Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αρχηγε και γω χτες, δεν ηταν και πολλοι με γυναικα μαζι τους, Ωραια ατμοσφαιρα χτες, πολυς κοσμος και κοριτσια. Ξερεις αν η Χαρα που εκανε το show με τον δονητη κανει και χορους? Για οσους δεν ηταν, τον δονητη δεν τον εβαζε αυτη στο μουνι της, αλλα οι πελατες στο μπροστινο τραπεζι!

οχι η χαρα δεν κανει χορους!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια μια αντζελικα που αναφερει καποιος στα σχολια του σαιτ του baby gold ποια ειναι ?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ειναι η γνωστη απο Ανατολή, υπόγειο Baby, Baby O τώρα Gold, Baby 3ο νεκροταφ. Gold again. Φοβερή γυναικάρα, No frappe.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ειναι η γνωστη απο Ανατολή, υπόγειο Baby, Baby O τώρα Gold, Baby 3ο νεκροταφ. Gold again. Φοβερή γυναικάρα, No frappe.

kαλα με δουλευεις?εσυ τις ξερεις ολες και το παρελθον τους επισης!γιατι πρεπει να στα βγαζω με το τσιγγελι?μηπως θες να σε πριμοδοτησω?για να μιλησεις!θα σε βασανισω με τροπο hostel μεχρι να τα ξερασεις ολα!θελω να γραψω ενα βιβλιο με ολες τις στριπτιτζουδες και το παρελθον τους!καταλαβες? >:( >:( >:( :cheesy: :cheesy: :( :( :'( :'( :P :P
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Δεν μπορώ γιατί τώρα γράφω μία θέση για Adhoc δίκτυα   :P :P :P

Αν την θυμάσαι είναι μέσου υψους, μαλλί λίγο περμ. πάντα καστανόμαυρο, φοβερές καμπύλες, φυσικά βυζιά αρκετά μεγάλα με ρώγες πίπα, σχετικά πλατύ πρόσωπο, πολύ ζεστή, γαμώ την φιλική. Σκέτη καύλα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
οχι η χαρα δεν κανει χορους!
Εμένα μου έκανε κάποτε χορό η Χαρά (στο παλιό υπόγειο Baby O) αλλά δεν ήταν τίποτα το σπουδαίο. Ίσως τους έκοψε τώρα... πάντως φραπέ κουβαλάει πάντα όταν περιφέρεται στο μαγαζί, παρ'όλα αυτά δεν κάνει!
 

f*ckallbitchaz

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
61
Like
3.002
Πόντοι
7.180
Συναδελφοι χθες ωραδυ πηγα στο εν λογω μαγαζι...πολυ κοσμο λεμε!
Αφου τακτοποιησα τους κολλητους μου ερχεται η Bianca...Δεν την αντεχω αυτην την γκομενα ρε παιδια..εκετσα και για να μου φτακσει μια φραπεδια αλλα που να ερθει το "γαλατακι" ετσι που εκανε η καριολλα...
Τεσπα,μετα πηρα μια κοπελα που μοιαζει σαν κινεζακι αλλα ειναι λεει απο την Σιβηρια..ερωτας!!!
Δεν θυμαμαι το ονομα της ομως...ξερει κανεις σας πως την λενε?
 

Επισκέπτης
charlie....χχαχαχαχχαχαχαχαχαχα δν πιστευω να μονομαχησεις με τον βασο για να δειτε ποιος θα την αποκτησει...γιατι κ εκεινου ειναι ο ερωτας οπως εχει πει αρκετες φορες εδω....(charlie ειναι το ονομα-nickname της μεσα στο μαγαζι ετσι,το κανονικο της θα στο πει η ιδια αν γνωριστειτε καλυτερα!!!)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συναδελφοι χθες ωραδυ πηγα στο εν λογω μαγαζι...πολυ κοσμο λεμε!
Αφου τακτοποιησα τους κολλητους μου ερχεται η Bianca...Δεν την αντεχω αυτην την γκομενα ρε παιδια..εκετσα και για να μου φτακσει μια φραπεδια αλλα που να ερθει το "γαλατακι" ετσι που εκανε η καριολλα...
Τεσπα,μετα πηρα μια κοπελα που μοιαζει σαν κινεζακι αλλα ειναι λεει απο την Σιβηρια..ερωτας!!!
Δεν θυμαμαι το ονομα της ομως...ξερει κανεις σας πως την λενε?

γιατι δεν γινεσαι λιγο πιο περιγραφικος και πες μας με ποιες τακτοποιησες τους κολλητους σου? >:( >:( >:(
 

f*ckallbitchaz

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
61
Like
3.002
Πόντοι
7.180
Thanks Mclein για το ονοματακι...

Vasos...Στην κατασταση που ημουνα σιγα μην συγκρατουσα ονοματα...κατι ξανθιες,κατι μελαχροινες...παντως ολες ειχαν βυζια,αυτο το θυμαμαι καλα!

Μουαχαχαχα...φτου!

Εσεις τι λετε για την Καριολο- Bianca?
 

Επισκέπτης
ποια bianca ρε φιλε....ελεος....τραβα σε καμια πουτανα καλυτερα.....1000% λιγοτερο ψωνισμενη θα ναι κ μπορει να σε σεβαστει....η bianca εβαλε φραγκα στο βρακακι της κ νομιζει οτι θα μας γαμησει ολους...ξεχασε μαλλον πριν 3-4 χρονια τι γινοταν κ πως επαιζε το παιχνιδι....
 

Επισκέπτης
Ποσα λεφτα χαλατε (μεσο ορο) καθε φορα που πατε στα στριπτηζαδικα ? Να υποθεσω 50 ? για φραπεδια και 20 ? για τα ποτα σας ?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
και 30-50 για χορους, και 40-60 για κερασματα, οποτε μια μαλακια στοιχιζει....
 

Επισκέπτης
συνηθως πηγαινω για μια συγκεκριμενη κοπελα σε καθε στριπτομαγαζο....οπτ δν χαλαω πολλα γιατι με ξερει...γυρω στα 150-300 αναλογα τη διαθεση...τα λεφτα ειναι συνδιασμος ποτων κ χορων...(δν ψαχνω φραπεδιες...οπτ δν φευγει 50ευρω επιτοπου...)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Sponsor δηλαδή. Ιδανικός πελάτης. Νέος, φορτωμένος, ανοιχτοχέρης, ευγενικός, συγκεκριμένου γούστου, και όχι σεξιστής. Ή που θα παντρευτείς εκεί ή θα σε εκμεταλευτούν τόσο που θα καταλήξεις να τις αποστρέφεσαι. Ξέρω, θα μου πείς λεφτά έχω, κάνω το γούστο μου, δεν τρέχει μία κλπ. Η ταπεινή μου γνώμη πάντως είναι ότι είσαι θανάσιμα γοητευμένος γενικά απο έναν χώρο που το πραγματικό του πρόσωπο και σκεπτικό είναι πολύ άσχημο, και πολύ τους πέφτεις. Ελπίζω να σου βγεί σε καλό.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Συμφωνώ με τον Ροπαλοφόρο.150-300 Ευρώ αν είναι μια φορά τον μήνα κάτι πάει κι έρχεται. αν είναι μια φορά την βδομάδα είναι πολλά για έναν φοιτητή αν δεν κάνω λάθος, όπως ο McLein . Αν είναι πάνω από μια φορά την βδομάδα είναι υπερβολικά πολλά είναι ο μέσος πρώτος μισθός. Τώρα θα μου πείτε λεφτά του είναι ότι θέλει τα κάνει κανείς. Νέο παιδί είναι, δεν έχει και υποχρεώσεις. Συμφωνώ.

Μιλάει κάποιος που έχει ξοδέψει πολλά λεφτά (όχι περιουσίες έτσι) σε αυτούς τους χώρους, αλλά σε φάσεις που ήμουν πολύ πιεσμένος από την καθημερινότητα μου και ήθελα να φύγω από αυτήν. Είχα ανάγκη να περάσω το όριο. Κι αυτό γινόταν μια φορά και μετά εξαφανιζόμουν για μεγάλα διαστήματα. Γιατί όπως λέει ο Ροπαλοφόρος το πραγματικό πρόσωπο του χώρου είναι πολύ άσχημο.

Δεν πρέπει κανείς να χάνει τον μπούσουλα εκεί. Εμπόριο είναι. Πληρώνουμε πολλά λεφτά κι αγοράζουμε προϊόντα. ʼλλος φραπέδες, άλλος συντροφιά, άλλος παραμύθια, άλλος αυτοεπιβεβαίωση, άλλος ματιά σε έναν άλλο κόσμο (στην άλλη πλευρά του φεγγαριού). Όλα αυτά τα πληρώνουμε ακριβά. Το θέμα είναι να μην χάνουμε το μέτρο.

Με αυτό δεν θέλω να πω ότι οι κοπέλλες είναι όλες πουτάνες (με την έννοια της ψυχικής κακίας). Από εμπειρία το 10-20% είναι καριόλες. Οι περισσότερες είναι καλές κοπέλλες. Αν τους φερθείς και καλά βγάζουν και τον πολύ καλό τους εαυτό. ΑΛΛΑ, είναι επαγγελματίες. Είναι η δουλειά τους. Από αυτό ζουν και πολλές υποστηρίζουν και την οικογένεια τους. Θα δείτε λοιπόν ότι και η πιο καλή και "υπεράνω" χρημάτων όταν έχει ανάγκη θα κυνηγήσει το κάθε ευρώ. Γιατί δουλεύει για να ζήσει. Δεν κάνει χόμπυ.
 

Επισκέπτης
φιλοι μου (ropalofore + studian) ξεκιναω κατ'αρχην με δεδομενο οτι δν υπαρχει κανενα προβλημα οικονομικο...τα λεφτα που χαλαω εκει δν μου λειπουν ουτε κ θα μου λειψουν...φοιτητης ειμαι σε πολυ κλαδο ομως μπορω απο τωρα να θεωρουμαι ''εισοδηματιας'' παραλληλα!!!
Δν το συζηταω πως ο χωρος ειναι αρκετα ασχημος κ πως το νοημα της ζωης των ατομων που κερδιΖΟΥΝ απ την ιστορια αυτη ειναι : πατα οποιον βρεθει μπροστα σου κ εκμεταλευσου μεχρι κ το τελευταιο ευρω!!!
Βασικα ο λογος που μ'εκανε ν'ασχολειθω με το χωρο κ το αθλημα γενικοτερα
ειναι λιγο περιπλοκος...
Ερωτευτηκα στα 17,τλκ δν το καταλαβε η κοπελα ποτε κ με γ@μησε κυριολεκτικα με τα παιχνιδακια της...ακομα ομως τη γουσταρω τρελα...
Με ξεκωλλα ασχολειθηκα (2 φορες)...Με κανονικες κοπελες (αλλες 2)...με καμια απ αυτες δν μπορεσα να την ξεχασω..+++
+++Θα παρω ενα κομματι που με αντιπροσωπευει απο ενα τελευταιο ποστ-->
8. Ο "μοναχικός"
Μιλάει μόνο άμα έχει κέφια και άμα θεωρεί ότι αξίζει να μιλήσει. Ερωτεύεται χοντρά αλλά το κρατάει για τον εαυτό του. Γουστάρει τη μοναξιά του και ταυτόχρονα την σιχαίνεται. Είναι ικανός να πει από την μεγαλύτερη κακία μέχρι τον απίστευτο ρομαντισμό. Συχνά τον παρεξηγούν αλλά δεν τον ενδιαφέρει. Είναι ευχαριστημένος από τον εαυτό του και δεν τον ενδιαφέρει να αλλάξει. Οι γυναίκες που θα τον κάνουν να ανοιχτεί, ανακαλύπτουν πως τελικά αξίζει, αλλά ελάχιστες το καταφέρνουν και ακόμα πιο ελάχιστες το προσπαθούν γιατί είναι αντιεπικοινωνιακός ως συμπεριφορά. ()...

Αυτος,μαζι με αλλα πολυ κακα για την εποχη στοιχεια,ειναι ο εαυτος μου!!!
Κ επειδη δν με σηκωνει η εποχη κ επειδη ειμαι πολυ μικρος για να γινω μονιμος κατοικος Πεντελης/Χαιδαριου κλπ κλπ...αποφασισα οτι θα ζησω λιγακι για μενα!!!Οποτε ζω για λιγο μεσα ψεμα...παιζω στο παιχνιδι των καιρων...κ αφου βαζω τα ορια κ τους κανονες στον εαυτο μου κ σε οτι μπορω απ τα τριγυρω πραγματα/ανθρωπους...Συνεχιζω...Συγνωμη για την εκταση του κειμενου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom