Νέα

Αυταρχικό σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 86K
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Φιλε αφου κανεις τον κοπο σημειωνε αν μπορεις ποιες κανουν γλειφοκωλι και ποιες καθονται αρκετη ωρα στο δωματιο.
Μέχρι στιγμής καμία δεν μου έκανε γλυφοκόλι , αν και στήνομαι με τρόπο που τους δείχνω πως το θέλω. Βέβαια δεν το έχω ζητήσει και από κάποια. Οσο για την ώρα που λες, από τις σημερινες , όλες κάθισαν γύρω στο δεκάλεπτο. Η Τζούλια όμως , από Λιοσίων 73Α, που πήρα την προηγούμενη βδομάδα , το γράφω και στην κριτική μου , κάθησε 15 λεπτά. Αυτή ήταν που κάθησε και τον περισσότερο χρόνο , από όλες που έχω πάει μέχρι σήμερα στα μπουρδέλα. Βέβαια πήρε και 30 ευρωπουλάκια.....
Α, και η Βερόνικα , από Βέργας2Α, κάθισε τεταρτάκι!! Το γρα΄φω στην αντίστοιχη κριτική.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ωραιος τυπε! Κακως δεν το ζητας ευθεως το γλειφοκωλι. Ολο και καποια θα το κανει. Ασε που παιζει να σε βρισει καμια σε στυλ "τι ειναι αυτα που ζητας ρε ανωμαλαρα, για ποια με περασες;", Εχω την εντυπωση οτι θα σου αρεσε κατι τετοιο. ;)
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Ωραιος τυπε! Κακως δεν το ζητας ευθεως το γλειφοκωλι. Ολο και καποια θα το κανει. Ασε που παιζει να σε βρισει καμια σε στυλ "τι ειναι αυτα που ζητας ρε ανωμαλαρα, για ποια με περασες;", Εχω την εντυπωση οτι θα σου αρεσε κατι τετοιο. ;)
Καλά λες, θα αρχίσω να το ζητάω!! Αν και το βλέπω δύσκολο να ενδώσουν  :(.
Οσο για το βρίσιμο, έτσι όπως το γράφεις , δεν θα μου άρεσε να το ακούσω. Θα το προτιμούσα κάπως έτσι: "Αντε βρε μαλάκα , που θες να σου γλύψω και το βρωμοκώλαρό σου!! Ούτε για 100 ευρώ , βρε παλιομαλάκα , δεν θα στο έγλυφα!!"
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Καλά λες, θα αρχίσω να το ζητάω!! Αν και το βλέπω δύσκολο να ενδώσουν  :(.
Οσο για το βρίσιμο, έτσι όπως το γράφεις , δεν θα μου άρεσε να το ακούσω. Θα το προτιμούσα κάπως έτσι: "Αντε βρε μαλάκα , που θες να σου γλύψω και το βρωμοκώλαρό σου!! Ούτε για 100 ευρώ , βρε παλιομαλάκα , δεν θα στο έγλυφα!!"

λολ! Οσο πιο δυσκολο αυτο που ζητας τοσο πιο ενδιαφερων γινεται ο διαλογος! Περιμενουμε με ενδιαφερον τις νεες κριτικες.

Θα ηθελα να περιγραφεις και λιγο δωματιο, βρωμια σεντονιων, σχημα/χρωμα/παλαιοτητα συνεργων, να δημιουργειται ατμοσφαιρα δλδ και μετα να επικεντρωνεις στην αλληλεπιδραση σας, το διαλογο, την γλωσσα του σωματος, τα συναισθηματα που διακρινεις στην πορνη.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φιλε οταν αρχισεις και τα ριβιου Φυλης σου προτεινω Αννα μυστηρια απο Διδυμου και Μαιρη/Εβελινα απο Αγιου Πετρου. Δεν ξερω αν κανουν αυταρχικο αλλα βγαζουν κατι αγριο.
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Από σήμερα σταματάω να ενημερώνω και να γράφω κριτικες σε αυτό το σάιτ  :(
Ας είναι καλά το γινάτι του Αντισθένη  >:(
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.760
Πόντοι
736
Από σήμερα σταματάω να ενημερώνω και να γράφω κριτικες σε αυτό το σάιτ  :(
Ας είναι καλά το γινάτι του Αντισθένη  >:(

Μην μας αφήσεις χωρις ενημέρωση συναγωνιστή.Ανακάλεσε
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Εδώ και κάποιο καιρό είχα παρατηρήσει πως οι κριτικές μου καθυστερούσαν να ανέβουν (όχι όλες , αλλά οι περισσότερες). Εβλεπα δηλαδή να ανεβαίνουν κριτικές που είχαν ημερομηνία μεταγενέστερη από την ημερομηνια της κριτικής που είχα στείλει εγώ , ενώ η δική μου δεν είχε ανεβεί ακόμα.
Ρώτησα , ευγενικά, τον Αντισθένη , σε πμ , γιατί συμβαίνει αυτό ( δύο πμ του έστειλα , για δύο διαφορετικές περιπτώσεις) τονίζοντάς του πως δεν έχω πρόβλημα εάν υπάρχει κάποιος λόγος, απλά θα ήθελα να τον ξέρω.
Και τις δύο φορές με αγνοησε. Ούτε απάντηση , ούτε τίποτα. Σαν να μην είχε λάβει τα πμ.
Να πω εδώ πως όταν τελικά ανέβαζε (καθυστεριμένα ) τις κριτικές μου δεν τις έβαζε τουλάχιστον στην αρχή της σελίδας όπως θα έπρεπε , τις έβαζε στο σημείο που θα ήταν αν τις ανέβαζε χωρίς την καθηστέριση. Δηλαδή έπεφταν κάπου στο μέσον. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μένουν λιγότερο χρόνο στην πρώτη σελίδα οι δικές μου κριτικές.
Και πάλι επαναλαμβάνω πως αυτό θα το δεχόμουν εάν μου εξηγούσε το λόγο που το κάνει.
Προχθές , λοιπόν, του έστειλα τρεις κριτικές από την βόλτα μου της Πέμπτης (την πρώτη του την έστειλα τα πρώτα λεπτά της Κυριακής και τις άλλες δύο κατά την διάρκεια της ημέρας. Τις έγραφα και τις έστελνα , κατευθείαν). Πέρασε η μέρα της Κυριακής και την Δευτέρα είδα πως , εκτός των άλλων κριτικών που είχε ανεβάσει μέσα στην Κυριακή, είχε ανεβάσει και δύο κριτικές με ημερομηνία Δευτέρας ( 27/6)!! Οι δικές μου, για άλλη μια φορά , παρέμεναν άφαντες.... Του γράφω λοιπόν το απόγευμα της ίδια ημέρας ένα τρίτο πμ και τον ξαναρωτάω (πάντα ευγενικά) , προειδοποιόντας τον όμως , αυτή την φορά , πως αν δεν μου απαντούσε μέσα σε 24 ώρες θα σταματούσα να γράφω στο σάιτ (ε, νισάφι πια!!)
Αυτό ήταν. Δεν μου απάντησε και εγώ προχώρησα σε αυτό που τον είχα προειδοποιήσει.
Τώρα, όσοι από σας θέλετε να συνεχίσετε να διαβάζετε τις  ενημερώσεις και τις κριτικές μου , να ξέρετε πως θα γράφω στους δίπλα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Εδώ και κάποιο καιρό είχα παρατηρήσει πως οι κριτικές μου καθυστερούσαν να ανέβουν (όχι όλες , αλλά οι περισσότερες). Εβλεπα δηλαδή να ανεβαίνουν κριτικές που είχαν ημερομηνία μεταγενέστερη από την ημερομηνια της κριτικής που είχα στείλει εγώ , ενώ η δική μου δεν είχε ανεβεί ακόμα.
Ρώτησα , ευγενικά, τον Αντισθένη , σε πμ , γιατί συμβαίνει αυτό ( δύο πμ του έστειλα , για δύο διαφορετικές περιπτώσεις) τονίζοντάς του πως δεν έχω πρόβλημα εάν υπάρχει κάποιος λόγος, απλά θα ήθελα να τον ξέρω.
Και τις δύο φορές με αγνοησε. Ούτε απάντηση , ούτε τίποτα. Σαν να μην είχε λάβει τα πμ.
Να πω εδώ πως όταν τελικά ανέβαζε (καθυστεριμένα ) τις κριτικές μου δεν τις έβαζε τουλάχιστον στην αρχή της σελίδας όπως θα έπρεπε , τις έβαζε στο σημείο που θα ήταν αν τις ανέβαζε χωρίς την καθηστέριση. Δηλαδή έπεφταν κάπου στο μέσον. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μένουν λιγότερο χρόνο στην πρώτη σελίδα οι δικές μου κριτικές.
Και πάλι επαναλαμβάνω πως αυτό θα το δεχόμουν εάν μου εξηγούσε το λόγο που το κάνει.
Προχθές , λοιπόν, του έστειλα τρεις κριτικές από την βόλτα μου της Πέμπτης (την πρώτη του την έστειλα τα πρώτα λεπτά της Κυριακής και τις άλλες δύο κατά την διάρκεια της ημέρας. Τις έγραφα και τις έστελνα , κατευθείαν). Πέρασε η μέρα της Κυριακής και την Δευτέρα είδα πως , εκτός των άλλων κριτικών που είχε ανεβάσει μέσα στην Κυριακή, είχε ανεβάσει και δύο κριτικές με ημερομηνία Δευτέρας ( 27/6)!! Οι δικές μου, για άλλη μια φορά , παρέμεναν άφαντες.... Του γράφω λοιπόν το απόγευμα της ίδια ημέρας ένα τρίτο πμ και τον ξαναρωτάω (πάντα ευγενικά) , προειδοποιόντας τον όμως , αυτή την φορά , πως αν δεν μου απαντούσε μέσα σε 24 ώρες θα σταματούσα να γράφω στο σάιτ (ε, νισάφι πια!!)
Αυτό ήταν. Δεν μου απάντησε και εγώ προχώρησα σε αυτό που τον είχα προειδοποιήσει.
Τώρα, όσοι από σας θέλετε να συνεχίσετε να διαβάζετε τις  ενημερώσεις και τις κριτικές μου , να ξέρετε πως θα γράφω στους δίπλα.
Φιλε οι κριτικες σου ειναι κουραστικες...
Σεντονια κατεβατα με πολλες ασχετες λεπτομερειες..
Γραφε πεντε κουβεντες ουσιας..
Φιλικα..
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Φιλε οι κριτικες σου ειναι κουραστικες...
Εσύ λες για αυτό να μην μου τις ανέβαζε όταν έπρεπε ο Αντισθένης και να μην απαντούσε στα πμ μου?

Σεντονια κατεβατα με πολλες ασχετες λεπτομερειες..
Γνώμη σου. Την οποία σέβομαι  :)

Γραφε πεντε κουβεντες ουσιας..
Οι κριτικές γράφονται και για να διαβάζονται σαν μικρά μυθιστορίματα φιλαράκο. Οποιοι μπορούν γράφουν και έτσι  ;)


:hi:
 

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Εδώ και κάποιο καιρό είχα παρατηρήσει πως οι κριτικές μου καθυστερούσαν να ανέβουν (όχι όλες , αλλά οι περισσότερες). Εβλεπα δηλαδή να ανεβαίνουν κριτικές που είχαν ημερομηνία μεταγενέστερη από την ημερομηνια της κριτικής που είχα στείλει εγώ , ενώ η δική μου δεν είχε ανεβεί ακόμα.
Ρώτησα , ευγενικά, τον Αντισθένη , σε πμ , γιατί συμβαίνει αυτό ( δύο πμ του έστειλα , για δύο διαφορετικές περιπτώσεις) τονίζοντάς του πως δεν έχω πρόβλημα εάν υπάρχει κάποιος λόγος, απλά θα ήθελα να τον ξέρω.
Και τις δύο φορές με αγνοησε. Ούτε απάντηση , ούτε τίποτα. Σαν να μην είχε λάβει τα πμ.
Να πω εδώ πως όταν τελικά ανέβαζε (καθυστεριμένα ) τις κριτικές μου δεν τις έβαζε τουλάχιστον στην αρχή της σελίδας όπως θα έπρεπε , τις έβαζε στο σημείο που θα ήταν αν τις ανέβαζε χωρίς την καθηστέριση. Δηλαδή έπεφταν κάπου στο μέσον. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μένουν λιγότερο χρόνο στην πρώτη σελίδα οι δικές μου κριτικές.
Και πάλι επαναλαμβάνω πως αυτό θα το δεχόμουν εάν μου εξηγούσε το λόγο που το κάνει.
Προχθές , λοιπόν, του έστειλα τρεις κριτικές από την βόλτα μου της Πέμπτης (την πρώτη του την έστειλα τα πρώτα λεπτά της Κυριακής και τις άλλες δύο κατά την διάρκεια της ημέρας. Τις έγραφα και τις έστελνα , κατευθείαν). Πέρασε η μέρα της Κυριακής και την Δευτέρα είδα πως , εκτός των άλλων κριτικών που είχε ανεβάσει μέσα στην Κυριακή, είχε ανεβάσει και δύο κριτικές με ημερομηνία Δευτέρας ( 27/6)!! Οι δικές μου, για άλλη μια φορά , παρέμεναν άφαντες.... Του γράφω λοιπόν το απόγευμα της ίδια ημέρας ένα τρίτο πμ και τον ξαναρωτάω (πάντα ευγενικά) , προειδοποιόντας τον όμως , αυτή την φορά , πως αν δεν μου απαντούσε μέσα σε 24 ώρες θα σταματούσα να γράφω στο σάιτ (ε, νισάφι πια!!)
Αυτό ήταν. Δεν μου απάντησε και εγώ προχώρησα σε αυτό που τον είχα προειδοποιήσει.
Τώρα, όσοι από σας θέλετε να συνεχίσετε να διαβάζετε τις  ενημερώσεις και τις κριτικές μου , να ξέρετε πως θα γράφω στους δίπλα.

αν ισχύουν, δικαιολογημένος ο εκνευρισμός σου.
Επίσης το πως τις γράφεις, δικό σου θέμα. Σε όποιον δεν αρέσουν, μπορεί απλά να τις προσπεράσει...
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
αν ισχύουν, δικαιολογημένος ο εκνευρισμός σου.
Ισχύουν και παραισχύουν!
Και με αυτή του την συμπεριφορά τί κατάφερε? Να διώξει άλλο ένα μέλος που έκανε ενημερώσεις και έγραφε κριτικές. Αυτό κατάφερε  >:(

Επίσης το πως τις γράφεις, δικό σου θέμα. Σε όποιον δεν αρέσουν, μπορεί απλά να τις προσπεράσει...
Πολύ σωστός!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Guino δεν νομίζω πως ο αντισθένης έχει προβλημα με οποιονδήποτε για να ανεβασει την κριτικη του. Ισως ειναι θεμα καθαρα διαδικαστικο επειδη ανεβαζεις αρκετες.

Προσωπικα πιστεύω πως πρεπει να συνεχίζεις να γραφεις και να ενημερωνεις επειδή δεν υπαρχει και καποιος άλλος να το κανει αυτο στο αυταρχικο. Είσαι μια κατηγορία μονος σου, μαζι με τον pervexmate φυσικα (ο οποιος είναι διαφορετικο στυλ). Δεν εχουμε αλλους! Αυτοι είστε!
Συνεχισε την καλη δουλεια. Εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει το στυλ σου αλλα αυτα που γραφεις και οι πληροφορίες που δίνεις.
Συνέχισε να γραφεις εφοσον θέλεις και λυστε τις παρεξηγησεις.
Φιλικα
sarouman
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Συνεχιστε να γραφετε οσοι γραφετε στο σαιτ κριτικες για αυτο το θεμα ειτε μικρες ειτε μεγαλες. Εμενα προσωπικα με ενδιαφερει το ζητημα αυταρχικο σε μπουρδελο και με βοηθουν παρα πολυ...
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Guino δεν νομίζω πως ο αντισθένης έχει προβλημα με οποιονδήποτε για να ανεβασει την κριτικη του. Ισως ειναι θεμα καθαρα διαδικαστικο επειδη ανεβαζεις αρκετες.
Εμένα αγαπητέ sarouman δεν με πείραξε το διαδικαστικό που λες και εσύ, αυτό θα το δεχόμουν , όπως άλλωστε έγραψα και παραπάνω, εκείνο που με πείραξε ήταν που πεισματικά δεν απάντησε στα τρεία κόσμια πμ που του έστειλα.
Εγώ δεν ήθελα τίποτα περισσότερο από μία εξήγηση. Την οποία και όφειλε να μου δώσει σαν διαχειριστής και όχι να με απαξιώνει μην απαντώντας μου και συνεχίζοντας να κάνει τα δικά του.
Φαντάσου, αν φέρεται έτσι σε ένα μέλος με καλή συμπεριφορά , που προσφέρει ενημερώσεις και γράφει κριτικες (και σε έναν τομέα που δεν ενημερώνουν πολλοί, όπως λες και εσύ), δηλαδή που του προσφέρει επιπλέον επισκεψιμότητα , με απότέλεσμα αυτός να κερδίζει διαφημίσεις, φαντάσου πως θα φέρεται σε μέλη που απλά κάνουν την πλάκα τους εδώ μέσα χωρίς να προσφέρουν στην κύρια θεματολογία του σάιτ που είναι η πουτάνες και τα μπουρδέλα.

Προσωπικα πιστεύω πως πρεπει να συνεχίζεις να γραφεις και να ενημερωνεις επειδή δεν υπαρχει και καποιος άλλος να το κανει αυτο στο αυταρχικο. Είσαι μια κατηγορία μονος σου, μαζι με τον pervexmate φυσικα (ο οποιος είναι διαφορετικο στυλ). Δεν εχουμε αλλους! Αυτοι είστε!
Συνεχισε την καλη δουλεια. Εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει το στυλ σου αλλα αυτα που γραφεις και οι πληροφορίες που δίνεις.
Συνέχισε να γραφεις εφοσον θέλεις και λυστε τις παρεξηγησεις.
Και εγώ θα ήθελα να συνεχίσω να γράφω εδώ ,αγαπητέ sarouman , αλλά ο διαχειριστής, συνεχίζοντας να μην απαντάει , δεν μου αφήνει περιθώριο να το κάνω.
Μάλιστα σήμερα , είδα πως (ύστερα από δύο μέρες.....) , εδέησε να ανεβάσει και τις άλλες δύο κριτικές που του είχα στείλει την Κυριακή (και κακώς τις ανέβασε! Εγώ δεν ήθελα να τις ανεβάσει, για να μπορώ να τις ποστάρω στους δίπλα. Τώρα δυστυχώς θα ανεβάσω μονάχα την δεύτερη κριτική μου για την Αλίσα , που την έχω έτοιμη και είχα σκοπό να την ποστάρω εδώ σαν σχόλιο κάτω από την πρώτη αναφορά μου για εκείνη. Για να τηρώ τους κανόνες του σάιτ, τρομάρα μου!!.....) αλλά είδες που τις έβαλε? Στο μέσον της σελίδας και προς τα κάτω. Στις θέσεις που έπρεπε να ήταν πριν δύο μέρες! Μόνο που τότε θα ήταν πιο ψηλά. Και απότι διαπίστωσα πρόβλημα είχε και ο  pervsexmate........

Προ ημερων βρεθηκα και με Μπαρακ, εγραψα κριτικη αλλα δεν την ειδα να ανεβαινει. Τελοσπαντων, δεν ειναι για αυτο το θεμα, αλλα η κυρια τα τιμαει τα λεφτα της!
 
Τίποτα, τίποτα, αν δεν μου απαντήσει σε αυτό που τον ρώτησα, δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναγράψω εδώ! Και πάλι δηλαδή, θα το σκεφτώ.
Απαράδεκτη η συμπεριφορά του, απαράδεκτη!  >:(


:hi:
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Συνεχιστε να γραφετε οσοι γραφετε στο σαιτ κριτικες για αυτο το θεμα ειτε μικρες ειτε μεγαλες. Εμενα προσωπικα με ενδιαφερει το ζητημα αυταρχικο σε μπουρδελο και με βοηθουν παρα πολυ...
Ο διαχειριστής ακούει?  >:(
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εφόσον οι αναρτήσεις στο συγκεκριμένο ιστολόγιο εξαρτώνται από την έγκριση ενός ατόμου, είτε αποδεχόμεθα την έγκριση του είτε αλλάζουμε τρόπο λειτουργίας της συγκεκριμένης διαδικασίας, δηλαδή να γίνεται με την έγκριση τριών ατόμων. Πάντως θα έπρεπε να είχε απαντήσει στον Γκουίνο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
Εφόσον οι αναρτήσεις στο συγκεκριμένο ιστολόγιο εξαρτώνται από την έγκριση ενός ατόμου, είτε αποδεχόμεθα την έγκριση του είτε αλλάζουμε τρόπο λειτουργίας της συγκεκριμένης διαδικασίας, δηλαδή να γίνεται με την έγκριση τριών ατόμων. Πάντως θα έπρεπε να είχε απαντήσει στον Γκουίνο.
.......

.... Αγαπημένε μου φίλε ο.κ.  ποιος όμως θα τό άποφασίση αυτό ??
..... δηλαδή τήν έπιλογή τριών άξιολογητων.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
Guino δεν νομίζω πως ο αντισθένης έχει προβλημα με οποιονδήποτε για να ανεβασει την κριτικη του. Ισως ειναι θεμα καθαρα διαδικαστικο επειδη ανεβαζεις αρκετες.

Προσωπικα πιστεύω πως πρεπει να συνεχίζεις να γραφεις και να ενημερωνεις επειδή δεν υπαρχει και καποιος άλλος να το κανει αυτο στο αυταρχικο. Είσαι μια κατηγορία μονος σου, μαζι με τον pervexmate φυσικα (ο οποιος είναι διαφορετικο στυλ). Δεν εχουμε αλλους! Αυτοι είστε!
Συνεχισε την καλη δουλεια. Εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει το στυλ σου αλλα αυτα που γραφεις και οι πληροφορίες που δίνεις.
Συνέχισε να γραφεις εφοσον θέλεις και λυστε τις παρεξηγησεις.
Φιλικα
sarouman
:hi: :kneel: :kneel:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom