Νέα

Άστεγη τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pecados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 11K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αυτός δεν ζήταγε κοπέλα με μόνιμο μισθό να μένει σπίτι του ή είναι άλλος;
:erection:
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
ειναι μεχρι να κατεβει αθηνα..αν και δεν τα γουσταρω τα τραβελια, για γαμισι, ειναι περιθωριακα ατομα και καθοτι γειτονας εχω αραξει αρκετες φορες με διαφορα τραβελια για κανα "τσιγαρο"  :orchestra:χωρις να χω δωσει ουτε πιπα.Γενικα πολλα βελια που ειναι απο επαρχια τραβανε μεγαλο καναλι μεχρι να βρεθουν να πιαστωνουν σε καλο ποστο καιεχουν φαει πολλυ φερμα απο τη στιγμη που απο αντρες γιναν στρακια και σταδιακα τρανς η κρος...Τωρα μεγαλε ελπιζω να κινητρα σου να ειναι ανθρωπιστικα γιατι αν το παιζεις αγαπουλης σε αστεγο τραβελι δεν ξερω τι ειναι το επομενο βημα...
Θα το βρει το δρομο του το τραβελι μην ανχωνεσε βοηθα κανα παπουλη αυτο θα δωσει κανα κωλο κανα μπουκι θα τη βρει την ακρη.... :tn04: :headbaning2: :headbaning2:
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Φαινεται απο την φωτο οτι η κοπελα δεν ειναι στα καλα της.
 

Salonikios_35

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Αυτός δεν ζήταγε κοπέλα με μόνιμο μισθό να μένει σπίτι του ή είναι άλλος;
:erection:
τι μόνιμο μισθό και μαλακίες καμία σχέση δεν έχω με αυτή την αγγελία εγώ εδώ δεν έχω πληρώσει ποτέ πουτανα σιγά μη δίνω κ μόνιμο μισθό για να μένει σπίτι έλεος  τυφλός είσαι δε βλέπεις τι ζητάω
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Παιδιά πέραν της πλάκας, επειδή κι εγώ την έχω δει στη γειτονιά, χρειάζεται βοήθεια το παιδί.  

@Salonikios_35, τα παιδιά στον ΑΒ τα ρώτησες μήπως την ξέρουν ή αν έχουν ιδέα τπτ;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
τι μόνιμο μισθό και μαλακίες καμία σχέση δεν έχω με αυτή την αγγελία εγώ εδώ δεν έχω πληρώσει ποτέ πουτανα σιγά μη δίνω κ μόνιμο μισθό για να μένει σπίτι έλεος  τυφλός είσαι δε βλέπεις τι ζητάω
τυπε μην εισαι αρνητικος.απο τη φωτο φαινεται νοικοκυρης ο τραβελος.θα σου χει το σπιτι και την τσαπου λαμπικο :S :S :S
 

Salonikios_35

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Την ηθελε με πουλακι τη γυναικα αυτος τυπε?
Παιδιά πέραν της πλάκας, επειδή κι εγώ την έχω δει στη γειτονιά, χρειάζεται βοήθεια το παιδί. 

@Salonikios_35, τα παιδιά στον ΑΒ τα ρώτησες μήπως την ξέρουν ή αν έχουν ιδέα τπτ;

Δεν τη βλέπω για γιατρειά την είπα για φιλοξενία σε άλλη τρανς  και μου έλεγε όχι έπειτα την είπα για ρουχισμό πάλι όχι με μια αγριηλα ε τι να κάνω εδώ και 5 μήνες έχει έρθει στη γειτονιά μας.
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Εσεις μονο γυναικα βοηθατε κανενα  άστεγο ουτε κανκαι παπαριδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στο σαρκ κοντα, μπαινοντας στον δημο καλαμαριας παραλιακα ερχόμενος από ποσειδωνιο και εξπρεςς σερβις
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
ξερεις καναν πουστη να ειναι στα καλα του?
Εδω δεν ειστε οι στρειτ βρε
Θαναι οι γκεοι κ οι τραβεστι! Ολοι προβληματα εχουν λιγο πολυ!
Ετσι θα λενε κ αυτοι γ σενα! Ετσι παει αυτο
Αλυσιδα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Παίζει και μια άστεγη (μάλλον) τελευταία στην Ομόνοια τα βράδια. Κάθεται μαζί με κάτι ζόμπι μπάκγλοιρανόπάκηδες. Όχι ακριβώς τραβεστί πρώην μπετατζής είναι αλλά μάλλον έχει και αυτή πρόβλημα.
:zombie: :zombie:




 

Salonikios_35

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Από πού να πιάσεις και που να τελειώσεις εγω γνωρίσω και πολύ μεγάλες που είναι σε άθλια κατάσταση μιλάω για 75αρες 80αρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom