Νέα

Άξια Ανδρεαδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thodoris66
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Αυτο έχω δει και εγώ…θα τη γαμησω σίγουρα κάποια στιγμή…άρα κρεβάτι καλο ε;;όλα μέσα χωρίς μα και μου;;;και γαμιεται καλά χωρίς δισταγμό;τη χύνεις πρόσωπο στόμα και τέτοια;;ρωτάω για να δω τλκ αν αξίζει να τη γαμησεις και ας ζητάει 150
Εμένα μου ζήτησε 200€ πριν 2 μήνες που μίλησα μαζί της
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Εξαρτάται πως θα ξυπνήσει. Μπορείς να το διαπραγματευτείς τύπε
Με τίποτα δεν δεχόταν για κατι λιγότερο
Και ενώ δεν το κανόνιζα κ το άφηνα στο φλου το ραντεβου ένα πρωί 7:00 μου έστειλε μνμ αν μπορώ κ θέλω εκείνη την ώρα να παω
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446
Με τίποτα δεν δεχόταν για κατι λιγότερο
Και ενώ δεν το κανόνιζα κ το άφηνα στο φλου το ραντεβου ένα πρωί 7:00 μου έστειλε μνμ αν μπορώ κ θέλω εκείνη την ώρα να παω
Μετά και απο αυτη την κατάθεση ψυχής του συναγωνιστή καταλαβαίνει κανείς πως η κοπέλα δεν δύναται...ειδικά για τα ποσά που ζητάει...θα κλαίτε και δεν θα σας φτάνουν τα μυξομάντιλα ορε!!!!Με 80-100 ευρω μάξιμουν τον έκανα τον αγώνα να ξεπεράσω τα αποκαίδια που κουβαλάει στο μυαλό....αλλα μέχρι εκει!!!!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.245
Κριτικές
3
Like
10.701
Πόντοι
3.936
Αν αντεχαμε πολλοι απο εμας το σαλεμενο της μυαλο ,θα την ειχαμε παρει καμποσες φορες μεχρι τωρα...αλλα δεν παλευεται καπου το πραγμα μαζι της...απο κορμι κορμαρα...ΑΛΛΑ...!!!!
Αδυνάτισε?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.245
Κριτικές
3
Like
10.701
Πόντοι
3.936
Μετά και απο αυτη την κατάθεση ψυχής του συναγωνιστή καταλαβαίνει κανείς πως η κοπέλα δεν δύναται...ειδικά για τα ποσά που ζητάει...θα κλαίτε και δεν θα σας φτάνουν τα μυξομάντιλα ορε!!!!Με 80-100 ευρω μάξιμουν τον έκανα τον αγώνα να ξεπεράσω τα αποκαίδια που κουβαλάει στο μυαλό....αλλα μέχρι εκει!!!!
500 μαζί με του νταβα έσκασα κάποτε και ακόμα κλαίω
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446
Δεν γνωρίζω εχω καιρό να δω κανονική φωτο της στο fb,το έχει ρίξει στις deep fake...για τα δικά μου γούστα και πολλών ακόμα παραμένει κάβλα τουμπανιάρικη και με τα περιττά της ακομα...μονο εκει δεν υπάρχει πρόβλημα...ουδέν!!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.245
Κριτικές
3
Like
10.701
Πόντοι
3.936
Δεν γνωρίζω εχω καιρό να δω κανονική φωτο της στο fb,το έχει ρίξει στις deep fake...για τα δικά μου γούστα και πολλών ακόμα παραμένει κάβλα τουμπανιάρικη και με τα περιττά της ακομα...μονο εκει δεν υπάρχει πρόβλημα...ουδέν!!!!!
Τι να σου πω ρε φίλε μπορεί να έχει χάσει κιλά σε σχέση με το 17.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.245
Κριτικές
3
Like
10.701
Πόντοι
3.936
Τι εννοείς μαζι με του νταβά??Μαζι την γαμήσατε κι εσκασες και τα δικά του???Ελα...μονικ στον τόπο σου!!!!
Ο νταβας είναι αυτός που το κανόνισε. Βέβαια μετά το πήρα χαμπάρι όταν η ηλίθια την ψαρωσα. Μου λέει εντάξει έχει δουλειά αλλά είμαι φθηνή. Σιγά δεν αξίζω 200 η 250 ευρώ εγώ? Εκεί κατάλαβα ότι την έφαγα την φόλα κ ο μεσάζων έβγαλε μεροκάματο ενώ έκλαιγα για αυτό που αντίκρισα
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446
Τι να σου πω ρε φίλε μπορεί να έχει χάσει κιλά σε σχέση με το 17.
Αν μιλάς για τοτε κατι έχει χάσει...οχι μεγάλες αλλαγές παραμένει νταρντανιτσα αλλα σε πολυ φυσιολογικά πλαίσια!!!Προσωπικα την προτιμώ τώρα πιο πολέ με τις χυμώδεις βυζάρες της σε σχέση με την εποχή της "δοξας" της που την είχε καταπιεί η κόκα και ειχε γινει οδοντογλυφίδα σε κάποια φάση!!!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.808
Κριτικές
5
Like
6.179
Πόντοι
2.306
Ούτε για παραδουλεύτρα δεν κάνει.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446
Ο νταβας είναι αυτός που το κανόνισε. Βέβαια μετά το πήρα χαμπάρι όταν η ηλίθια την ψαρωσα. Μου λέει εντάξει έχει δουλειά αλλά είμαι φθηνή. Σιγά δεν αξίζω 200 η 250 ευρώ εγώ? Εκεί κατάλαβα ότι την έφαγα την φόλα κ ο μεσάζων έβγαλε μεροκάματο ενώ έκλαιγα για αυτό που αντίκρισα
Πως τον ήπιες έτσι αδερφέ...με χοντρο καλαμάκι για κοκτειλ!!!!Δεν έδινα τετεια φράγκα...ουτε στην Τζούλια στις δόξες της!!!Καλύτερα να έπαιρνα τρεις δυνατές βύζιτες της "σειράς" απο το πάνω ράφι με 150 ευρώ ,να αδειάσουν τ αρχιδια μου απο φλώκια..παρα για μία και επιεικώς...συγκαμμένη!!!!!Για το αδύνατη-μεσαια-χοντρη τι να σου πω...γουστα ειναι αυτα οπωσδήποτε αλλα απο την άλλη...τα κοκκαλα ειναι για του σκύλους!!!Καλυτερα να εχει λιγο κρεατάκι παραπανω το ψητό...παρα να μετράω οστά στην ζωντανη ακτινογραφία!!!!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.245
Κριτικές
3
Like
10.701
Πόντοι
3.936
Πως τον ήπιες έτσι αδερφέ...με χοντρο καλαμάκι για κοκτειλ!!!!Δεν έδινα τετεια φράγκα...ουτε στην Τζούλια στις δόξες της!!!Καλύτερα να έπαιρνα τρεις δυνατές βύζιτες της "σειράς" απο το πάνω ράφι με 150 ευρώ ,να αδειάσουν τ αρχιδια μου απο φλώκια..παρα για μία και επιεικώς...συγκαμμένη!!!!!Για το αδύνατη-μεσαια-χοντρη τι να σου πω...γουστα ειναι αυτα οπωσδήποτε αλλα απο την άλλη...τα κοκκαλα ειναι για του σκύλους!!!Καλυτερα να εχει λιγο κρεατάκι παραπανω το ψητό...παρα να μετράω οστά στην ζωντανη ακτινογραφία!!!!
Στην κυριολεξία με έπιασε στον ύπνο. Βραδυνή ώρα στο γραφείο μου έδειξε τις καλές τις φωτό και μου λέει 500. Μπαμ μπαμ κλείστηκε το ραντεβού μέσα σε μια ώρα οπότε δεν είχα χρόνο να το σκεφτώ ιδιαίτερα.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446
Κατάλαβα....σου ειχε φτάσει η πουτσα στο στομα απο τις καβλες οποτε που να το ζυγίσεις σωστά...μα κι εγω λιγο τον Οκτώβρη που μιλαγα στο τηλεφωνο με τις ωρες μαζι της ημουν σε φάση να το στάξω το 200ρι αλλα ευτυχως φάνηκε πολυ συντομα η ρωγμή στο "κάρτερ" της και μαζεύτηκα...ζόμπι κανονικο λέμε δεν ειχε κανεναν οιρμό στην ομιλια της!!!Αν το ειχα κλεισει με γραπτά μηνυματα και τα τυπικα μονο θα κλαίγαμε μαζι τώρα...by the way...παραθέτω την πιο προσφατη αφιλτραριστη φωτο που βλέπω αυτη την στιγμή...απο κορμι...θάνατος!!!
αξια.jpg
 

kinola

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Αν είναι έτσι αυτόν τον καιρό μέσα... Αλλά σε αυτά τα χρήματα τελειώνεις 2 φορές ?
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.283
Πόντοι
446
Αν είναι έτσι αυτόν τον καιρό μέσα... Αλλά σε αυτά τα χρήματα τελειώνεις 2 φορές ?
Πιθανων ναι....αυτα τα κανονιζεις μαζι της...οταν την βρείς σε φάση να μπορει να επικοινωνησει στοιχειωδός!!!!!
 

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
951
Like
7.289
Πόντοι
1.046
Από πότε έγινε πορνοστάρ αυτή ρε...έχει γυρίσει ταινία η έχω μείνει πίσω!!!
Screenshot_2024-04-08-00-56-06-664_com.android.chrome-edit.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom