Νέα

Αυταρχικό σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 86K
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
για πες,ειναι καλη;εχει ελαφρυ χερι;
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Πριν από λίγο.....
Κωλοκυνθούς 63- στο ένα βρήκα την Στέλα , μία νεαρή χοντρή μελαχροινή με μαύρο μαλλί και μεγάλα βυζιά και την Μπόνα μία ανοιχτόχρωμη milf με κοντό μαλλί , βυζιά κάπως μικρότερα από της Στέλας , σώμα προς το νορμάλ. Με πήραν και οι δύο χωριστά (μία μία μπήκε στο δωμάτιο ) ,  πρώτα η Στέλα και μετά η Μπόνα. Το μαγαζί έχει στραπόν δεκαπεντάρι ωραίο αλλά δεν κούμπωνε λόγο χαλασμένης πόρπης..... Ευτυχώς που είχα το δικό μου Ντοκ Τζόνσον. Επίσης στην Στέλα χρηάστικε να βάλω στο δερμάντινο ζωνάκι και την προέκταση των 15 εκατοστών (που την έχει το στραπόν μέσα), γιατί αλλιώς δεν έδενε στην μέση της.....
Τα κορίτσια το προσπαθούν , ιδίως η Στέλλα. Η Μπόνα καλά με πήρε αλλά είχα περισσότερες προσδοκίες από αυτή , δεν ξέρω ,την περίμενα πιο δυνατή.
Στο άλλο Κωλοκυνθούς 63 , ήταν μία Μιρέλα, αδύνατη εκφυλομούρα η οποία κάνει αυταρχικό.
Κωλονού27Β- η Φωτεινή , η αδύνατη μιλφ. Κάνει καλό αυταρχικό. Οχι PSE , αλλά καλό αυταρχικό. Πήγαινα για την Αλίσα (γάμαει πολύ καλά!!) αλλά είναι άρρωστη και επιτρέφει Δευτέρα
Λεωνίδου6- η Ιονέλα , κοντό ξανθό μαλλί , το πρόσωπό της μου άρεσε, βυζί καλό , σωματάκι με ωραίες πατσές χωρίς να μπορείς να την πεις χοντρή. ΣΤο σαλόνι η γριά ανακοινώνει απλό πρόγραμμα αλλά η Ιονέλα κάνει και αυταρχικό. Ρώτησα την Ιονέλα κατιδίαν και μου είπε πως κάνει εάν έχω δικό μου στραπόν. Αργότερα μου είπε πως το κατάστημα διαθέτει μόνο δονητή χεριού. Πέρασα και με την Ιονέλα , η οποία γαμάμει καλά!....
 

FL1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
  Αγαπητοί μου φιλοι και συναγωνιστές. Ως παλιός BDSMer οφείλω να παραθέσω την πραγματικότητα του όρου αυταρχικό.
Αυταρχικό από αφέντρα σε υποτακτικό είναι η υποταγή που εκφραζεται με πολλά φετιχ και συμπεριφορές (ποδολαγνία, μασχαλολαγνία, καθισμά Της στη μούρη του, ποδοπάτημα, χαστούκια, πόνος καπνισμα, ουρολαγνία, κοπρολαγνία και πάει λέγοντας και σε κάποιες περιπτώσεις και διακόρευση με δάκτυλα δονητές κτλ.για κάποιον συναγωνιστή με παθητικά γούστα)
Σκέτο το πρωκτικό όπως το γραφετε παραπάνω, λέγεται  παθητικό και σε καμία περίπτωση αυταρχικό.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς.
FL1
 

bingbong

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
   Αγαπητοί μου φιλοι και συναγωνιστές. Ως παλιός BDSMer οφείλω να παραθέσω την πραγματικότητα του όρου αυταρχικό.
Αυταρχικό από αφέντρα σε υποτακτικό είναι η υποταγή που εκφραζεται με πολλά φετιχ και συμπεριφορές (ποδολαγνία, μασχαλολαγνία, καθισμά Της στη μούρη του, ποδοπάτημα, χαστούκια, πόνος καπνισμα, ουρολαγνία, κοπρολαγνία και πάει λέγοντας και σε κάποιες περιπτώσεις και διακόρευση με δάκτυλα δονητές κτλ.για κάποιον συναγωνιστή με παθητικά γούστα)
Σκέτο το πρωκτικό όπως το γραφετε παραπάνω, λέγεται  παθητικό και σε καμία περίπτωση αυταρχικό.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς.
FL1

Σωστός 100% Άλλο είναι  :s&m_2: :lheel: :s&m_1: και άλλο είναι  :kissass2:  :kissass:  :pipa3:
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Συμμφωνώ με τον FL1
Και εγώ θεωρώ πως κάνω παθητικό σεξ με τις γυναίκες  και όχι αυταρχικό.
Αλλά είναι γεγονός πως στην πιάτσα έχει επικρατήσει ότι αυταρχικό =  η γυναίκα γαμάει τον άντρα με πούτσα χεριού ή στραπόν.

Πριν λίγο....
Ιάσωνος37Α- η μιλφ Ροζαλίντα, με μακρύ μαύρο μαλλί , πρόστυχη φάτσα , μικρά βυζιά , ωραίο κορμάκι. Στους γαμιάδες προσφέρει κώλο , στους παθητικούς με τις γυναίκες  σαν και μένα, αυταρχικό (αν και η τσα2 δεν το ανακοίνωσε). Πέρασα. Δεν ήταν άσχημα. Στο τέλος όμως μου τα χάλασε όταν μου είπε πως κανονικά χρεώνεται 20 και ότι ένας πελάτης της την κλείνει για αυταρχικό μισή ώρα και χαριστικά του παίρνει 50. Βέβαια εγώ πλήρωσα 10. Το κατάστημα διαθέτει δεκαπεντάρη δονητή μπαταρίας.
Ιάσωνος 30Β-η Αντζελίνα, μία έκφυλη αδύνατη νεαρή. Εγώ πήγαινα για την χοντρή Τζώρτζια ,που κάνει αυταρχικό ,αλλά η τσα2 μου είπε πως δεν δούλευε σήμερα.
Κωλοκυνθούς38Α-η Νίνα, μία κοντή νεαρή με ωραίο κορμάκι, πολύ ωραίο πεταχτό και σφιχτό κωλαράκι , όπως και πόδια, μικρά βυζιά , ξανθό μαλλί όχι μακρύ. Εκανε ελεύθρο τσιμπούκι με τελείωμα στα βυζιά. Στην ερώτησή μου για αυταρχικό απάντησε ναι, μπήκα και δεν το μετάνιωσα. Γαμάει καλά. Εχει τα θεματάκια της, αλλά δεν περίμενα να με πάρει ετσι ωραία. Εδωσα εικοσάρικο και επειδή δεν έκαναν κουβέντα για ρέστα είπα να τους το πω έμμεσα: "Το αυταρχικό 10 έχει, έτσι?" και τότε μου το έσκασε το μυστικό...... "Δέκα έχει. Κανονικά είναι 20 ,αλλά εντάξει....". "Α, όχι , μη μου λες τέτοια τώρα!" την άρπαξα από τα μούτρα και εκείνη ανασκουμπώθηκε : "Εντάξει , εντάξει, δέκα θα δώσεις" Το κάτα΄στημα δεν διαθέτει κρέμα.
Κωλοκυνθούς63 στο πίσω μπουρδέλο-Η Αλίνα , μία χοντρή με μαύρο μαλλί και μεγάλα βυζιά. Δεν κάνει αυταρχικό. Της εξήγησα πως ήθελα μόνο να με γαμήσει και με δικό μου στραπόν και παρόλα αυτά δεν ήθελε.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28-Η Βερόνικα, μία ψηλή χοντ΄ρή με μεγάλα βυζιά , κοιλάρα , κωλα΄ρα μπουτάρες. Η τσα2 ανακοινωσε ελεύθερο τσιμπούκι τελειωτικό. Πλησίασα και την ρώτησα εάν η Βερόνικα έκανε αυταρχικό. Αφού την ρώτησε μου είπε πως έκανε. Πέρασα και έζησα μία έκπληκτική εμπειρία όταν η Βερόνικα την ώρα που με είχε στα΄τέσσερα και με γαμούσε με ρώτησε εάν ήθελα να φωνάξει την αδερφή της Πάολα να μας πάρει μάτι χωρίς να πληρώσω έξτρα, η Πάολα (για αυτήν είχα πάει) που δεν θα δουλεύει για έναν μήνα μπήκε με΄σα με τα ρούχα της και εξεπλάγη : "Πω πω, απο πότε κανεις έτσι?" με ρώτησε ενώ η αδερφή της μου έριχνε κωλοχάστουκα και με γαμούσε λέγοντάς της έκπληκτη αναφερώμενη σε μένα που βογκούσα : "Τι να πω ρε!...." για να συμπληρώσει : "Πουτάνα!!". Καλά μιλάμε , μιλούσαν μεταξύ τους τελείως απαξιωτικά για μένα. Η Πάολα έμεινε μέσα μέχρι το πέρας του χρόνου και δέχτηκε να της πιάσω στα βυζιά ,να την χαιδέψω, ενώ μου έδωσε και τον μικρό δονητή και μου είπε να τον τσιμπουκώσω. Κάποια στιγμή έτσι όπως είχα σηκωμένο τον κώλο, η Βερόνικα της είπε να πάει κοντά και κάτι λέγαν απαξιωτικά για την κωλοτρυπίδα μου, ενώ θεωρούσαν τον δεκαπεντάρη Ντοκ Τζόνσον μου μεγάλο και αναρωτιόντουσαν πως τον παίρνω. Μιλάμε πολύ ωραία εμπειρία. Το κατάστημα δεν διαθέτει κρέμα , ενώ διαθέτει έναν μικρό δονητή.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α- Η Φωτεινή, μία άσχημη χοντρούλα με μικρά μάτια και μεγάλα βυζιά, κοντή , και η Ροξάνη , μία ξανθιά , με επίσης μεγάλα βυζιά (μικρότερα της φωτεινής) ασχημούλα και φαρδουλή. Ελεύθερο τσιμπούκι, ενώ η ΦΩτεινή , που με ενδιέφερε κιόλας , κα΄νει  και αυταρχικό.
Κωλονου47 στο πάνω-Η Λίζα μία άσχημη και ψηλή, άγριωπή χοντ΄ρή με μεγάλα βυζιά και κοιλιά και η Μόνικα με καστανό μαλλί , αλλοίθωρη , με μεγάλο στήθος, χοντρή. ΣΕ ελεύθερο τσιπμούκι και αυταρχικό η Λίζα , ενώ η Μόνικα κανει απλό. Είπα στην τσα2 να ρωτήσει την Μόνικα εάν έκανε αυταρχικό και μου απάντησε πως ναι , οπότε την πήρα πρώτη και στην συνέχεια , και πριν βγω από το δωμάτιο , της ζήτησα να στείλει και την Λίζα με την οποία και έχυσα , αν και δεν της αρέσει το στραπόν. Προτιμάει να γαμάει με πούτσα χειρός.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Τελικα μονο οι ασχημες στα μπουρδελα κανουν αυταρχικο?
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Τελικα μονο οι ασχημες στα μπουρδελα κανουν αυταρχικο?
Μην το λες αυτό!..... Η Νινα μόνο άσχημη δεν είναι. Αλλά ως έπί το πλείστον οι άσχημες..... :tooth:
Βέβαια εγώ σκοπεύω να ρωτήσω και κά΄ποιες όμροφες εάν κάνουν , οπότε stay tuned (γενικά μιλάω για το stay tuned, δεν αναφέρομαι σε σένα , μιας και δεν ξέρω εάν σε ενδιαφέρει το αυταρχικό )
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
να συμπληρώσω πως γουστάρω πολύ που είστε ακομπλεξάριστοι και λέτε τις εμπειρίες σας. Μακάρι το φόρουμ να ήταν γεμάτο με τέτοια ποστ για να μπορούσαμε να ενημερωνόμαστε όλοι ανταλλάσοντας απόψεις και τις εμπειρίες μας.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
για μενα ο Guino είναι μαζί με τον Smirni76, και ο καθένας στο είδος του, οι πλέον ενεργοί σκάουτερς και πληροφοριοδότες :hi:


να συμπληρώσω πως γουστάρω πολύ που είστε ακομπλεξάριστοι και λέτε τις εμπειρίες σας. Μακάρι το φόρουμ να ήταν γεμάτο με τέτοια ποστ για να μπορούσαμε να ενημερωνόμαστε όλοι ανταλλάσοντας απόψεις και τις εμπειρίες μας.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Αν και δεν μου αρέσει αυτή η υπηρεσία εν γένει,έχω να πώ μπράβο που δεν είστε κομπεξαρισμένοι και έχετε πιάσει 100% το νόημα της σελίδας,που είναι η ενημέρωση όλων των πτυχών της πορνικότητας και της ανθρώπινης σεξουαλικότητας.Θα σας βάλω και εγώ λοιπόν ένα λιθαράκι.Συχνός πελάτης κάποτε (έχω να πάω καιρό σε μπουρδέλα λόγω σπασίματος απο πουτάνες και τσατσάδες απέναντί μας) της Τζούλιας/Τζουλιάνας στον όροφο του Φ69,του Φ71 και Αλκιβιάδου 16Γ παλαιότερα.Εγώ δεν κάθομαι πλέον να ακούω υπηρεσίες,καθώς τις ξέρω και πήγαινα πάντα καρφωτός για εκείνη,όταν πήγαινα.Σε κάποια φάση άκουσα να αναφέρεται το αυταρχικό σαν υπηρεσία απο την ευγενέστατη τσατσά και όταν μπήκε μέσα η μικρή την ρώτησα και μου είπε ότι το γουστάρει κιόλας.Πήγε και μου έφερε και την τσαντούλα με τα σύνεργα  :headbang2: για να μου δείξει τι παίζει.Έχει 2 ζώνες με έναν νορμάλ 15άρι και άλλη μια με ένα 20+.Τέσπα.Μαθαίνω,λοιπόν απο εξωθεσμικό συναγωνιστή που γουστάρει το BDSM ότι όχι μμόνο γαμάει πολύ καλά,όχι μόνο γουστάρει και χύνει,αλλά έτσι όπως είναι κοντούλα,μικροκαμωμένη και γλυκιά στο πρόσωπο τον ανάβει περισσότερο και δεν μπορεί να πιστέψει πως μια γυναίκα περί το 1,58 μπορεί να τον βάλει κάτω και να του αλλάξει τα φώτα.Εγώ θα δοκίμαζα έτσι για την φάση αν ήμουν στην θέση σας.Το πολύ πολύ αν δεν σας αρέσει την πηδάτε κανονικά και περνάτε καλα.
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Πριν λίγο.....
Κωλοκυνθούς 63-πήγαινα για την Μιρέλα , δυστυχώς όμως το μπουρδέλο στο βάθος ήταν κλειστό και το μπροστινό , αν και με το φως αναμένο , ήταν κλειδωμένο
Ιάσωνος 30Β-μία Αλίνα , με κοκκινωπό μαλλάκι μέχρι τους ωμους , εκφυλόφατσα , με μικρο βυζάκι , νορμάλ σωματάκι. Δεν κάνει αυταρχικό μου είπε η τσα2 μπροστά στην ίδια. Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.
Κωλονού 23-η Ειρήνη που την είχα δει και στο Ιάσωνος 44. Ωραία γκόμενα για αυταρχικό! Μαύρο μαλλί , εκφυλόφατσα , μεγαλούτσικο στήθος , γερή κατασκευή , ψωμομένη. Δυστυχώς και εδώ , τόσο η τσα2 όσο και η ίδια μου είπαν , με κάποια νεύρα , ότι σε αυτό το μαγαζί καμία κοπέλα δεν προσφέρει αυταρχικό. Ανακοινώθηκε απλό.
Κωλονού 15 στο αριστερό όπως μπαίνουμε-εδώ ήταν η Πάολα. Ρουμάνα. Μαυρο μαλλί , εκφυλόφατσα , μικρά βυζιά , γερή σωματοδομή. Την είχα ξαναδεί εκεί και ήθελα να περάσω οποσδήποτε μαζί της. Ρώτησα την τσα2 εάν κάνει αυταρχικό , εκείνη  την ρώτησε και η Πάολα της είπε πως κάνει. Η μαλακία ήταν πως καθώς έμπαινα βγήκε από την κουζινούλα και μου είπε πως ήθελε να της δώσω άλλα 5 ευρώ. Της εξήγησα πως ένα γύρω υπάρχουν μπουρδέλα που προσφέρουν αυταρχικό με 10. Τίποτα! Ανένδοτη! "Αυτά είναι έξτρα" μου είπε. Τέλος πάντων δεν το κούρασα περισσότερο. Της τα έδωσα και μπορώ να πω πως ξέρει να γαμάει!..... Τι εναλλαγές πιασιμάτων , τι να της φωνάζω να πάει πιο σιγά και εκείνη να  με γαμάει πιο γρήγορα και πιο βαθιά , τι να παίρνει πρωτοβουλίες . Δεν με πολυχτύπησε , δεν μου έκανε κανένα προκαταρκτικό , μου έκανε λογο για τον χρόνο , αλλά με τον δεκαπεντάρι Ντοκ Τζόνσον μου , το στραπόν μου , με γάμισε σούπερ! Χαλάλι το δεκαπεντάρι! Εφερε και έναν δονητή χειρός.
Ιάσωνος 2Β-μία Μόνικα , με κόκκινο μαλλί , ασχημογλυκούλα , με μεγάλα βυζιά και χοντρούλα. Μου είπε πως δεν κάνει αυταρχικό. Κάνει απλό. Μου είπε όμως πως αυταρχικό κάνει μία Μαργαρίτα που θα είναι από την Δευτέρα (6 το πρωί με 6 το απόγευμα)
Ιάσωνος 1Β στο δεξιό-δύο χοντρούλες με μεγάλα βυζιά , η μία με γλυκό πρόσωπο. Αλεξάνδρα και Γκαλίνα. Σε απλό. Η τσα2 , μπροστά τους , μου είπε πως δεν κάνουν αυταρχικό και όπως έφευγα τις άκουγα να γελάνε δυνατά και να τσιρίζουν. Οι κάργιες!....
Ιάσωνος 1Γ-η Κατερίνα και η Σάρα. Η πρώτη με κοκκινωπό μαλλί μέχρι ώμους , ασχημούλα , μεγαλούτσικα βυζιά , χοντρούλα. Η δεύτερη , ωραία εκφυλοφατσα , μακρί σγουρό μαύρο μαλλί , μεγαλούτσικα βυζιά , ταττοο στο μπράτσο. Ωραία γκόμενα η δεύτερη , μου άρεσε. Η μαλακία ήταν πως όταν κατάλαβαν τι θέλω μου ζητούσαν (η Σάρα δεν μίλαγε. Η τσα2 και η άλλη κελαιδούσαν) 20 ευρώ! Εκαναν απλό πρόγραμμα κα΄τά τα άλλα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 αριστερή πόρτα-η Μαργαρίτα , μια βουλγάρα με μαύρο μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους , μικρά βυζιά , νορμάλ σωματάκι , κοντούλα και η Μαρία , με μαύρο μαλλί μακρί , εκφυλομούρα , μεγαλούτσικα βυζιά , είδα και ένα ταττοο , στο μπούτι νομίζω. Και οι δύο κάνουν απλό. Τις ρώτησα αν κάνουν και αυταρχικό και κάνουν! (έχουν , μου είπαν , στο μαγαζί και στραπόν). Πέρασα με την Μαργαρίτα. Γαμάει καλά και δυνατά , επίσης αφήσε να της γλύψω τα δάχτυλα του χεριού της , μου έριξε κωλοχάσστουκα , με έβρισε. Μου τα χάλασε όμως στο τέλος που ήθελε άλλα 10 ευρώ για να κάτσει μέχρι να χύσω και ότι για μισή ώρα , που την ρώτησα (όχι ότι θα πλήρωνα για μισή ώρα ποτέ) στην αρχή μου είπε 70 ευρώ!!! Μετά το γαμήσι που μου έριξε  , καθώς εφευγα , βγήκε από την κουζινούλα και το έριξε στα 50! Δουλεύει εκεί από τις 6 το απόγευμα μέχρι τις 12 το βράδυ. Καλή γαμιάς!
Λιοσίων 73Α-πήγα και μέχρι εκεί να δω την Τζούλια. Το μαγαζι ανοίγει μετά τις 5 το απόγευμα. Η ΤΖούλια είναι μία όμορφη νεαρή ρουμάνα με μαύρο σγουρό μακρί μαλλί , μικρό στήθος , ωραίο σώμα. Το γυμνό τσιμπούκι 30 , το απλό πρόγραμμα 20 και το αυταρχικό που ρώτησα την τσα2 (γιατί δεν το ανέφερε) στα 30. Πέρασα. Η κοπέλα είναι ευγενική και γαμάει καλά. Δεν είναι PSΕ , όπως η Πάολα και η Μαργαρίτα , περισσότερο είναι GF (με δάγκωνε και με έγλυφε στην πλάτη καθώς με γαμούσε , με αγκάλιαζε , έγλυψε στήθος , λαιμό , αυτιά). Είχε φέρει και δύο δεκαοκτάριδες δονητές μπαταρίας.
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Τώρα , στην απογευματινή
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Β- η Βικτώρια , ξανθιά , ασχημούλα με μαύρα δόντια , σώμα σαν του πιγκουίνου στον Μπάτμαν και μεγαλούτσικα πεσμένα βυζιά. Ανακοινώθηκε μόνο κώλος , αλλά κάνει καλό αυταρχικό στα 10 ευρώ , με γλωσσοφιλα , γλύψιμο και γενικά είναι φιλότιμη. Μαζί της μία Μαρία ,  ψηλή μιλφ, ξανθιά , με μαλλί μέχρι τους ώμους της , μεγάλα βυζιά , καλή  , γερή σωματοδομή. Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.Δεν ρώτησα αν κάνει αυταρχικό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α-η Ειρήνη , αδύνατη και με ωραίο σώμα , ρωσίδα μιλφ , με μικρά βυζιά , μαύρο μαλλί , μέτρια φάτσα , ταττοο στην  ωμοπλάτη. Ανακοινώθηκε  ελεύθερο τσιμπούκι τελειωτικό στο σώμα. Ρώτησα και δεν κάνει αυταρχικό.
Κωλονού 53-η Ολγα , με μαύρο μαλλί μέχρι τους ωμους της, άσχημούλα , με μεγάλα βυζιά , χοντ΄ρη. Η Ναταλί , με καστανό μαλλί , ασχημούλα , κανονικά βυζιά , γεματούλα. Ανακοινώθηκε απλό , αλλά κάνουν και αυταρχικό. Το κατα΄στημα διαθέτει και όργανα. Η Ναταλί που την ρώτησα δεν καταλάβαινε τι είναι το αυταρχικό και την απάντηση , για το αν κάνει , την πήρα από την τσα2
Κωλονού 48-Η Βαλέρια , με ξανθό μαλλί , εκφυλοφατσα , μεγάλα βυζιά , κανονικό κορμί και η Αντριάννα , ξανθιά με μαλλί μακρί , γλυκιά φατσούλα , μεγάλα βυζιά , γεματούλα. Ανακοινώνεται απλό. Αυταρχικό κα΄νει μόνο η Βαλέρια, ενώ το μαγαζί διαθέτει και όργανα.
Κωλονού 47 το πάνω-Η Φωτεινή , μία κοντόφαρδη μιλφ , ασχημούλα , με μικρά μάτια , μαύρο μαλλί , μ εγάλα βυζιά , για την οποία ανακοινώθηκε ελεύθερο τσιμπούκι και η Ναταλία , ξανθιά μιλφ με το μαλλί της μέχρι τους ώμους , πιο όμορφη , με μεγαλούτσικα βυζιά , ωραία σωματοδομή , γερή. Αυτή κάνει απλο. Αυταρχικό κάνει μόνο η Φωτεινή , η οποία μου είπε πως έχει και ζωνάτο.
Κωλονού 27 Β-Η Αλίσια , με ξανθό μαλλί μακρί , άσχημο πόσωπο , μικρά βυζιά , κανονικό κορμί με πιασιματακια. Δεν ανακοινώθκε πρόγραμμα από την τσα2 πλην του ότι είναι σούπερ η κοπέλα. Κάνει όμως πολύ καλό αυταρχικό! Η άλλη ρωσίδα , η αδύνατη  Φωτεινή , που κάνει επίσης καλό αυταρχικό, δουλευει από 11 το βράδυ μέχρι 8 το πρωί.
Κωλονού 23Β-μία νταρντανομελαχροινή νεαρή με μικρό στήθος. Ανακοινώθηκε απλό και δεν κάνει αυταρχικό.
Κεραμεικού 13 Α-Η Χριστίνα , ψηλή , έκφυλη , νεαρή ρουμάνα με μεγαλούτσικο στήθος και καλο κορμί. Ανακοινώνεται απλό , αλλά κάνει και αυταρχικό (πολύ μέτριο αυταρχικό).Το μαγαζί διαθέτει και στραπόν
Λεωνίδου 28 το πάνω-Η Αννίτα , μία γλυκοέκφυλη νεαρή  ξανθιά , με μεγάλα βυζιά , στρουμπουλούλα , χωρίς να την λες χοντρή , κανονικό ύψος. Ανακοινώθηκε ελεύθερο τσιμπούκι και αυταρχικό.
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
σήμερα στην απογευματινή βάρδια......
Κωλοκυνθούς 63 - πήγαινα για την Μιρέλα , δυστυχώς το μέσα, που εκείνη δουλεύει , ήταν πάλι κλειστό.
Κωλονού47 το πάνω - πήγαινα για την Φωτεινή που κάνει αυταρχικό , μία ρωσίδα που είχα δει στην προηγούμενη βόλτα μου , με μαύρα μαλλιά , άσχημη με μικρά μάτια , μεγάλα βυζιά , κωλάρα , μπουτάρες , γενικά κοντόχοντρη μιλφ. Ηταν εκεί μαζί με την Νατάσα , την άλλη μιλφ με το ξανθό μαλλί , το πιο όμορφο πρόσωπο , τα μεγαλούτσικα βυζιά , το κανονικό κορμί με λίγη κοιλίτσα , η οποία όμως δεν κάνει αυταρχικό. Πέρασα με την Φωτεινή η οποία φέρνει ζωνάτο με τρία μεγέθη πούτσων : μικρό , μεσαίο , μεγάλο (μεγά΄λο , δεκαπενταράκι ,  μην φανταστήτε κανένα θηρίο) .Εγώ διάλεξα το μικρό (δεκαράκι) πάνω στο οποίο η καπότα δεν εφάρμοζε καλά , σακούλιαζε. Αλλαξε μάλιστα δυο τρεις φορές καπότα. Μου έκανε λίγο ακάποτο τσιμπούκι , με πήδηξε σχετικά καλά , με φίλησε και με έγλυψε στην πλα΄τη και αλλού. Καλά ήταν.
Κωλονού 48 - Αμέσως μετά πήγα και απέναντι , για την Βαλέρια , που κάνει αυταρχικό, αλλά θα είναι άυριο το απόγευμα. Σήμερα είχε ρεπό. Ηταν η Ανδριάννα εκεί, μία νεαρή με ξανθό μαλλί , γλυκό πρόσωπο , μεγάλα βυζίά , γεματούλα , η οποία όμως δεν κάνει αυταρχικό. Την είχα δει  και την άλλη φορά.
Λεωνίδου 28 το πάνω - Εκεί την προηγούμενη φορά είδα την Αννίτα , μία πιτσιρίκα με γλυκό προσωπάκι , ξανθό μαλλάκι , μεγαλούτσικα βυζιά , κορμάκι με πιασιματάκια , για την οποία η τσα2 ανακοινώνει και αυταρχικό. Είχε τρία δωμάτια γεμάτα.....Εφυγα και ξαναγύρισα (η τσα2 με ευχαρίστησε για αυτό) για να περάσω. Η Αννίτα έφερε έναν μικρό δονητή χεριού και μπορώ να πω πως με γάμησε καλά με το στραπόν μου. Σίγουρα δεν είναι PSE , αλλά στα τέσσερα , που κυρίως με πήρε , ήταν καλά. Δυσκολέυτικε αρκετά στο ιεραποστοκικό. Επίσης μου έκανε και κάποια προκαταρκτικά.
Ιάσωνος 19 το κάτω- εκεί βρήκα την Εσμεράλντα , μια νεαρή ρωσίδα με ξανθό μαλλί , όμορφο και συνάμα έκφυλο πρόσωπο , μικρά βυζιά , λίγο κοντούλα ,  με ωραίο αδύνατο κορμί και γυμνασμένους δικέφαλους στα πόδια (μπομπάρανε σε κάποιες φάσεις που τους έπιανα). Η τσα2 ανακοίνωσε απλό . Την ρώτησα εάν κάνει αυταρχικό η κοπέλα (ρώτησα και την ίδια την κοπέλα που στεκόταν δίπλα) και αφού τους εξήγησα τι είναι το αυταρχικό. Η Εσμεράλντα μου είπε πως κάνει. Εφερε και έναν δονητή χεριού μαζί της. Μου έκανε καλό γαμήσι , με ωραίες κινήσεις , λίγα κωλοχάστουκα , λίγα μπινελίκια. Ηταν καλή! Στο τέλος ήθελε να την γαμίσω με τον δονητή της και το έκανα για λίγο. Με διέκοψε οπως απότομα για να φύγει.....
Ιάσωνος 19 το πάνω-  εκεί ήταν μία Νατάσα , κατάξανθη , με ομορφοέκφυλο πρόσωπο , κανονικά βυζιά , ωραίο αδύνατο κορμί και άνετη συμπεριφορά σε σημείο να μου πιάσει και το πουτσάκι μου πάνω από το παντελόνι. Την ρώτησα εάν έκανε αυταρχικό και η απάντηση που πήρα ήταν κάθετα αρνητική και μάλιστα με ειρωνικό χαμόγελο.
Κωλονού 27B- πήγαινα για την Αλίσα , την ρωσίδα με το ξανθό μακρί μαλλί , το άσχημο πρόσωπο με τα περίεργα μάτια , τα μικρά βυζιά , το νορμάλ κορμί με τα λίγα πιασιματάκια του. Ξαναπέρασα  μαζί της με αυταρχικό. Καλά , για μένα είναι κορυφή! Ενα θα πω , έχυσα πηδώντας με ανάσκελα , χωρίς να της βγαίνει η πούτσα από την κωλοτρυπίδα μου , ενώ ταυτόχρονα μου έβαζε τα δάχτυλά της μέσα στο στόμα και με γλωσσοφιλούσε!! Οταν μπήκε μέσα την ρώτησα εάν με θυμάται  και  μου απάντησε : " I remember you! You are πουτάνα"
Θα γράψω σχετικά και θα το ανεβάσω σαν σχόλιο κάτω από την πρόσφατη κριτική μου για εκείνη , μιας και δεν επιτρέπετε να γράφουμε μέσα στον ίδιο χρόνο για την ίδια γκόμενα πάνω από μία φορά.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 - εκεί δούλευαν η Βικυ και η Ειρήνη. Η πρώτη με στρογγυλό πρόσωπο , μαλλί κοκκινωπό μέχρι τους ώμους της , μεγάλα βυζιά , χοντρόύλα και νταρντανούλα και η δεύτερη με κοντό μαυρο μαλλί , άσχημη και αυστηρή , με μεγάλα βυζιά , χοντρή επίσης. Ανακοινώθηκε απλό. Η τσα2 , που ρώτησα , μου είπε πως κάνουν και αυταρχικό. Εφυγα αλλά δεν έκανα λίγα βήματα στο πεζοδρόμιο και γύρισα για να δώσω και το τελευταίο από τα πέντε δεκάρικά μου. Πέρασα με την Βικυ, η οποία , έφερε και ένα μικρό δονητή χεριού , με το στραπόν μου μπορώ να πω πως με πήρε καλά (χρειάστηκε να βάλω και την δερμάτινη δεκαπεντάρα προέκταση για να τον δέσω στην μέσηη της). Ο χρόνος βέβαια κύλισε γρήγορα, αλλά δεν ήταν άσχημα. Με γάμησε πισωκολλητά (εκείνη στα γόνατα και όρθια πάνω στο κρεβάτι αλλά  και όρθια στο πάτωμα με μένα πάντα στα 4 πάνω στο κρεβάτι) και ανάσκελα , με μένα ανάσκελα πάνω στο κρεβάτι και εκείνη να πάτάει στο πάτωμα. Μου έβγαζε και την γλώσσα της.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φιλε αφου κανεις τον κοπο σημειωνε αν μπορεις ποιες κανουν γλειφοκωλι και ποιες καθονται αρκετη ωρα στο δωματιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom