Νέα

ΑΤΤΙΚΗ HOTEL Τι παίζει εκεί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα metaxourgeios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.403
Πόντοι
2.256
Έχω ρίξει αρκετά γαμήσια εκεί.

Μειονέκτημα ότι οι τα δωμάτια δεν έχουν τουαλέτες (μόνο ντουζιέρα), οι οποίες είναι κοινές ανά όροφο.

Μειονέκτημα (μικρότερο) ότι το parking του χοτέλ είναι επί της Καλλιδρομίου, δύο τετράγωνα μακρύτερα.

Κατά τα άλλα service καλό και ικανοποιητική σχέση τιμής-δωματίων.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Προχθές βράδυ έπεφταν δυνατά γαμήσια σε πολλά δωμάτια,  :fuck1:


μέχρι να έρθει το μωράκι είχα καλή ακουστική,  :erection:


άψογο σέρβις και για τα χρήματά του αξίζει.  :thumbsup:

Με το παρκινγκ είναι κάπως μακριά, δυο στενά είναι αλλά μου φαίνονται χιλιομετρα  :cheesy:

καθώς μετά γαμήσια ΄θέλω να είμαι αραχτός κ light  :wanker:
 

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
Προχθές βράδυ έπεφταν δυνατά γαμήσια σε πολλά δωμάτια,  :fuck1:


μέχρι να έρθει το μωράκι είχα καλή ακουστική,  :erection:


άψογο σέρβις και για τα χρήματά του αξίζει.  :thumbsup:

Με το παρκινγκ είναι κάπως μακριά, δυο στενά είναι αλλά μου φαίνονται χιλιομετρα  :cheesy:

καθώς μετά γαμήσια ΄θέλω να είμαι αραχτός κ light  :wanker:

ειναι μακρια ωπος το ειπες..αλλα αξιζει γιατι δεν ψαχνεις παρκινγ που θα βρεις και δν φοβασαι μηπως καποιος του κανει τιποτα!  :dancing:  :dancing:
 

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
μιας που μπήκε στο σωστό τόπικ ας απαντήσω λοιπόν.  :grin: :grin:

δυο φορές έχω πάει τη μια σε μικρό δωμάτιο την άλλη σε μεγάλο. συμπαθητικά και τα δύο, δεν μου εμφανίστηκε κάποιο πρόβλημα. Συμπαθητικός έως καλτ χαρακτήρας ο τύπος στην υποδοχή, την δεύτερη φορά δυστυχώς πέτυχα άλλον. Πάρκινγκ στη περιοχή από δύσκολο έως πολύ δύσκολο, βέβαια έχει δικό του πάρκινγκ το ξενοδοχείο αλλά δεν είναι κοντά στο ξενοδοχείο οπότε αν δεν ξέρεις την περιοχή ή που είναι, παίζει να χαθείς σε κάνα στενάκι.

τώρα αυτό που είπε άλλος παίκτης για τις τουαλέτες εκτός δωματίων να πω την αλήθεια δεν το είχα προσέξει αλλά αν ισχύει είναι τελείως άβολο και λόγος να μη πας. μη σου πω τώρα που το έμαθα την επόμενη φορά που θα πάω από το άγχος θα με πιάσει χέσιμο. είναι ψυχολογικό το θέμα...  :grin: :grin: :grin:

αυτο που η τουαλετα ειναι εξω εινα ιλιιγο θεμα αλλα πρωσοπικα σε μενα δεν υπηρξε θεμα....κατουρισα στο ντουζακι καθος εκανα ντουζακι!!! Yeahhhh  :dancing:  :dancing:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Mε την τουαλέτα είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα, μία στο τόσο να σε πιάσει ''καμιά ιστορία'', άντε να τρέχεις στο διάδρομο κτλ...
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.403
Πόντοι
2.256
Mε την τουαλέτα είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα, μία στο τόσο να σε πιάσει ''καμιά ιστορία'', άντε να τρέχεις στο διάδρομο κτλ...

Εσύ ναι. Στη ντουζιέρα φυσικά. Η άλλη όμως;  :grin:


Ο μαλλιάς είναι μορφή.

Πορνο-ιερέας!  :hi:
 

o8eios_7

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
51
Like
4
Πόντοι
0
Πολύ καλή η τιμή για σουίτα,ευγενικό προσωπικό,άψογη εξυπηρέτηση.

Μειονέκτημα το wc όπως έχει ήδη αναφερθεί,μεγάλη ευκολία το parking αν και 2 στενά πιο κάτω.

Το θεωρώ πολύ καλή λύση για μια γρηγοράδα.
 

JustGains

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Είχα πάει αρκετές φορές παλιότερα, όμορφα δωμάτια και οικονομικά. Όπως έχουν αναφέρει και άλλοι, το μόνο πρόβλημα είναι πως ακούς πολλά από τα άλλα δωμάτια  :fuck2:
 

glikoulis1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλή φάση με δικό του (συνεργαζόμενο) παρκινγκ,οικονομικότατο, καθαρό απλά το wc εκτός δωματίου...είναι κάπως.
Για ραντεβού με call girl ναι, αλλά με γκομενάκι δεν ξέρω..
Έχει τιμηθεί 2 φορές πρόσφατα.
 

Trizoni

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κατά τη γνώμη μου, ίσως η πλέον τίμια λύση για κέντρο (Κολωνάκι - Εξάρχεια).
Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, τα δωμάτια πάντα καθαρά, οικονομικό και ενίοτε δίνουν και εκπτωτική κάρτα για επόμενη επίσκεψη ή τσαμπα ποτά.
Βέβαια, δεν έχει τουαλέτες στα δωμάτια (όπως έχει ήδη αναφερθεί), είναι ξεκάθαρα παλιό και Παρασκευή και Σάββατο βράδυ γίνεται χαμός και μπορεί να έχει αναμονή.
Παραμένει ωστόσο μια σταθερή αξία.
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Ωραίο ξενοδοχείο, αλλα αν διαλέξεις μικρό δωμάτιο, μιλάμε για υπερβολικά μικρό αλλά και φθηνό.
 

Petalo

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Like
237
Πόντοι
20
Καλημέρα, ποιο δωμάτιο είναι γαμάτο και έχει μπαλκόνι?
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
οι τυποι μαε δουλευουν λεει ειδικη τιμη με καρτα ανεργιας κ ειπε οτι ΟΛΑ ΤΑ δωματια ειναι κατειλλημενα κ δε μπορει!!!!!!!!!!!!!!
 

Mdmax

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
1.081
Πόντοι
80
Ενα θα πω που μαλιστα το εμαθα σημερα.Μπανια απο κοινου στον διαδρομο κ οχι στα δωματια.απο κει κ περα οποιος θελει και συναντησεις κατα την ωρα του κονε καλα να περασει
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Κατά τη γνώμη μου, ίσως η πλέον τίμια λύση για κέντρο (Κολωνάκι - Εξάρχεια).
Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, τα δωμάτια πάντα καθαρά, οικονομικό και ενίοτε δίνουν και εκπτωτική κάρτα για επόμενη επίσκεψη ή τσαμπα ποτά.
Βέβαια, δεν έχει τουαλέτες στα δωμάτια (όπως έχει ήδη αναφερθεί), είναι ξεκάθαρα παλιό και Παρασκευή και Σάββατο βράδυ γίνεται χαμός και μπορεί να έχει αναμονή.
Παραμένει ωστόσο μια σταθερή αξία.
δεν δινουν τιποτε εκπτωτικο τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom