαταλήσει το χρόνο σου (και θα μείνεις με το πουλί στο χέρι)
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Facebook :
Sofia Milena
Angeliki Iaonna
Georgia Melena
Αυτές είναι πουτάνες και δουλεύουν με το εξής σύστημα: στέλνεις κωδικό μίας κάρτας επαναφόρτισης (καρτοκινητής) €35 ή €50 και σου στέλνει πληροφορίες συνάντησης. Τα υπόλοιπα €70 η χρέωση για 2 ώρες όσο αντέξεις τα δίνεις επί τόπου. .
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά από τις φωτό φαίνεται καλό πράμα
 

dannyq

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Facebook :
Sofia Milena
Angeliki Iaonna
Georgia Melena
Αυτές είναι πουτάνες και δουλεύουν με το εξής σύστημα: στέλνεις κωδικό μίας κάρτας επαναφόρτισης (καρτοκινητής) €35 ή €50 και σου στέλνει πληροφορίες συνάντησης. Τα υπόλοιπα €70 η χρέωση για 2 ώρες όσο αντέξεις τα δίνεις επί τόπου. .
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά από τις φωτό φαίνεται καλό πράμα

τους έχω γράψει και τους δύο στο facebook αλλa δεν μου απαντούν
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Facebook :
Sofia Milena
Angeliki Iaonna
Georgia Melena
Αυτές είναι πουτάνες και δουλεύουν με το εξής σύστημα: στέλνεις κωδικό μίας κάρτας επαναφόρτισης (καρτοκινητής) €35 ή €50 και σου στέλνει πληροφορίες συνάντησης. Τα υπόλοιπα €70 η χρέωση για 2 ώρες όσο αντέξεις τα δίνεις επί τόπου. .
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά από τις φωτό φαίνεται καλό πράμα

Επειδη κόντεψα να την πάθω στην Ελλάδα με το σύστημα αυτό όταν ήμουν μικρότερος και ευτυχώς ρώτησα και δεν την έπαθα, ενα σου λέω. ΜΗ διανοηθεις να στειλεις κάρτα ανανέωσης χρόνου γιατι θα σου παρουν τα λεφτά και μετά δεν θα απαντάνε. Το κόλπο αυτό άρχισε κάπου το 2005
Επίσης για να πιάσει το κόλπο ποντάρουν σε χαμηλή τιμή και όσο αντέξεις. Εμένα τότε μου είχε πει 100 ευρω το βράδυ.
Ορίστε κι εδώ που είχα ρωτήσει το 2008 και μου το είχαν πει άλλοι.
 

totisxxx

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
196
Like
124
Πόντοι
1
μιλησα με τιν μια απο αυτες στο στο φβ...οι αλλες δεν απαντουν..θελει καρτα 50ε και μετα οταν βρεθουμε
ακομα 20ε..μοθ εδοσε τηλ..τισ ειπα οτι θα τις τηλ. αυριο και θαχω μαζι μου τιν καρτα και τα 20ε
μου ειπαι οκ..θα σασ ενημερωσω αυριο...
 

dannyq

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
μιλησα με τιν μια απο αυτες στο στο φβ...οι αλλες δεν απαντουν..θελει καρτα 50ε και μετα οταν βρεθουμε
ακομα 20ε..μοθ εδοσε τηλ..τισ ειπα οτι θα τις τηλ. αυριο και θαχω μαζι μου τιν καρτα και τα 20ε
μου ειπαι οκ..θα σασ ενημερωσω αυριο...

με ποια κατάφερες να μιλήσεις φίλε toti ?
μπορείς να στείλεις to τηλ σε pm παρακαλώ ?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
μιλησα με τιν μια απο αυτες στο στο φβ...οι αλλες δεν απαντουν..θελει καρτα 50ε και μετα οταν βρεθουμε
ακομα 20ε..μοθ εδοσε τηλ..τισ ειπα οτι θα τις τηλ. αυριο και θαχω μαζι μου τιν καρτα και τα 20ε
μου ειπαι οκ..θα σασ ενημερωσω αυριο...

99% δεν θα σου ξανααπαντήσει.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
μιλησα με τιν μια απο αυτες στο στο φβ...οι αλλες δεν απαντουν..θελει καρτα 50ε και μετα οταν βρεθουμε
ακομα 20ε..μοθ εδοσε τηλ..τισ ειπα οτι θα τις τηλ. αυριο και θαχω μαζι μου τιν καρτα και τα 20ε
μου ειπαι οκ..θα σασ ενημερωσω αυριο...
Έχουν περάσει 2 μέρες από το αύριο
Να υποθέσω πως εκτός από την κάρτα, σου ζήτησε και το modem;  :2funny:
 

mariosapoel1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
εχει βρωμηση ο τοποσ με αυτες τισ καρτες, μακρια !!!!!!!!!μεγαλη απατη
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96

Είναι φίλη κάποιου φίλου μου. Τι πρόβλημα υπάρχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom