Νέα

Bad Ladies-strip-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komninos7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

komninos7

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
παιδες το επισκεφτικα χτες βραδυ κ επαθα πλακα.εχω πανω απο 20 μερες να παω κ ετριβα τα ματια μου οταν μπηκα μεσα παρα πολες γυνεκες πανω απο 25 τον αριθμο.ειδα πολες γνωστες κ το καλητερο η ΕΝΥ απο το ΛΙΝΤΟ δουλεβη εκη :humpleg:τρελο το μωρο με ειχε αρωστηση απο οταν ηταν στο μπειμπη στην πειρεως.δεν ξερω τι να πω απλα μπραβο στα παιδια γιατι ανεβασενε κ την ποσοτητα κ την ποιοτητα.η τιμες αλαξανε εχει τωρα λεει 15 το ποτο για την γυνεκα κ δεν υπαρχει διπλο.δεν το πολυκαταλαβα αυτο.το μονο που καταλαβα ειναι οτι επιτελου ξυπνησανε κ κανανε πριβε.για μενα πλεον ειναι πολυ καλη επιλογη μιας κ εκτος απο τα σοου δεν του λειπει τιποτα.κ με την προσθηκη της ΕΝΥς καταταβα οτι τωρα παιζει κ φραπες κ μπριζολα 24/7
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
παιδες το επισκεφτικα χτες βραδυ κ επαθα πλακα.εχω πανω απο 20 μερες να παω κ ετριβα τα ματια μου οταν μπηκα μεσα παρα πολες γυνεκες πανω απο 25 τον αριθμο.ειδα πολες γνωστες κ το καλητερο η ΕΝΥ απο το ΛΙΝΤΟ δουλεβη εκη :humpleg:τρελο το μωρο με ειχε αρωστηση απο οταν ηταν στο μπειμπη στην πειρεως.δεν ξερω τι να πω απλα μπραβο στα παιδια γιατι ανεβασενε κ την ποσοτητα κ την ποιοτητα.η τιμες αλαξανε εχει τωρα λεει 15 το ποτο για την γυνεκα κ δεν υπαρχει διπλο.δεν το πολυκαταλαβα αυτο.το μονο που καταλαβα ειναι οτι επιτελου ξυπνησανε κ κανανε πριβε.για μενα πλεον ειναι πολυ καλη επιλογη μιας κ εκτος απο τα σοου δεν του λειπει τιποτα.κ με την προσθηκη της ΕΝΥς καταταβα οτι τωρα παιζει κ φραπες κ μπριζολα 24/7


Για ρίξε και κανα ρόστερ για να γίνει καλύτερο το ρεπορτάζ.
 
OP
OP
K

komninos7

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Για το ροστερ μου εκανε εντυπωση.1.βικτωρια.τεραστια βυζια απο μπειμπι πιρεως.2.αννα-μαρια.το κοριτσι λαστιχο.3.τζουλια.ξανθια ρωσιδα ομορφο προσωπο,ωρεο κορμι,αλλα πολλη σοβαρη.4.ντονα.σουπερ μωρο,με απιστεφτο δερμα.5εμμανουελλα.βουλγαρα ψιλη γαμο τα μουνια αλλα ξενερωτη στο χωρο.δεν αξιζη.6.βιολετα.ξανθουλα ρουμανα με ωρεο κορμακι κ πολυ καβλοστυλ ξεγελαει ομως στο χορο.7.ντεα.γαμω της ωρεες ρουμανες αλλα γιαυτους πυ γουσταρουν τα αλλητομουνα.8.ινα.μικροσκοπικη ρουμανα που ομως δινετε πολη στο χορο.9.χαζορουμανα δεν θυμαμε ονομα με πολη ορεα βυζια κ κολο.αλλα μιλας με τειχο.δεν θυμαμε ονομα.10.λιζα.ψιλη ρωσιδα με απιστεφτο κορμι,ψιλομεγαλη καβλα ο χορος αλλα μεχρι εκη.τιποτα παραπανω.11.12.δυο μαυρες που κανουνε παιχνιδι,απο οτι ειπε φιλος γιατι εγω δεν πολυγουσταρω.13.ενυ.απλα ο θεος.τα παντα ολα.14.μια ξανθια πολονεζα με ωρεο κολο που αμα σουρωνη γινετε χαμος.15.μαγια.χαζορουμανα αλλα εχει ενα πρωσοπο σου λεει απο μονο του  :pipa3:.απο εκει κ περα οι υπολοιπες 8 δεν αξιζουν κ πολλα κ οι περισοτερες μου φανηκαν κουρασμενες κ καμια δεν περασε απο εμας.ομως σε αυτες πυ ανεφερα βρισκης οτι γουσταρεις.ααααα.για να μην ξεχασω επιασε το ατι μου κ τρεις χοντρες.ελεος ρε κοριτσια που πατε ετσι?κ οι υπευθηνη δεν τις βλεπουν να τις βαλουν στη διαιτα?αυτα για το ροστερ.συγνωμη αν ξεχασα καποια αλλα ηταν αρκετες κ δεν μπορω να θυμαμε ολες.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Για το ροστερ μου εκανε εντυπωση.1.βικτωρια.τεραστια βυζια απο μπειμπι πιρεως.2.αννα-μαρια.το κοριτσι λαστιχο.3.τζουλια.ξανθια ρωσιδα ομορφο προσωπο,ωρεο κορμι,αλλα πολλη σοβαρη.4.ντονα.σουπερ μωρο,με απιστεφτο δερμα.5εμμανουελλα.βουλγαρα ψιλη γαμο τα μουνια αλλα ξενερωτη στο χωρο.δεν αξιζη.6.βιολετα.ξανθουλα ρουμανα με ωρεο κορμακι κ πολυ καβλοστυλ ξεγελαει ομως στο χορο.7.ντεα.γαμω της ωρεες ρουμανες αλλα γιαυτους πυ γουσταρουν τα αλλητομουνα.8.ινα.μικροσκοπικη ρουμανα που ομως δινετε πολη στο χορο.9.χαζορουμανα δεν θυμαμε ονομα με πολη ορεα βυζια κ κολο.αλλα μιλας με τειχο.δεν θυμαμε ονομα.10.λιζα.ψιλη ρωσιδα με απιστεφτο κορμι,ψιλομεγαλη καβλα ο χορος αλλα μεχρι εκη.τιποτα παραπανω.11.12.δυο μαυρες που κανουνε παιχνιδι,απο οτι ειπε φιλος γιατι εγω δεν πολυγουσταρω.13.ενυ.απλα ο θεος.τα παντα ολα.14.μια ξανθια πολονεζα με ωρεο κολο που αμα σουρωνη γινετε χαμος.15.μαγια.χαζορουμανα αλλα εχει ενα πρωσοπο σου λεει απο μονο του  :pipa3:.απο εκει κ περα οι υπολοιπες 8 δεν αξιζουν κ πολλα κ οι περισοτερες μου φανηκαν κουρασμενες κ καμια δεν περασε απο εμας.ομως σε αυτες πυ ανεφερα βρισκης οτι γουσταρεις.ααααα.για να μην ξεχασω επιασε το ατι μου κ τρεις χοντρες.ελεος ρε κοριτσια που πατε ετσι?κ οι υπευθηνη δεν τις βλεπουν να τις βαλουν στη διαιτα?αυτα για το ροστερ.συγνωμη αν ξεχασα καποια αλλα ηταν αρκετες κ δεν μπορω να θυμαμε ολες.


Πάρα πολύ καλό το ρεπορτάζ! Αν δεν τα 'βαζες και με τις καημένες τις χοντρές, όλα θα 'ταν μια χαρά!
 
OP
OP
K

komninos7

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
με παρεξηγησες.καλες ειναι κ οι γεματες εχουν την χαρη τους.γουστα ειναι αυτα.απλα μου εκανε εντυπωση γιατι το μαγαζι εκανε μεγαλη προοδο και ισως να μην χωρανε.αλλα παλι ισως κ να κανω λαθος.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
με παρεξηγησες.καλες ειναι κ οι γεματες εχουν την χαρη τους.γουστα ειναι αυτα.απλα μου εκανε εντυπωση γιατι το μαγαζι εκανε μεγαλη προοδο και ισως να μην χωρανε.αλλα παλι ισως κ να κανω λαθος.


Μα και βέβαια ΔΕΝ σε παρεξήγησα. Κουβέντα κάνουμε. Απλά πιστεύω ότι ένα μαγαζί θα πρέπει να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερα γκάμα από κορμιά, για να μπορεί να καλύψει όλα τα γούστα. Ενός φίλου μου του άρεσε πάρα πολύ μια αρκετά γεματούλα στο Lido που πηγαίναμε. Της έπαιρνε πριβέ και τέτοια. Έπαιρνε και άλλες βέβαια, αλλά όταν έλλειπε αυτή, η...απόλαυση του δεν έφτανε στο maximum  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

komninos7

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μα και βέβαια ΔΕΝ σε παρεξήγησα. Κουβέντα κάνουμε. Απλά πιστεύω ότι ένα μαγαζί θα πρέπει να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερα γκάμα από κορμιά, για να μπορεί να καλύψει όλα τα γούστα. Ενός φίλου μου του άρεσε πάρα πολύ μια αρκετά γεματούλα στο Lido που πηγαίναμε. Της έπαιρνε πριβέ και τέτοια. Έπαιρνε και άλλες βέβαια, αλλά όταν έλλειπε αυτή, η...απόλαυση του δεν έφτανε στο maximum   :2funny: :2funny:
Απολυτα σωστως.ποικιλια κ για ολα τα γουστα. :lheel:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μα και βέβαια ΔΕΝ σε παρεξήγησα. Κουβέντα κάνουμε. Απλά πιστεύω ότι ένα μαγαζί θα πρέπει να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερα γκάμα από κορμιά, για να μπορεί να καλύψει όλα τα γούστα. Ενός φίλου μου του άρεσε πάρα πολύ μια αρκετά γεματούλα στο Lido που πηγαίναμε. Της έπαιρνε πριβέ και τέτοια. Έπαιρνε και άλλες βέβαια, αλλά όταν έλλειπε αυτή, η...απόλαυση του δεν έφτανε στο maximum  :2funny: :2funny:

Τό πνιγε  το κουνέλι  η  χοντρή !
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
η ειρηνη δεν ειναι εκει?γυρισε ιλουζιονς?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κάποιοι που αυτό βαφτίζονται επιχειρηματίες αποφασίζουν να «επενδύσουν και να φτιάξουν ένα μαγαζάκι για να βγάλουν το μεροκάματο τους.
κάποιοι ανοίγουν ένα τυροπιτάδικο, κάποιοι ένα μίνι μάρκετ και ότι κατεβάσει  το κεφάλι τους.

κάποιοι λοιπόν είπαν να ανοίξουν στριπτιζάδικο στη βουλιαγμένης.

Αφού λοιπόν δε βρήκαν κάτι αρμόζον για τη χρήση αυτή αποφάσισαν να το κάνουν σε όροφο κτηρίου που βέβαιο είναι δεν είναι κατασκευασμένο για κέντρο διασκέδασης. Χαμηλοτάβανο με αμέτρητες κολόνες σπαρμένες αφού το ακίνητο είναι εμφανώς κατασκευασμένο για κατάστημα η  γραφείο κλπ.

Η είσοδος αχανής και απρόσωπη με σιδερένιες σκάλες που οδηγεί στον όροφο και όταν μπαίνεις μέσα απορείς αν μπήκες σε κέντρο διασκέδασης η σε κατάστημα για ρούχα….

Το μαγαζί γύρω καναπέδες να τους πεις αλλά μάλλον πάγκοι είναι, κάτι σε πάγκοι καραβιού γραμμής περασμένων δεκαετιών. Όλο το μαγαζάκι είναι γεμάτο με τραπεζάκια  και καρέκλες άλλης εποχής και χρήσης κάτι σαν να αγοράστηκαν από τα μεταχειρισμένα.

Η πίστα ίσα 15 πόντους πάνω από το πάτωμα και η κολώνα σίγουρα δεν κάνει για πολλά κόλπα αφού το μαγαζί είναι τόσο χαμηλοτάβανο που λες ότι θα πέσει να σε πλακώσει.

Κολόνες παντού αλλά μιλάμε πολλές κολόνες

Πάμε τώρα στο ζουμί. Γυναίκες. Μιλάμε για δράμα. Πέμπτη ήτανε μέρα καλή για στριπτιζάδικο και το μαγαζί είχε δεν είχε 10 γυναίκες από τις οποίες οι 2 μαύρες και συνολικά πολύ κάτω του μετρίου. Για τις γυναίκες δεν θα ασχοληθώ άλλο γιατί απλά είναι πολύ λίγες και πολύ χάλια. Οι χοροί στη κολώνα ένας κάθε 15 λεπτά και μετά  βαρεμάρα.

Μεγάλη πλάκα έχει δίπλα στην είσοδο του ορόφου  το κλουβί του DJ που το φώς του σπάει τα νεύρα σε όλο το μαγαζί αφού είναι πολύ ενοχλητικό.
Τώρα που είπα φως? Καλά ο φωτισμός του μαγαζιού χαχαχαχαχχα απίστευτος  και χάλια όπως και ο ήχος στο μαγαζί που είναι πολύ κάτω του αποδεκτού.

Σας κούρασα φίλοι μου αλλά εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως κάποιοι άνοιξαν ένα νέο μαγαζάκι που απλά μας προσβάλει ως πελάτες με την ποιότητα του σαν μαγαζί αλλά και ως περιεχόμενο γυναικών.

Και δε φτάνει αυτό οι τιμές ουτε ανταγωνιστικές και τα κοριτσακια τα ρουφάνε τα νεράκια σαν διψασμένοι βαρκάρηδες.

Μπορώ κάπως να καταλάβω ένα παλιό μαγαζί να έχει ατέλειες σαν μαγαζί αλλά ένα νέο μαγαζί σε αυτά τα χάλια σημαίνει απλά ότι μας θεωρούν μαλάκες.

Μαύρο και Ουστ  :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
K

komninos7

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Σε πολλα συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι εισαι λιγο αυστηρος.καποιος εκανε μια προσπαθεια με τα μεσα που διεθετε για να παρει ενα μεροκαματο κ δεν βλεπω που ειναι το κακο.θες να μου πεις οτι το αλκατραζ εχει καλιτερες καρεκλες?τουλαχιστον σε αυτες  δεν πιανεσε.οσο αφορα τις γυνεκες νομιζω οτι κανεις λαθος.την πεμπτη που αναφερεσε εβρεχε ολη μερα κ φανταζομε οτι σιγουρα θα εισουν μονος στο μαγαζι.την παρασκευη θα το επισκεφτω παλι θα κανω εκ νεου ρεπορταζ για το υλικο μιας κ θα εχω χαρτακι!!!!!!!Εκανα μεγαλη νικη στο στοιχημα.χαιρετισματα στους συναγωνιστες.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Σε πολλα συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι εισαι λιγο αυστηρος.καποιος εκανε μια προσπαθεια με τα μεσα που διεθετε για να παρει ενα μεροκαματο κ δεν βλεπω που ειναι το κακο.θες να μου πεις οτι το αλκατραζ εχει καλιτερες καρεκλες?τουλαχιστον σε αυτες  δεν πιανεσε.οσο αφορα τις γυνεκες νομιζω οτι κανεις λαθος.την πεμπτη που αναφερεσε εβρεχε ολη μερα κ φανταζομε οτι σιγουρα θα εισουν μονος στο μαγαζι.την παρασκευη θα το επισκεφτω παλι θα κανω εκ νεου ρεπορταζ για το υλικο μιας κ θα εχω χαρτακι!!!!!!!Εκανα μεγαλη νικη στο στοιχημα.χαιρετισματα στους συναγωνιστες.

Καλέ μου συναγωνιστή δε πρόκειται ποτέ να συμπονέσω ιδιοκτήτες στριποκωλάδικου και να επαινέσω τη προσπάθεια τους να βγάλουν ένα μεροκάματο.

Εκμεταλλευτές του πάθους μας είναι και εκμεταλλευτές των κορασίδων . Και εννοώ όλα αυτά τα μαγαζιά

Δεν νοείται το 2011 να υπάρχουν εργαζόμενοι ακόμα και αν η δουλεία τους είναι να τους πιάνουν το κώλο να δουλεύουν όχι μόνο χωρίς ασφάλιση αλλά ακόμα και χωρίς μεροκάματο. Όλοι μας ξέρουμε πως αν δεν βγάλουν τις 15+ καρτούλες τους να μην πληρώνονται τίποτα. Να είναι εκεί από τις 10 το βράδυ ως τις 7-8 το πρωί και να μην τους δίνουν ούτε το ταξί να γυρίσουν σπίτι.

Λαμόγια είναι όλοι οι ιδιοκτήτες στριποκωλάδικου και θα έπρεπε να τους χώσουν μέσα μόνο και μόνο για αυτό και δεν θα συζητήσω τα υπόλοιπα…

Όσο αναφορά τις καρέκλες του Αλκατράζ σίγουρα έχουν περάσει αρκετές χιλιάδες κώλοι από πάνω τους για να είναι έτσι ενώ οι δικές τους καρέκλες είναι ακόμα παρθένες και πάλι έχουν τα χάλια τους
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Σε πολλα συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι εισαι λιγο αυστηρος.καποιος εκανε μια προσπαθεια με τα μεσα που διεθετε για να παρει ενα μεροκαματο κ δεν βλεπω που ειναι το κακο.θες να μου πεις οτι το αλκατραζ εχει καλιτερες καρεκλες?τουλαχιστον σε αυτες  δεν πιανεσε.οσο αφορα τις γυνεκες νομιζω οτι κανεις λαθος.την πεμπτη που αναφερεσε εβρεχε ολη μερα κ φανταζομε οτι σιγουρα θα εισουν μονος στο μαγαζι.την παρασκευη θα το επισκεφτω παλι θα κανω εκ νεου ρεπορταζ για το υλικο μιας κ θα εχω χαρτακι!!!!!!!Εκανα μεγαλη νικη στο στοιχημα.χαιρετισματα στους συναγωνιστες.
πολλές φορές φίλε μου η προσπάθεια δεν αρκεί!ο επιχειρηματίας που λες κοιτά απλώς να κάνει μια αρπαχτή.το μαγαζί δεν περνά τη βάση σε καμία κατηγορία.δεν έχει καλό χόρο,δεν έχει καλό σόου,δεν έχει ωραίες κοπέλες.έχω πάει Παρασκευή και είναι μια από τα ίδια.ανάξιο λόγου!!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
πολλές φορές φίλε μου η προσπάθεια δεν αρκεί!ο επιχειρηματίας που λες κοιτά απλώς να κάνει μια αρπαχτή.το μαγαζί δεν περνά τη βάση σε καμία κατηγορία.δεν έχει καλό χόρο,δεν έχει καλό σόου,δεν έχει ωραίες κοπέλες.έχω πάει Παρασκευή και είναι μια από τα ίδια.ανάξιο λόγου!!

σωστα τα λες φιλε

πολυ χαλι, σκετη αρπαχτη
 
OP
OP
K

komninos7

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλέ μου συναγωνιστή δε πρόκειται ποτέ να συμπονέσω ιδιοκτήτες στριποκωλάδικου και να επαινέσω τη προσπάθεια τους να βγάλουν ένα μεροκάματο.

Εκμεταλλευτές του πάθους μας είναι και εκμεταλλευτές των κορασίδων . Και εννοώ όλα αυτά τα μαγαζιά

Δεν νοείται το 2011 να υπάρχουν εργαζόμενοι ακόμα και αν η δουλεία τους είναι να τους πιάνουν το κώλο να δουλεύουν όχι μόνο χωρίς ασφάλιση αλλά ακόμα και χωρίς μεροκάματο. Όλοι μας ξέρουμε πως αν δεν βγάλουν τις 15+ καρτούλες τους να μην πληρώνονται τίποτα. Να είναι εκεί από τις 10 το βράδυ ως τις 7-8 το πρωί και να μην τους δίνουν ούτε το ταξί να γυρίσουν σπίτι.

Λαμόγια είναι όλοι οι ιδιοκτήτες στριποκωλάδικου και θα έπρεπε να τους χώσουν μέσα μόνο και μόνο για αυτό και δεν θα συζητήσω τα υπόλοιπα…

Όσο αναφορά τις καρέκλες του Αλκατράζ σίγουρα έχουν περάσει αρκετές χιλιάδες κώλοι από πάνω τους για να είναι έτσι ενώ οι δικές τους καρέκλες είναι ακόμα παρθένες και πάλι έχουν τα χάλια τους
Αν ειναι ετσι οπως τα λες συμφωνω τοτε απολυτα μαζι σου.ουτε λεφτα για ταξι?αυτο ειναι απαραδεκτο.συγνωμη για την αγνοια μου δεν γνωριζα τετοες πληροφοριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom