Νέα

Αύξηση Πέους με αλοιφή...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlosp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.618
Κριτικές
61
Like
39.676
Πόντοι
21.555
Αστη ετσι οπως ειναι μια χαρα ειναι και τωρα
που ειναι ξυρισμενη ολεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
ρε πατε καλα τι μαλακιες και αλοιφες λετε....... :jerking: :jerking:

την γκομενα το μυαλο της γαμας πρωτα και επειτα το "βαθος"......

οι αλοιφες-μεγεθυντες κ.α ειναι για τους "μαλακες" που τους τα παιρνουν οι "εξυπνοι"....

ασε που το ποιο πιθανο με αυτες τις ΜΗ επαγγελματικες συμβουλες απο τους καθε λογης λαμογιων

ειναι να ψαχνεται για καβλι και να το γυρισετε στο "στυλ"  ΛΙΛΑΣ .........
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ωχ! Τι? Εχουν και μυαλό??????  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σκεφτόμουνα όλες αυτές τις συζητήσεις περί αύξησης πέους και προβληματιζόμουνα είναι ανάγκη να καταφύγει κάποιος σε λύσεις χειρουργικές, χαπιών και παράξενων εργαλείων, ενώ μπορούμε να έχουμε κάποιο αντίστοιχο αποτέλεσμα με κάποια αλοιφή! Σκέφτηκα αν αγοράσουμε κάποια αλοιφή πχ θερμαντική που θα προκαλέσει αύξηση αιμάτωσης στο πέος, οπότε έτσι μπορεί να αυξηθεί και να γίνει πιο χοντρό....

Τι λέτε; υπάρχει κάποια αλοιφή;
ποσα χιλιοστα σε μηκος και διαμετρο (Φ) ειναι το τσουτσουνι σου ;
 

Επισκέπτης
Αλοιφη για τον εγκεφαλο να δω ποτε θα βγαλουνε.
 

Επισκέπτης
Εγω εχω δεχθει το πουλι μου ετσι οπως ειναι και αυτο εχει δεχθει εμενα.
Και ετσι τα παμε καλα οι δυο μας...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παιδιά σκεφτόμουνα όλες αυτές τις συζητήσεις περί αύξησης πέους και προβληματιζόμουνα είναι ανάγκη να καταφύγει κάποιος σε λύσεις χειρουργικές, χαπιών και παράξενων εργαλείων, ενώ μπορούμε να έχουμε κάποιο αντίστοιχο αποτέλεσμα με κάποια αλοιφή! Σκέφτηκα αν αγοράσουμε κάποια αλοιφή πχ θερμαντική που θα προκαλέσει αύξηση αιμάτωσης στο πέος, οπότε έτσι μπορεί να αυξηθεί και να γίνει πιο χοντρό....

Τι λέτε; υπάρχει κάποια αλοιφή;
δεν νομιζω οτι με την αλοιφη γινεται τιποτα.βεβαια δεν ξερω και πολλα.εγω την εχω 16-17 ποντους.μια μεση πουτσα και δεν ειχε καμια γκομενα ποτε παραπονο.εξαρταται ποσο τον εχεις???αν ειναι κατω απο 13 εκατοστα καυλωμενος πρεπει να κανεις κατι!!!!η χειρουργικη επεμωαση πιστευω ειναι η μονη λυση.εγω Π.Χ.ειχα προβλημα με την τριχοπτωση εκανα 2 εμφυτευσης μαλλιων και το ελυσα.αν ειχα τετοιο προβλημα σιγουρα θα εκανα κατι....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Σοβαρευτειτε ρε ,αλλοι γενιουνται χωρις χερια και ποδια και προτεπετε αυτον που γεννιεται με μικρη ψωλη να κανει εγχειρηση?
Να σκεφτεστε παντα οτι μπορει να ηταν και χειροτερα..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
αυτοι που εχουνε τρομερο κομπλεξ με της πουτσες του ειναι οι Αραβες.μου ελεγε μια γκομενα που ειχε ενα μαλακα Αραβα οτι το μετραγε το παπαρι του καθε μερα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και ολοι αν τους ρωτισεις λενε οτι την εχουνε τεραστια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε μαγκες οσο και να τον εχουμε οι καριολες τηα βρουν τροπο να τον χωρεσουν.......τι λεμε τωρα... :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σοβαρευτειτε ρε ,αλλοι γενιουνται χωρις χερια και ποδια και προτεπετε αυτον που γεννιεται με μικρη ψωλη να κανει εγχειρηση?
Να σκεφτεστε παντα οτι μπορει να ηταν και χειροτερα..
δε συμφονω!αν εχεις μικρη ψωλι κατω απο 12-13 ποντους καυλωμενη πρεπει κατι να κανεις!!!εγω καραφλιασα και πηγα και εβαλα μαλλια αν ειχα μικρη πουτσα θα πηγαινα και θα εκανα  ειγχηρηση για να την μεγαλωσω!!!
 

ichigo san

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
επειδη παιζω ποδοσφαιρο εδω και κατι χρονια και χρησιμοποιω θερμαντικη αλοιφη στους προσαγωγους και καμια φορα  ξεφευγει λιγο και παει στα αρχιδια και στο πουτσο μπορω να σου πω οτι δεν εχω δει διαφορα στο μεγεθος τους το μονο που καταφερνω ειναι να τρεχω γρηγοροτερο απο το καπσιμο στα αρχιδια :dancing: :dancing:
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Και ο μεσος ορος ποσο εβγαινε?Οι αποκλισεις καθε μερα ηταν μεγαλες?
δεν ξερω???ειχε πολυ γελιο που μου το λεγε!!μου ελεγε οτι καθε πρω'ι' σηκονωτανε και την μετραγε!!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616

Το "φυσιολογικό" μήκος του πέους σε στύση κυμαίνεται από 11 έως 15 εκ. με συνηθέστερο μήκος 12-14 εκ. και ΜΟ 13 εκ.

Μικροφαλία, δηλαδή βραχύ πέος, υπάρχει όταν το μήκος του σε στύση δεν ξεπερνά το 10 εκ.

 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Δεσε το και τράβα το να μακρύνει σαν τον ΠΕΟκρούστη. :headbang:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δε συμφονω!αν εχεις μικρη ψωλι κατω απο 12-13 ποντους καυλωμενη πρεπει κατι να κανεις!!!εγω καραφλιασα και πηγα και εβαλα μαλλια αν ειχα μικρη πουτσα θα πηγαινα και θα εκανα  ειγχηρηση για να την μεγαλωσω!!!
μαλλον θα μας κανεις να χασουμε και εμεις αυτα που εχουμε...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
αν υπηρχε τετοια αλοιφη θα χρειαζομασταν καροτσι ΝΑ ΤΗΝ κουβαλαμε. Καλο αυτο σημερα. :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ένας γνωστός έβαλε μια παρομοια αλοιφή.Τον τρέχαμε στο Συγγρό έβγαλε εξανθήματα στο λιλι του και δεν μπορούσε όυτε να φορέσει σόβρακο (για string)δεν γνωρίζω αχαχχα
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Και γιατί να μην χρησιμοποιήσεις υπερμεγεθυντή που και ευχάριστα θα τον μεγαλώσεις και με φυσικό τρόπο;Και για να τελιώνει το παραμύθι, οποιοδήποτε πέος πάνω από 13 cm την κάνει την δουλειά του μια χαρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom